Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εντελως ξαφνικα εγινε συναντηση νωρις το απογευμα, δεν προλαβαμε να το πουμε, μιμικος παρων και ροκος, επι τριωρο ακαταπαυστη συνομιλια για την ταυλανδη. οι ροκος και μιμικος αναχωρουν την αλλη εβδομαδα, εγω πριν λιγο εβλεπα βιντεο και φωτο απο το τελευταιο ταξιδι, μελαγχολια εως τον νοεμβρη.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.270
Πόντοι
12.056
Παρτε με και εμενα μαζιιιιιιιιιιιιιιιι  :2funny: :2funny: :2funny:

Ειληκρινα σας απολαμβανω οποτε σας διαβαζω....Μαλλον ποτε δεν θα καταφερω να κανω αυτο το ταξιδι οπως θα ηθελα δηλαδη...μονος η με καποιον φιλο μου...

Αρα...φατε ματια ψαρια...

Σας ευχαριστω για τις υπεροχες εικονες που μας μεταφερετε  :dancing: :dancing:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε Αltec21, δεν είναι κάτι το τρομερό ή το απαγορευτικό. Πολύ απλά μην πας διακοπές ένα καλοκαίρι, μάζεψε την άδεια και το επίδομα και κάνε την, κατά προτίμηση μόνος.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.270
Πόντοι
12.056
Ναι ρε γμτ..και εγω αυτο λεω στην γυναικα μου αλλα δεν με πιστευει...
Νομιζει οτι θα παω για σεξοτουρισμο...ΟΧΙ καλη τις λεω...αλλα δεν με πιστευει... :rockon: :rockon: :rockon:
Το γραφω στο κουτελο οτι ειμαι μουνακιας... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
εντελως ξαφνικα εγινε συναντηση νωρις το απογευμα, δεν προλαβαμε να το πουμε, μιμικος παρων και ροκος, επι τριωρο ακαταπαυστη συνομιλια για την ταυλανδη.
Κώστας , μιμίκος  :tickedoff:
Ο ρόκος συγχωρείται. :dancing:
altec21: :headbang: πες της ότι θα πας να μελετήσεις βουδιστική φιλοσοφία μαζί με τον Κώστα. μπορεί να πιάσει.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
...ή να γραψεις κανενα βιβλιο.. ειναι της μοδας στο θρεντ τωρα τελευταια.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.270
Πόντοι
12.056
ΟΚ...ξυριζω το κεφαλι και ετοιμαζομαι για σαολιν μοναχος...
:rockon: :rockon:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τελειωνω με την dia και βαζω και μια παλια φωτο της, στο σεξ λοιπον μαζι της κατι εγινε και παρολο που ηταν εξαιρετικα ερωτικη χωρις ιχνος προστυχιας, δεν απεδωσα στο maximum, ισως χρειαζομουν και κατι αλλο πανω της που δεν το ειχε, η πιπα της ηταν μοναδικη σε μαστορια και παθος, μεγαλη εμπειρια πρεπει να ειχε σε αυτο, στο δε πηδημα ηταν "ανεβασμενη" στον ουρανο, αυτες οι κοπελες ειναι σαν να εχουν το ιδιο γονιδιο στο σεξ, ειναι ολες εξισου μοναδικες. μολις τελειωσαμε παρηγγειλε φαγητο στο δωματιο με μπανανα σπλιτ. με καταξοδεψε, αυτο το room service κοστισε 153 ολοκληρα μπαχτ.
κοιμηθηκαμε αγκαλια αφου της εβαλα θερμομετρο μη τυχον ειχε πυρετο, δεν ειχε ομως ,απλα εβηχε λιγο, εβηχε τοσο καβλιαρικα.
την αλλη μερα γυρισαμε λιγο στην πατταγια φαγαμε κολυμπησαμε στην πισινα, ειχαμε και κατα τη διαρκεια της ημερας αλλες δυο ελαφρες σεξ. επαφες :rockon:
(να κανουμε και αποσβεση" :2funny:.
το βραδακι αρχισε να μου λεει για διαφορους πελατες ιαπωνες που ειχε και με
χαλασε λιγο, ηταν κυριακη, ειχα αλλες 7 μερες στην πατταγια, ειχα ηδη παρει 3 τις προηγουμενες μερες, σκεφτηκα οτι αν την κρατουσα ολες τις μερες θα ηταν σαν να ειχε τελειωσει το ταξιδι μου, εγω ειχα μελλον μπροστα μου... :rockon:
αφηστε που δεν μπορουσα μαζι της να αποδωσω 100%,  ετσι με βαρια καρδια και με λιγα δακρυα δικα της απεχωρησε και εγω βγηκα εξω το βραδυ ετοιμος για το σουπερ κοντο που ηταν η AM, για την οποια σας εγραψα. την dia θα προσπαθησω να την ξαναδω οταν ξαναπαω, αν μπορω να συγκρινω οσες εχω γνωρισει, θα την βαλω στην πρωτη θεση ψηλα.
η ασιατικη ομορφια ειναι μεγαλειωδης. προσκυνω
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.270
Πόντοι
12.056
DIA....δινει στην ζωη Αξια... :grin: :grin:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ξερω η ζωη ειναι σκληρη, σε αλλους τα δινει απλοχερα σε αλλους δεν δινει τιποτα, "καντε υπομονη ο ουρανος θα γινει πιο γαλανος"
πρεπει να ειμαστε ρεαλιστες, δεν ειμαστε παιδια καταλαβαινουμε ολη την φαση, ok no problem, δεν μας εκπλησει τιποτα.. δεν πηγαμε πρωτη φορα στην ταυλανδη,
αλλα πειτε μου,
ΠΟΙΟΣ ΠΟΥΣΤΗΣ ΓΑΜΑΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΙΣΩ :headbang: :headbang:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Cool kostas!Άλλες 99 μερούλες και εκεί θα'σαι πάλι!

Κορυφή πάντως η Dia...την χόρτασες στο 3ήμερο?

Κώστα ρίξε μας αυτή που είχες στο προηγούμενο avatar!Αυτή που έδινε το φιλάκι!Η dia ήταν?Δεν φαινόταν καλά.

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
!

Κορυφή πάντως η Dia...την χόρτασες στο 3ήμερο?

Κώστα ρίξε μας αυτή που είχες στο προηγούμενο avatar!Αυτή που έδινε το φιλάκι!Η dia ήταν?Δεν φαινόταν καλά.
αυτη τωρα στο αβαταρ ειναι η noy, την αφηνω τελευταια στις περιγραφες μου, το φιλακι ειναι για μενα ,αλλα αντιπροσωπευει ολες τις ταυλ. που στελνουν φιλια και καλουν τους bourdela.com στην
ταυλανδη. την dia δεν την χορτασα γιατι δεν χορταινονται ποτε, εγω δεν τις χορταινω με τιποτα. την βαζω ομως στην πρωτη θεση εως την επομενη που θα ειναι καλυτερη οπως λεει και ο kostawbmw
 

MrTester

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις το τι ειναι υπαρχει εμπειρια σκεφτομαι να το τεσταρω τελος 8/07 μετα θα σας αφιερωσω μια ωραια αναφορα !
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Μακαρι και σου ευχομαι να πεσεις σε διαμαντι,
σιγα σιγα καταληγω στο συμπερασμα οτι ειναι πιο ευκολο να βρεις το διαμαντι ,παρα  να το εξορυξεις απο τη γη. ο καιρος θα δειξει
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτος ειναι ενας απο τους σεκιουριταδες του royal twins hotel, μετα τις 6 το απογευμα εως το πρωι, ηταν δερβεναγας στην εισοδο της σκαλας και του ασανσερ, οταν πλησιαζες χτυπαγε προσοχη κυριολεκτικα, στο εσωτερικο του τακουνιου απο τις μποτες του ειχε σιδερα και ετσι ακουγοταν δυνατα η προσοχη του, το γκλοπ ηταν παραδοσιακο ξυλινο, χαμογελαστος καλουσε το ασανσερ και ελεγε "goodnight sir",
προσπαθουσα καθε φορα που περναγα με ταυλανδεζα να διακρινω στο προσωπο του κατι το υποτιμητικο , κατι ειρωνικο, ματαια, ηταν χαμογελαστος παντα, μαλλον εγω το ειχα το προβλημα. τελικα ειναι βασικο το ξενοδοχειο να σου δινει την αισθηση της ασφαλειας.
τωρα πια ειμαι member, αντε, καλα παμε.
 

Συνημμένα

  • 09.jpg
    09.jpg
    88,2 KB · Εμφανίσεις: 30

taxidiotis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Για τους επισκέπτες της Ταϋλάνδης μάζεψα μερικές συμβουλές που θεωρώ ότι πρέπει να τις ακολουθούν ακόμα και αν ο προορισμός; τους είναι μόνο Πατάγια.
Θέλει λίγη προσοχή με τους ναούς τους.  Κανείς δεν θα σας πει τίποτα αν πάτε με το σορτσάκι αλλά αυτό είναι μεγάλη προσβολή.  Το ίδιο φυσικά ισχύει και για τις κοπέλες και μου κάνει φοβερή εντύπωση που η κοπέλα του Κώστα πήγε με φανερό στριγκάκι σε ναό (αν κατάλαβα καλά).
Μην αγγίζετε ποτέ διάφορα σύμβολα, ομοιώματα κλπ. γιατί θεωρείται ότι τα μολύνετε  (πάλι δεν θα σας πουν τίποτα)
Επίσης μη χαϊδεύετε άτομα στο κεφάλι, ακόμα και παιδάκια, θεωρείται απρεπής χειρονομία.

Γενικά καλό είναι να φερόσαστε ευγενικά σε όλους ακόμα και στις κοπέλες του go-go bar  μπορεί να τις πληρώνετε αλλά μην δυσκολεύετε τη δουλεία τους, άλλωστε το κέρδος θα είναι δικό σας!!.  Ένα μικρό δώρο είναι πάντα ευπρόσδεκτο και "φτιάχνει" τη διάθεση -πάλιτο κέρδος θα είναι δικό σας-.  Μην ξεχνάτε ότι τα κορίτσια "δουλεύουν" (δεν το κάνουν από χόμπι αυτό που κάνουν ) όσο και αν η συμπεριφορά τους δείχνει ακριβώς το αντίθετο, συνεπώς θα πρέπει να τις πληρώσετε ακόμα και αν δεν σας ζητήσουν χρήματα.
Ίσως ο φαντομας θα ήταν κατάλληλος να φτιάξει ένα πλήρη οδηγό συμπεριφοράς για του φίλους του site.   

Καλά να περάσουν όλοι οι επισκέπτες και να μας στέλνουν αναφορές.
 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
επειδη το βλεπω "νεκρο" σημερα το θρεντ, ας βαλω δυο ταυλανδεζακια :rockon: ψαρεμενα απο το νετ
 

Συνημμένα

  • 070-nina-001.jpg
    070-nina-001.jpg
    42,1 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 071-mimi-001.jpg
    071-mimi-001.jpg
    37,3 KB · Εμφανίσεις: 19

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom