Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
... rafman τι γίνετε ρε φίλε ...  :cheesy: ... Λες και ανοίγεις το στόμα και μιλάω εγώ η το αντίθετο ...  :grin: ... Απόλυτη τάφτιση ...  :dancing: ... Σε πάω με 1000 ...  :2funny: ... Και να ξέρεις οτι αν γίνει ποτέ κάτι σοβαρό με κάνα μωράκι εκεί κάτω , εκεί θα μείνουμε ...  ;) ... Ελλαδιστάν μόνο για διακοπές ...  :rockon:

θα γινει  ;)

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • post-1571-000845400 1276464723.jpg
    post-1571-000845400 1276464723.jpg
    74,9 KB · Εμφανίσεις: 18

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Θα αγορασεις κατι να εχουνε, διοτι οπως ισως γνωριζεις η νομοθεσια τους δεν επιτρεπει αγορα γης απο αλλοδαπο.

Μάλλον με περνάς για ΒΛΑΚΑΚΟ  :cheesy:

θα φτιάξω ένα σπίτι ΜΕ μπολικη ΤΑΥΛΑΝΔΙΚΗ ΓΗ .. μέσω ταυλανδού και θα καταβάλω το μίσθωμα για 30 χρόνια ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ 30 :uglystupid:

δεν αγοράζω νοικιάζω..

Ούτως ή άλλως δεν θα πάρω τίποτα μαζί μου  ;)

ΜΕΤΑ ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΛΛΟΙ :grin:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
και ομως φιλε...

στο μαγαζι που δουλευα ο Σπαλιαρας ηταν μετοχος.

ενα βραδυ ερχετε μια παρεα απο κοριτσια και καθοντε μπροστα μου. η μια (πολυ ομορφη) αρχισε να με κοιταει συνεχεια και να μου χαμογελαει.
ηρθε μου ζητησε τραγουδια, ηπιαμε σφηνακια και συνεχιζε να με κοιταει και να μου χαμογελαει!

ωσπου την μπανισε ο κυριος "αρεσω" και την επιασε στη κουβεντα. απο εκεινη την στιγμη ουτε ενα βλεμα δεν μου'ριξε η γκομενα.
και εφυγε με το μουνι στα χερια!!! αφου την παρατησε ο αλλος!!!  :2funny:

Καλά της εξηγήθηκες
ΑΞΙΟΣ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αν και διαφωνώ με το θέμα γάμου και σχέσης με Ταϊλανδή , το βλέπω καθαρά για διακοπές και καλοπέραση το θέμα, θα ήθελα να πώ ότι γυναίκα που γαμιέται για χρήμα δεν είναι για πολλά πολλά (το ίδιο ισχύει και για τις Ελληνίδες) και αν κάποιος πιστεύει ότι την έχει ψυχολογίσει τη γκόμενα και ότι την ξέρει  κλπ δεν ξέρει που του παν τα τέσσερα, όχι οτι δεν υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά στην Παττάγια είμαι της άποψης ότι ειναι μια στις 100... Είναι τυχαίο ρε παλικάρια ότι όλες πουλάνε έρωτα?? Το έχουν βρει το κόλπο με τους Φαλάνγκ και αφού πιάνει χαζές είναι σταματήσουν. Κάντε ότι γουστάρετε, παντρευτείτε σπονσοράρετε κάντε σχέση και ότι σας φωτήσει ο θεός, αλλά έχετε τα μάτια σας ανοικτά δεν είναι όλα όσο ειδυλλιακά φαίνονται...
Χωρίς παρεξήγηση σε όσους έχουν σχέση, γυναίκες κλπ στην Ταϊλάνδη απλά λέω την άποψή μου και ελπίζω να είμαι λάθος απλά έτσι τα βλέπω...
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Δεν κατάλαβα σύντροφε.
Γιατί τον αποπαίρνεις τον άνθρωπο. Εκανε απλά μερικές ερωτήσεις, Απάντησε του ή σιώπα.
Δηλαδή εσύ πριν πας στην χώρα ήξερες απέξω και ανακατωτά τα τι καιτα πως και δεν ρώτησες κανένα πριν ?

-mandipl στείλε πμ
πρωτον δεν τον αποπειρα και δευτερον τον βοηθαω να βρει περισσοτερες και αναλυτικοτερες πληροφοριες για τα συγκεκριμενα θεματα που θελει μιας και ειναι κατασκευασμενο το συγκεκριμενο σαιτ για αυτο το σκοπο.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ωραίος ρε Ζαν. Τα μέλη κλασσικά Έλληνες αλλά οι δύο Ελληνίδες που κολλάνε? Λες να βγάζουν τίποτα γούστα στη Παττάγια??
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
παιδια κατι ασχετο απο το θεμα που συζητατε θα παω για 10 μερουλες λετε να φτασουν 1200 ευρακια(μαζι με ξενοδοχεια δλδ κανα 1000μπατο την ημερα ξενοδοχεια) εισητιρια ειναι ηδη πληρωμένα :cheesy:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
παιδια κατι ασχετο απο το θεμα που συζητατε θα παω για 10 μερουλες λετε να φτασουν 1200 ευρακια(μαζι με ξενοδοχεια δλδ κανα 1000μπατο την ημερα ξενοδοχεια) εισητιρια ειναι ηδη πληρωμένα :cheesy:

πιστευω φτανουν αρκει να μην κανεις ασκοπες σπαταλες και να ξερεις που μπορεις να γλιτωσεις καποια λεφτα.
μην παρεις ταξι απ'το αεροδρομιο. κλεισε στο bell travel service με 200μπατ!  ;)

σε ποιο ξενοδοχειο θα μεινεις???
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
ναι εννοειται φιλε zan bell service και ας εχω ταλαιπωρια απο το αεροπλανο, θα μεινω στο pattaya resort και θα τους πω βεβαια οτι θα μεινω 10 μερες μηπως υπαρχει καποια προσφορα οποτε ειχε πει και ο lakis σε ενα του post και πληρωσω τις 9 η τις 8 :)
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ναι εννοειται φιλε zan bell service και ας εχω ταλαιπωρια απο το αεροπλανο, θα μεινω στο pattaya resort και θα τους πω βεβαια οτι θα μεινω 10 μερες μηπως υπαρχει καποια προσφορα οποτε ειχε πει και ο lakis σε ενα του post και πληρωσω τις 9 η τις 8 :)

δεν γινετε. στις 7 θα πληρωσεις τις 6. τις υπολοιπες θα τις πληρωσεις κανονικα. δηλαδη 9 μερες θα πληρωσεις.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Χμμμ.... πάντως διακρίνω γενικά μια προκατάληψη και μια φοβία ότι θα πέσουμε
θύματα απάτης και εκμετάλλευσης..

ΚΑΚΩΣ Νομίζω...

Παιδιά το θέμα γάμου για να μην παίρνουμε την μια άποψη ή τη άλλη
έχει να κάνει καθαρά με το άτομο σου και την σύντροφο σου.
Αυτό καθορίζει την σχέση πάντα.

Η εθνικότητα δεν παίζει ρόλο αν σε γουστάρει ούτε η γλώσσα..

τα ΦΡΑΓΚΑ ΣΟΥ είναι σημαντικός παράγοντες αλλά όχι ο υπέρτατος..

ΓΙΑ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΣΟΥ ΟΛΕΣ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ
(Ελληνίδες, Ταϊλανδέζες, Ουκρανέζες,Ρωσίδες e.t.c)

το θέμα είναι να βρούμε κάποια να μας αγαπάει για αυτά που οι άλλες χαλάστηκαν
Μην είσαστε προκατειλημμένοι γενικά με καταστάσεις..

Την σφαλιάρα θα την αρπάξετε από κει που δεν το περιμένετε (ΝΟΜΟΣ :uglystupid:)

Παίξτε μπάλα (αν γουστάρετε)

Αυτό λέω εγώ...
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
κακα τα ψεμματα ολοι εχουμε μασησει λιγο πολυ στον ταυλανδεζικο ερωτα γιατι ειναι απο τη φυση του ανθρωπου οπιοι του φερονται καλα εστω και ψευτικα να ενδιδει.Σε αυτο δεν υπαρχει προβλημα ισα ισα που ειναι και πολλες φορες επιθυμιτο γιατι ομορφαινει την διαμονη σου εκει.Το προβλημα αρχιζει να υπαρχει οταν ερχομενος εδω δεν καταλαβαινεις πως το παραμυθι που εζησες εκει τελειωσε και θες με καθε τροπο,που τις περισσοτερες φορες ειναι επωδυνος,να το συντηρεις ωστε να μην τελειωσει ποτε.ομως οτι εχει αρχη οπως ολα στην ζωη ετσι και αυτο το τελειο παραμυθι εχει και τελος ειτε θες να το καταλαβεις ειτε οχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom