Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Με την ευκαιρια,παιδες θα ηθελα να ζητησω την γνωμη οσων ξερουν.Του χρονου καλοκαιρι ξαναπαω ΠΟΥΚΕΤ αλλα,πιο μπροστα θα ηθελα να επισκεφθω Σιγκαπουρη ή Χονγκ-Κονγκ για 4-5 μερες,και μετα να πεταξω για ΠΟΥΚΕΤ.θα με βοηθουσε οποιαδηποτε γνωμη απο παιδια που εχουν επισκεφθει και τα 2 μερη ή στην χειροτερη το ενα απο τα δυο.
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Κουμπαράκι antonio που είσαι ρε  :cheesy:

Ετοίμαζε τα στέφανα και τα εισιτήρια  :2funny: :2funny:  



ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ  :dancing:

:2funny: :2funny: :2funny:
ελα κουμπαρεεεεεεεεε ραφμαν τι γινεται ρε;εμαθα οτι παντρευεσαι ντοπιο πραμα πατριωτισσα.για ποτε με το καλο να κλεισουμε κανα βουδιστικο ναο;
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
τι διαολο μολις μπηκα την κανατε ολοι;τοσο γκαντεμοσαυρος ειμαι; :tickedoff:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Ελα ρε Κουμπαρακι.. :cheesy:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κανόνισε εισιτήρια

ο Ναός δικός μου  :2funny:  :cheesy: ;) :cheesy:
ελα βρε εδω εισαι και δεν μιλας κουμπαρε;λεω κι εγω θα παντρευτηκε και μας ξεχασε.αληθεια ναο πως κλεινεις εκει;ειναι το ιδιο σαν να κλεινεις τραπεζι στο σφακιανακη εδω; :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
πες κανα καλο πακετακι για νοεμβρη δεκεμβρη στο πουκετ.και που εχει σαουνες και κινεζες εκει ρε?ειναι πιο φθηνα απο το χονκ κονγκ?

Master για πουκέτ θα σε γελάσω  ;)
αλλά για Σάουνες με Κινέζες μάλλον (ξεχνά το) εκεί.

αλλά εσύ θα πας καβατζωμένος.. :cheesy:
βάλε το κορίτσι να σου κάνει ΣΑΟΥΝΑ  :uglystupid:

Αλλιώς πήγαινε σε κανένα Body to BODY (έχει καλά)

Δεν εγώ δεν είμαι ειδικός για πουκέτ μπορούν να σου πουν περισσότερα οι συναγωνιστές   ;)



 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
ελα βρε εδω εισαι και δεν μιλας κουμπαρε;λεω κι εγω θα παντρευτηκε και μας ξεχασε.αληθεια ναο πως κλεινεις εκει;ειναι το ιδιο σαν να κλεινεις τραπεζι στο σφακιανακη εδω; :2funny:

Οχι ρε.. απλα δηλωνεις ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ που θα γινει ο γαμος

ΠΧ BANGKOK, CHIANG MAI, CHONBURI....etc

μπες στην ΕΛΛΗΝΙΚΗ πρεσβεία ΣΤΗ ΜΠΑΝΓΚΟΚ εκεί γράφει τι χρειαζεται ;)
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
και που είσαι κουμπαράκι

ΘΕΛΩ ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ στην ΠΑΤΤΑΓΙΑ  :cheesy:

μην το ΞΕΧΝΑΣ  :cheesy:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
μη σκανδαλιζεις βρε ανχαραλ το παιδι(rafman)με μασαζ και τετοια.τον σκανδαλιζεις και ειναι ετοιμος να παντρευτει.φτου σου :2funny: καλα δεν του τα λεω κουμπαρε;σαν κουμπαρος πρεπει να σε προστατευω απο καθε λογης πειρασμο. :fuck2: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
μη σκανδαλιζεις βρε ανχαραλ το παιδι(rafman)με μασαζ και τετοια.τον σκανδαλιζεις και ειναι ετοιμος να παντρευτει.φτου σου :2funny: καλα δεν του τα λεω κουμπαρε;σαν κουμπαρος πρεπει να σε προστατευω απο καθε λογης πειρασμο. :fuck2: :2funny: :2funny: :2funny:

ΔΕΝ ΣΚΑΝΔΑΛΙΖΟΜΑΙ ΕΓΩ ΡΕ  :cheesy:

εγώ είμαι η σκανδάλη  :uglystupid:


Σε αφήνω τώρα και κανόνισε την ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ  :cheesy:

Μη με εκθέσεις κουμπαράκι...  :cheesy: :cheesy:

Εγώ θα σου κανονίσω κινεζούλες στην ΠΑΤΑΓΙΑ μετά  :uglystupid:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
οταν λες μπατσελορ εννοεις το μεταπτυχιακο ε;απο την παταγια κι εσυ το θες;εχουν και πανεπιστημιο κι εκει;δε το εχω ακουστα.για να το λες ομως συνεχεια θα εχουν,κατι θα ξερεις εσυ.μα κι εσυ χαθηκες να θες απο το χαρβαρντ,το γεηλ,την οξφορδη;απο την παταγια μονο; :2funny:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
οκ μεινε ησυχος.αντε καληνυχτα κουμπαρε και φρονιμα ετσι;παντρεμενος ανθρωπος δεν κανει να αμαρτανεις οχι μονο με πραξεις αλλα ουτε καν και με σκεψεις...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
αντε rafman φερε και σε μας ρυζι με το καλο τουλαχιστον μια φορα το χρονο θα εισαι στα χωραφια να μαζευεις ρυζι
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας και απο μενα. πρωτο ποστ στο φορουμ. εχω 2 εβδομαδες που εχω επιστρεψει απο το πρωτο μου ταξιδι απο την παταγια. χαμος μαγκες... :knockinb:

εχω ανοιξει πλεον πορτα

ps :με τον lakiscorpio ημουνα.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
υπαρχει καποιος που να μην ηταν με τον Λακη???  :2funny:
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχει καποιος που να μην ηταν με τον Λακη???  :2funny:

αφου τον ξερεις ειναι ο μεντορας. ημασταν παρεα εγω, ο θανος, ο λακης και ο γιωργος. μεναμε ολοι στο παταγια bay resolt. με αναφερει και στα προηγουμενα ποστ. αντε να δουμε και ανταποκριση απο angeles τωρα!
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Είναι δυνατόν να είναι ο Λάκης στο χωριό και να μην τον κάνεις παρέα; ...  :grin: ... Έχουμε να ρίξουμε περπάτημα έτσι και τον πετύχω ...  :cheesy: ... Μισό θα τον γυρίσω πίσω ...  :2funny: ... Αλήθεια πότε επιστρέφει; ...  :)
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
καλημεριζω τους Φιλους και Συναγωνιστες του Β.com(πρωην Β.tv)απ'το Angeles city,Phillipines..........χτεσ το βραδυ φτασαμε με τον Theo_Panas και η 1η νυχτα ηταν Λιγο επεισοδιακη αλλα με πολυ γελιο!!!!Πληροφοριες εντος Ημερων(και στο αναλογο thread).....
Γυρναω στις 16 σεπτ. το απογευματακι.......Οσοι φιλοι ειναι Πατταγια,μπορουμε να βρεθουμε ολοι μαζι......
Ζαν,δεν μπορεσα ακομη να την βρω,,,,,,
George31,σορυ φιλε,δεν ειναι χαλασμανο το τηλ.......εχω βαλει "φραγη" κλησεων για λιγες μερες γι'αυτο σου λεει αυτα που σου λεει!!!στις 16,θα'ναι ολα καλα...
Να ξερετε παιδες οτι μεχρι ις 16,δεν θα εχω τηλ......οτι χρειαστειται θα με λετε απο εδω

Φιλε μου akadirac(καταλαβες εσυ ποιος εισαι),Καλως ηλθες στο B.com!!!Mονο τωρα προσεχε τι θα λες και τι φωτογραφιες θα βαζεις γιατι μπορει να εχεις μερικα προβληματα(παλι καταλαβαινεις τι σου λεω!!!)

Mykonos.........ποτε κατεβαινεις???θα σε δω???Αντε γιατι οι πιο πολλοι δεν θελουν να περπατανε!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
... Είναι δυνατόν να είναι ο Λάκης στο χωριό και να μην τον κάνεις παρέα; ...  :grin: ... Έχουμε να ρίξουμε περπάτημα έτσι και τον πετύχω ...  :cheesy: ... Μισό θα τον γυρίσω πίσω ...  :2funny: ... Αλήθεια πότε επιστρέφει; ...  :)

ο Λακης δεν μασαει... μαραθωνιους εχει κανει στο περπατημα. ws - dolphin circle και με καμερα online!  :grin:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ζαν,δεν μπορεσα ακομη να την βρω,,,,,,

πηγαινε παλι οταν γυρισεις πισω.
εκτυπωσε την φωτογραφια της στο bay resort και πηγαινε μετα τις 6 στα μπαρακια διπλα στο beer garden και ρωτα καποια εκει να σου πει σε ποιο ακριβως δουλευει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom