Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
αν ηταν 17 χρονη δεν θα μπορουσε να παει ουτε σε κλαμπ ουτε σε ξενοδοχειο χωρις κηδεμονα μαζι,
Τι κριμα... :'(
Πολυ θα γουσταρα ενα 16χρονο μπιμπελο...
Αλλωστε τι pipinomaniac ειμαι? :rockon:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Πολυ θα γουσταρα ενα 16χρονο μπιμπελο...
μη λες τετοια κουφα, ειναι ξεφτιλικι, και καλα θα κανουν οι μοντς να σβησουν το ποστ σου.
με αφορμη ομως θα πω για εναν γουρουνοfarang ο οποιος εμενε και στο ξενοδοχειο μας και καθε απογευμα κολυμπουσε και στην πισινα, ξανθος χοντρος 50αρης ,μαλλον γερμανος, ηταν με εναν φιλο του ο οποιος ειχε μια πολυ απλη αλλα ομορφη ταυλανδεζα, ο χοντρος λοιπον την ημερα ηταν μονος του χωρις γυναικα, το βραδυ ομως ο ξεδιαντροπος πηγαινε στο λουσιφερ και ειχε αγκαλια και χορευε μια σιγουρα ανηλικη με τη μανα της  διπλα, αλλιως δεν μπορουσε να μπει στο μαγαζι. τις συγκεκριμενες μανα και κορη τις ειχα πετυχει και πιο παλια στο εμπορικο garden plaza, περιεφερε την μικρη και χαμογελουσε στους τουριστες. τετοιες περιπτωσεις κανουν μπαμ απο μακρια γιατι η πατταγια δεν ειναι πια οπως νομιζουν καποιοι.
ετσι οποτε εβλεπα το γερμανο "τα παιρνα" λιγο στο κρανιο. τι να πεις
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο συντροφος φαντομας ειναι συνδεδεμενος, καιρο εχουμε να  δουμε ποστ σου φιλε, τωρα εκει ειναι 10.15  πρωι, καλημερα στην μπανγκοκ
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
καποτε ειχα μανια να πηγαινω να καμακωνω τις γυναικες που ειχαν αυτοι οι χοντροι εφ οσον αξιζαν απο αντιδραση
πολλοι απο αυτους ειναι παντρεμενοι με ωραιες γυναικες και πανε να ξενογαμησουν και γω τους ειχα αχτι κερατο αυτοι κερατο και γω  :2funny:
καταρχας σχετικα με το aids εχω να πω οτι φοβαμαι λιγοτερο εκει, αυτο δεν σημαινει οτι δεν προφυλασσομαι,αλλα επειδη εχω επισκεφτει διαφορες περιοχες  λεω οτι φοβαμαι περισσοτερο στην αγγλια και στη γαλλια παρα στη ταυλανδη στις μπαχαμες η στη κουβα η στις φιλιππινες
αλλα οπως ειπαμε ο φοβος φυλαει τα ερημα
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
κωστα πολυ μελανχολικη η noy σου δεν διαλεγες καμια με ποιο ωραιο χαμογελο!
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
36
Like
1.566
Πόντοι
8.165
η σιλικονουχος λοιπον χορευε σε τετοιο σημειο που επρεπε να σηκωσω ψηλα το κεφαλι για να τη δω, ειχε φαρδυ κωλο στρωτο ομως σφιχτο και ηταν ολολευκη με μαυρα μαλλια και ματια απιστευτα, φορουσε μποτες λιγο κατω απο το γονατο, καλτσες λιγο πανω απο το γονατο βαμβακερες με ριγες φαρδιες πολυχρωμες, καβλα, φουστιτσα καρω και σουτιεν με τις σιλικονες εξω. εκανε και κατι φιγουρες και παραλιγο να μου ριξει τη singha  κατω. θα δοκιμαζα σιγουρα αλλα οι σιλικονες δεν με αφησαν, θα την προτεινω στον flynow.
Ευχαριστώ Κώστα, θα κάνω το καλύτερο δυνατό με τις κοπέλες από το club boesch. Θα αφιερώσω ένα τριήμερο για γνωριμίες στο ενλόγω κλάμπ. Δεν τρελαινομαι για σιλικόνη αλλά η κοπέλα φαίνεται αρκετά αξιόλογη.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
36
Like
1.566
Πόντοι
8.165
οσοι ειμαστε για Νοεμβριο πρεπει να βρεθουμε κατω να τα πουμε
Προβλέπεται κοσμοσυρροή τον Νοέμβρη στην Παττάγια. Καλό θα είναι για την άμεση ανταλλαγή απόψεων σχετικά με τα μαγαζιά στις περιοχή γύρω από την walking street. Άντε να οργανώσουμε και greek night στην Παττάγια.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
kostasf16 πως καταφερες και βρηκες ταυλανδεζα που δεν χαμογελαει? φαινεται σαστισμενο το κοριτσι και προβληματισμενο.

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κωστα πολυ μελανχολικη η noy σου δεν διαλεγες καμια με ποιο ωραιο χαμογελο!
απλα το κοριτσι δεν "γραφει" στην καμερα, δεν εχει φωτογενεια. οντως δεν χαμογελουσε πολυ, ειχε ομως μια ζεστασια πρωτογνωρη, μιλουσε λιγο και με φωνη απολυτα καβλιαρικη, ηξερε πολυ καλα αγγλικα, θα γραψω ποστακι γι αυτη συντομα.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
μια χαρα χαμογελο εχει! ωραια κοπελα ειναι!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
μια χαρα χαμογελο εχει! ωραια κοπελα ειναι!
οταν πας κατω θα δεις τι σημαινει χαμογελο !!!

ενδιαφερον σε βρισκω παντως annoush πιο πολυ μιλας για γυναικες παρα για αντρες...
αντε με το καλο οταν θα ερθεις ελλαδα να βγουμε να καμακωσουμε καμια κοπελα...
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
χαχαχαχα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εγινε! μην μου φατε τις καλες ομως!!!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
χαχαχαχα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εγινε! μην μου φατε τις καλες ομως!!!!

στην ταυλανδη βλεπω αρκετες γυναικες που κανουν καμακι σε ταυλανδεζες μηπως και της ξαπλωσουν...
θα ηθελα παρα πολυ να καταφερω μια ξενη με μια ταυλανδεζα μαζι !!!
θα γινοταν σουπερ παρτυ !!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μια ξενη με μια ταυλανδεζα μαζι !!!
θα γινοταν σουπερ παρτυ !!!
mimiko αγριεμενο σε βρισκω, μηπως γουσταρεις καμια κοντριτσα στην πατταγια για ενα 3ημερο? θα αντεξεις τους ρυθμους μου :rockon: :rockon:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
θυμηθηκα κατι ελληνες που ειχα γνωρισει στην πατταγια τον φεβρουαριο, οι οποιοι μενουν καθε χρονο περιπου 5 μηνες στην ταυλανδη, ειχα πιασει κουβεντα και μου λενε οτι προσπαθουν να καμακωσουν καμια τουριστρια πλεον, παρα να πανε με ταυλανδεζες ...  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

καποια στιγμη λοιπον ειναι μια τουριστρια στην οποια πηγαινω να μιλησω, σταματαει πιανει την κουβεντα μαζι μου, και αμεσως δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσοι αντρες ηρθαν απο διπλα να μου την φανε... ηταν πολυ αστεια η φαση...  :dancing:
η κοπελα τρομαξε και την εκανε μια ψιλο ελαφρα πηδηματακια...
α ρε ελληνες της ξενιτιας ... μερικες φορες ειστε ενας για ολους και ολοι για κανεναν...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
mimiko αγριεμενο σε βρισκω, μηπως γουσταρεις καμια κοντριτσα στην πατταγια για ενα 3ημερο? θα αντεξεις τους ρυθμους μου :rockon: :rockon:

εγω το βαζω και στοιχημα αμα θελεις...
θα σε κερδισω με τεραστια διαφορα...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
εσυ kostasf16 μπορει να το απολαμβανεις περισσοτερο, αλλα εγω αντεχω σαν σκυλι ...
αμα θελεις ριξε και στοιχημα εδω και τωρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom