Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θυμηθηκα κατι ελληνες που ειχα γνωρισει στην πατταγια τον φεβρουαριο, οι οποιοι μενουν καθε χρονο περιπου 5 μηνες στην ταυλανδη, ειχα πιασει κουβεντα και μου λενε οτι προσπαθουν να καμακωσουν καμια τουριστρια πλεον, παρα να πανε με ταυλανδεζες ...  
και στο λουσιφερ καμια φορα σκανε μεγαλες παρεες απο λευκες τουριστριες αγγλιδες αυστραλες κτλ. δεν γυρναει κανεις να τις κοιταξει, παρολο που θα γαμησει τζαμπα, καταρχην πιανουν πολυ χωρο με τους κωλους και τα μπουτια τους, ειναι ψηλες και σου κοβουν τη θεα, ενω τα ταυλανδεζακια, μπιμπελο κοντα αδυνατα μια χαψια ειναι, πως να γαμησω φακλανα πλεον? και στην πατταγια κιολας, 5000 μιλια για ξενερωτες λευκες που θα εχουν και τριχες στα ποδια , μπλιαχ. ας χαιδευατε την γαμπουλα της noy που ηταν μεταξωτη και δεν την χορταινα, και μετα τα λεγαμε, σε οσους δεν εχουν παει ται τα λεω
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
την ημερα που γνωρισα την καλη μου κατω, ημουν με εναν ντοπιο ο οποιος πηρε την συγκατοικο της, λοιπον παμε στο δωματιο εγω με την καλη μου και εκεινος με την συγκατοικο της... ξεκιναμε την ιδια στιγμη να κανουμε boom boom , αυτος μετα απο κανα 20 λεπτο τελειωνει. ντυνεται τον παει η κοπελα να παρει το μηχανακι του... γυρναει η συγκατοικος... κανει μπανιο... βγαινει... και εγω ακομη την καλη μου την απαυτωνα... καποια στιγμη που δεν αντεχε αλλο σταματαει... και της λεω δεν πειραζει παω να φυγω... και με αρπαζει και μου λεει δεν θα πας πουθενα θα κοιμηθεις μαζι μου. εγω της λεω θελω και αλλο boom boom και με αρπαζει και μου λεει κοιμησου και το πρωι σου υποσχομαι οτι θα προσπαθησω περισσοτερο... λοιπον υστερα απο τρια ταξιδια... με απειρο boom boom μια φορα μονο με εχει καταφερει...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εσυ kostasf16 μπορει να το απολαμβανεις περισσοτερο, αλλα εγω αντεχω σαν σκυλι ...
αμα θελεις ριξε και στοιχημα εδω και τωρα...
ρε την τρελλα που χω εγω για τις ασιατισες δεν την εχει κανεις. αν βρεθουμε ποτε παρεα το βαζουμε
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
... παντως μου αρεσει που δεν το βαζει κατω... καποια στιγμη θα τα ξανακαταφερει πιστευω... πηγε μια μερα να μου πει απο συνηθεια να φαω μυδια για να εχω αντοχη στο boom boοm και της λεω μαλλον μπερδευεις με καποιον αλλον ... καλυτερα να φας εσυ τα μυδια μηπως και δουμε καμια μερα προκοπη και οχι μετα απο μια με δυο ωρες να μου λες δεν αντεχω αλλο.

το ρεκορ μου μαζι της που εκεινη αντεξε ειναι 3 ωριτσες... παντα ψαχνει τα πραγματα μου μηπως εχω κρυμμενα τιποτα φαρμακα και το κανω αυτο, αλκοολ δεν πινω καθολου...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
παντως γενικα οι ταυλανδεζες δεν εχουν και την τρελη αντοχη... μπορει να εχουν απιστευτο sex attitude αλλα με περιορισμενη διαρκεια ....
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
μη λες τετοια κουφα, ειναι ξεφτιλικι, και καλα θα κανουν οι μοντς να σβησουν το ποστ σου.
Μμμμ..πολυ ευαισθησία βλεπω επι του θεματος...
Καλα που μου το επισημανες βρε Κωστα.
Αν ας πουμε περπαταω στο δρομο και δω 3-4 ταυλανδεζακια και μου χαμογελασει πονηρα το ενα...Και μου τη πεσει (Γιατι ειμαι και ομορφαντρας-οχι να το παινευτω)..Και μου πει “you are very sexy...i like you”..Και το “φορτωσω”...Παμε εκδρομουλα σε καμμια απομερη παραλια..Εκει πανω στο χαμουρεμα και τα γλωσσοφιλα,πριν το γαμησω,να του ζητησω πρωτα ταυτοτητα,μηπως ειναι κατω από 18..
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Μμμμ..πολυ ευαισθησία βλεπω επι του θεματος...
Καλα που μου το επισημανες βρε Κωστα.
Αν ας πουμε περπαταω στο δρομο και δω 3-4 ταυλανδεζακια και μου χαμογελασει πονηρα το ενα...Και μου τη πεσει (Γιατι ειμαι και ομορφαντρας-οχι να το παινευτω)..Και μου πει “you are very sexy...i like you”..Και το “φορτωσω”...Παμε εκδρομουλα σε καμμια απομερη παραλια..Εκει πανω στο χαμουρεμα και τα γλωσσοφιλα,πριν το γαμησω,να του ζητησω πρωτα ταυτοτητα,μηπως ειναι κατω από 18..

αμα τσιμπας την καθεμια που θα στην πεφτει σε 100 χρονια δεν θα εχεις τελειωσει μεχρι να της ικανοποιησει ολες... κοινως με λιγα λογια ολες θα σου την πεφτουν... μην ξεχνας οτι εκει οι ρολοι αντιστρεφονται και αυτη ειναι η μαγεια. πριν την κυνηγησεις σε κυνηγαει!!!!
μια δοκιμη θα πεισει...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Υ.Γ...Εδω μερικοι πανε και γλυφομουνιαζουν,τη γκομενα που γνωρισαν πριν 10 λεπτα,χωρις να ξερουν καλα-καλα το ονομα της...με ποιον πηδηχτηκε χτες..και εαν κουβαλαει επανω της 10 κιλα AIDS και αλλα τοσα ηπατητιδα..
Τα ανηλικα μας ενοιαξαν?
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Αυτό το thread είναι υπέροχο.Καλό θα ήταν να μην αρχίσουμε να το χαλάμε με άσκοπες προστριβές.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Αυτό το thread είναι υπέροχο.Καλό θα ήταν να μην αρχίσουμε να το χαλάμε με άσκοπες προστριβές.
αυτα εγω δεν τα θεωρω προστιβες. ειναι πραγματα που αφορουν το θεμα ταυλανδη και αλλα προκυπτουν απο μονα τους και αλλα ειναι υστερα απο αποριες.

ειναι πηγη γνωσης αυτο το θρεντ.!!!
θα πρεπε να μας απονειμουν βραβεια οι διαχειριστες του site :)
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Σύντροφε mimico2000 μένω άφωνος με την αντοχή σου. Σίγουρα δεν υπάρχει λάκκος στη φάβα  (π.χ. προφυλακτικά με ξυλοκαϊνη που ξεχνάς ότι πηδάς από την αναισθησία ή επαγγελματική ενασχόληση ως πρωταγωνιστής σε πορνό)?

Αν υπάρχει κάποιο κόλπο μοιράσου το αν θέλεις.

 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
μην ακουω παπαριες για αντοχες και συναφη γιατι με πιανει αλλεργια

ο καθενας μαμαει οσο θελει και οσες μπορει :P

μην ακουω τωρα παπαριες οτι τη κουρασα τη ξεχειλωσα την εσκισα και τετοια γιατι το μουνι της ταυλανδεζας για να ξεχειλωσει θελει 20 χρονια πηδημα και οχι απο κινεζο
και καλα ναμαστε ολα τα χρονια που κατεβαινω δεν εχω βρει καμμια τοσο χαλαρη :grin:

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Σύντροφε mimico2000 μένω άφωνος με την αντοχή σου. Σίγουρα δεν υπάρχει λάκκος στη φάβα  (π.χ. προφυλακτικά με ξυλοκαϊνη που ξεχνάς ότι πηδάς από την αναισθησία ή επαγγελματική ενασχόληση ως πρωταγωνιστής σε πορνό)?

Αν υπάρχει κάποιο κόλπο μοιράσου το αν θέλεις.

δεν υπαρχει καποιο κολπο, αλλωστε με αυνανισμο τελειωνω στο πενταλεπτο, μονο απο το δικο μου χερι ομως. αν δεις μεσα στο site υπαρχει ενα θρεντ με τιτλο "Παλι δεν τελειωσα.." και εκει ειναι πολυ ανθρωποι που το εχουν αυτο, και καποιος γραφει και μια επιστημονικη εξηγηση.
θα ηθελα να διευκρινισω οτι οταν θα πας να κανεις μια σοβαρη σχεση η εννιοτε κοπελα σου υστερα απο καιρο θα δυσανασχετησει διοτι δεν θα μπορει με τιποτα να σε κανει να ερθεις σε οργασμο μαζι της, (ξεκιναει να εχει ανασφαλειες και τα σχετικα).

φιλε kostasbmw αν θες παρε ενα τηλεφωνο στο τηλεφωνο επικοινωνιας του και ρωτα να δεις ποσος κοσμος το εχει αυτο, υπαρχει και σχετικη ενημερωση μεσα στο εν λογω site.
μια γυναικα οταν ξεκινησει να ερχεται σε οργασμους καποια στιγμη και υστερα δεν μπορει αλλο συνεχομενα, πρεπει να κανει μια παυση και να ξανασυνεχισει.

εγω παντως το παιζω στοιχημα αμα δεν με πιστευετε.
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Μάλλον παρεξηγήσατε για το που πήγαινε το σχόλιο μου αλλά δεν πειράζει.Καλό είναι να μην υπάρχουν προστριβές ανάμεσα στα μέλη και να μη γίνονται προσωπικές επιθέσεις.

Υ.Γ. Τα πιπίνια (18-) και σε μένα αρέσουν πολύ αλλάκαι σε ΠΑΡΑ πολλούς , αλλά επειδή δεν είναι κοινωνικά αποδεκτό το κρύβουν.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
μου λεγατε τοσο καιρο να γραψω και εγω καποια περιγραφη. ε λοιπον εγραψα και δεν ειναι πιστευτη, απο εκει και περα τη να συνεχισω να λεω. ο καθε ανθρωπος εχει τις ιδιαιτεροτητες και καλες και κακες. και αυτο ισχυει για ολους και για μενα.

ευχαριστω
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Υ.Γ. Τα πιπίνια (18-) και σε μένα αρέσουν πολύ αλλά και σε ΠΑΡΑ πολλούς ,
Πεστα χρυσοστομε...
Δεν ειπαμε βεβαια 8χρονα...γιατι αυτο ΕΙΝΑΙ ανωμαλια..
Και μη μου πειτε οτι υπαρχουν στη σημερινη εποχη-στην Ελλαδα τουλαχιστον-πολλα 16χρονα που ειναι παρθενακια...
Απο το δημοτικο ξεκινανε το ψιλοχαμουρεμα και μολις πανε γυμνασιο,τα τσιμπουκια πανε συννεφο...
Λες και δεν εχετε δει τα γνωστα Βιντεακια απο κινητα που κυκλοφορουν.
Ε ρε υποκρισια...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
μην ακουω παπαριες για αντοχες και συναφη γιατι με πιανει αλλεργια

ο καθενας μαμαει οσο θελει και οσες μπορει :P

μην ακουω τωρα παπαριες οτι τη κουρασα τη ξεχειλωσα την εσκισα και τετοια γιατι το μουνι της ταυλανδεζας για να ξεχειλωσει θελει 20 χρονια πηδημα και οχι απο κινεζο
και καλα ναμαστε ολα τα χρονια που κατεβαινω δεν εχω βρει καμμια τοσο χαλαρη :grin:

και κατι ποιο συγκεκριμενα για να ενισχυσω την αποψη σου ειναι οτι μια ταυλανδεζα των μπαρς, μπορει να δειχνει πολυ προθυμη να σε ικανοποιησει αλλα αμα καθυστερεις γινεται χειροτερη απο ρωσιδα... μερικες φορες.

αρα σωστα λες για τα μουνια τους οτι για ξεχειλωσουν θελουν 20 χρονια πηδημα και οχι απο κινεζο, αλλα και εκεινες δεν ειναι και παρα πολυ προθυμες στο να κανουν σεξ με τις ωρες.

αρα...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Πεστα χρυσοστομε...
Δεν ειπαμε βεβαια 8χρονα...γιατι αυτο ΕΙΝΑΙ ανωμαλια..
Και μη μου πειτε οτι υπαρχουν στη σημερινη εποχη-στην Ελλαδα τουλαχιστον-πολλα 16χρονα που ειναι παρθενακια...
Απο το δημοτικο ξεκινανε το ψιλοχαμουρεμα και μολις πανε γυμνασιο,τα τσιμπουκια πανε συννεφο...
Λες και δεν εχετε δει τα γνωστα Βιντεακια απο κινητα που κυκλοφορουν.
Ε ρε υποκρισια...

ειναι και θεμα γουστου βεβαια το τι θελεις.
εμενα μου αρεσουν οι ποιο εμπειρες, ειναι προσωπικη μου αποψη και αυτη στηριζω. σε δευτερη μοιρα ερχονται για μενα τα πιπινια, και εδω στην ελλαδα αλλα και στην ταυλανδη και σε οποια αλλη χωρα εχω παει.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Βεβαιως φιλε mimiko...Ειναι θεμα γουστου του καθενος..Οπως εγω αποδεχομαι και σεβομαι το γουστο καποιου που γουσταρει τις πιο μεγαλες και εμπειρες γυναίκες,ακομα και τις MILF,ετσι απαιτω να μη κατακρινουν το δικο μου γουστο στα πιπινια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom