Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6

το σεξ ειναι βασικα θεμα διαθεσης δηλαδη αν το κανεις μονο και μονο επειδη πρεπει να τελειωσεις αστο να παει στο καλο
βασικος κανονας ειναι να συμμετεχουν και τα 2 μερη
μιμικος
γιαυτο εγω παω το νοεμβριο για να ειναι ολες ξεκουραστες και χαλαρες
αλλα το ειπα σε δημοσιο χωρο και θα ειναι παραπολλοι κατω και χανω το πλεονεκτημα  λολ
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
kostasbmw Pattiya πας ή κάπου αλλού;
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ποσες γυναίκες υπολογιζετε οτι κανουν τη δουλειά αυτή στη Πατταγια,Μπανγκοκ,Πουκετ?
Ειτε σε a go go,ειτε freelancers part time η full time?
Και ποσες αναλογουν ανα τουριστα?
 

drantonis

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
>:(  Παιδιά συγνώμη αλλά η τελευταία γκόμενα του Κώσταςφ16 δεν μου άρεσε καθόλου,αντιερωτική και μίζερη μου φάνηκε...
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
φίλε μου εμείς δεν ξέρουμε,μόνο ο Κώστας ξέρει.Πόσες και πόσες γυναίκες μας φάνηκαν μέτριες και όταν πήγαμε μαζί τους ξεχάσαμε και τ'ονομά μας;
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
εχω μια καλη ιδεα οσοι παμε νοεμβρη εκει οταν κυκλοροφοραμε να φοραμε ολοι μπλουζακια με διαφορα σηματα απο την χωρα μας η του η i love Greece....!!!!!!!!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
εγω παντως του χρονου το μαη θα το φορεσω... μην χασω και τα κερασματα αφου θα ειμαι η μονη ελληνιδα... η οπως λεει και ο φιλος τοντοκ ελεεινιδα  :rockon: :rockon:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
(αναφορα σε ποστ του τοντοκ) παπα δεν μ'αρεσει καθολου! καποιος πρεπει να μπαναρει το μαυρισμα!!!! ζητω ο τιμ μπαρτον! (ρε που πηγε το ποστ το τοντοκ?)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
(αναφορα σε ποστ του τοντοκ) παπα δεν μ'αρεσει καθολου! καποιος πρεπει να μπαναρει το μαυρισμα!!!! ζητω ο τιμ μπαρτον! (ρε που πηγε το ποστ το τοντοκ?)

Το διέγραψα για να μη μολύνουμε ένα τόσο όμορφο θέμα με φωτογραφίες απαίσιων ελεεινίδων.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
Oι ασιάτισες δεν είναι σαν τις ελεεινίδες που στα 23 φαίνονται 35.

παντως οι ασιατισες φιλες μου μου εχουν πει οτι ειναι ψιλοαστειακι γενικως στην ασια οτι οι δυτικες μεγαλοδειχνουν!!! ποσο μαλλον οι ελληνιδες που (στην πλειοψηφια τους) μολις πατησουν τα 25 δεν ξαναφορανε μινι (με τους κωλους μεχρι το πατωμα επειδη δεν γυμναζονται ποτε) και γινονται ολες ξανθες και βαφονται με τετοιο τροπο που και οι κιςς θα γελουσαν!!!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
Το διέγραψα για να μη μολύνουμε ένα τόσο όμορφο θέμα με φωτογραφίες απαίσιων ελεεινίδων.

επιτελους ενας ανθρωπος με μυαλο!!!

αντε και ενα δωρακι απο μενα για το κοντριμπιουτ. ειναι τζαπανακι ομως!
 

Συνημμένα

  • ayumi-hamasaki.jpg
    ayumi-hamasaki.jpg
    18,9 KB · Εμφανίσεις: 21

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Ποσες γυναίκες υπολογιζετε οτι κανουν τη δουλειά αυτή στη Πατταγια,Μπανγκοκ,Πουκετ?

Πάντως στην ταινία The Virgin Trade δείχνει αρκετά δημοσιεύματα (στο ίντερνετ και σε εφημερίδες) που περιέργως πώς αναφέρουν όλα το ίδιο νούμερο: 2.800.000. Βεβαίως στο ντοκυμαντέρ αμφισβητείται  η εγκυρότητα του αριθμού (προς τα πάνω άραγε?) και το πώς - και ποιος - τις μέτρησε...

Υ.Γ. Έχω κατεβάσει την ταινία σε τόρεντ και μπορώ να κάψω μερικές κόπιες για όποιον σύντροφο ενδιαφέρεται πραγματικά. Όποιος θέλει ας στείλει πμ για να μπει σε ...λίστα αναμονής. (Ευτυχώς η ταινία διαρκεί σκάρτα 1 ώρα οπότε κοπιάρεται σχετικά γρήγορα, αν και μια λύση που σκέφτηκα τώρα είναι να το δώσω σε κεντρικό μαγαζί που αντιγράφει DVD έναντι 2 Ευρώ και όποιος θέλει να το παραλάβει από εκεί. Θα δουλέψει λέτε;)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φίλε μου εμείς δεν ξέρουμε,μόνο ο Κώστας ξέρει.Πόσες και πόσες γυναίκες μας φάνηκαν μέτριες και όταν πήγαμε μαζί τους ξεχάσαμε και τ'ονομά μας;
ετσι μπραβο, σημασια εχει οτι αυτη η "αντιερωτικη" "αγελαστη" που δεν ηταν ετσι διπλα μου, αδικειται στις φωτο. σημασια λοιπον εχει οτι εγω ημουν διαρκως ερεθισμενος διπλα της, μολις με αγγιζε μολις ακουγα τη φωνουλα της και αν θελετε με τις ατελειωτες πιπες της που μαντευε ποτε τις ηθελα, και βεβαια κατι ξερω απο τη φαση εκει κατω.
η noy εκπληρωσε ολες τις φαντασιωσεις μου περι σεξ, σε συχνοτητα ποσοτητα ποιοτητα υπομονη κτλ. ηταν ενα ξεκωλο εμφανισιακα αλλα σοβαρη εσωτερικα που εβγαζε gfe πουτανια αφοσιωση κτλ. μπραβο noy τα καταφερες θαυμα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ετσι απαιτω να μη κατακρινουν το δικο μου γουστο στα πιπινια..
pipinomaniac ζηλευω το νικ σου, το ξερεις,
λοιπον απεναντι σου εχεις τον μεγαλυτερο πιπινολατρη ολων των εποχων, εμενα, γιατι νομιζεις οτι τρεχω εκει κατω? για κοραλια?
για πιπινια φυσικα, μπιμπελο τρελλα, η αρνηση μου ηταν για τα 16χρονα που ανεφερες, ενα 16 χρονο ταυλανδεζακι δειχνει για 12 χρονων παιδι, αρα μιλαμε για ξεφτιλικι παλι, οι 20αρες δειχνουν τοσο μικρες που και γω τρομαζω καμια φορα, και ενω δουλευει σε αγκο γκο μπαινει σε κλαμπ και σε ξενοδοχεια σημαινει οτι ειναι οσο γραφει το id της, το οποιο τσεκαρω και αυτο, οσο για το αν στην πεσουν 16χρονα, ξεχνα το, στην πατταγια που νομιζουν οτι γινεται "κολαση" δεν σηκωνουν το βλεμμα τους απο τη γη, και ειναι παντα με τη μανα τους, αν θες 16χρονο πηγαινε στο μπουρναζι που ειναι κρεμασμενα στο τσιγκελι.
ξαναβαζω φωτο της poui που ειναι 19 στα 20 και δειχνει αστα να πανε.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66

παντως οι ασιατισες φιλες μου μου εχουν πει οτι ειναι ψιλοαστειακι γενικως στην ασια οτι οι δυτικες μεγαλοδειχνουν!!! ποσο μαλλον οι ελληνιδες που (στην πλειοψηφια τους) μολις πατησουν τα 25 δεν ξαναφορανε μινι (με τους κωλους μεχρι το πατωμα επειδη δεν γυμναζονται ποτε) και γινονται ολες ξανθες και βαφονται με τετοιο τροπο που και οι κιςς θα γελουσαν!!!

εγω παλι νομιζω οτι οι ελληνιδες ενδιαφερονται παρα πολυ για την εμφανιση τους τα τελευταια χρονια...
σαν εμφανιση γενικοτερα ουτε εμενα μ αρεσει το μεσογειακο λουκ... πολυ λιγες γυναικες αυτου του προτυπου βρισκω ομορφες.. οποτε ουτε κ οι ελληνιδες μ αρεσουν ιδιαιτερα.. ασχετως χαρακτηρα κλπ.
αυτο που γινονται ολες ξανθες, μου φαινεται τραγικο, ειναι πολυ χαλια να ειναι η αλλη με σκουρο δερμα κ να πηγαινει να γινεται ξανθια πλατινε... το χειροτερο ομως ειναι οι χρωματιστοι φακοι επαφης. ειναι το μοναδικο πραγμα για το οποιο την εχω πει σε φιλη μου
ειναι λες κ σε κοιταει το νεκρο βλεμμα.

(αναφορα σε ποστ του τοντοκ) παπα δεν μ'αρεσει καθολου! καποιος πρεπει να μπαναρει το μαυρισμα!!!! ζητω ο τιμ μπαρτον! (ρε που πηγε το ποστ το τοντοκ?)

αι λαικ μπαρτον τουυυυυυυυυυυ!
φετος παλευω με νυχια κ δοντια να μαυρισω επιτελους κ δεν σας αρεσει? κ το κραζετε? χαχαχα
ποια ποταπη ελληνιδα εβαλε ο τοντοκ κ φριξατε? :P

Oι ασιάτισες δεν είναι σαν τις ελεεινίδες που στα 23 φαίνονται 35.

οι πιο πολλες φαινονται ετσι επειδη απ τα 15 βαφονται λες κ πανε για φωτογραφιση.
ολες οι γνωστες ελληνιδες φαινονται απο 30 κ πανω κ ας ειναι κ 20, μαλλον για τον ιδιο λογο + καταχρησεις
αλλα ειναι κ το δερμα, τα γονιδια, ο πολυς ηλιος... βεβαια στην ανατολη δεν εχουν ηλιο θα μου πεις...

κ για να ειμαι κ οντοπικ, μιας κ ειναι πολυ ωραιο τοπικ κ δεν λεει να το χαλασουμε παρτε κ απο μενα δωρακι την sunisa kim ταιλανδεζα αν κ σας πεφτει λιγο ψηλη μου φαινεται μιας κ σας αρεσουν οι σουπερ κοντουλες :P

1472578150lfv6.jpg
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
πολυ με μπερδευει αυτη η noy ρε συ κωστα..
βλεπω καποιες φωτογραφιες της και καθε λεπτο εχω διαφορετικη γνωμη για το αν μου αρεσει η οχι. τι παραξενο κοριτσι και με πολυ παραξενο χαμογελο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom