Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Στην Πατταγια ολοι ειμαστε ενωμενοι........ουτε ΠΑΟ,ουτε ΟΣΦΠ,Ουτε ΠΑΟΚ,Ουτε ΑΡΗΣ με
τον αρη γιατι τον εβαλες τελευταιο? εμεις ποτε δεν χασαμε σε ευρωπαικο ματς στην εδρα μας ,δεν ανηκουμε σε κανενα αρμα,δεν....δεν...κτλ  :2funny: :2funny:κτλ :2funny: :2funny: :2funny:
σ αυτο το μπουφε τοσο παει η μεριδα/πιατο η τρως οσο θες?
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ρε σεις κάποιος από μας το έγραψε αυτό το άρθρο που τα βρίσκετε αυτά, αν και πέφτει έξώ στο ότι ήδη οι αναλογίες στην Πατάγια έχουν αλλάξει και όχι ότι θα αλλάξουν μελλοντικά , ήδη περισσότεροι είναι οι Ινδοπακιστανοί και οι Ρώσοι από μας τους ασπρουλιάρηδες δυτικούς
Α ρε που φτάσαμε να ζηλεύω τους ινδοπακιστανούς που είναι 2 βήματα και πετάγονται για Σαββατοκύριακα στην Πατάγια τι άλλο θα δω :headbang: :headbang: :headbang:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ρε σεις κάποιος από μας το έγραψε αυτό το άρθρο που τα βρίσκετε αυτά, αν και πέφτει έξώ στο ότι ήδη οι αναλογίες στην Πατάγια έχουν αλλάξει και όχι ότι θα αλλάξουν μελλοντικά , ήδη περισσότεροι είναι οι Ινδοπακιστανοί και οι Ρώσοι από μας τους ασπρουλιάρηδες δυτικούς
Α ρε που φτάσαμε να ζηλεύω τους ινδοπακιστανούς που είναι 2 βήματα και πετάγονται για Σαββατοκύριακα στην Πατάγια τι άλλο θα δω :headbang: :headbang: :headbang:

και ομως ολο και περισσοτεροι ινδοι και ρωσσοι πηγαινουν καθε χρονο.
ισως να μην φαινετε τοσο σε μας γιατι τωρα αρχισαμε να πηγαινουμε αλλα στους παλιους φαινετε.
συμφωνουν και πολλα μελη στο PA.
και οπως ειπες οι ινδοι ειναι κοντα, σε 4-5 ωρες ειναι εκει και δεν εχουν καποια οικονομικη κριση.

 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
και ομως ολο και περισσοτεροι ινδοι και ρωσσοι πηγαινουν καθε χρονο.
ισως να μην φαινετε τοσο σε μας γιατι τωρα αρχισαμε να πηγαινουμε αλλα στους παλιους φαινετε.
συμφωνουν και πολλα μελη στο PA.
και οπως ειπες οι ινδοι ειναι κοντα, σε 4-5 ωρες ειναι εκει και δεν εχουν καποια οικονομικη κριση.
  ετσι  ειναι,  λιγο  που  διαβασα  το  αρθρο  ειναι  αρκετα  σωστο! (για μπανγκοκ  μιλαω) νανα  και  ασοκ  εχουν  κρασαρει  απο  ινδους-αραβες (παντα  ηταν η  γειτονια  τους  βεβαια)  αλλα  εχει  παραγινει  πλεον!  λιγο  πιο  πανω  (ρατσαντα)  στα  μασατζιδικα  της  πλαμ γκαο  και  της  χουει  κουαν  παρα  πολλοι  κινεζοι!  κατω  απο  55αρη  φαλανγκ  δυσκολα  βλεπεις  στη  μπανγκοκ  πλεον
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
και ομως ολο και περισσοτεροι ινδοι και ρωσσοι πηγαινουν καθε χρονο.
ισως να μην φαινετε τοσο σε μας γιατι τωρα αρχισαμε να πηγαινουμε αλλα στους παλιους φαινετε.
συμφωνουν και πολλα μελη στο PA.
και οπως ειπες οι ινδοι ειναι κοντα, σε 4-5 ωρες ειναι εκει και δεν εχουν καποια οικονομικη κριση.
Και αν πάει "σκατότερα" η οικονομία του δυτικού κόσμου και ανεβαίνει η δικιά τους εκεί είναι που θα οι δυτικοί θα είμαστε σαν τη μύγα μέσα στο γάλα, άντε να ανοίξεις 7/11 μετά, θα το γυρίσω σε κεμπαπτζίδικο :2funny:
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
  ετσι  ειναι,  λιγο  που  διαβασα  το  αρθρο  ειναι  αρκετα  σωστο! (για μπανγκοκ  μιλαω) νανα  και  ασοκ  εχουν  κρασαρει  απο  ινδους-αραβες (παντα  ηταν η  γειτονια  τους  βεβαια)  αλλα  εχει  παραγινει  πλεον!  λιγο  πιο  πανω  (ρατσαντα)  στα  μασατζιδικα  της  πλαμ γκαο  και  της  χουει  κουαν  παρα  πολλοι  κινεζοι!  κατω  απο  55αρη  φαλανγκ  δυσκολα  βλεπεις  στη  μπανγκοκ  πλεον
Το ότι οι Κινέζοι για την ΝΑ Ασία και οι Κορεάτες για τις Φιλιππίνες είναι η κινητήρια δύναμη του τουρισμού, ήταν γνωστό εδώ και πολύ καιρό. Μένει να δούμε αν θα γίνει το ίδιο με τους Ινδούς που είναι πολύ πιο σφιχτοχέρηδες από τους προηγούμενους δύο.
Πάντως με όσους ιδιοκτήτες gogo μίλησα, οι Ινδοί είναι ανεπιθύμητοι ακριβώς γι αυτό τον λόγο. Δεν ξοδεύουν πολλά.
Οι Άραβες έχουν πλημμυρίσει την Μπανγκόκ εδώ και πολλά χρόνια, με τον ίδιο τρόπο που κάποτε η Πατάγια γέμισε σε μια νύχτα από Ρώσους

Ήθελα να το γράψω, αλλά βαριόμουνα.
Μετά την Πατάγια φέτος κάθισα 8 μέρες στην Μπανγκόκ.
Κι αυτό που είδα δεν είχε καμία σχέση με την Μπανγκόκ που ξέρω. Το Soi Cowboy με ελάχιστες γυναίκες και πελάτες, η Νana παρατημένη κι ερημωμένη, τα μασατζίδικα άδεια. Νομίζω ότι η Μπανγκόκ σαν "ερωτικός" προορισμός τελειώνει σιγά σιγά.
Η ίδια η πόλη κάθε φορά φροντίζει να γίνεται όλο και πιο πολύ τουριστικός προορισμός,  όλο και λιγότερο "σεξοτουριστικός".
Ήταν η πρώτη φορά που η Πατάγια εκτός από ποσότητα, είχε και την καλύτερη ποιότητα σε κορίτσια, με την εξαίρεσή του Rainbow 1 στην Νana.

Και η Πατάγια θα αλλάξει χαρακτήρα, αλλά θα συνεχίσει να είναι η Fun City της Ταιλάνδης. Πόσο fun; Δεν ξέρω.
Αλλά μπορεί σε καμιά 10ρια χρόνια η WS να έχει καταντήσει τόσο τουριστικό αξιοθέατο, όσο είναι η Πατπονγκ της σημερινής Μπανγκόκ.

Για όποιον ενδιαφέρεται, στην Μπανγκόκ έμεινα για πρώτη φορά στο the Dawin .
Ωραίο ξενοδοχείο, 5 λεπτά ακριβώς από την Nana plaza, 8 από το Sky train, (μέσα από το soi 6), καινούργιο και πεντακάθαρο, τα δωμάτια λίγο μικρά αλλά για μένα μια χαρά και με μεγάλο μπάνιο, γρήγορο wifi, μικρή πισίνα και καλό φαί με λογικές τιμές. Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν το air con που "σημαδεύει" ένα κομμάτι του κρεβατιού και πρέπει να καθίσεις να ρυθμίσεις την ροή του αέρα.
Το έκλεισα μέσα από το Agoda και πλήρωσα 368€ για 9 διανυκτερεύσεις. Ακριβό για τα μέτρα της Πατάγια ίσως, αλλά πολύ λογικό για Μπανγκόκ, ειδικά με το Ευρώ στα 40Β.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Σωστοτατος για αλλη μια φορα ο φιλος Suadam...
Ετσι ακριβως ειναι με τους Ινδους...Δε τους γουσταρουν και στα μαγαζια οι σερβιτοροι γιατι δεν αφηνουν ποτε μπουρμπουαρ...
Στη Μπαννγκοκ φετος δε πηγα καθολου...Με "μαγεψε" η Πατταγια και ενω ειχα στο προγραμμα να παω για 2 μερες,τελικα καθισα Πατταγια γιατι πραγματικα η "ποιοτητα" των γυναικων που συναντησα με ικανοποιοουσε...
Ερχονται λοιπον και τα λογια του Suadam,να επιβεβαιωσουν αυτο που ειχα "στην ακρη" του μυαλου μου...Πως ετσι οπως παμε η Πατταγια θα γινει ο ΕΝΑΣ και μοναδικος σεξοτουριστικος προορισμος στη Ταυλανδη...Κι αυτο γιατι απο τη μια το Πουκετ και η Μπανγκοκ "χανουν" σιγα-σιγα σε ποιοτητα και απο την αλλη ανεβαινει η Πατταγια...Χωρια το γεγονος πως συγκριτικα η Πατταγια ειναι αρκετα φτηνοτερη...
Βεβαια δε ξερουμε τι θα γινεται σε 10 χρονια,αλλα για την ωρα...Πατταγια και ξερο ψωμι...
Τερμα το Πουκετ,η Μπανγκοκ,στο Σαμουι και η Ταυλανδη...Ζητω η ΠΑΤΤΑΓΙΑΝΔΗ!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
και ομως καποια μαγαζια αρχισαν να αφηνουν και ινδους μεσα.
θα αναφερω το secrets για παραδειγμα. εχω παει παρα πολλες φορες εκει και εχω μεινει επισης. ποτε δεν εχω δει ινδο στο μπαρ.
οι φωτογραφιες που βαζει ο stickman στο site του ειναι προσφατες, δηλαδη οταν γραφει καποιο αρθρο βγαζει και τις αναλογες φωτογραφιες.
αυτη η φωτογραφια ειναι στο secrets.

 

Συνημμένα

  • SecretsPattayaIndians.jpg
    SecretsPattayaIndians.jpg
    145,1 KB · Εμφανίσεις: 35

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Τελειωσε το Ραμαζανι και γεμισε ο τοπος Ινδοτετοιους .... Αλλα ρε μορτρες να δειτε κατι τοφαλους που τραβαγανε μαζι τους, για πολυ γελιο.....
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Φιλια !!!!!!!

dsc00706u.jpg


Παμε λιγο soft  :2funny: :2funny: :2funny:
 

doctorm

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Τελειωσε το Ραμαζανι και γεμισε ο τοπος Ινδοτετοιους .... Αλλα ρε μορτρες να δειτε κατι τοφαλους που τραβαγανε μαζι τους, για πολυ γελιο.....

oποιος θελει να ριξει γελιο ας παει απο mixx , γεματο απο χοντρες ταιλανδες σε στυλ ελληνιδας με τουπε κιολας :2funny: :2funny: γιατι εχουν περασει απο τους αραβες. μιλαμε φονικος συνδιασμος  :grin:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Μια που αναφερατε παραπανω την Μπανγκοκ, υπαρχει κανενα ξενοδοχειο εκτος απο το Ασια που να γινεται μεσα παιχνιδι; Ειτε στο μπαρ ειτε σε ντισκο ειτε σε μασσατζιδικο εντος του ξενοδοχειου;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
το τολμησα και εκλεισα για πουκετ 1η νοεμβριου με 21,και χωρις παρεα τελικα.προτεινετε κανα καλο ξενοδοχειο με τζοινερ φρι.τα μπανγκαλοους αξιζουν?αν εχει κανεις κανα σαιτ να προτεινει για χοτελ η μπανγκαλοους ειναι καλοδεχουμενος.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
oποιος θελει να ριξει γελιο ας παει απο mixx , γεματο απο χοντρες ταιλανδες σε στυλ ελληνιδας με τουπε κιολας :2funny: :2funny: γιατι εχουν περασει απο τους αραβες. μιλαμε φονικος συνδιασμος  :grin:
Με βλέπω να έρχομαι ποιο σύντομα ο μουστάκιας θα μου δώσει το ελευθέρας και για κανά 2μηνο ή 3μηνο να την αράξω εκεί
Βλέπω να μηδενίζω την αντίστροφη μέτρηση και να σου ρχομαι ποιο σύντομα
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Μια που αναφερατε παραπανω την Μπανγκοκ, υπαρχει κανενα ξενοδοχειο εκτος απο το Ασια που να γινεται μεσα παιχνιδι; Ειτε στο μπαρ ειτε σε ντισκο ειτε σε μασσατζιδικο εντος του ξενοδοχειου;

Ηθελα να την κανω και εγω αυτη την ερωτηση αλλα με προλαβε ο συναδελφος  :huh: :huh:

φτιαξε μας λιγο ρε rebeti με καμια photo  :dancing:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
το τολμησα και εκλεισα για πουκετ 1η νοεμβριου με 21,και χωρις παρεα τελικα.προτεινετε κανα καλο ξενοδοχειο με τζοινερ φρι.τα μπανγκαλοους αξιζουν?αν εχει κανεις κανα σαιτ να προτεινει για χοτελ η μπανγκαλοους ειναι καλοδεχουμενος.

Θελειςς το ξενοδοχείο να ειναι κοντα στην δράση αγορινα? bangla road?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Θελειςς το ξενοδοχείο να ειναι κοντα στην δράση αγορινα? bangla road?
προτιμω στην παραλια φιλε μου,δεν ειμαι πολυ της δρασης εγω,αν και θα το τιμησω το σπορ,αλλα με κοριτσακια απο τον δρομο και απο καμια καφετερια,παρα απο το μπαρ.αν γνωριζεις κανα καλο με ιντερνετ και τζοινερ φρι,στην πατονγκ,πες μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom