Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
για ολες τις παραπανω πληροφοριες φιλε πηγαινε στο thai.gr θα σου ληθουν ολες σου οι αποριες.υπαρχουν θεματα για ολα αυτα που ζητασ αναλυτικα.γενικες πληροφοριες οπως θες και οχι σεξουαλικου περιεχομενου.
Δεν κατάλαβα σύντροφε.
Γιατί τον αποπαίρνεις τον άνθρωπο. Εκανε απλά μερικές ερωτήσεις, Απάντησε του ή σιώπα.
Δηλαδή εσύ πριν πας στην χώρα ήξερες απέξω και ανακατωτά τα τι καιτα πως και δεν ρώτησες κανένα πριν ?

-mandipl στείλε πμ
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Rafman για τα άλλα που λες δε θέλω να σου πω κάτι (δεν είσαι και πρωτάρης άλλωστε). Αλλά αυτό , αν το κατάλαβα καλά:

ΚΑΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ..... :uglystupid:

Όντως  :uglystupid:
Προσέχετε καλά , η Πατάγια είναι παράδεισος αν έχεις λίγα λεφτά , πολύ χρόνο και ξέρεις να κινήσαι. Μην παίζετε όμως με την υγεία σας (και μη μου πεις ότι της έκανες τεστ και τα σχετικά).

Υ.Γ. Το σχόλιο δεν είναι για το rafman , είναι για όλους όσους διαβάζουν.  
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
εικάζω ότι εννοείς μακροπρόθεσμα και όχι βραχυπρόθεσμα  :)
Εικαζεις λαθος, βραχυπροθεσμα εννουσα και διαβαζοντας ποστ σου επεσα εντελως μεσα. Πριν διαβεις ομως τον Ρουβικωνα πρεπει να σκεφτεις οτι μικρο ποσοστο απο γαμους στεριωνουν με Ταυλανδες αφου αδυνατουν προσαρμοστουν σε δυτικο τροπο ζωης, οταν ερωτας και καψουρα ξεπεραστει. Παραλληλα επωμιζεσαι εσαϊ μονος εξοδα γαμου και κυριως παιδιων αφου ουτε καλη δουλεια Ελλαδα μπορει βρει αλλα και καμμια υποστηριξη απο πεθερικα μπορεις να περιμενεις οπως συνηθως γινεται σε γαμο με μια ελληνιδα.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Rafman για τα άλλα που λες δε θέλω να σου πω κάτι (δεν είσαι και πρωτάρης άλλωστε). Αλλά αυτό , αν το κατάλαβα καλά:

ΚΑΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ..... :uglystupid:

Όντως  :uglystupid:
Προσέχετε καλά , η Πατάγια είναι παράδεισος αν έχεις λίγα λεφτά , πολύ χρόνο και ξέρεις να κινήααι. Μην παίεζετε όμως με την υγεία σας (και μη μου πεις ότι τις έκανες τεστ και τα σχετικά).

Υ.Γ. Το σχόλιο δεν είναι για το rafman , είναι για όλους όσους διαβάζουν. 

Τα έχουμε ξαναπεί..
είναι προσωπική επιλογή και πολλαπλό ρίσκο.. :cheesy:

δεν προτείνεται  εννοείται.. ;)

αλλά όπως σε όλα τα άλλα μερικές φορές THE RULE DOES NOT APPLY  :uglystupid:

Τουλάχιστον για μένα  ;)
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
joe doe , πάντα σθεναρός στις θεωρίες σου  :)  Δεν προτείνεις όμως εναλλακτική λύση , ένας που θέλει να παντρευτεί τι να πάρει (για πες Ελληνλιδα να πέσει όλο το σάιτ να σε φάει)  :cheesy:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Εικαζεις λαθος, βραχυπροθεσμα εννουσα και διαβαζοντας ποστ σου επεσα εντελως μεσα. Πριν διαβεις ομως τον Ρουβικωνα πρεπει να σκεφτεις οτι μικρο ποσοστο απο γαμους στεριωνουν με Ταυλανδες αφου αδυνατουν προσαρμοστουν σε δυτικο τροπο ζωης, οταν ερωτας και καψουρα ξεπεραστει. Παραλληλα επωμιζεσαι εσαϊ μονος εξοδα γαμου και κυριως παιδιων αφου ουτε καλη δουλεια Ελλαδα μπορει βρει αλλα και καμμια υποστηριξη απο πεθερικα μπορεις να περιμενεις οπως συνηθως γινεται σε γαμο με μια ελληνιδα.

ΩΡΑΙΑ αν δεν στεριώσει τότε θα ΧΑΛΑΣΕΙ  :cheesy:

αυτό δεν συμβαίνει γύρω σου και μαλιστα με καθώς πρέπει ΖΕΥΓΑΡΙΑ  :uglystupid:

τι λες;;

Όσο για την υποστήριξη πεθερικών δεν μου είναι απαραίτητη :cheesy:
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
για ολες τις παραπανω πληροφοριες φιλε πηγαινε στο thai.gr θα σου ληθουν ολες σου οι αποριες.υπαρχουν θεματα για ολα αυτα που ζητασ αναλυτικα.γενικες πληροφοριες οπως θες και οχι σεξουαλικου περιεχομενου.
Αληθεια ολες οι απορριες λυνονται εκει;
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
joe doe , πάντα σθεναρός στις θεωρίες σου  :)  Δεν προτείνεις όμως εναλλακτική λύση , ένας που θέλει να παντρευτεί τι να πάρει (για πες Ελληνλιδα να πέσει όλο το σάιτ να σε φάει)  :cheesy:


Μην τον αποπαίρνεις..άφησε να εκφραστεί  ;)
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
αλλά όπως σε όλα τα άλλα μερικές φορές THE RULE DOES NOT APPLY

Δεν ξέρω για τα άλλα , το συγκεκριμένο όμως είναι σημαντικό. Κι εγώ έτσι νόμιζα και ευτυχώς και για μένα " THE RULE DIDN'T APPLY" , άλλες ιστορίες όμως δεν είχαν "happy end". Τόσα ποστ έγραψα πριν μερικούς μήνες , άδικα πήγανε μου φαίνεται.

Προσέχετε , εμένα από το δεύτερο βράδυ (κάνα δυο και από το πρώτο  :o ) οι μισές όταν δεν έβαζα πλαστικό καθόντουσαν (ήταν ψαρωτικό , έβαζα τελικά  ;) ). Αυτά και περί του "τα κορίτσια προσέχουνε" κλπ. Όλες σπόνσορα ψάχνουνε. Και το λέω εγώ , που τις τρεις τελευταίες φορές είχα από μία περίπτωση που μου καθόντουσαν δωρεάν. Δωρεάν=υποψήφιο μελλοντικό έμβασμα ή γαμπρός, βέβαια. Όλα όσα διαβάζω τα προσπερνώ χωρίς σχόλια , αλλά στο συγκεκριμένο δεν μπορώ να μη μιλήσω  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
joe doe , πάντα σθεναρός στις θεωρίες σου  :)  Δεν προτείνεις όμως εναλλακτική λύση , ένας που θέλει να παντρευτεί τι να πάρει (για πες Ελληνλιδα να πέσει όλο το σάιτ να σε φάει)  :cheesy:
Βεβαια να παρει Ελληνιδα για να μην τρεχει σαν τον Βεγγο ολη του την ζωη. Η Ελληνίδα συμφερει πρωτιστως οικονομικα, καμμια δουλιτσα, κανενα σπιτακι αλλιως, οταν ερθουν παιδια με Ταυλανδή τι θα κανεις τα εξοδα απογειωνονται. Η Ταυλάνδη για εμενα προτεινεται μονο για γκομενιλικια, χαβαλέ και να βγαζει καποιος γουστα, δεν ενδεικνύεται για σοβαροτερες καταστασεις. Ακομα και εαν καποιος εχει μοναξιες πρεπει να το πολεμήσει στην ελλάδα για μόνιμη σοβαρη σχέση και να μην πάει στην ευκολη λύση της ταυλανδής.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Δεν ξέρω για τα άλλα , το συγκεκριμένο όμως είναι σημαντικό. Κι εγώ έτσι νόμιζα και ευτυχώς και για μένα " THE RULE DIDN'T APPLY" , άλλες ιστορίες όμως δεν είχαν "happy end". Τόσα ποστ έγραψα πριν μερικούς μήνες , άδικα πήγανε μου φαίνεται.

Προσέχετε , εμένα από το δεύτερο βράδυ (κάνα δυο και από το πρώτο  :o ) οι μισές όταν δεν έβαζα πλαστικό καθόντουσαν (ήταν ψαρωτικό , έβαζα τελικά  ;) ). Αυτά και περί του "τα κορίτσια προσέχουνε" κλπ. Όλες σπόνσορα ψάχνουνε. Και το λέω εγώ , που τις τρεις τελευταίες φορές είχα από μία περίπτωση που μου καθόντουσαν δωρεάν. Δωρεάν=υποψήφιο μελλοντικό έμβασμα ή γαμπρός, βέβαια. Όλα όσα διαβάζω τα προσπερνώ χωρίς σχόλια , αλλά στο συγκεκριμένο δεν μπορώ να μη μιλήσω  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Μα δεν το κάνω με όλες..  ;)

μόνο με μερικές  :2funny:


PS: Αν πρέπει να βάζω καπότα με όλες καλύτερα να πεθάνω  :uglystupid:

 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
με τον αερα που εχουν παρει ολες οι δικιες μας, αντε να βρεις μια σωστη κοπελα να παντρευτεις...

μεχρι και οι πατσαβουρες την εχουν δει γκομεναρες... αλλα δεν φταινε αυτες, εμεις οι παπαρες που καθομαστε και ασχολουμαστε. βρε ουστττττττττ!!!
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Βεβαια να παρει Ελληνιδα για να μην τρεχει σαν τον Βεγγο ολη του την ζωη. Η Ελληνίδα συμφερει πρωτιστως οικονομικα, καμμια δουλιτσα, κανενα σπιτακι αλλιως, οταν ερθουν παιδια με Ταυλανδή τι θα κανεις τα εξοδα απογειωνονται. Η Ταυλάνδη για εμενα προτεινεται μονο για γκομενιλικια, χαβαλέ και να βγαζει καποιος γουστα, δεν ενδεικνύεται για σοβαροτερες καταστασεις. Ακομα και εαν καποιος εχει μοναξιες πρεπει να το πολεμήσει στην ελλάδα για μόνιμη σοβαρη σχέση και να μην πάει στην ευκολη λύση της ταυλανδής.

δηλαδη μας λες βολέψου για τα ΦΡΑΓΚΑ αλλιως θα εισαι ΒΕΓΓΟΣ :uglystupid: (για τα ΦΡΑΓΚΑ)

ΒΟΛΕΜΕΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΤΟΤΕ :cheesy:

PS: σε λίγο καιρό θα είσαι χειρότερα από την ΤΑΥΛΑΝΔΗ :uglystupid:
   το μέλλον μου κοιτάζω  :uglystupid:
    ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟ  :cheesy:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
με τον αερα που εχουν παρει ολες οι δικιες μας, αντε να βρεις μια σωστη κοπελα να παντρευτεις...

μεχρι και οι πατσαβουρες την εχουν δει γκομεναρες... αλλα δεν φταινε αυτες, εμεις οι παπαρες που καθομαστε και ασχολουμαστε. βρε ουστττττττττ!!!

 

Συνημμένα

  • apeiro.jpg
    apeiro.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 21

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
με τον αερα που εχουν παρει ολες οι δικιες μας, αντε να βρεις μια σωστη κοπελα να παντρευτεις...

μεχρι και οι πατσαβουρες την εχουν δει γκομεναρες... αλλα δεν φταινε αυτες, εμεις οι παπαρες που καθομαστε και ασχολουμαστε. βρε ουστττττττττ!!!
ΤΟ παλεβεις να βρεις λυση, δεν πας στη ευκολη λυση της Ταυλανδης. Τα πραγματα θα δυσκολεψουν ακομη πιο πολυ στην Ελλαδα, πως θα συντηρεις μονος οικογενεια και πολυ πιθανον και κατα απαιτηση και την δικη της στο Ισσάν. Στην αρχή όλα θα ειναι μέσα στο μέλι, μετά τι γίνεται οταν η οικογενεια μεγαλωνει; Και οι Ταυλανδες έχουν άσχημη νοοτροπία, απαιτουν ο φαραγκ να ταιζει και την εν Ταυλανδη οικογενεια της.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
εβλεπα πριν φωτογραφιες απο κατι γνωστες μου με μαγιο.
κοιλιες, ψωμακια, κολαρες, πεσμενα βυζια, κυτταριτιδα...  :headbang:

και το παιζουν φιρμες. δεν εχω κολησει σε καμια απ'αυτες και απορω μερικοι τυποι τι τις βρισκουν.
αλλα ετσι ειναι οταν δεν εχουν βγει παραεξω.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Μα δεν το κάνω με όλες..  Wink

μόνο με μερικές  2funny


PS: Αν πρέπει να βάζω καπότα με όλες καλύτερα να πεθάνω  Uglystupid

Αυτά που γράφεις τα διαβάζει πολύς κόσμος και το ξέρεις. Ελπίζω ότι δεν τα λες σοβαρά.
Τώρα για το θέμα του γάμου και των γυναικών , ας μην είμαστε ρατσιστές. Όλες είναι για τα μπάζα  :cheesy: Να μην μπερδεύουμε μόνο τη διασκέδαση και την πλάκα με σοβαρές αποφάσεις. Για διακοπές η Ταϋλάνδη μπορεί αν είναι σούπερ , αλλά για άλλα πράγματα δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά. Λέω μόνο αυτά που ξέρω. Όποιος έμεινε μόνιμα κάτω ή παντρεύτηκε μπορεί να μας πει τη γνώμη του. Οι άλλοι μόνο θεωρίες μπορούμε να πούμε απ' αυτού.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
ΤΟ παλεβεις να βρεις λυση, δεν πας στη ευκολη λυση της Ταυλανδης. Τα πραγματα θα δυσκολεψουν ακομη πιο πολυ στην Ελλαδα, πως θα συντηρεις μονος οικογενεια και πολυ πιθανον και κατα απαιτηση και την δικη της στο Ισσάν. Στην αρχή όλα θα ειναι μέσα στο μέλι, μετά τι γίνεται οταν η οικογενεια μεγαλωνει; Και οι Ταυλανδες έχουν άσχημη νοοτροπία, απαιτουν ο φαραγκ να ταιζει και την εν Ταυλανδη οικογενεια της.

δεν ψάχνει φράγκα λέμε...  
πως να στο πω..


ΑΛΛΑ επειδή ξέρω τι εννοείς σου λέω ότι:

πιο πολύ ψάχνουν οι εδώ νυφες.. και όχι για επιβίωση.. αλλά για καλοπέραση  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom