Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Το μονο που ειναι(παντα κατα την ταπεινη μου γνωμη)ΘΕΤΙΚΟ για το Ανχελες ειναι..
1)Κοριτσια που μ'αρεσεουν πιο πολυ(με πιο πολυ ευρωπαικα χαρατηριστικα,πιο ψηλες και ασπρες)

λακη ποσταρε καμια φωτο απο ψηλη και ασπρη φιλιπινεζα. ειμαι περιεργος να δω γιατι στα trip reports στο PA δεν εχω δει καμια ωραια.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
λακη ποσταρε καμια φωτο απο ψηλη και ασπρη φιλιπινεζα. ειμαι περιεργος να δω γιατι στα trip reports στο PA δεν εχω δει καμια ωραια.
Σοβάρα έχουν θέμα με τις πατσαβούρες στο PA? Ένα μουνί τις προκοπής δεν έχουν ανεβάσει οι τύποι...
Λάκη φτιάξε μας...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Τετοιες εχει στο Ανχελες?
Με μεγαλες "πρασινες" βυζαρες?
 

Συνημμένα

  • protathlitis.jpg
    protathlitis.jpg
    314,5 KB · Εμφανίσεις: 18

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Τετοιες εχει στο Ανχελες?
Με μεγαλες "πρασινες" βυζαρες?

Mπααααα δεν είστε απασχολημένοι με τα ισραηλινά ladyboys που σας κάρφωσαν από πίσω κι από μπρος;
Ρε τα χρυσόψαρα...  :s&m_3:

Λάκη θες extension εεε;  :cheesy: :cheesy: :grin: Γιατί κάθε φορά που πάω εκεί μου συμβαίνει κι εμένα; :think:
Που να δείς πως θα σου φανούν τα κορίτσια της Πατάγια όταν γυρίσεις!
Φυσικά και έχεις δίκιο στο ότι δεν είναι Πατάγια. Αλλά κάθε χρόνο είναι όλο και πιο "πολιτισμένα".
Φυσικά δεν θα γίνουν ΠΟΤΕ Πατάγια όπως και οι Φιλιππίνες δεν νομίζω ότι θα φθάσουν ποτέ το επίπεδο της Ταιλάνδης.
Αλλά τα κορίτσια είναι μια τελείως διαφορετική ιστορία. Ίσως στο επόμενο ταξίδι πάω μόνο Φιλιππίνες Ινδονησία.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Jamest η μπανανα που τρωει η γκομενα πρεπει να ειναι ΠΕΝΤΑνοστιμη!
Suadam,πιες ΠΕΝΤΕ σφηνακια!(Το ενα για παρτη μου)!!!
Αντε και σας ευχομαι ολοψυχα του χρονου να πατε ΠΕΝΤΕ φορες στην Ασια,να βρισκετε εισιτηρια με ΠΕΝΤΕ κατοσταρικα,να μενετε σε ΠΕΝΤΑστερα ξενοδοχεια και να πηδατε ΠΕΝΤΕ γκομενες την ημερα..
"Με τις υγειες σας"... :grin:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Jamest η μπανανα που τρωει η γκομενα πρεπει να ειναι ΠΕΝΤΑνοστιμη!
Suadam,πιες ΠΕΝΤΕ σφηνακια!(Το ενα για παρτη μου)!!!
Αντε και σας ευχομαι ολοψυχα του χρονου να πατε ΠΕΝΤΕ φορες στην Ασια,να βρισκετε εισιτηρια με ΠΕΝΤΕ κατοσταρικα,να μενετε σε ΠΕΝΤΑστερα ξενοδοχεια και να πηδατε ΠΕΝΤΕ γκομενες την ημερα..
"Με τις υγειες σας"... :grin:
Να΄σαι καλά Πιπι...
Εξακολουθώ να πιστεύω ότι ξεχνάτε ευκολα...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Να΄σαι καλά Πιπι...
Εξακολουθώ να πιστεύω ότι ξεχνάτε ευκολα...
Εγω καθολου!!!(Μονο τα ονοματα απο τις γκομενες που φορτωνω στη Ταυλανδη... :grin:)
Γι αυτο χαιρομαι που αποκλειστηκαμε απο την Ευρωπη και δε θα περιφερομαστε σα θιασος...
Φετος αφησαμε το προνομιο σε εσας...
Κι απο οτι ειδα χτες...Ξεκινησατε "με το δεξι"... :grin:
Καλυτερα λοιπον στο "καναπε",παρα στο "καναβατσο"... ;)
Απο το να με "σφυροκοπανε" στα γηπεδα της Ευρωπης,προτιμαω να "σφυροκοπαω" εγω  :knockinb: τις γκομενες  :boobies: στα γηπεδα της Ασιας... :2funny:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Βουδιστικούς Ναούς, έχει ρε συ αλάνι???  :2funny: :2funny: :2funny:


Ρίχνουμε τον τελευταίο πούτσο σήμερα το απόγευμα και αναχωρούμε για την Πατρίδα, ήδη κοιτάω το ημερολογιο για το επόμενο ταξίδι προς Pattaya. Την γαμήσαμε ανοίξαμε δρόμο δύσκολο, πολλές εκκρεμότητες αφήσαμε και πρέπει να τις διεκπεραιώσουμε....

Φιλια ρε αλάνια και ο Μεγάλος να μας έχει καλά!!!

Καλη επιστροφη,Φιλε μου...........Χαρηκα Πολυ που σε γνωρισα!!!Εισαι απ'τα "ντομπρα" παιδια....Πιστευω να τα ξαναπουμε και στο αλλο ταξιδι μαζι!!!Αλανιαρη μου!!!!θα σου προσεχω εγω το "μικρο" σου τωρα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Mπααααα δεν είστε απασχολημένοι με τα ισραηλινά ladyboys που σας κάρφωσαν από πίσω κι από μπρος;
Ρε τα χρυσόψαρα...  :s&m_3:

Λάκη θες extension εεε;  :cheesy: :cheesy: :grin: Γιατί κάθε φορά που πάω εκεί μου συμβαίνει κι εμένα; :think:
Που να δείς πως θα σου φανούν τα κορίτσια της Πατάγια όταν γυρίσεις!
Φυσικά και έχεις δίκιο στο ότι δεν είναι Πατάγια. Αλλά κάθε χρόνο είναι όλο και πιο "πολιτισμένα".
Φυσικά δεν θα γίνουν ΠΟΤΕ Πατάγια όπως και οι Φιλιππίνες δεν νομίζω ότι θα φθάσουν ποτέ το επίπεδο της Ταιλάνδης.
Αλλά τα κορίτσια είναι μια τελείως διαφορετική ιστορία. Ίσως στο επόμενο ταξίδι πάω μόνο Φιλιππίνες Ινδονησία.

Suadam,καλε μου φιλε!!!Θελω να σε ευχαριστησω και δημοσια για τις πληροφοριες που μου εδωσες και τις συμβουλες!!!Να'σαι καλα,αδελφε!!!!Θα σε παρω τηλ. να τα πουμε....
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Ρε παιδια......αδηστε την μπαλα και πιαστε το  :knockinb:
Στην Πατταγια ολοι ειμαστε ενωμενοι........ουτε ΠΑΟ,ουτε ΟΣΦΠ,Ουτε ΠΑΟΚ,Ουτε ΑΡΗΣ με νοιαζει οταν ειμαι εδω!!!Αντιθετως ολοι οι παραπανω οπαδοι των Ομαδων ειμαστε μια παρεα!!!
Αλλα και λιγο "καζουρα" δεν βλαπτει!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

๋James.αδελφε μου..τι κανεις???ολα καλα?? :grin: :grin: :grin:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια......αδηστε την μπαλα και πιαστε το  :knockinb:
Στην Πατταγια ολοι ειμαστε ενωμενοι........ουτε ΠΑΟ,ουτε ΟΣΦΠ,Ουτε ΠΑΟΚ,Ουτε ΑΡΗΣ με νοιαζει οταν ειμαι εδω!!!Αντιθετως ολοι οι παραπανω οπαδοι των Ομαδων ειμαστε μια παρεα!!!
Αλλα και λιγο "καζουρα" δεν βλαπτει!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

๋James.αδελφε μου..τι κανεις???ολα καλα?? :grin: :grin: :grin:
Ολα καλά αδελφέ μου! Όσο καλά μπορεί ναι είναι δλδ...
Πέρνα αγορίνα μου όσο πιο καλά μπορείς, γιατί η καθημερινότητα είναι μεγάλη πουτάνα...
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
λακη μετα απο φιλιπινες θσ ξαναπας pattaya?
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παιδια......αδηστε την μπαλα και πιαστε το  :knockinb:
Στην Πατταγια ολοι ειμαστε ενωμενοι........ουτε ΠΑΟ,ουτε ΟΣΦΠ,Ουτε ΠΑΟΚ,Ουτε ΑΡΗΣ με νοιαζει οταν ειμαι εδω!!!Αντιθετως ολοι οι παραπανω οπαδοι των Ομαδων ειμαστε μια παρεα!!!
Αλλα και λιγο "καζουρα" δεν βλαπτει!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

๋James.αδελφε μου..τι κανεις???ολα καλα?? :grin: :grin: :grin:
Ετσι ακριβώς αυτά είναι για να κάνουμε καζούρα μεταξύ μας τα ασόβαρα, τα σοβαρά είναι αυτά που έχουμε κοινά την Τάι με τα ωραία της, ειδικά όταν βρησκόμαστε εκεί, Λάκη άρχοντας τόσες μέρες στο παράδεισο ελπίζω και προγραμματίζω να μαστε καλά τον Ιούλιο Αυγουστο να μπορέσω να κατέβω και εγώ για κανά μήνα να τη χορτάσω την Τάι αν δεν γίνει κάτι έκτακτο νωρίτερα και κατέβω για κανά 3μηνο άντε και δεν περνάνε 105 και σήμερα  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom