Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
εγω τριτη με τεταρτη θα ξερω σιγουρα, rokoss τωρα για να μαθαινεις η ωρα στο πουκετ ειναι 07:53π.μ. μια παρα πολυ ομορφη ωρα για πρωϊνο boom boom και υστερα να κατεβεις με την εκαστοτε κυρια σου να παρετε το πρωϊνο σας!!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
καλο βραδυ στην ελλαδα, καλη μερα στην ταυλανδη !!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
εγω τριτη με τεταρτη θα ξερω σιγουρα, rokoss τωρα για να μαθαινεις η ωρα στο πουκετ ειναι 07:53π.μ. μια παρα πολυ ομορφη ωρα για πρωϊνο boom boom και υστερα να κατεβεις με την εκαστοτε κυρια σου να παρετε το πρωϊνο σας!!!

7.53 αν τολμησει καποιος να με ξυπνησει στις διακοπες μου, ακομα και για boom boom, θα υποστει τις συνεπειες της αισχρης πραξεως του.. καλημερα στο θρεντ και ονειρα κιτρινα και μικροκαμωμενα..
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
7.53 αν τολμησει καποιος να με ξυπνησει στις διακοπες μου, ακομα και για boom boom, θα υποστει τις συνεπειες της αισχρης πραξεως του.. καλημερα στο θρεντ και ονειρα κιτρινα και μικροκαμωμενα..

πιστεψε με οτι θα ξυπνησεις και πολυ ευχαριστα, εγω δυσκολα σηκωνομαι πρωι, αλλα εκει... στο παραδεισο ειναι αλλιως !!!
αντικειμενικα να το παρεις, ξημερωνει στις 06:00 και νυχτωνει στις 18:00, η καλυτερη ωρα για να κυκλοφορησεις εξω μερα ειναι μεχρι τις 11:00, μετα η ζεστη γινεται λιγο παραπανω απο αφορητη, ιδιως στην μπανγκοκ.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
κατι ακομη το The Virgin Trade το κατεβασε κανεις? υπαρχει σε torrent. δεν εχει ελληνικους υποτιτλους, το ειδα και εχω παθει λιγο πλακα με την κατασταση που περιγραφει.
Σύντροφε Μιμίκο και εγώ θα ήθελα΄μια κόπια σε dvd όταν βερούμε (δευτέρα ίσως).
Σύντροφε mind λόγικά τώρα θα έχεις πάθει το ώραιότερο σοκ της ζωής σου. Καλή συνέχεια.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ειναι 07:53π.μ. μια παρα πολυ ομορφη ωρα για πρωϊνο boom boom
η καλυτερη ωρα για πηδημα ειναι 4 με 6 το πρωι, θεωρω οτι τα ταυλανδεζακια εκεινη την ωρα αποδιδουν καλυτερα, μετα το κλαμπακι κτλ. τα πρωινα λαγοκοιμουνται και ειναι και "στεγνα". κατα τη διαρκεια της ημερας μονο πιπουλες κτλ. βεβαια και κατι μεσημεριανα μου εχουν πετυχει, αλλα 4 με 6 ανεπιφυλακτα. :rockon:
 

Επισκέπτης
to cel tours αυτη την στηγμη πουλαει 1795 μαζι με φορους 12 μερες μπανγκονκ -πουκετ-σιγκαπουρη.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ισως η μοναδικη σιλικονη στην πατταγια, αν εξαιρεσεις τα ladyboys βεβαια.
 

Συνημμένα

  • club_boesche_pic05.jpg
    club_boesche_pic05.jpg
    44,5 KB · Εμφανίσεις: 38
  • club_boesche_pic010.jpg
    club_boesche_pic010.jpg
    48,1 KB · Εμφανίσεις: 25
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η σιλικονουχος λοιπον χορευε σε τετοιο σημειο που επρεπε να σηκωσω ψηλα το κεφαλι για να τη δω, ειχε φαρδυ κωλο στρωτο ομως σφιχτο και ηταν ολολευκη με μαυρα μαλλια και ματια απιστευτα, φορουσε μποτες λιγο κατω απο το γονατο, καλτσες λιγο πανω απο το γονατο βαμβακερες με ριγες φαρδιες πολυχρωμες, καβλα, φουστιτσα καρω και σουτιεν με τις σιλικονες εξω. εκανε και κατι φιγουρες και παραλιγο να μου ριξει τη singha  κατω. θα δοκιμαζα σιγουρα αλλα οι σιλικονες δεν με αφησαν, θα την προτεινω στον flynow.
 

papp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα. Ειμαι φαν του site, εχω ηδη διαβασει ολα τα ποστ μεχρι τωρα, απλα πρωτη φορα γραφω. Φευγω για πατταγια την προσεχη Πεμπτη για 12ημερο και θα ηθελα καποιες διευκρινησεις απο το μετρ kostaf16. Για αρχή μου χει κανει εντυπωση πως δεν εχει γραφτει για πατταγια τιποτα για σεξ ταυτοχρονα με 2 γυναικες. Επισης δεν ειδα καμια αναφορα για body to body μασαζ στην πατταγια. Μονο ο συντροφος vonmakoulis εχει γραψει αλλα μονο για Μπανγκοκ.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Η αντιστροφη μετρηση αρχισε...
10 και σημερα...!!!
Γυρισε χτες και ενας γνωστος απο Πατταγια...Ειδα το φωτογραφικο υλικο και επαθα πλακα...Δε βλεπω την ωρα να φυγω!!!
Τις 4 τελευταιες μερες χτυπησε ενα κομματι,που ομοιο του δεν εχω δει στις φωτο που ποσταρετε...Και ειναι πολυ πιθανο,να αλλαξω το προγραμμα και εκτος απο Πουκετ να τη κανω και 2-3 μερες Πατταγια για παρτη της..
Ηταν Ταυλανδοκινεζακι,κατασπρο-πιο πολυ κινεζακι εμοιαζε..Αναλογιες μοντελου (σε κοντη εκδοση),freelancer,..
Το μονο κακο,οτι χρεωνε ακατεβατα 5000 μπατ τη μερα (110 ευρω περιπου)...Αλλα οπως ειπε οτι πληρωνεις,περνεις..Οσο πιο ασπρο,τοσα πιο πολλα χρεωνει...
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
sas xairetw paides ellinwn..
ellinika edw den uparxoun opote as me dikaiologisoun oi mods. gia tin wra logia den uparxoun na to perigrapsw...mia agria omorfia uparxei pantou gurw. h prwti entupwsi den exei kamia sxesi me oti kai na exei akousei kapoios..
Σύντροφε mind λόγικά τώρα θα έχεις πάθει το ώραιότερο σοκ της ζωής σου. Καλή συνέχεια.
den fantazesai maki...h mallon fantazesai!afou ksereis...
bkk gia simera to brady alla xwris gunaikes. einai boudistiki giorti kai elaxista magazia einai anoixta pou den 8a mpw ston kopo na ta psaksw. akoma kai to nanna einai kleisto ap'oti ematha..de peirazei omws giati aurio pateaw gia phuket. o kairos kalos xwris broxi, xwris polu ugrasia kai xwris polu zesti! ola kala gia prwti mera...8a epaner8w suntoma
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ελληνικη επελαση στην ταυλανδη!!! βλεπω το χειμωνα το θρεντ να' ναι καυτο απο τα ποσταρισματα ολων μας!..  :rockon:

mind, καλα να περασεις..
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ηταν Ταυλανδοκινεζακι,κατασπρο-πιο πολυ κινεζακι εμοιαζε..Αναλογιες μοντελου (σε κοντη εκδοση),freelancer,..
Το μονο κακο,οτι χρεωνε ακατεβατα 5000 μπατ τη μερα (110 ευρω
νομιζω την ξερω, αν γινοταν να δω φωτο της θα ηταν καλα, 5000 μπαχτ ομως μην δωσει κανεις, εκει και με 500 μπαχτ απο την παραλια το ιδιο καλα θα περασεις. οσο για το λευκο χρωμα θα πω οτι αν θελουμε λευκο παμε στην κινα και ιαπωνια, τα ταυλανδεζακια ειναι σκουρουτσικα, ειναι σαν να πας στη μοσχα και να ψαχνεις ασιατισα, στην πατταγια οι ρωσιδες χρεωνουν 1000 δολλαρια, τα σκανε οι ιαπωνες λεφταδες για να γαμησουν κατι διαφορετικο.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
sas xairetw paides ellinwn..
o kairos kalos xwris broxi, xwris polu ugrasia kai xwris polu zesti! ola kala gia prwti mera...8a epaner8w suntoma
α ρε mind, μου θυμησες τα δικα μου πριν 20 μερες, δεν γυρισα ποτε νομιζω..  καντεμια με τη γιορτη και να μη μαμησετε, ετσι και το παθαινα θα μου εστριβε, ευτυχως πια εχω πολλα τηλεφωνα καβατζες και δεν θα ξεμενα.  ορμα mind, καλα κουραγια, μην κολλησεις με μια, και πηγαινε σιγουρα πατταγια, ακουστε μια φορα το θειο kostasf16.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
καλα το νοεμβριο θα ειναι ολες καλωστρωμενες

λολ

 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
μύνημα Ταϋλανδέζας πριν από λίγο στο inbox μου: " i dont' know why, 50% of the ppl who has contact me today are from Greece...?
Soraya"!!! Τι τις λες τώρα πως διαβάζουν το thread? :2funny:
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
οσοι ειμαστε για Νοεμβριο πρεπει να βρεθουμε κατω να τα πουμε
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
kostaf16 πες μου ενα καλο ξενοδοχειο pataya να κλεισω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom