Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
πιστευεις οτι μονο το ευρο κανει τη διαφορα?
εχεις παει?
Oxi φοβαμαι τα αεροπλανα,αν και ειμαι λατρης της απω Ανατολης,οχι μονο το ευρω αλλα παιζει σημαντικο ρολο
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εχει αναλυθει για τη διαφορα που υπαρχει στα της ταυλανδης με αλλες χωρες.
βοθρε, χανεις, εστω και σε ληθαργο μπες σε αεροπλανο και πηγαινε.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ο Vothros αποσυνδεθηκε...
Και απο οτι καταλαβαινω απο το avatar,μαλλον πηγε για χεσιμο... :2funny: :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Προφανως η κουλτουρα θα ειναι πολυ καλυτερη απο εδω αλλα δυστυχως η ζωη μου εχει δειξει οτι το χρημα ειναι πανω απο ολα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Εγω δεν χεζω μονο αποθηκευω,ο πατερας μας αφησε εταιρεια εκκενωσεων
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
εκει κατω να δεις τι μπορεις να αποθηκευσεις

ροκος τελικα δεν καταλαβα ενδιαφερεσε η δεν ενδιαφερεσε για ελληνιδες?? για να ξερω  λολ

κωστα παντα θα υπαρχει μια αλλη noy koy soy
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ροκος τελικα δεν καταλαβα ενδιαφερεσε η δεν ενδιαφερεσε για ελληνιδες?? για να ξερω   λολ

το εγραψα λιγο χαλια γιατι νυσταζα. με αφηνουν παντελως αδιαφορο και ως γυναικες αλλα και ως νοοτροπια. τεσπα, καλημερα σε ολους..
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
φιλε φαντομα ευχαριστω για την τοποθετηση σου, ειναι αρκετα ευστοχη.
εγω ομως το εννοω και απο μια αλλη πλευρα το "ωραια η ταυλανδη αλλα εδω τι κανουμε? " εννοωντας οκ κανουμε ταξιδια προς τα κει παιρναμε προσχαρα ευχαριστα, αλλα εδω δεν κοιταμε να φτιαξουμε μια σωστη σχεση και να μεινουμε υσηχοι. αλλα πηγαινουμε, γυρναμε και λεμε ποτε θα ξαναπαμε.
αυτο καπου δεν μου αρεσει, το να φερω ταυλανδεζα στην χωρα μου για την ωρα θα το αποκλεισω, το να μεινω εκει δεν υπαρχει η δυνατοτητα διοτι ειμαι ελευθερος επαγγελματιας και εχω φτιαξει κατι ομορφο εδω στην ελλαδα.
αρα μηπως δεν πρεπει να πηγαινω στην ταυλανδη να περναω προσχαρα ευχαριστα και να μενω εδω παλευοντας να κανω μια σωστη σχεση?

ξερω οτι ολοι θα μου πειτε
"τι λες μωρε, με τις ελεϊνιδες τη προκοπη θα βρεις." αλλα μηπως αυτα που εχουν περισσοτερη αξια ειναι αυτα που θα προσπαθησεις περισσοτερο να τα κερδισεις?

Βρε παιδια ΗΜΑΡΤΟΝ.
Γιατι δηλ. βριζετε τις Ελληνιδες; Γιατι βριζετε την Ελλαδα;
Η αληθεια ειναι οτι οποιος παει Ταυλανδη ή σε οποιαδηποτε χωρα μονο για να πηδηξει ειναι προβληματικος σαν ανθρωπος γιατι δεν μπορει να εχει μια σχεση της προκοπης εδω στη χωρα του.
Δηλ. επειδη τα χωνουμε στις πουτανες σε οποιαδηποτε χωρα, επειδη παμε εκει και χαλαμε σε 1 βδομαδα οσα χαλαμε εδω σε ενα μηνα εκει ειναι καλα και εδω χαλια;
Σας το λεει ο Φαντομας, ο vonmaloulis, o kostasbmw, εγω και αλλοι ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΘΟΣ οταν πατε σε μια χωρα μονο για να πηδηξετε, δηλωνει προβλημα οπως και να το κανουμε και αδυναμια δημιουργιας σχεσης.
Πατε για τη χωρα και παρεπιπτωντος πηδηξτε, αλλα μην αφηνετε την αγαμια που σας βασανιζει στην Ελλαδα να σας ταξιδευει 10 ωρες μακρια, ειναι κουραστικο ρε γαμωτο.
Συγνωμη αν καποιος θεωρησει οτι αυτα που εγραψα τον προσβαλλουν, δεν εχω καμμια τετοια προθεση και ιδιαιτερα για τα ατομα που γνωρισα απο κοντα αλλα μη κατηγορειτε τους αλλους οταν δεν ξερετε τι σας φταιει.
Καλο καλοκαιρι και καλες διακοπες σε ολους οπου και να παει ο καθενας σας.
Και μη ξεχνατε: Ο σκοπος δεν ειναι να φτασεις καπου αλλα το ταξειδι.
Νατε ολοι καλα.
Οτι και να λεω ή οσο σκληρα και να γραφω εχω αρχισει να σας αγαπαω τον καθενα μεσα απο τα γραφομενα του και τις σκεψεις του.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σιγά μη μας πιάσει και το πατριωτικό μας που υπομένουμε τις ελεεινίδες και βλέπουμε τις όμορφες ασιάτισες με το βελούδινο δέρμα και τα γελαστά ματάκια και σιχτιρίζουμε τα δεσμά που μας κρατάνε εδώ!
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
το θεμα ειναι να αποφασισεις αν το θελεις αυτο σε καθημερινη βαση η μια φορα το χρονο η δυο για αλλαγη
σε περιπτωση που το θελεις καθημερινα φερτην εδω και γλυτωνεις απο τα περα δωθε και τα εξοδα(αλλα υποθετω οτι σου αρεσει σαν τις μελισσες απο λουλουδι σε λουλουδι) οποτε αστο
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
36
Like
1.566
Πόντοι
8.165
Όπως είπαν αρκετά αξιόλογα μέλη του σάιτ, κάποιος έχει δύο επιλογές
(1)Επισκέπτεσαι την Ταυλάνδη, βλέπεις αν θα σου άρεσε να ζείς με μια ταυλανδέζα(αξιολογώντας και πράγματα πέραν του σεξ), ξεκινάς διαδικασίες για να τη φέρεις Ελλάδα. Ενδείκνυται για τα άτομα που "πραγματικά" θέλουν Ταυλανδέζες-Ασιάτισες για συντρόφους στη ζωή τους.
(2)Πηγαινοέρχεσαι 2-3 φορές το χρόνο, περνάς καλά, καλές αναμνήσεις, και συνεχίζεις τη ζωή σου χωρίς αυταπάτες. Αν τύχει και γνωρίσεις κάποια αξιόλογη(ο καθένας κρίνει ανάλογα με τα δικά του στάνταρ) κοπέλα (Ελληνίδα ή μη Ελληνίδα) δημιουργείς σχέση.
Το σέξ και η ομορφιά είναι πολύ σημαντικά πράγματα για ένα άντρα, αλλά μην ξεχνάμε ότι  χαρακτήρας της γυναίκας είναι επίσης σημαντινό στοιχείο αν όχι και το καθοριστικότερο.
 
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Η αληθεια ειναι οτι οποιος παει Ταυλανδη ή σε οποιαδηποτε χωρα μονο για να πηδηξει ειναι προβληματικος σαν ανθρωπος γιατι δεν μπορει να εχει μια σχεση της προκοπης εδω στη χωρα του.
Σας το λεει ο Φαντομας, ο vonmaloulis, o kostasbmw, εγω και αλλοι ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΘΟΣ οταν πατε σε μια χωρα μονο για να πηδηξετε, δηλωνει προβλημα οπως και να το κανουμε και αδυναμια δημιουργιας σχεσης.
Πατε για τη χωρα και παρεπιπτωντος πηδηξτε, αλλα μην αφηνετε την αγαμια που σας βασανιζει στην Ελλαδα να σας ταξιδευει 10 ωρες μακρια, ειναι κουραστικο ρε γαμωτο.
Και μη ξεχνατε: Ο σκοπος δεν ειναι να φτασεις καπου αλλα το ταξειδι.

Ωχ αυτο το μυνημα θα τσουξει κοσμακη! Παλι καλα, γιατι μερικες φορες ενοιωθα ασχημα επειδη σιγουρα φαινεται οτι μονο εγω τα λεω εξω απο τα δοντια. Μου ειναι πολυ δυσκολο να διαφωνησω με αυτα που εγραψε ο λορδος, τον συγχαιρω μαλιστα ιδιαιτερα για την ειλικρινεια του.
Να προσθεσω οτι αυτοι που μπαινουν επανειλλημενα σε ενα αεροπλανο για να ταξιδεψουν χιλιαδες μιλια μακρια μονο και μονο για να ξημεροβραδιαστουν σε μπαρς με μπαροβιες σε ενα θλιβερο μερος σαν την Παταγια, χρειαζονται πανω απο ολα μια καλη ψυχαναλυση. Αν μη τι αλλο θα δειξει τι πηγε στραβα στο παρελθον. Το χειροτερο φιλε Λορδε ειναι οτι δεν αντιλαμβανονται εστω και τωρα, τον ΕΘΙΣΜΟ που προκαλει αυτου του ειδους η πρακτικη.
Σας εχει μηπως περασει ποτε απο το μυαλο, οτι ανθρωπος εθισμενος στις μπαροβιες της Παταγιας, γινεται σταδιακα ΑΝΙΚΑΝΟΣ να δημιουργησει σχεση οχι μονο με ελληνιδα αλλα και με οποιαδηποτε γυναικα. Εκτος βεβαια και αν μερικοι το εχουν ξεγραψει τελειως αυτο απο τη ζωη τους οποτε παω πασο. Τουλαχιστον ας μας ακουσουν οι νεοι που ακομα δεν εχουν παθει τη ζημια του εθισμου.
Τα παραπανω τα λεω οπως θα τα ελεγα στον αδερφο μου η κολλητο μου  :)
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Εγω δεχομαι αυτο που μου ειπε φιλος στην ηλικια μου +45.
"Παω στη Πατταγια και πληρωνω οχι για να πηδηξω αλλα για να ζησω εστω και για 1 μηνα με τη ψευδαισθηση οτι εχω 1 συντροφο, αυτο νοικιαζω οχι το μουνι"
Και καλα να το κανει αυτο ενας μεγαλος που καλως ή κακως τα περιθωρια του ειναι περιορισμενα αλλα να το κανει ενας νεος ανθρωπος..
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Που είναι το περίεργο δηλαδή;

Όταν η ελεεινίδα πρώτα σε ρωτάει τι δουλειά κάνεις και πόσα βγάζεις, βολιδοσκοπεί αν "κάνεις για σχέση" και έχει απαίτηση να γράψεις τους δικούς σου, τη δουλειά σου, τα ενδιαφέροντά σου, για να τη νταντεύεις συνέχεια, να τη βγάζεις συνέχεια έξω, να της στέλνεις συνέχεια sms και να τηλεφωνείς ανά ώρα, να δέχεσαι ελέγχους και σκηνές, τότε ας καθήσετε οι "φυσιολογικοί" να δεχτείτε τη "σχεσάρα" με ένα χοντρό, εγωιστικό και αλλοπρόσαλο μπάζο που η μόνη τρυφερότητα που μπορεί να δείξει είναι αυτή που δείχνει στο μουνί της όταν το χτενίζει.

Νσι, όλα αυτά στην ταυλάνδη μπορεί να είναι ψευδαίσθηση και ουσιαστικά να νοικιάζεις μία μπαρόβια, αλλά ο κάθε ένας που υπομένει την εγχώρια μιζέρια χωρίς να γίνεται μέρος της έχει δικαίωμα σε αυτήν την ψευδαίσθηση. Καλύτερα να τα φάει κάπου που θα πιάσουν τόπο παρά να του τα φάει η ελεεινίδα που αποσκοπεί από τη στιγμή που θα σε δει στην εξασφάλιση της μελλοντικής διατροφής.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Σας εχει μηπως περασει ποτε απο το μυαλο, οτι ανθρωπος εθισμενος στις μπαροβιες της Παταγιας, γινεται σταδιακα ΑΝΙΚΑΝΟΣ να δημιουργησει σχεση οχι μονο με ελληνιδα αλλα και με οποιαδηποτε γυναικα. Εκτος βεβαια και αν μερικοι το εχουν ξεγραψει τελειως αυτο απο τη ζωη τους οποτε παω πασο. Τουλαχιστον ας μας ακουσουν οι νεοι που ακομα δεν εχουν παθει τη ζημια του εθισμου.
Τα παραπανω τα λεω οπως θα τα ελεγα στον αδερφο μου η κολλητο μου  :)

Αυτό ισχύει και χωρίς να πας στην Πατάγια! Έχεις δίκιο αλλά συμβαίνει και εις τους παροικούντες την Ιερουσαλήμ.
Τοντόκ, αναμφίβολα συμφωνώ με το ποστ σου.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Που είναι το περίεργο δηλαδή;

Όταν η ελεεινίδα πρώτα σε ρωτάει τι δουλειά κάνεις και πόσα βγάζεις, βολιδοσκοπεί αν "κάνεις για σχέση" και έχει απαίτηση να γράψεις τους δικούς σου, τη δουλειά σου, τα ενδιαφέροντά σου, για να τη νταντεύεις συνέχεια, να τη βγάζεις συνέχεια έξω, να της στέλνεις συνέχεια sms και να τηλεφωνείς ανά ώρα, να δέχεσαι ελέγχους και σκηνές, τότε ας καθήσετε οι "φυσιολογικοί" να δεχτείτε τη "σχεσάρα" με ένα χοντρό, εγωιστικό και αλλοπρόσαλο μπάζο που η μόνη τρυφερότητα που μπορεί να δείξει είναι αυτή που δείχνει στο μουνί της όταν το χτενίζει.

Νσι, όλα αυτά στην ταυλάνδη μπορεί να είναι ψευδαίσθηση και ουσιαστικά να νοικιάζεις μία μπαρόβια, αλλά ο κάθε ένας που υπομένει την εγχώρια μιζέρια χωρίς να γίνεται μέρος της έχει δικαίωμα σε αυτήν την ψευδαίσθηση. Καλύτερα να τα φάει κάπου που θα πιάσουν τόπο παρά να του τα φάει η ελεεινίδα που αποσκοπεί από τη στιγμή που θα σε δει στην εξασφάλιση της μελλοντικής διατροφής.

Μαλλον χωρισμενος εισαι.
Σε μερικα συμφωνω βεβαια, το δικιο να λεγεται.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Αυτό ισχύει και χωρίς να πας στην Πατάγια! Έχεις δίκιο αλλά συμβαίνει και εις τους παροικούντες την Ιερουσαλήμ.
Φιλε μου εχεις ερθει ποτε Ταυλανδη να δεις λιγο τη σεξ σκηνη? Με τι συγκρινεις την Παταγια για να καταλαβω και εγω? Ελπιζω να μη συγκρινεις τη Φυλης (η δεν ξερω ποιες αλλες περιοχες εχετε τωρα εκει περα) με την Παταγια γιατι αν το κανεις με συγχωρεις κιολας αλλα μπερδευουμε τη βουρτσα με κατι αλλο. Τα φαινομενα που φανταζεσαι πολλαπλασιαζονται εδω περα. Μη χανουμε το δασος κοιτταζοντας το δεντρο :)
Επισης για αυτα που λεει ο Τοντοκ δεν εχω γνωμη τουλαχιστον για το κομματι που αφορα τις Ελληνιδες. Αυτα εσεις τα ξερετε. Εγω μιλαω για τα πραγματα που ξερω δηλαδη τα σχετικα με Ταυλανδη. Παντως μονος του το λεει οτι προκειται περι ψευδαισθησης. Οσων φορα αυτο με την εξασφαλιση ας μου δειξει καποιος μια γυναικα που δεν ψαχνεται για αυτην την οικονομικη αποκατασταση. Μηπως πιστευετε οτι οι Ταυλανδεζες δεν τα κοιτταζουν αυτα? Πολλες πανε και μιλια παραπερα απο τις ελληνιδες γιατι μεσω του φαρανγκ δεν κοιτταζουν μονο την αποκατασταση τη δικη τους αλλα και ολης της οικογενειας. Ας ειναι καλα τα moving ATMs.  :grin:
Επισης αν προσεξατε καλα σε αυτα που ειπα περι αδυναμιας δημιουργιας κανονικης σχεσης με γυναικα μετα απο Χ καιρο με μπαροβιες δεν αναφερθηκα καν σε ελληνιδες αλλα γενικα σε γυναικες (οποιασδηποτε εθνικοτητας).
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Φιλε μου εχεις ερθει ποτε Ταυλανδη να δεις λιγο τη σεξ σκηνη? Με τι συγκρινεις την Παταγια για να καταλαβω και εγω?  Τα φαινομενα που φανταζεσαι πολλαπλασιαζονται εδω περα. Μη χανουμε το δασος κοιτταζοντας το δεντρο :)

Φίλε, νομίζω ότι ήταν ξεκάθαρη η άποψή μου, προς τι η παρερμηνεία?
Καταρχάς, δεν έχω πάει Ταϋλάνδη. Έπειτα, γράφεις αν βλέπω καλά ότι όποιος εθίζεται στις μπαρόβιες εκεί, σιγά σιγά αδυνατεί να συνάψει κανονική σχέση. Και προσθέτω εγώ ότι δεν συμβαίνει μόνο στην Πατάγια αλλά και σε εμάς εδώ, όταν εθιζόμαστε σε κάθε λογής πειρασμούς και μετά συμφωνώ και με την άποψή σου. Αυτά! Όλα τα άλλα που τα συμπέρανες? Έτυχε να συμπίπτω στην περιγραφή που κάνεις(μαθημένος σε άλλα πράγματα άρα αδύνατον να έχω σχέση με πολιτικώς ορθή γυναίκα και δη ελληνίδα). Τι να συγκρίνω όταν δεν έχω παραστάσεις...
Δεν έκρινα ούτε τις γνώσεις συυ, ούτε κάτι άλλο, στάθηκα σε μία σου πρόταση σου που με βρήκε σύμφωνο.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φίλε, νομίζω ότι ήταν ξεκάθαρη η άποψή μου, προς τι η παρερμηνεία?
Φιλε Πελοππονησιε δεν παρερμηνευσα αυτα που ειπες. Εκανες ομως μια συγκριση με τους παροικούντες την Ιερουσαλήμ η οποια μου φανηκε ατοπη για εναν πολυ απλο λογο τον οποιο θα επαναλαβω. Τα φαινομενα εθισμου που φανταζεσαι ειναι πολυ πιο ΕΝΤΟΝΑ και οι εθισμενοι ΠΟΛΛΟΙ περισσοτεροι σε ενα μερος σαν την Ταυλανδη. Στο κατω-κατω δεν ειναι τυχαιο που στην Παταγια μαζευονται εκατομμυρια ξενοι απο ολες τις γωνιες της γης για ενα μονο λογο. Υπαρχει καποια κλιμακα στο ποσο εθισμενος ειναι κανεις οποτε ας πουμε οτι οι εθισμενοι με την Παταγια φιγουραρουν πολυ ψηλα στην κλιμακα. Δεν εχει καμια απολυτως σχεση η σεξ σκηνη της Ελλαδας με αυτην της Ταυλανδης. Φιλικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom