Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
H συμβουλη μου φιλη μου ειναι να πατε στο club EDEN στη Μπανκοκ και να συζητησετε για το τι θελετε με τον ιδιοκτητη τον MARC θα σας καλυψει στα σιγουρα.
Ακούστε τον κάτι ξέρει παραπάνω.
Μην ξεχνάς και το Thermae.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
ηθελα να ξερα στο 20ημερο που ειναι το επομενο ταξιδι τι θα κανω?
πως θα ξεπερασω τον παροξυσμο?και ζητω τη συμβουλη των παλαιοταιρων .
Λοιπόν έχεις πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα να κάνεις για να ξεπεράσεις τον παροξυσμό σου.
πρώτα από όλα μπορείς να παρακολουθήσεις μαθήματα βουδιστικής φιλοσοφίας στο Wat pho καθώς και μαθήματα thai massage .
Αν δεν ικανοποιείσαι  από αυτά μπορείς να παρακολουθήσεις σεμινάρια ταϋλανδέζικης μαγειρικής που διοργανώνονται από μεγάλα ξενοδοχεία όπως το oriental ή το Shangri La.
Η πάλι -επειδή ξέρω ότι είσαι αθλητικός τύπος  :2funny:- να παίξεις γκολφ σε ένα από τα εκατοντάδες γήπεδα που υπάρχουν στην χώρα ή να παρακολουθήσεις μαθήματα thai boxing σε κάποιο από τα χιλιάδες γυμναστήρια που υπάρχουν.
Ε αν δεν σε καλύπτουν και αυτά ...τότε τι να πώ , αντε σε κανένα go-go .
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Λοιπόν έχεις πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα να κάνεις για να ξεπεράσεις τον παροξυσμό σου.
πρώτα από όλα μπορείς να παρακολουθήσεις μαθήματα βουδιστικής φιλοσοφίας στο Wat pho
σε ευχαριστω μακη, θα τρεξω αμεσως για τα μαθηματα φιλοσοφιας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
αυτο ειναι σε καθε ταξιδι και ενα πτυχιο και στο τελος παμε για μαστερ

εγω δυστυχως μενω παντα μεταξαστεος γιαυτο και προσπαθω τοσα χρονια
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ξερω καλα οτι η μαγεια ειναι το "λιγο", περναμε καλα και θελουμε να ξαναπαμε επειδη καθομαστε λιγο, το καλο διαρκει παντα λιγο, τα ονειρα ειναι μικρα, ειμαι πολυ ευχαριστημενος που μπορω και πηγαινω με αυτη τη συχνοτητα, το μονο που θα ηθελα θα ηταν να "ερχοταν" πιο κοντα η ταυλ. να πηγαιναμε 1 weekend το μηνα, πιο φθηνα εισητηρια κτλ. στα 9ημερα που καθομαι "κρεμαω" σαν αποδοση απο το πρωτο 5ημερο, 5ημερο ομως ειναι λιγο για κει, και ετσι ειναι φαυλος κυκλος. ηθελα να ξερα στο 20ημερο που ειναι το επομενο ταξιδι τι θα κανω?
πως θα ξεπερασω τον παροξυσμο?και ζητω τη συμβουλη των παλαιοταιρων .
επισης ενα μου προβλημα ειναι η διατροφη που ειναι φτωχη σε θερμιδες, υπαρχουν βεβαια μαγαζια με ευρωπαικα φαγητα αλλα εμενα μου αρεσουν τα ρυζια τους οι γαριδες τα ψαρια και οι σουπες τους, το εχω προβλημα.
μιμικο θα πας πατταγια αυτη τη φορα?

Κωστη η μονη λυση να ξεπερασεις (προσωρινα) τον παροξυσμο της Πατταγιτιδας ειναι να παντρευτεις στην Ελλαδα  :grin: και μετα να βρεις μια δουλεια που θα σε ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ  :jerking: να πηγαινεις Ταυλανδη. :dancing:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
lorde
στο τιφανυς στη παταγια ειχα δει τη παρασταση αντωνιος και κλεοπατρα και μονο τα σκηνικα με τρελλαναν
αυτα ομως δεν ειναι live shows  αυτα ειναι θεατρικες παρατασεις για μενα

καποια στιγμη να τα πουμε απο κοντα για τα θεματα που σε απασχολουν
εχουμε λυσεις για ολα  λολ
Κωστα για να βγαλουμε ενα χρονοδιαγραμμα συναντησης εγω φευγω αρχες Αυγουστου και γυρναω γυρω στις 20, διακοπες με την οικογενεια.
Εσυ ποτε φευγεις για εξω για να κανονισουμε συναντηση;
Η ημερομηνια αναχωρησης μου για Ασια παιζει γυρω στις 28 Σεπτεβρη.
Δες το προγραμμα σου και κανονιζουμε συναντηση.
Και εαν οι υπολοιποι ειναι καλα παιδια θα τους το πουμε και σε αυτους, εκτος απο το Μακη που τιμης ενεκεν θα παρευρισκεται.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Δες το προγραμμα σου και κανονιζουμε συναντηση.
Και εαν οι υπολοιποι ειναι καλα παιδια θα τους το πουμε και σε αυτους, εκτος απο το Μακη που τιμης ενεκεν θα παρευρισκεται.

κι εγω !!! μην ξεχνατε τα νιατα !!!
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Περιστατικό στη δουλειά πριν μια ώρα! Χαζογκόμενες συζητούσαν για την Πόρσε των 120.000 € που αγόρασε στη Νατάσα Θεοδωρίδου ο νέος της γκόμενος!! Και τους επιστρέφω την ατάκα "Τι μαλάκας αυτός ο άνθρωπος... Ξέρει πόσες Ταϋλανδέζες θα είχε με αυτά τα λεφτά!!" Κόκκλο οι γκόμνενες!!! ;)
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
τριτη η τεταρτη λορδε παραλιακα ενα briefing μπορει να γινει

δεν λεμε δυνατα ημερομηνιες γιατι μπορει να εχουμε συνωστισμο
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
δεν λεμε δυνατα ημερομηνιες γιατι μπορει να εχουμε συνωστισμο
Σύντροφε αυτό δεν το κατάλαβα. Γιατί δηλ. να μην έχουμε συνωστισμό. Είμαστε σε ένα δημόσιο φόρουμ και απευθυνόμαστε όλοι προς όλους. Οι τυχόν ενημερωτικές συναντήσεις μας πρέπει λοιπόν και αυτές να είναι δημόσιες. Όποιος θέλει ας έρθει. 
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
νατασα θεοδωριδου= βλαχοσκυλο. ωραια μεν (φουστανος γαρ) αλλα still...
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
von makoulis
οχι για εδω αλλα για εκει κατω  λολ
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
μαλλόν είναι αναφορά σε αυτό που είπα πρίν!!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
ναι ηταν  Mr BESTATHENS. βαριομουν να κανω παραθεση...

1Χταυλανδεζες > 7126371623Χθεoδωριδου IMO. απλα μαθηματικα.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
έτσι μπράβο!! με έβγαλες από τον κόπο να υπολογίζω!!! σου χρωστάω ένα κέρασμα!! (όχι στην Ταϋλάνδη μη με περάσεις και για τσίπη!!!) :dancing:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
<33 αμα ειναι για κερασμα οτι να ναι.. σκανδιναβη να ειναι (απωθημενο το εχω) και οτι να ναι :dancing:!!

τωρα που αποκαλυψα τις εμμονες μου μην αρχισετε να με λετε Πανο χεχε :dancing:
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Επειδή είμαι από Θεσσαλονίκη και θέλω να βρεθώ να σας γνωρίσω , αν μπορείτε κανονίστε τη συνάντηση μέσα σε Σαββατοκύρικο για να μπορέσω να έρθω κι εγώ.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Κωστη η μονη λυση να ξεπερασεις (προσωρινα) τον παροξυσμο της Πατταγιτιδας ειναι να παντρευτεις στην Ελλαδα  :grin: και μετα να βρεις μια δουλεια που θα σε ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ  :jerking: να πηγαινεις Ταυλανδη. :dancing:
καποιον μου θυμιζει αυτο, για βοηθηστε με λιγο,  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom