Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
... Δώσε ημερομηνίες, γιατί τέτοιο γλέντι δεν πρέπει να χαθεί ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πλάκα κάνω ρε  :cheesy:

το σκέφτομαι για κανένα δίμηνο  ;)

Ιανουάριο - Μαρτιο

Ελπίζω ότι θα μου κάτσει  :cheesy:

ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ  :grin:

μου μένει μόνο να ξεμπερδέψω με δουλίτσες
και μετά  ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ  :2funny:

Θα δούμε  ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
παιδια να ρωτησω κατι αν ξερει κανεις?στην ταυλανδη υπαρχουν μασατζιδικα σε στυλ των κινεζικων?ημουν μια βδομαδα χονγκ κονγκ και κολοπαθα.ας απαντησει καποιος γνωστης.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
παιδια να ρωτησω κατι αν ξερει κανεις?στην ταυλανδη υπαρχουν μασατζιδικα σε στυλ των κινεζικων?ημουν μια βδομαδα χονγκ κονγκ και κολοπαθα.ας απαντησει καποιος γνωστης.

Τι σου κανανε στο Χονκ Κονγκ  :cheesy:

για λεγε  :dancing:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
από Προίκα δεν έχει και πολλά

Ούτε Μετρητά πολλά  :cheesy:

Κάτι χωραφάκια έχει στο ΙΣΣΑΝ  :dancing: (που θα τα φυτέψουμε ρύζι :grin:) :cheesy:



πάντως φράγκα δεν μου ζήτησε ποτέ.

Για πλάκα το είπα Ραφ, αφού το αποφάσισες με το καλό.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τι σου κανανε στο Χονκ Κονγκ  :cheesy:

για λεγε  :dancing:
παμε μαζι να δεις.να μπαινεις σε ενα απιστευτο μερος,με καμια 20αρια γκομενακια,που να τρεχουν να σου φερουν παντοφλακια,να σου βγαζουν τα ρουχα,να σου βαζουν μπουρνουζι,και γενικα να ειναι για αυτες μια ιεροτελεστια περιποιησης του αντρα.στο μεν μασαζ,ασε δεν λεω,οι χονγκκονγκολεζες δεν παιζονται.γαμωτο ενα τετοιο δεν μπορει να ανοιξει εδω?
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
παμε μαζι να δεις.να μπαινεις σε ενα απιστευτο μερος,με καμια 20αρια γκομενακια,που να τρεχουν να σου φερουν παντοφλακια,να σου βγαζουν τα ρουχα,να σου βαζουν μπουρνουζι,και γενικα να ειναι για αυτες μια ιεροτελεστια περιποιησης του αντρα.στο μεν μασαζ,ασε δεν λεω,οι χονγκκονγκολεζες δεν παιζονται.γαμωτο ενα τετοιο δεν μπορει να ανοιξει εδω?

Απο γαμησάκι   :grin: τι έλεγε  :cheesy:

μη στα βγαζω με το τσιγκέλι

λεγε

ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ...
και ποσα  εσκασες;;
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Ναι ρε φίλε, το κατάλαβα , δεν είδες τα emoticon ? ...  :2funny: ... Πάντως εγώ να ξέρεις για το Korat είμαι ...  :grin: ... Ρυζοχώραφα έχει ο ρυπέθας και με βλέπω αγρότη και μένα ...  :rockon:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αν ο φίλος Master21 μιλάει για τις λεγόμενες σάουνες έχω ακούσει τα καλύτερα από φιλαράκι που πήγε φέτος Μακάο. Λίγο ακρίβα αλλά είσαι στον αφρό.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αν ο φίλος Master21 μιλάει για τις λεγόμενες σάουνες έχω ακούσει τα καλύτερα από φιλαράκι που πήγε φέτος Μακάο. Λίγο ακρίβα αλλά είσαι στον αφρό.
αν εννωεις ακριβα 100 ευρω αλλα με δικαιωμα να εισαι εκει ολη μερα και το σερβις να ειναι τρις θεικο,οκ.εγω θα τα δινα καθε μερα αν δεν ειχα την κινεζα μου μπαστακα.
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αν ο φίλος Master21 μιλάει για τις λεγόμενες σάουνες έχω ακούσει τα καλύτερα από φιλαράκι που πήγε φέτος Μακάο. Λίγο ακρίβα αλλά είσαι στον αφρό.

ποιος ποιος ήταν αυτός??? :grin: :grin: Ετσι είναι ακριβά αλλά στην κυρίλα και με Κινέζες που είναι μια κλάση τουλάχιστον ανώτερες απο τις ταιλανδέζες !!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Απο γαμησάκι   :grin: τι έλεγε  :cheesy:

μη στα βγαζω με το τσιγκέλι

λεγε

ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ...
και ποσα  εσκασες;;
απο τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου,και εχω ριξει αμετρητα.γενικα οι κινεζες ειναι απαιχτες.στενες οσο δεν μπορεις να φανταστεις.και μονο οι κραυγουλες που βγαζουν σε κανουν να θες να χυσεις.πηγαινε μια βολτα χονγ κονγκ,πριν πας ταυλανδη,και θα με θυμιθεις,εκει δεν χρειαζεσαι και βιζα.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ποιος ποιος ήταν αυτός??? :grin: :grin: Ετσι είναι ακριβά αλλά στην κυρίλα και με Κινέζες που είναι μια κλάση τουλάχιστον ανώτερες απο τις ταιλανδέζες !!!
Κατα φωνή το φιλαράκι που με ενημέρωσε γθα τις σάουνες, α ρε γάτε.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
απο τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου,και εχω ριξει αμετρητα.γενικα οι κινεζες ειναι απαιχτες.στενες οσο δεν μπορεις να φανταστεις.και μονο οι κραυγουλες που βγαζουν σε κανουν να θες να χυσεις.πηγαινε μια βολτα χονγ κονγκ,πριν πας ταυλανδη,και θα με θυμιθεις,εκει δεν χρειαζεσαι και βιζα.


Εγώ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ τώρα ρε  :cheesy: :cheesy:

ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΥΝΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ Ταϊλάνδη ούτε με σφαίρες  :uglystupid:

Κινεζάκια (βρίσκω και εκεί)...

και ΣΑΟΥΝΕΣ  ;)

Αλλά Ταϊλάνδη και το πακέτο της ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ  :cheesy:



 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εγώ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ τώρα ρε  :cheesy: :cheesy:

ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΥΝΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ Ταϊλάνδη ούτε με σφαίρες  :uglystupid:

Κινεζάκια (βρίσκω και εκεί)...

και ΣΑΟΥΝΕΣ  ;)

Αλλά Ταϊλάνδη και το πακέτο της ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ  :cheesy:
πες κανα καλο πακετακι για νοεμβρη δεκεμβρη στο πουκετ.και που εχει σαουνες και κινεζες εκει ρε?ειναι πιο φθηνα απο το χονκ κονγκ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom