Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ευχαριστω mykonos λες ρε rafman? zan στην αρχη αυτο ειχα στο μυαλο μου το secrets που ειναι και διπλα στην ws πισινα δεν νομιζω να εχει απο λευτα ειναι καλο δεν ξερω μην με ζοριζετε αλλο θα παω να μεταναστευσω στην ΤΑΥΛΑΝΔΗ HAHA, BTW to pattaya bay resort ειναι αρκετα μακρια απο ws(για να παιρνω tuk tuk αν ειναι) ?

το τουκ τουκ του ξενοδοχειου θα σε αφηνει στην γωνια soi 15/second road. απο εκει μετα με τα ποδια για ws. δεν ειναι μακρια, αλλα δεν βολευει για κανα short time και να ξαναβγεις.
μεγαλη ταλαιπωρια. μετα αν εισαι insomnia και θελεις να φυγεις με καμια θα πρεπει η να περπατησεις μεχρι την second road, να παρεις 10μπατο λεωφορειο, να σταματησεις στο avenue mall και να το διασχισεις για να πας στο ξενοδοχειο η να παρεις ταξι απ'εξω απ'το insomnia και να σε παει κατευθειαν. (100-120μπατ). ταλαιπωρια.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
εξαλου μην ξεχνας το ρητο που λεει οτι ειναι ευκολο να βγαλεις μια ταυλανδεζα απο την ταυλανδη αλλα αδυνατο να βγαλεις την ταυλανδη απο μια ταυλανδεζα. ;)

Το θέμα είναι έμενα ποια θα μου βγάλει απο μέσα μου την ΤΑΥΛΑΝΔΗ  :uglystupid:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ;; :cheesy:


ΕΙΜΑΙ JUNKIE και δεν θέλω να ΑΠΕΞΑΡΤΗΘΩ  :uglystupid:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
το τουκ τουκ του ξενοδοχειου θα σε αφηνει στην γωνια soi 15/second road. απο εκει μετα με τα ποδια για ws. δεν ειναι μακρια, αλλα δεν βολευει για κανα short time και να ξαναβγεις.
μεγαλη ταλαιπωρια. μετα αν εισαι insomnia και θελεις να φυγεις με καμια θα πρεπει η να περπατησεις μεχρι την second road, να παρεις 10μπατο λεωφορειο, να σταματησεις στο avenue mall και να το διασχισεις για να πας στο ξενοδοχειο η να παρεις ταξι απ'εξω απ'το insomnia και να σε παει κατευθειαν. (100-120μπατ). ταλαιπωρια.

oποτε καταληγουμε στο secrets εχει μεινει κανενας παιδια? ειναι ικανοποιητικο για τα χρηματα που δινεις?
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
και καταληγουμε στο γενικο συμπερασμα που ισχυει για ολο τον κοσμο ειτε ελλαδα ειτε ταυλανδη:ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΔΕΣΜΕΥΣΕΙς ΣΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΣΤΙΣ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙς ΜΟΝΟ  :knockinb: Η :fuck2: Η :pipa1:Η :kissass:Η :pipa3:.........ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΟΛΟΙ Ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
και καταληγουμε στο γενικο συμπερασμα που ισχυει για ολο τον κοσμο ειτε ελλαδα ειτε ταυλανδη:ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΔΕΣΜΕΥΣΕΙς ΣΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΣΤΙΣ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙς ΜΟΝΟ  :knockinb: Η :fuck2: Η :pipa1:Η :kissass:Η :pipa3:.........ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΟΛΟΙ Ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Μα εγώ δεν θα δεσμευτώ
.. Συμβόλαιο θα κάνω με την ΤΑΥΛΑΝΔΕΖΑ  :uglystupid:

για να έρθω ακόμη πιο κοντά με την ΤΑΥΛΝΔΗ  :cheesy:

Άρα ψιλοσυμφωνούμε  :grin:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Το θέμα είναι έμενα ποια θα μου βγάλει απο μέσα μου την ΤΑΥΛΑΝΔΗ  :uglystupid:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ;; :cheesy:


ΕΙΜΑΙ JUNKIE και δεν θέλω να ΑΠΕΞΑΡΤΗΘΩ  :uglystupid:
ΩΡΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΛΟΓΟ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΖΙ.ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΩΗΝ ΟΜΟΙΟΠΑΘΕΙς ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑΣ(μεχρι το επομενο τουλαχιστον ταξιδi)χιχιχιχιχ
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
και καταληγουμε στο γενικο συμπερασμα που ισχυει για ολο τον κοσμο ειτε ελλαδα ειτε ταυλανδη:ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΔΕΣΜΕΥΣΕΙς ΣΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΣΤΙΣ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙς ΜΟΝΟ  :knockinb: Η :fuck2: Η :pipa1:Η :kissass:Η :pipa3:.........ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΟΛΟΙ Ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;



Ναιαιαιαιαιαιαι ...  :rockon: :rockon: :rockon:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
oποτε καταληγουμε στο secrets εχει μεινει κανενας παιδια? ειναι ικανοποιητικο για τα χρηματα που δινεις?

εχω μεινει εγω και σου λεω οτι ειναι μια χαρα για τα λεφτα του!!!

στα συν...

το μπαρακι κατω. ξυπνας, κατεβαινεις κατω να πιεις ενα καφε και βλεπεις τα κοριτσια να χορευουν!!! αχχχχχχ!!!!
εχει και φαγητο και room service!

μεγαλο χρηματοκιβωτιο μεσα στο δωματιο.

καθαρο.

free wifi.

στα πλην...

δεν εχει ασανσερ. αλλα τα στανταρ ειναι στο πρωτο οροφο οποτε δεν υπαρχει προβλημα!

δεν εχει πισινα. αλλα ποιος την χεζει την πισινα οταν εισαι παταγια???  :2funny:

ισως ν'ακους λιγο θορυβο απο το μπαρ μεχρι τις 3. αλλα θα εισαι εξω εκεινη την ωρα!  :grin:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
2 ψηφους η καταμετρηση συνεχιζεται.αλλος να συμφωνει υπαρχει;μετραω εγω. :2funny: :2funny:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
zan δεν τα βλεπω καθολου τα πλην ^_^ κατι αλλο τωρα κανα καλο μασατζιδικο εχετε να προτεινετε?

για να δω τις φωτογραφιες ειναι απαραιτητο να γινω μελος για να ριξουμε μια ματια...

srry αν γινομαι κουραστικος
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Δεσμευτείτε άφοβα παίδες, όχι όμως γάμους και υποσχέσεις, μακριάααααααα ...  :2funny:

... Δώστε απλόχερα, δεν πειράζει αν δεν πάρετε πίσω τα αναμενόμενα, μην αφήνετε όμως τις αναστολές να σας στερήσουν την απόλαυση της στιγμής ...  ;)

... Το secrets είναι εγγύηση για πρώτη φορά, αν βρεις χρόνο κάνε καταδρομικές στα ξενοδοχεία που σε ενδιαφέρουν και ζήτησε να δεις τους τύπους των δωματίων που προσφέρονται για την επόμενη φορά ...  ;)
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
:dancing:
 

Συνημμένα

  • dsc0043a.jpg
    dsc0043a.jpg
    121,9 KB · Εμφανίσεις: 31
  • dsc0045j.jpg
    dsc0045j.jpg
    129,5 KB · Εμφανίσεις: 65
  • dsc0070cm.jpg
    dsc0070cm.jpg
    145,6 KB · Εμφανίσεις: 47
  • dsc0048hm.jpg
    dsc0048hm.jpg
    152,5 KB · Εμφανίσεις: 49

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ναι.γαμωτο αυτο ειναι για μενα το ασχημο.ναβλεπεις κοσμο να κινειται περα δωθε.
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω zan με γλιτωσες απο το register :-) καλο φαινεται κατα 99% θα μεινω στο secrets, κανα καλο μασατζιδικο ξερετε που να παρεχει παραπάνω υπηρεσίες? unofficial με λιγα λογια  :pipa1:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
κουφάλες πετάξτε μαζί μου πριν την κάθοδο για Suvarnabhumi  :cheesy:

24 Ιουνίου είχαμε καθυστέρηση στην ΑΘΗΝΑ 5 ώρες  ;)

Αλλά άξιζε  :cheesy:

με ΤΗΑΙ δεν εχεις πολλές ευκαιρίες να το κινηματογραφήσεις αυτο (και φυσικά δεν την έχασα)






εγώ πάω ΝΑΝΙ  :grin: και θα ταξιδέψω  πάλι   :uglystupid:

τα λέμε  :cheesy:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ο ραφμαν που χαθηκε τοση ωρα;ρε δεν πιστευω να πηγες ταυλανδη να παντρευτεις ε;;;;;rafmaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnn :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom