Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
για να ειμαι κ οντοπικ, μιας κ ειναι πολυ ωραιο τοπικ κ δεν λεει να το χαλασουμε παρτε κ απο μενα δωρακι την sunisa kim ταιλανδεζα

ευγε ΜΠΑΙΤ!!!! ΚΑΒΛΑ!!!!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
αυτη η φωτο ομολογουμενως ειναι η καλυτερη- οχι και οτι οι αλλες πανε πισω!!!! μια χαρα ειναι το κοριτσι!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτη η κοπελα για μενα ασχημουλα, απο το laboesche, ειχε ενα προτερημα, ειχε σιδερακια στα δοντια :rockon: και εγω δεν μπορω να αντισταθω σε αυτο, παρεβλεψα το οτι ηταν ψηλη :2funny: ασχημουλα κατεμε και υπεκυψα, δεν εχασα ομωως.
ξεκιναω απο την αρχη .
απογευματακι και μονος μου, γυρω στις 9, το συγκεκριμενο  αγκογκο ανοιγει 20.30,
πηγαινω σφαιρα σε αυτο αφου προηγουμενως ειχα παει και σε δυο αλλα, τα δευτερης διαλογης  αγκογκο ανοιγουν απο τη 1 το μεσημερι, κατι σαν εφημερευοντα φαρμακεια, θες να διαλεξεις και να μαμησεις απο νωρις βρε αδερφε, ανθρωπος εισαι.
μπαινω μεσα λοιπον καθομαι στο γνωστο σημειο ετσι ωστε να μη μου ξεφυγει καμια κοντη, την πιο κοντη βεβαια την ειχα παρει την προηγουμενη μερα, αλλα ποτε δεν ξερεις, παντα υπαρχει μια κοντυτερη κοντη απο την προηγουμενη :rockon:και στη χωρα των κοντων γυναικων παντα ελπιζεις :rockon:
 

Συνημμένα

  • club_boesche_pic068.jpg
    club_boesche_pic068.jpg
    37,5 KB · Εμφανίσεις: 32

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Το μόνο που δε μ'αρέσει στη noy είναι το ότι έσβησε τις φωτογραφίες  >:(
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
μα τέτοιος πλούτος να πάει χαμένος...  :headbang:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
συνεχιζω λοιπον εκει που καθομουν μονος και κοζαρα τριγυρω βγαζοντας ακτινογραφια τα μπιμπελο κορμακια τους, νιωθω στο δεξι μου μπρατσο ενα μαγουλακι, δεν το συνηθηζουν να την πεφτουν αν δεν τις καλεσεις,αυτη το εκανε ομως, γυρναω και βλεπω τα σιδερακια,αμεσως φανταστηκα το ψυχρο μεταλο πανω σε συγκεκριμενο σημειο του σωματος μου και ανατριχιασα, το χαμογελο βεβαια το γνωστο ηταν εκει και της το ανταπεδωσα, ηταν ασχημουλα αλλα ζεστη, μιλαγε σιγα και σεξυ, σκεφτηκα οτι αφου δεν ειχα σκοπο να μαμησω σημερα (κι ομως) ας την επαιρνα και οτι γινοταν, μια πιπα θα την εκανε και ας εμενε εκει η φαση.
ελα ομως που οσο περναγε η ωρα με εφτιαχνε με ενα περιεργο τροπο η σιδεροφραχτη, και λεγοντας με εφτιαχνε εννοω οτι με τα χαλια αγγλικα της ελεγε και εδειχνε προστυχα πραγματα, οταν δε τη ρωτησα αν καπνιζει δειχνοντας το πουλι μου, πεταχτηκε ενθουσιασμενη και με το δαχτυλο εκανε αναπαρασταση και ειπε οτι της αρεσει και το κανει πολυ καλα.
συνεχιζεται..
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
δεν εχω φιλησει ποτε κοπελα με σιδερακια!!! δεν ποναει?

μου αρεσει το πιρσινγκ στην γλωσσα αλλα πιστευω οτι ειναι εστια μολυνσης....
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
παιδια ο ροκος και ο μιμικος ειναι πιο τρελοι απο μενα για την ταυλανδη, αν τους πω οτι εχω παρεα και μιλαμε για ταυλανδη στο Σουφλι :2funny: :2funny: θα ερθουν αμεσως
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αφηστε με να τελειωνω με την σιδεροφραχτη (ροκο μη γελας θα τα βρεις μπροστα σου),
αφου με διαβεβαιωσε λοιπον για τις ικανοτητες της στις πιπες, και εδω θα ερθω να ξαναπω οτι οι ταυλ. ειναι φανατικες στην πιπα, δεν ξερω ακομα που υστερουν τελικα.
ετσι λοιπον φευγουμε απο το  αγκο γκο κατα τις 11 και ενω παντα περναγαμε για μια ματια απο το λουσιφερ για την τραγουδιστρια ,τωρα την παιρνω αμεσως για το δωματιο, ο σεκιουριτας βαραει προσοχη η ρεσεψιονιστ μου χαμογελα με νοημα και βουρ για τον τριτο οροφο, στο δωματιο καθεται στην ακρη του κρεβατιου για το πρωτο τεστ, το περασε  με επιτυχια, ετσι μπηκαμε για μπανιο μαζι, την αφησα να με πλυνει, ειχα σιχαθει να σαπουνιζομαι μονος μου συνεχεια και τις τελευταιες μερες τις αφηνα να με πλενουν, σας πληροφορω οτι το εκαναν με μεγαλη τους χαρα, καμια φορα επεφτε και καμια πιπουλα στην μπανιερα αλλα δεν το συνιστω γιατι στο μπανιο φορανε το hair cup και ετσι δεν ειναι οτι το σεξουαλικο να πιπωνεις ναυλον κεφαλι.
συνεχιζεται..
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
παιδια ο ροκος και ο μιμικος ειναι πιο τρελοι απο μενα για την ταυλανδη, αν τους πω οτι εχω παρεα και μιλαμε για ταυλανδη στο Σουφλι :2funny: :2funny: θα ερθουν αμεσως

το να βγαινει καποιος μαζι σου και να σε ακουει να διηγεισαι ιστοριες απο κατω με τον τροπο που τις λες ειναι κατι παραπανω απο απολαυση.. εξαλλου στις συναντησεις γνωρισα αξιολογα ατομα, πραγμα που μεταξυ μας, δεν το πολυπεριμενα. αρα, γιατι να μην ερθω και να κανω ολ' αυτα τα χιλιομετρα για να συμμετασχω στις συναντησεις?
τωρα, οσον αφορα την τρελλα μου, αυτη εχει χρωμα κιτρινο, αντε και μ' εναν τονο απο σκουρο μεσα.  :crazy:

καληνυχτα σε ολους..
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εξω απο το μπανιο λοιπον,η τηλεοραση παιζει οσο ειμαι στο δωματιο οτι και να κανω κοιμαμαι η μαμαω, ενα καναλι με ξενη μουσικη .TRACE  το λενε, βαζει συνεχεια καλα βιντεο κλιπ.
εξω απο το μπανιο λοιπον η σιδεροφρακτη απεδειξε εμπρακτως οσα μου ειχε ταξει στο α γκογκο, ξεκινησε με ανελεητη πιπα οσο ημουν ανασκελα, τα μεταλα αναψαν κοκινισαν και εβγαζαν ατμους οταν επεφτε σαλιο πανω τους, συνεχεια σε πολλες στασεις με oral παντα. φαινεται οτι τα σιδερακια τα φοραγε καιρο γιατι ηξερε να τα χειριζεται, δεν ειχαμε τραυματισμους ουτε εκδορες, ευτυχως, δεν ηταν ουτε αγαρμπη, δεν θα πω τιποτα για τις ελληνιδες που θεωρουν οτι το να παιρνουν πιπα ειναι υποτιμητικο, πως θα κρατησετε τους αντρες σας μωρε, νατα , αρχιζουν και εγκαταλειπουν τη χωρα :2funny: :2funny:
που ειχα μεινει? α! στις πιπες, αγρια και βαθεια, αισθησιακη και ρηχη, πετυχε το σκηνικο, οσες φορες ειπα οτι θα γινει κατι ελαφρυ περι σεξ, κατεληξε σε μαραθωνιο, δεν ξαναμιλαω.
εφοσον το τουρμπο ειχε πιασει τα αναλογα μπαρ, στραφηκα στο κομοδινο, ενα durex sensitivo ηταν παντα εκει,
συνεχιζεται
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο ροκος κοιμηθηκε, καλυνηχτα ροκο και ονειρα κοντα  :2funny:
στην σιδεροφρακτη παλι, τοποθετει με λιγη μαεστρια το προφ. και ξεκιναω παντα με ιεραποστολικο, ποδια στους ωμους κτλ. αρκετα καλα ολα και για αρκετη ωρα, τα μπαρ στο τουρμπο ανεβαιναν και ηταν κριμα να πανε χαμενα, ετσι προτεινα,οχι επιμονα, να δοκιμασουμε και απο αλλου, η συγκεκριμενη μου εβγαλε την επιθυμια αυτη, οι προηγουμενες οχι, και μιλαω για anal φαση. μου ειπε μαλιστα οτι προκειμενου να ειμαι ευχαριστημενος θα το εκανε, εγω δεν πιστευα στα αυτια μου βεβαια και εγινε μια πολυ πετυχημενη φαση για πολυ ωρα σε πολλες στασεις με αργο η γρηγορο ρυθμο, τωρα αν πω οτι της αρεσε δεν θα το πιστεψει κανεις ,το ξερω, αρα δεν θα πω τιποτα.
ακομα και στα ορθια εγινε μπροστα στον καθρεπτη του μπανιου. καποια στιγμη σταματησα και εκανα ντους αφου ειχα γινει μουσκεμα στον ιδρωτα, μετα απο λιγο επακολουθησε ενα ολιγολεπτο oral-cim εξισου πετυχημενο, μα ειναι δυνατον ? για να πετυχουν καποια πραγματα πρεπει να πας στην ακρη του κοσμου? ημαρτον.
συνεχιζεται..
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και τελειωνω με την σιδεροφρακτη, την οποια δεν εβγαλα φωτο δικια μου γιατι το ξεχασα (ειχα αλλα στο μυαλο μου) και να εβγαζα ομως θα ειχαν σβηστει, δεν θυμαμαι ουτε το ονομα της.
εφυγε λοιπον η μεταλικη γυναικα και εγω μετραγα απωλειες, ποδια ψιλοετρεμαν αρυθμιες προσαγωγοι off και στομα στεγνο, σκεφτηκα να κοιμηθω αλλα οταν ειδα το ρολοι και ελεγε οτι ηταν 1 μετα τα μεσανυχτα εγκατελειψα την ιδεα, εκεινη την ωρα θα εβγαινε για δευτερη και τελευταια φορα για κεινο το βραδυ το συγκροτημα με την ταυλανδεζα τραγουδιστρια στο λουσιφερ, θα το εχανα? οχι βεβαια.
μαζεψα οτι δυναμεις ειχα και ντυθηκα, θα το επαιζα ανετιλα στο λουσιφερ και θα αντιστεκομουν σε καθε πειρασμο απο τα ουρι που θα περιφερονταν εκει, πηγα πετωντας λοιπον για walking street, ειδατε που φωναζω ξενοδοχειο στο κεντρο ? κατι ξερω, ειααι παντα στη φαση,
συνεχιζω..
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
walking street και ξερο ψωμι, εκεινη την ωρα γινοταν χαμος ,ειχαν κλεισει και τα μασατζιδικα και ειχαν κατεβει τα αστερια απο τον ουρανο, χαμος, ενα λειβαδι απο αιδοια..
με παρωπιδες μπαινω στο λουσιφερ, με παρωπιδες περναω απο τις γυναικειες τουαλετες απεξω, νομιζω καθε αντρας πρεπει να περασει εξω απο αυτες τις τουαλετες για να ολοκληρωθει σαν αντρας.
μεσα στο κλαμπ το αδιαχωρητο, η ταυλανδεζα τραγουδιστρια μολις ειχε αρχισει, για πολλοστη φορα πηγα και σταθηκα ακριβως μπροστα της, μου εκλεισε το ματι, με εμαθε τωρα πια, απο τον φλεβαρη συμπληρωσα ενα μηνα στην πατταγια και μπροστα της, την προηγουμενη μερα την ειχα πετυχει εξω απο το μαγαζι και μιλησαμε λιγο, την προπροηγουμενη μερα η ταυλανδεζα που ειχα μαζι κραταγε καμια τριανταρια τριανταφυλλα και της τα πεταγα, την επομενη φορα θα βαλω σταμπα την φωτογραφια της σε t -shirt και θα παω παλι μπροστα της.
οταν τελειωσε το προγραμμα και ανελαβε ο dj εκανα το γυρω του μαγαζιου πρωτα με το ματι και μετα με τα ποδια, με το ματι να κανεις το γυρω του μαγαζιου ειναι πιο ευκολο, εφοσον ειναι γεματο ταυλανδεζες και ολες ειναι κατω απο το σαγονι μου τοτε ειναι ευκολο να τσεκαρεις τις γελαστες φατσουλες, αντε να εξεχει κανας farang αλλα κανενα προβλημα, εκανα φυσικα και το γυρω του μαγαζιου με τα ποδια, δεν ειχα σκοπο να "ψωνισω" εκτος και εαν και εφοσον, ημουν χορτατος σιγουρα, αλλα πως να κοιμηθω μονος μου? οι πειρασμοι πολλοι, αλλα ειχα ανεβασει επιτηδες τα στανταρ μου για να αντισταθω, πριν φυγω σταθηκα στην εισοδο απο κει που εχεις πανοραμικη θεα του μαγαζιου, ακομα τιποτα κορυφαιο, και ξαφνικα περναει απο διπλα μου η noy, ακομη μια εχει τα μαλλια της αφελειες η οποια μου εχει ριξει χυλοπιττα πολλες φορες, νομιζα πως ηταν η ιδια, τη θυμομουν πιο αδυνατη, σκεφτηκα οτι θα παχυνε, λαθος σκεψη, τα ταυλανδεζακια διατηρουνται παντα αδυνατα. δε ειναι ελεεινιδες.
και φυσικα δεν ηταν αυτη που μου ειχε ριξει χυλοπιττες, ηταν η noy.
την επιασα απο το χερι και χωρις να πω τιποτα την εφερα στην αγκαλια μου, ειχε τσεκαριστει απο πριν και πληρουσε ολες τις προδιαγραφες για μενα, δεν με κοιταξε ουτε αυτη, με αγκαλιασε ζεστα, εβαλε το πρωσοπο της στο στηθος μου και με ζεστανε με την ανασα της,
συνεχιζεται..
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ηταν ντυμενη ξεκωλε, σορτσακι κοκκινο σκισμενο στριγκακι κοκκινο ολο εξω, ηρθε η ωρα για ξεκωλο σκεφτηκα, το αριστερο χερι επαιξε το ρολο του ματιου, με την αφη εγιναν οι μετρησεις, διαστασεις κωλου μπουτιου και λιγο μηρου, ολα οκ, θεωρουσα περιτο να τσεκαρω με το ματι, και με το χερι ηταν περιτο ολα τα κορμακια εκει
ειναι σμιλεμενα απο γλυπτη.ειναι αδικο να ψαχνεις για ατελειες, δεν θα βρεις,
εμεινε ετσι στην αγκαλια μου πολυ ωρα, οταν το χερι μου κινηθηκε στα ορια του σορτς του στριγκ και της χαραδρουλας αρχισε να κατεβαινει το αιμα και παλι, αντε παλι λεω, φτου και απο την αρχη.
την κερασα breezer, τη μυρισα στο κεφαλι, μου αρεσει να μυριζω τα κεφαλια τους, φιλησα λαιμο και μαγουλο, το κανω για να παρω το barcode.
ολα οκ. δεν μιλαγε, τη ρωτησα αν θα μεινει μαζι μου και εγνεψε το κεφαλι, εκαιγε η κοιλια της, ηταν ενα συνεσταλμενο κοριτσι λιγομιλητο και τρυφερο σε λαθος συσκευασια, ειναι σαν να βαζεις τον μπακαλιαρο σε χρυσοχαρτο, δεν παει.
ετσι ηρθε η noy, αθορυβα, στο δωματιο  οταν πρωτοακουμπησε
τηγλωσσα της στο κατω κεφαλι σκεφτηκα οτι αυτη ηρθε για να μεινει.
και ειχα αλλες 5 μερες στην πατταγια ακομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom