Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ΤΟ παλεβεις να βρεις λυση, δεν πας στη ευκολη λυση της Ταυλανδης. Τα πραγματα θα δυσκολεψουν ακομη πιο πολυ στην Ελλαδα, πως θα συντηρεις μονος οικογενεια και πολυ πιθανον και κατα απαιτηση και την δικη της στο Ισσάν. Στην αρχή όλα θα ειναι μέσα στο μέλι, μετά τι γίνεται οταν η οικογενεια μεγαλωνει; Και οι Ταυλανδες έχουν άσχημη νοοτροπία, απαιτουν ο φαραγκ να ταιζει και την εν Ταυλανδη οικογενεια της.

καταρχην εγω ποτε δεν μιλησα για γαμο με ταυλανδεζα. ξερω οτι ειναι δυσκολο να μενει σε μια ξενη χωρα με διαφορετικη κουλτουρα, χωρις φιλους και μακρια απ'την οικογενεια της.

απο εκει και περα ειναι πως θα μαθει να ζει η καθε κοπελα. οι περισσοτερες δικιες μας πρεπει να εχουν καθε βδομαδα τα κομωτηρια, τα νυχια, ρουχα κτλ...
μια ταυλανδεζα μπορει να ειναι ευχαριστημενη με ενα πιατο φαγητο και κανα δωρο που θα της κανεις. αλλα οπως ειπα ειναι δυσκολο να επιβιωσει εδω. ειδικα στην πολη μου που δεν υπαρχει καμια ταυλανδεζα να κανει παρεα.
στην αθηνα η θεσσ. ισως να μπορεσει.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
με τον αερα που εχουν παρει ολες οι δικιες μας, αντε να βρεις μια σωστη κοπελα να παντρευτεις...

μεχρι και οι πατσαβουρες την εχουν δει γκομεναρες... αλλα δεν φταινε αυτες, εμεις οι παπαρες που καθομαστε και ασχολουμαστε. βρε ουστττττττττ!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
Πόσους ξέρω που πήγαν Τάι μετά από ερωτική απαγοήτευση με Ελλεηνίδα και γίναν άλλοι άνθρωποι μετά το ταξίδι ούτε που τις θυμόντουσαν τις μπουρούχες
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Αυτά που γράφεις τα διαβάζει πολύς κόσμος και το ξέρεις. Ελπίζω ότι δεν τα λες σοβαρά.
Τώρα για το θέμα του γάμου και των γυναικών , ας μην είμαστε ρατσιστές. Όλες είναι για τα μπάζα  :cheesy: Να μην μπερδεύουμε μόνο τη διασκέδαση και την πλάκα με σοβαρές αποφάσεις. Για διακοπές η Ταϋλάνδη μπορεί αν είναι σούπερ , αλλά για άλλα πράγματα δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά. Λέω μόνο αυτά που ξέρω. Όποιος έμεινε μόνιμα κάτω ή παντρεύτηκε μπορεί να μας πει τη γνώμη του. Οι άλλοι μόνο θεωρίες μπορούμε να πούμε απ' αυτού.


εγώ πάντως λέω οτι οι πιθανότητες να χωρίσεις με μια Ελληνίδα είναι περισσότερες απο ταυλανδεζα (που σε γουστάρει όμως)
εσύ τι λες ;;
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
εβλεπα πριν φωτογραφιες απο κατι γνωστες μου με μαγιο.
κοιλιες, ψωμακια, κολαρες, πεσμενα βυζια, κυτταριτιδα...  :headbang:
Κοψτε ρε την πλακα με Ελληνιδες; Δηλαδη μας θελουν αλλα εμεις τις απορριπτουμε; Δηλαδη οι Ταυλανδες ειναι οι σεξοβομβες με τις χαλια κοιλιες απο τις εγκυμοσυνες; και αφηνουμε τις Ελληνιδες γιατι ειναι μπαζα; Εμεις οι σούπερ γκομενοι!!
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Κοψτε ρε την πλακα με Ελληνιδες; Δηλαδη μας θελουν αλλα εμεις τις απορριπτουμε; Δηλαδη οι Ταυλανδες ειναι οι σεξοβομβες με τις χαλια κοιλιες απο τις εγκυμοσυνες; και αφηνουμε τις Ελληνιδες γιατι ειναι μπαζα; Εμεις οι σούπερ γκομενοι!!

είναι θέμα γούστου...

Να σου αρέσει η ΣΟΚΟΜΠΑΝΑΝΑ χωρίς κυτταρίτιδα και λίπος  :cheesy:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Κοψτε ρε την πλακα με Ελληνιδες; Δηλαδη μας θελουν αλλα εμεις τις απορριπτουμε; Δηλαδη οι Ταυλανδες ειναι οι σεξοβομβες με τις χαλια κοιλιες απο τις εγκυμοσυνες; και αφηνουμε τις Ελληνιδες γιατι ειναι μπαζα; Εμεις οι σούπερ γκομενοι!!

κοιτα... εχω κανει σχεση και με παχουλη κοπελα αλλα ηταν χρυση κοπελα. κοριτσι για σπιτι που λενε!  :grin:

εγω ειμαι μετριος σε εμφανιση και δεν εχω και καμια κορμαρα. και εχω φαει χυλοπιτες απο μετριες σε εμφανιση κοπελες.
γιατι πολυ απλα τις εχουμε δωσει αξια και ολες ψαχνουν καποιον σαν τον Γιαννη Σπαλιαρα!  :2funny:
ξερω τι σου λεω...  ;)
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Εγώ δεν πρότεινα σα λύση Ελληνίδες , μην τα μπερδεύεις  :cheesy: Εγώ απλά λέω ότι αν δεν το έχεις ζήσει δεν μπορείς να ξέρεις. Μόνο αυτοί που τα περνάνε ή τα περάσανε μπορούν να έχουν μια καλή εικόνα.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
κοιτα... εχω κανει σχεση και με παχουλη κοπελα αλλα ηταν χρυση κοπελα. κοριτσι για σπιτι που λενε!  :grin:

εγω ειμαι μετριος σε εμφανιση και δεν εχω και καμια κορμαρα. και εχω φαει χυλοπιτες απο μετριες σε εμφανιση κοπελες.
γιατι πολυ απλα τις εχουμε δωσει αξια και ολες ψαχνουν καποιον σαν τον Γιαννη Σπαλιαρα!  :2funny:
ξερω τι σου λεω...  ;)

:2funny: :2funny: :2funny:

 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
απο εκει και περα ειναι πως θα μαθει να ζει η καθε κοπελα. οι περισσοτερες δικιες μας πρεπει να εχουν καθε βδομαδα τα κομωτηρια, τα νυχια, ρουχα κτλ...
μια ταυλανδεζα μπορει να ειναι ευχαριστημενη με ενα πιατο φαγητο και κανα δωρο που θα της κανεις.
Ρε θα τρελλαθουμε σημερα... τι θεωρίες είναι αυτες; Ρε αμεσως ζητανε να αγορασεις κατι στην Ταυλανδη στο ονομα της; Στην αρχη ειναι ολο γλυκα, μετα αρχιζει το παραμυθι διοτι δεν νοειται για την υστεροφημια της οικογενειας να εχουν γαμπρο φαραγκ και να μην  τους εχει παρει κατι. Τοσα χρονια Ταυλανδη αν εχω και δει αλλα και ακουσει ιστοριες και τα αναφερω μετα λογου γνωσεως.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16

και ομως φιλε...

στο μαγαζι που δουλευα ο Σπαλιαρας ηταν μετοχος.

ενα βραδυ ερχετε μια παρεα απο κοριτσια και καθοντε μπροστα μου. η μια (πολυ ομορφη) αρχισε να με κοιταει συνεχεια και να μου χαμογελαει.
ηρθε μου ζητησε τραγουδια, ηπιαμε σφηνακια και συνεχιζε να με κοιταει και να μου χαμογελαει!

ωσπου την μπανισε ο κυριος "αρεσω" και την επιασε στη κουβεντα. απο εκεινη την στιγμη ουτε ενα βλεμα δεν μου'ριξε η γκομενα.
και εφυγε με το μουνι στα χερια!!! αφου την παρατησε ο αλλος!!!  :2funny:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ραφμαν, ολα σου καλα, αλλα ρε φιλε κατι για κομενα πουλακια που τα συγκολουνε στην βκκ δεν εχεις ακουσει?
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Εγώ δεν πρότεινα σα λύση Ελληνίδες , μην τα μπερδεύεις  :cheesy: Εγώ απλά λέω ότι αν δεν το έχεις ζήσει δεν μπορείς να ξέρεις. Μόνο αυτοί που τα περνάνε ή τα περάσανε μπορούν να έχουν μια καλή εικόνα.

Όχι ρε σου λέω ότι για σπίτι είναι μια χαρά.. (οχι όλες εννοείται)

και σεβασμός ετσι... όχι πίπες

εμενα μου λεει στα παντα    its up to you


μα τι μαλακίες λέμε εδώ κολλητός μου 35 χρονών παντρεύτηκε μια 30αρα Ελλεινίδα
και χωρίσανε καπάκι γιατί ήθελε να τον έχει ΓΛΑΣΤΡΑ  :uglystupid:

εγώ θα την είχα αρχίσει στις ΦΑΠΕΣ σίγουρα  :cheesy:

Τι να λέμε τώρα.. :cheesy:



 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ρε θα τρελλαθουμε σημερα... τι θεωρίες είναι αυτες; Ρε αμεσως ζητανε να αγορασεις κατι στην Ταυλανδη στο ονομα της; Στην αρχη ειναι ολο γλυκα, μετα αρχιζει το παραμυθι διοτι δεν νοειται για την υστεροφημια της οικογενειας να εχουν γαμπρο φαραγκ και να μην  τους εχει παρει κατι. Τοσα χρονια Ταυλανδη αν εχω και δει αλλα και ακουσει ιστοριες και τα αναφερω μετα λογου γνωσεως.

εγω σου ειπα... δεν προκειτε να παντρευτω ποτε μου ταυλανδεζα, γιατι περα απ'αυτο που λες ειναι δυσκολο να προσαρμοστει σε μια ξενη χωρα.
αλλα ουτε και ελληνιδα που θα θελει να δουλευω για να τα τρωει αυτη. αν βρω μια καλη κοπελα τοτε ναι να παντρευτω και να ξεχασω μια και καλη τις ταυλανδεζες.
μεχρι τοτε ομως θα πηγαινω οποτε μπορω διακοπες εκει!!!
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ρε θα τρελλαθουμε σημερα... τι θεωρίες είναι αυτες; Ρε αμεσως ζητανε να αγορασεις κατι στην Ταυλανδη στο ονομα της; Στην αρχη ειναι ολο γλυκα, μετα αρχιζει το παραμυθι διοτι δεν νοειται για την υστεροφημια της οικογενειας να εχουν γαμπρο φαραγκ και να μην  τους εχει παρει κατι. Τοσα χρονια Ταυλανδη αν εχω και δει αλλα και ακουσει ιστοριες και τα αναφερω μετα λογου γνωσεως.

εντάξει ρε αρχηγέ..

και...τι με αυτό ;;

θα αγοράσουμε και τίποτα εκεί να έχουμε.. :grin:

 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
αν βρω μια καλη κοπελα τοτε ναι να παντρευτω και να ξεχασω μια και καλη τις ταυλανδεζες.
μεχρι τοτε ομως θα πηγαινω οποτε μπορω διακοπες εκει!!!
εδω ειμαστε 100% συμφωνοι
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... rafman τι γίνετε ρε φίλε ...  :cheesy: ... Λες και ανοίγεις το στόμα και μιλάω εγώ η το αντίθετο ...  :grin: ... Απόλυτη τάφτιση ...  :dancing: ... Σε πάω με 1000 ...  :2funny: ... Και να ξέρεις οτι αν γίνει ποτέ κάτι σοβαρό με κάνα μωράκι εκεί κάτω , εκεί θα μείνουμε ...  ;) ... Ελλαδιστάν μόνο για διακοπές ...  :rockon:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
εννοω οτι σε σοβαρη σχεση με ταιλανδη συμπεριφορες μπατερφλαι δεν χωρανε,




ο νους σου στα τραβελια ε...  :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: όχι ρε δεν πάω με τραβέλια  ;)

όσο για το γάμο
κοίτα..

για CONTRACT γάμο μιλάμε .. Εντάξει δεν είναι απόλυτα σίγουρο :grin:

Αλλά ετσι κάπως το ΠΛΑΝΑΡΩ στο μυαλό μου   ;)

Θα κάνω Final Check την επόμενη και θα αναφέρω  :2funny:

ΠΑΝΤΩΣ πιστεύω ότι θα μου ΒΓΕΙ  :cheesy:

ίδωμεν..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom