Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
π.χ. αναχώρηση 12 Οκτ. επιστροφή 25 Νοε 559.84
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
εχω ταξιδεψει και με τις 2! μια χαρα ειναι και οι 2!
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Αν οι τιμές παραμείνουν ως έχουν, με Gulf με βλέπω να πετάω, αλλά μέχρι τον Οκτώβρη πολλά γίνονται ...  ;)
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
ξερει κανεις κατι για αυτο?ειναι δυνατον 500 βατ την μερα η 7000 τον μηνα??????
Και πολλα ειναι...ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ..
Οπου και να πας στη Ταυλανδη (αλλα και σε ολοκληρο το κοσμο),η βασικοτερη παραμετρος διαμορφωσης της τιμης ενος ξενοδοχειου ειναι η τοποθεσια.
Και το συγκεκριμενο ξενοδοχειο ειναι οχι απλα μακρια..Αλλα ΠΟΛΥ μακρια..
Χωρια που αμφιβαλλω αν θα δεχτει ποτε καποια γκομενα να τη πας εκει...Να πας δηλαδη στη Πατονγκ να τη φορτωσεις και μετα να βγεις εξω απο τη πολη με το μηχανακι,να οδηγησεις 15 λεπτα μεσα στα σκοταδια για να πας στο ξενοδοχειο αυτο...
Για να μη ψαχνεις λαθος λοιπον,κοιτα μονο για ξενοδοχεια στη παραλια ΠΑΤΟΝΓΚ...
Τετοιας ποιοτητας δωματια,θα βρεις κοντα στα 700-800 μπατ,σε ξενοδοχεια χωρις πισινα και 100-200 μετρα γυρω απο το κεντρο της διασκεδασης...
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Παιδιά σε μένα το video του Λάκη στο ναό χαλάει στα 100 δευτερόλεπτα ...  :grin: ... master21 μέχρι και συ θα φοβηθείς να γυρίσεις νύχτα εκεί μόνος σου, όχι μόνο το μωρό ...  :o
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
αγορινα μου λακη εισαι καλα? πως τα περνατε στο ανχελες? ελπιζω καλα. τον γιωργο πως τον εχεις? οσο για το frog θυμασαι την φατσα μου... τι να πρωτοθυμηθω ρε φιλε μου? το frog? τα ταυλανδεζικα μπουζουκια? το insomnia? τα go go?. εγω ενα εχω να πω για παταγια. Πηγα για τουρισμο και βγηκα σεξοτουριστας.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
... Παιδιά σε μένα το video του Λάκη στο ναό χαλάει στα 100 δευτερόλεπτα ...  :grin: ... master21 μέχρι και συ θα φοβηθείς να γυρίσεις νύχτα εκεί μόνος σου, όχι μόνο το μωρό ...  :o

ναι εχει προβλημα το βιντεο.
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
απ'οτι βλεπω αυτη την εποχη η πιο φθηνη ειναι η gulf. 570ευρω και με πολυ καλη ανταποκριση.

φευγεις 3 απο εδω, 1 ωρα αναμονη και το πρωι εισαι μπανγκοκ.

και στην επιστροφη φευγεις 10 το πρωι απο μπανγκοκ και το απογευμα εισαι αθηνα.

μια χαρα!!!

αυτο εχω κλεισει zan ευελπιστω ομως μην εχουμε καμια καθυστερηση και αντι να φυγουμε μετα απο 1:30 ωρα φυγουμε την επομενη...
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
σιγα μην πηγες και για τις παραλιες της παταγια.  :2funny: :2funny: :2funny:

οχι φιλε ζαν δεν πηγα για τις παραλιες. πηγα για την παρεα, το κοραλενιο νησι, για να δω τις τιγρεις, τους ελεφαντες, τα φιδια, του κροκοδειλους, του βουδιστικους ναους...αλλα απο ολα αυτα δεν εκανα τιποτα! μονο με γκομενακια γυρνουσα :knockinb:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
παιζουν!!!

τι λεει το ανχελες??? καλα ειναι???
σαν τη παταγια ομως δεν πιστευω να ειναι!  :grin:

ποτε γυριζεις πισω???
Καλημερα απο Ανχελες....σημερα κανονικα ειναι η τελευταια νυχτα......υπαρχει μια μικρη σκεωη να παρατεινω τις μερες μου στο Ανχελες(κανα 2 ακομα).....δεν ξερω....ειμαι υπο σκεψη......
το μονο σιγουρο ειναι οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΤΑΓΙΑ!!!Για μενα το "Πακετο" Παταγια ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!
Το μονο που ειναι(παντα κατα την ταπεινη μου γνωμη)ΘΕΤΙΚΟ για το Ανχελες ειναι..
1)Κοριτσια που μ'αρεσεουν πιο πολυ(με πιο πολυ ευρωπαικα χαρατηριστικα,πιο ψηλες και ασπρες)
2)ειναι ενα "κλικ" πιο Θερμες απο τις Ταυλανδες(στην συμπεριφορα τους και στο κρεββατι)
3)Ειναι πιο φτηνα απο Πατταγια(μιλαω μονο για το  :knockinb:)
4)Μιλανε πολυ καλα Αγγλικα και μπορω να συννενοηθω!!!

Ζαν...εχει και εδω Insomnia!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
Οπως και Angelwitch,babydolls και αλλα ονοματα ιδια με Ταυλανδη αλλα πιστεψτε με ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΑΤΤΑΓΙΑ!!!Εδω τα βλεπω πιο "παρακαμιακα
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Βουδιστικούς Ναούς, έχει ρε συ αλάνι???  :2funny: :2funny: :2funny:


Ρίχνουμε τον τελευταίο πούτσο σήμερα το απόγευμα και αναχωρούμε για την Πατρίδα, ήδη κοιτάω το ημερολογιο για το επόμενο ταξίδι προς Pattaya. Την γαμήσαμε ανοίξαμε δρόμο δύσκολο, πολλές εκκρεμότητες αφήσαμε και πρέπει να τις διεκπεραιώσουμε....

Φιλια ρε αλάνια και ο Μεγάλος να μας έχει καλά!!!
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους τους φίλους. Θα ήθελα την βοήθειά σας. Εσείς που είστε συχνοί επισκέπτες του παραδείσου που λέγετε Ταϊλάνδη θα σας παραλαλούσα να μου πείτε ποιά εποχή είναι η καλύτερη για να πάω. Ενοώ απο καιρό. Σας ευχαριστώ. 
 

doctorm

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Τι έγινε ρε συ νιώθεις μοναξιές στην Πατάγια? τα μωρά δεν σου φτάνουνε? κάνε υπομονή σε 106 και σήμερα έρχομαι  :2funny:
άντε να ρθει και η δικιά μου η σειρά κοντεύω να κλείσω 2 μήνες που έχω αποχορήσει από την Πατάγια Παταγιά και μου χει σαλέψει
Την δικιά μου την 30άρα την πήρες να μου πεις αν θα σε  :pipa1: με τη πρώτη :2funny:
Πάρε κανά τηλέφωνο αύριο όμως γιατί σήμερα θα λείπω από το σπίτι, σε φίλο να δω τον Σισέ να τα βάζει στην Μπάρτσα
μπα απο πουτανες, συγνωμη καλα κοριτσια ηθελα να πω :cheesy: δεν βαριεσε, να πω και καμια κουβεντα με κανενα παλικαρι,καλαμπουρι.ο ναυαρχος μου εχει γερασει,δεν ειναι για πολλα περπατηματα.. αναμενω πμ
 

doctorm

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους τους φίλους. Θα ήθελα την βοήθειά σας. Εσείς που είστε συχνοί επισκέπτες του παραδείσου που λέγετε Ταϊλάνδη θα σας παραλαλούσα να μου πείτε ποιά εποχή είναι η καλύτερη για να πάω. Ενοώ απο καιρό. Σας ευχαριστώ. 

φιλε μου,οποια εποχη σε βολευει πας, απλως τωρα μεχρι μεσα οκτωμβριου εχει κατι λιγες βροχουλες, η τοπ περιοδο για αυτους ειναι στα μεσα δεκεμβριου μεχρι αρχες ιανουαριου που ο τουρισμος ειναι στα πανω. αλλα ολα σχετικα ειναι, τωρα που δεν εχει τουριστες,εχει πολλες γυναικες ελευθερες.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Βουδιστικούς Ναούς, έχει ρε συ αλάνι???  :2funny: :2funny: :2funny:


Ρίχνουμε τον τελευταίο πούτσο σήμερα το απόγευμα και αναχωρούμε για την Πατρίδα, ήδη κοιτάω το ημερολογιο για το επόμενο ταξίδι προς Pattaya. Την γαμήσαμε ανοίξαμε δρόμο δύσκολο, πολλές εκκρεμότητες αφήσαμε και πρέπει να τις διεκπεραιώσουμε....

Φιλια ρε αλάνια και ο Μεγάλος να μας έχει καλά!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
Αρα δεν θα φάμε κράξιμο που λέγαμε για Ταιλάνδη
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
μπα απο πουτανες, συγνωμη καλα κοριτσια ηθελα να πω :cheesy: δεν βαριεσε, να πω και καμια κουβεντα με κανενα παλικαρι,καλαμπουρι.ο ναυαρχος μου εχει γερασει,δεν ειναι για πολλα περπατηματα.. αναμενω πμ
:offtopic:Τελικά ο Γκοβού το κάρφωσε αλλά τι να το κάνεις που μας καρφώσανε και οι άλλοι με τις υγείες μας :2funny: :offtopic:
Σώπα ρε χόρτασες τις τάνες, άντε βρείτε και δυό κοριτσάκια με το ναύραχο από κανά χωριό απονήρευτο ακόμα ή από την bkk να σας πλένουν να σας μαγειρεύουν και τις  :knockinb:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom