Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
πριν λιγο καιρο κανονιζα το επομενο ταξιδι, τωρα κανονιζω και το μεθεπομενο :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:

γιατι δεν πας να δουλεψεις σε κανα τουριστικο πρακτορειο, και να εισαι ο απεσταλμενος τους στην πατταγια ? καλη ιδεα δεν ειναι?
ετσι θα μεινεις για καποιο καιρο συνεχομενα κατω και υστερα δεν θα θες να την ξαναδεις !!! :) :(

το overdose ειναι αναμενομενο για ολους μας βασικα καποια στιγμη !!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
καμια φορα βγαινω απο το σπιτι μου εδω στην ελλαδα, και λεω να παω για καμακι, αναπολω τις ομορφες στιγμες στην ταυλανδη που σου την πεφτουν και δεν τους της πεφτεις, και οταν κατεβω σε κανα μαγαζι και χαμογελασω σε καποια τσουπρα, και εκεινη ανασηκωνει την μυτουλα της, τοτε λεω, α ρε ελληνιδες επρεπε να ειχατε υποχρεωτικη εκπαιδευση στο σχολειο απο ταυλανδεζες, να δω αμα το περναγατε ποτε το μαθημα!!!!

ξερω ειναι λιγο ακυρο, αλλα ελεος πλεον, να πρεπει να πας στην ταυλανδη για να βρεις αυτο που ειναι νοητο να υπαρχει!!!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ολα αυτα που περιγραφετε λενε απιστευτα και σκεφτομαι να κανω ενα δωρακι στον αντρα μου :))

αλλα ανησυχω λιγακι που τις λετε ζηλιαρες... ζηλευουν τις δυτικες κοπελες? θα εχουν προβλημα να κοιμηθουν μαζι μου? ειχα στο παελθον πανεμορφες φιλες ασιατισσες αλλα ποτε ταυλανδεζες και ειναι οπως τα λετε-υπακουες κτλ κτλ αν ξερει κανεις ας με διαφωτισει πλιζ, θενκς :))

υ.γ. δεν ειμαι μπαζο ουτε χοντρη ουτε καραλεσβω θελω να πιστευω οτι δεν θα τις τρομαξω! 
H συμβουλη μου φιλη μου ειναι να πατε στο club EDEN στη Μπανκοκ και να συζητησετε για το τι θελετε με τον ιδιοκτητη τον MARC θα σας καλυψει στα σιγουρα.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
ευχαριστω!! *γραφει ΤΑ ΠΑΝΤΑ σε ενα σημειωματαριο*

ωραιο avatar.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
γιατι δεν πας να δουλεψεις σε κανα τουριστικο πρακτορειο, και να εισαι ο απεσταλμενος τους στην πατταγια
και υστερα δεν θα θες να την ξαναδεις !!! :) :(
ξερω καλα οτι η μαγεια ειναι το "λιγο", περναμε καλα και θελουμε να ξαναπαμε επειδη καθομαστε λιγο, το καλο διαρκει παντα λιγο, τα ονειρα ειναι μικρα, ειμαι πολυ ευχαριστημενος που μπορω και πηγαινω με αυτη τη συχνοτητα, το μονο που θα ηθελα θα ηταν να "ερχοταν" πιο κοντα η ταυλ. να πηγαιναμε 1 weekend το μηνα, πιο φθηνα εισητηρια κτλ. στα 9ημερα που καθομαι "κρεμαω" σαν αποδοση απο το πρωτο 5ημερο, 5ημερο ομως ειναι λιγο για κει, και ετσι ειναι φαυλος κυκλος. ηθελα να ξερα στο 20ημερο που ειναι το επομενο ταξιδι τι θα κανω?
πως θα ξεπερασω τον παροξυσμο?και ζητω τη συμβουλη των παλαιοταιρων .
επισης ενα μου προβλημα ειναι η διατροφη που ειναι φτωχη σε θερμιδες, υπαρχουν βεβαια μαγαζια με ευρωπαικα φαγητα αλλα εμενα μου αρεσουν τα ρυζια τους οι γαριδες τα ψαρια και οι σουπες τους, το εχω προβλημα.
μιμικο θα πας πατταγια αυτη τη φορα?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ξερω καλα οτι η μαγεια ειναι το "λιγο", περναμε καλα και θελουμε να ξαναπαμε επειδη καθομαστε λιγο, το καλο διαρκει παντα λιγο, τα ονειρα ειναι μικρα, ειμαι πολυ ευχαριστημενος που μπορω και πηγαινω με αυτη τη συχνοτητα, το μονο που θα ηθελα θα ηταν να "ερχοταν" πιο κοντα η ταυλ. να πηγαιναμε 1 weekend το μηνα, πιο φθηνα εισητηρια κτλ. στα 9ημερα που καθομαι "κρεμαω" σαν αποδοση απο το πρωτο 5ημερο, 5ημερο ομως ειναι λιγο για κει, και ετσι ειναι φαυλος κυκλος. ηθελα να ξερα στο 20ημερο που ειναι το επομενο ταξιδι τι θα κανω?
πως θα ξεπερασω τον παροξυσμο?και ζητω τη συμβουλη των παλαιοταιρων .
επισης ενα μου προβλημα ειναι η διατροφη που ειναι φτωχη σε θερμιδες, υπαρχουν βεβαια μαγαζια με ευρωπαικα φαγητα αλλα εμενα μου αρεσουν τα ρυζια τους οι γαριδες τα ψαρια και οι σουπες τους, το εχω προβλημα.
μιμικο θα πας πατταγια αυτη τη φορα?

παρε μαζι σου ξηρα τροφη καλη απο ελλαδα....ξηροκαρπια αναλατα και λαδι παρθενο ελαιολαδο και ολα θα πανε πριμα.......
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καντε υπομονη λιγο ακομα, σε λιγες μερες τελειωνουν οι περιγραφες μου.
η dia λοιπον, ηρθε στο δωματιο και εγω σοκαρισμενος απο την σπανια ομορφια της καθισα στην ακρη του κρεβατιου και μιλησαμε γενικως, ειχε κουκλιστικη φωνουλα με ελαφρως χαλια αγγλικα, τα σπαστα αγγλικα τους με καβλωνουν απιστευτα, μετα απο λιγο ηθελε να κανει ντουσακι, εξω ειχε αρχισει να ξημερωνει, εκλεισα επιμελως την βαρια κουρτινα γιατι απλα ηθελα να συνεχιστει η νυχτα, ημουν ομως τοσο συγκλονισμενος απο την ομορφια της που δεν ξεκινουσα οτιδηποτε ερωτικο, οταν  βγηκε με την πετσετα και τα ισια υγρα μαλλια αναθαρησα παλι και πηγα και εγω για ντους, 1000 ντους την ημερα εκανα, ουτε λεπρος να μουνα, τεσπα, ξαπλωνουμε αλλα ιχνος ερεθισμου, δεν μου εβγαζε καθολου "προστυχια" ηταν μονο ερωτικη και δεν εφτανε αυτο.
το αρλεκιν συνεχιζεται..
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
καντο φλεβαρη να παμε παρεα να σε "ξεναγησω στα αδυτα"

μακαρι να μπορουσα ρε συ κωστα αλλα η δουλεια δε με αφηνει. τα χριστουγεννα φετος πεφτουν τζαμι, τριτη τεταρτη αργια αρα και δευτερα καθομαστε. παιρνω και απο τη σημαια (την ταυλανδεζικη) πεμπτη-παρασκευη και να το δεκαημερο!!  :dancing:


υ.γ. βασο, η επομενη ενημερωση για στριπ θα ειναι απο τη μπαγκοκ. αντε, προλαβαινεις να ερθεις μαζι!!!    ;)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ετσι και δει ο βασος τα εκει στριπτιζαδικα, θα σκισει τα πτυχια του αβασανιστα. δεκα δεκα θα τα παιρνει τα πιπινακια
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ετσι και δει ο βασος τα εκει στριπτιζαδικα, θα σκισει τα πτυχια του αβασανιστα. δεκα δεκα θα τα παιρνει τα πιπινακια

αυτα τα εχω ηδη σκισει απο τις περιγραφες σου για τα μασαζ.......
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
μαι και το 'φερε η κουβέντα , τρελαίνωμαι για γαρίδες. Πόσο πάει η μερίδα εκεί; Τι τιμές παίζουν;
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μαι και το 'φερε η κουβέντα , τρελαίνωμαι για γαρίδες. Πόσο πάει η μερίδα εκεί; Τι τιμές παίζουν;
δεν βλεπεις τιμες εκει, ολα ειναι φθηνα, εχεις οτι σου αρεσει σε οση ποσοτητα θες.
ροκο χουρο πουτακι.. αυτα να τα ξεχασεις εκει, εκει εχει μπουμ μπουμ ανελεητο οχι παπαριες
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ροκο χουρο πουτακι.. αυτα να τα ξεχασεις εκει, εκει εχει μπουμ μπουμ ανελεητο οχι παπαριες

θα βγω εξω απο τις συνηθειες μου αλλα δεν πειραζει... θα το πιω και αυτο το πικρο ποτηρι!!..  :grin:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16

δειτε το trailer αυτη της ταινιας με τιτλο The Virgin Trade: Sex, Lies and Trafficking, και αν μπορειτε να βρειτε και την ταινια να την δειτε,
και υστερα το ξανασυζηταμε το θεμα "σεξ τριπ" απο μια αλλη πλευρα,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom