Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
κουφάλες πετάξτε μαζί μου πριν την κάθοδο για Suvarnabhumi  :cheesy:

24 Ιουνίου είχαμε καθυστέρηση στην ΑΘΗΝΑ 5 ώρες  ;)

Αλλά άξιζε  :cheesy:

με ΤΗΑΙ δεν εχεις πολλές ευκαιρίες να το κινηματογραφήσεις αυτο (και φυσικά δεν την έχασα)


πω λες και εισαι μεσα ειναι.δε γουσταρω και τα αεροπλανα ιδιαιτερα.ωραια.μονο ο προορισμος μου αρεσει το ταξιδι καθολου.μακριαααααααα :2funny:




εγώ πάω ΝΑΝΙ  :grin: και θα ταξιδέψω  πάλι   :uglystupid:

τα λέμε  :cheesy:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ο Λακης πεταει σημερα για Φιλλιπινες και εμεις εδω...  :headbang:

αντε να παμε για υπνο!!!  :S
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
θα γαμησει και για μας.ειμαι σιγουρος στο λος αντζελες των φιλλιπινων.εμεις το μονο που μπορουμε να κανουμε απο δω ειναι να τον εμψυχωνουμε τηλεπαθητικα. :2funny: :2funny: :2funny:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
καληνυχτω τα πληθη :Sζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
καλημέρα από Pattaya.
3 σημειώσεις προς το παρόν:
1. Όπως λένε εδώ τα πουτανακια, οποιος πάει με Lady Boy 99% τον έχει αρπάξει (εγώ δεν ξέρω τίποτα όλοι στην Pattaya αυτό λένε).  :2funny: :2funny:
2. Τα καλύτερα γαμήσια τα κάνουν οι αρραβωνιασμένες με δικα μας αλλα και άλλης εθνικότητας παλληκάρια που βρήκαν το κορίτσι τον ονείρων τους στην Ταυλάνδη.  :jerking: :jerking: :jerking:
3. Πολύ μεγάλο το παραμύθι εδώ αλλα το φχαριστιεσαι να το ζεις. :rockon: :knockinb: :knockinb:
Τα αλλα όταν γυρίσω.... φιλια μόρτες από την Ελληνική παροικία στην Pattaya.

P.S. Ο λάκης έφυγε και πλέον η ενημέρωση θα ξαναρχίσει μετά από 3-4 μέρες.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Αφού το χουμε ξαναπεί ρε μάγκες τι το βασανίζουμε άλλο ο καθένας από μας κάνει ότι καταλαβαίνει είτε του βγει σε κακκό είτε σε καλό αν κολλήσει κανείς με Ταιλανδή (πιστεύω όλοι κάποια στιγμή έχουμε κολλήσει με Ταιλανδή) ή πάει και ξεσκίζεται στους πούτσους με Ταιλανδές, δικαίωμα του καθενός είναι, μην τα ισοπεδώνουμε όλα όμως δεν είναι όλες ίδιες περιπτώσεις είτε αφορά Ταιλανδή είτε Ελληνίδα, εγώ αν λέμε αν γινόταν το θαύμα και παντρευόμουνα κάποια στιγμή  :2funny: :2funny: :2funny:
και είχα φυσικά την οικονομική ευχαίρεια να την συντηρήσω, Ταιλανδή θα έπαιρνα (έτσι όπως το βλέπω τώρα σε 5-10 χρόνια δεν ξέρω) είτε την έφερνα εδώ είτε κατοικοέδρευα στην Ταιλάνδη αλλά το πρώτο πράγμα που θα έπρεπε να είχα θα ήταν οικονομική ευχέρεια, για καμιά γκόμενα στον κόσμο δεν θα κάνω το σκατό μου παξιμάδι και να μιζεριάζω για να τη συντηρήσω είτε Ταιλανδή είτε Ελληνίδα γιατί το no money no honey ισχύει παντού και πάντα συνάδελφοι
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
........ αλλά το πρώτο πράγμα που θα έπρεπε να είχα θα ήταν οικονομική ευχέρεια, για καμιά γκόμενα στον κόσμο δεν θα κάνω το σκατό μου παξιμάδι και να μιζεριάζω για να τη συντηρήσω είτε Ταιλανδή είτε Ελληνίδα γιατί το no money no honey ισχύει παντού και πάντα συνάδελφοι.
εγραψα τοσα ποστ αντί να γραψω μόνο αυτό: [size=10pt][size=10pt] no money no honey [/size][/size]
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Όπως λένε εδώ τα πουτανακια, οποιος πάει με Lady Boy 99% τον έχει αρπάξει (εγώ δεν ξέρω τίποτα όλοι στην Pattaya αυτό λένε).  :2funny: :2funny:
Ολες ή σχεδόν όλες δίνουν κώλο, ίσως όχι από τα πρωτα ραντεβού αλλά δίνουν. Αυτος που παίρνει συστηματικά τραβέλια το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν ψαχνει μόνο κώλο. Από την άλλη έχει κάποια τραβελάκια που καμμιά φορά λες να την κανεις την αμαρτία  :fuck1:
 

Akritas35

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2010
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
2. Τα καλύτερα γαμήσια τα κάνουν οι αρραβωνιασμένες με δικα μας αλλα και άλλης εθνικότητας παλληκάρια που βρήκαν το κορίτσι τον ονείρων τους στην Ταυλάνδη.  :jerking: :jerking: :jerking:

E οχι ρε μαγκα να κερατωνουν τα παλικαρια μας :2funny:
 

Akritas35

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2010
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ο κυριος Ρεμπετης γυρναει στη Ταιλανδη και πηδαει τις αραβωνιαρες σας :2funny: :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
θα με κανεις κουμπαρο οταν το αποφασισεις;να το πουμε απο τωρα.αλλα να ξερεις ειμαι αφραγκος.ο κουμπαρος  δεν σιμωνει. :2funny: :2funny: :2funny:


:grin: Κοιτά αν γίνει.. γιατί όχι... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Θα μου κάνεις το μπάτσελορ στην PATTAYA όμως....... (μην φύγω και άγαρμπα ;)) :dancing:

εντάξει κουμπαρε;;  :cheesy:
 

sapat

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα που βλέπω σχετική ησυχία στο θέμα, να ρωτήσω.

Πείτε δυο λόγια για ελέγχους κλπ των κοριτσιών. Εξετάζονται υποχρεωτικά μόνο αυτές που είναι στα gogo bars ή γενικότερα όσες κοπέλες δουλεύουν WS? Γίνεται γενικά έλεγχος από κάποιους στις freelanchers? Εννοώ από κάποιους του κράτους που τις ελέγχουν κατά πόσο έχουν κάνει εξετάσες κλπ...γενικότερα τι ισχύει εσείς που έχετε και πολύ εμπειρία πλέον από Ταϋλάνδη?  :)
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Τώρα που βλέπω σχετική ησυχία στο θέμα, να ρωτήσω.

Πείτε δυο λόγια για ελέγχους κλπ των κοριτσιών. Εξετάζονται υποχρεωτικά μόνο αυτές που είναι στα gogo bars ή γενικότερα όσες κοπέλες δουλεύουν WS? Γίνεται γενικά έλεγχος από κάποιους στις freelanchers? Εννοώ από κάποιους του κράτους που τις ελέγχουν κατά πόσο έχουν κάνει εξετάσες κλπ...γενικότερα τι ισχύει εσείς που έχετε και πολύ εμπειρία πλέον από Ταϋλάνδη?  :)


Κανείς δεν εγγυάται τίποτα για καμιά  :uglystupid:

χαρτιά (και καλά) έχουν αυτές που δoυλεύουν στα GOGO.. (αυτό δεν σημαίνει ότι είναι SAFE)

οι άλλες (μπαροβιες) δεν υποχρεώνονται να κάνουν εξετάσεις.. συνηθως. ;)

για freelancer ούτε λόγος...

Τα χαρτιά πάντως δεν λένε τίποτα διότι η διαφθορά γενικά είναι μεγάλη (και εκεί)

ΓΕΝΙΚΑ do not trust.. ;)

ΠΕΡΙΟΧΗ High Risk   ;)


Φυσικά όλα τα άλλα ITS UP TO YOU  ;)





 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ολες ή σχεδόν όλες δίνουν κώλο, ίσως όχι από τα πρωτα ραντεβού αλλά δίνουν. Αυτος που παίρνει συστηματικά τραβέλια το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν ψαχνει μόνο κώλο. Από την άλλη έχει κάποια τραβελάκια που καμμιά φορά λες να την κανεις την αμαρτία  :fuck1:
egw ladyboy etsi kai mou aresei giati exw dei foto kai einai panemorfa tha to parw.alla mia skai dinoun kwlaraki oi taulandes pragma to opoio den iskera auto einai polu kalo giati ellinas xwris na gamisei kwlo einai duskolo re mpagkes.twra to na pas sustimatika me ladyboy isws na simainei kati den kserw kiolas...alla pou kai pou an vreis kanena koukli tin kaneis tin amartia gia ena short time.sorry gia ta greeklish.laki steile perigrafes file.steile kai kanena pm me nea sou.suenxise ton agwna ton andokswn ellinwn taulandopliktwn.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom