Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
εχουμε βρεθει πολλες φορες σε παρομοιες καταστασεις και ποτε μα ποτε δεν περασα λιγοτερο καλα απο οτι αυτος (χεχε)με την εννοια οτι ποτε δεν με εκανε να αισθανθω ασχημα

Αγαπητη φιλη μηπως τελικα εσυ περνας καλυτερα απο τον αντρα σου και ισως τελικα εσυ εισαι αυτη που θα γλυκαθει?  :2funny:
Αυτο που μαλλον ψαχνεις ειναι ενα swinger club με Ταυλανδεζες μεσα το οποιο υπηρχε μεχρι προσφατα και διαφημιζε τελειως ανοιχτα για πελατες. Τελικα εκανε ντου η αστυνομια και το κλειδωσε (κατα τη γνωμη μου πολυ καλα εκανε αν και αλλοι θα διαφωνησουν σε αυτο) και οι ιδιοκτητες του απειλουνται τωρα με πολλα χρονια φυλακη.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
μαλλον θα γλυκαθω!!! την κοβω τη δουλεια θα μου τα φανε και χαλαλι τους!!! αλλα οχι σουινγκιν- ενας αντρας ειναι αρκετος! χεχε
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
..δυο μερες μονο λοιπον. και ερχεται η ωρα που θα προσπαθησω να καταλαβω κι εγω τι εχει αναγκασει τοσους ανθρωπους να συμπληρωσουν 140+ σελιδες με πανω απο 2000 μυνηματα.
ισως να αποδειχθη λιγο ασχετο και κουραστικο αλλα 8α προσπαθησω να στειλω κι εγω "ανταποκρισεις απο το μετωπο"..και λεω ασχετο γιατι το ταξιδι μου δεν ειναι καθαρα ενα sex trip. και πως να ειναι σε μια χωρα που κρυβει τοσους θησαυρους(και παγιδες!)..γιατι οπως το αισθανομαι θα ειναι σαν να με αφηναν στην εθνικη βιβλιοθηκη και εγω να πηγαινα στο τμημα με τις τσοντες
ολα αυτα χωρις να 8ελω να παρεξηγηθω απο καποιους που το κανουν..αφου οι περιγραφες του κωστα αξιζουν καθε λεπτο που περναει στην pattaya  :2funny: απλα ολοι ειμαστε διαφορετικοι και ισως η ποικιλια στο site βγαλει κατι καλο..

:bounce: καλο ταξιδι και καλα να περασετε οποιος αλλος κατεβει..σε 3 εβδομαδες παλι εδω    :headbang:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
καλο ταξιδι mind, σε λιγες μερες ακολουθω κ εγω, αντε, να περασουμε οσο καλυτερα γινεται!..  :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θα βγει τωρα ο kostasf16 και θα μας πει, εγω παω πατταγια οπου ειναι tsunami free area, :) :)
ΟΧΙ ,εχω κινδυνευσει και γω στην πατταγια απο γυναικοτσουναμι,ειναι εξισου επικυνδινο αν δεν προσεξεις και δεν προφυλαχθεις, ενα μεσημερι ειχα τοση εξαντληση που ψιλοτρομαξα, εκανα ενα πολυωρο διαλειμα και συνηλθα, εχει και η πατταγια τα δικα της, προσεξτε.
οσο για το πουκετ, θα παω τον νοεμβρη να δουμε τι παιζει κι εκει, κανονιστε να ειναι φολα και να σας κυνηγαω.
mind καλα να περασεις, και φυσικα να στελνεις ποστ, και οταν γυρισεις λεπτομερη ενημερωση με φωτος. ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ  και ξεχνα οτιδηποτε ελληνικο εχεις πανω σου, αστο εδω, και στις ταυλανδεζες να εισαι καλυτερο gfe απο αυτες, και προσεξε τη μονογαμηκοτητα.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
οσο για το πουκετ, θα παω τον νοεμβρη να δουμε τι παιζει κι εκει, κανονιστε να ειναι φολα και να σας κυνηγαω.

θα εχεις αναλυτικη ενημερωση απο εμενα για το πουκετ κωστα.. για να δουμε..  :sunglasses:
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες και καλό ταξείδι (παλαιά γραφή) σε όσους φεύγουν...
Με αφορμή τα νησιά που αναφέρθηκαν, θέλω να ρωτήσω αν το Κο-Πανγκάν είναι προτιμότερο από το Κο-Σαμούι από θέμα παραλιών, τιμών και γενικώς. Βέβαια αναγκαστικά προσγειώνεται κανείς στο Σαμούι λόγω αεροδρομίου αλλά μένεις εκεί ή περνάς κατευθείαν στο Πανγκάν που πρέπει να είναι κάτι σα Νάξος-Πάρος σε απόσταση. Πείτε μου γνώμες.

Μπορούν οι σύντροφοι που βρίσκονται στην Ταϋλάνδη να μας ενημερώνουν για τον καιρό?

thx
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
απλα λιγος προγραμματισμος για το που θα πατε και τι θα κανετε
ποτε δεν τον καταλαβα αυτον τον προγραμματισμο, ειδικα στην ταυλανδη, απλα κανεις οτι σου βγει καθε μερα, δεν νομιζω να ειναι λογικο ολη μερα να κυνηγας την ταδε παραλια και το ταδε αξιοθεατο, λιγο απολα, πανω απο ολα θελει κρατημα δυναμεων για το σεξ, μετα ολα τα αλλα, φαι διασκεδαση πολυ ψωνιστηρι λιγο αλκοολ και υπνος.
εκτος και αν πας με cel tours που εχει ενα εκατομυριο εκδρομες τη μερα και σε ξεπατωνουν στα πουλμαν, αφηστε τα αυτα για τους νιοπαντρους και παντρεμενους που εχει βαρεθει ο ενας τον αλλον, εκει η εναλαγη συντροφου ειναι ανελεητη, :rockon: πατε πατταγια λοιπον ala kostasf16 style :2funny: :2funny:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θα εχεις αναλυτικη ενημερωση απο εμενα για το πουκετ κωστα.. για να δουμε..  :sunglasses:
ναι αλλα εσυ δεν πας πατταγια οποτε δεν μπορεις να συγκρινεις. απορω πως το εκανες αυτο, εισαι κιτρινολατρης πας πρωτη φορα και δεν πας πατταγια, κανονικα πρεπει να σου απαγορευσουν την εισοδο στη χωρα :2funny: :2funny:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ναι αλλα εσυ δεν πας πατταγια οποτε δεν μπορεις να συγκρινεις. απορω πως το εκανες αυτο, εισαι κιτρινολατρης πας πρωτη φορα και δεν πας πατταγια

τα χριστουγεννα θα δουμε και για πατταγια...

κανονικα πρεπει να σου απαγορευσουν την εισοδο στη χωρα :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:  :rockon: :rockon: :rockon:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
σε βλεπω καταρχαας να πηγαινεις μονος σου στο πουκετ

μετα ο προγραμματισμος που εννοω εχει σχεση με αυτα που δεν εκανες και εφτασες στα ορια της εξαντλησης.
Και μενα τα χυμα μου αρεσουν αλλα δεν θελω να εξαντλουμε.
παντα θελω να κραταω ενα αποθεμα δυναμεων γιατι ειπαμε οτι μπορει να προκυψει το επομενο
mind δεν πιστευω να πας για συγγραφη βιβλιου? καλα να περασεις
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
@kostasF16 : Τελικά έκανες κάνα μασάζ???
δεν τα συμπαθω τα μασαζ, τον φλεβαρη δοκιμασα body to body ,καλο ειναι για μια φορα να το δει καποιος αλλα δεν θα ξαναπαρω μαλλον,ασε που πρωτα σε τριβουν σε πλενουν και μετα μαμας, εγω θελω αναποδα.εξαλλου εφοσον το θεμα ειναι το σεξ εκει χανει τη μαγεια του, πας σε τριβουν μαμας και τελος, οχι ,εκει υπαρχει μαγεια και ειναι κριμα να χαθει, θα το συνιστουσα μονο για μια φορα και με σουπερ κουκλα, ο von ειπε οτι καλο ειναι με δυο, αν θα δοκιμασω παλι θα ειναι με δυο.
τον απριλη εκανα thai massage, πολυ κοπανημα και τραβηγμα, αν οι βλαχες κανουν κατι λαθος βλεπω κανα πλευρο σπασμενο, δε μου αρεσε, αντιθετως η noy μου εκανε μασαζακι πολυ καλο οποτε ηθελα και με οποια σειρα ηθελα, καταλαβατε τι εννοω σειρα... μια μερα ομως ειχα βαλει στραβα τους ωμους οσο ημουν μπρουμητα και με ποναγαν το βραδυ και πηρα depon, αυτα με το μασαζ, δοκιμαστε παντως, μην ακουτε εμενα ,ειμαι και γεροπαραξενος
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
[tt]Tip :[/tt]

Πολλές πληροφορίες για τη νυχτερινή ζωή στη Μπανγκόκ (κριτικές μπαρ κ.λπ.) μπορείτε να βρείτε στο ιστολόγιο (blog) κάποιου Άγγλου που ζει εκεί για να κάνει συλλογή ...πεταλούδων. Λέγεται πλέον Bangkok Bad Boy και έχει ένα μεγάλο ανθολόγιο από "κλασικές ατάκες" κοριτσιών που εμφανίζονται διαδοχικά. Διαβάστε και τα σχόλια που γράφουν άλλοι μη μείνετε στη δική του κριτική.
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Φαντάζομαι ότι το body to body με δύο θα είναι πρωτόγνωρη αίσθηση.  :o
Από την άλλη το μασάζ από το κορίτσι "σου" κατά βούληση, σίγουρα θα αξίζει πολλά. Νομίζω ότι οι Ταϋλανδές - πόσο μάλλον οι επαγγελματίες σαν τη Noi - ξέρουν να κάνουν μασάζ όπως οι Ελληνίδες ξέρουν να κάνουν παστίτσιο. Κάτι σαν έμφυτο!
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
361
Κριτικές
42
Like
14
Πόντοι
5.760
kostasf16 θα ξαναπας φλεβαρη;ισως καταφερω να ερθω σιγουρα θ ηταν καλυτερα αν πηγαινα με καποιον που ξερει για πρωτη φορα.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
- πόσο μάλλον οι επαγγελματίες σαν τη Noi -
αν ηταν επαγγελματιας φιλε μου δεν θα ημουν πεντε μερονυχτα μαζι της, να σαι σιγουρος οτι ξερω καλα τις επαγγελματιες, απο μασαζ ηξερε πολυ καλο, με εξεπληξε,
αυριο εχουμε κανονισει με το ροκο για συναντησουλα πριν φυγει για τα γνωστα μερη, οποιος εχει ορεξη ας ριξει τηλεφωνακι, κατα τις 20.00  λεμε.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
....αυριο εχουμε κανονισει με το ροκο για συναντησουλα πριν φυγει για τα γνωστα μερη, οποιος εχει ορεξη ας ριξει τηλεφωνακι, κατα τις 20.00  λεμε.

στο γνωστο μερος θα γινει η συναντηση?
χαιρομαι πολυ που θα ξαναβρεθουμε,
να ξανασυναντηθουν τα μεγαλα πνευματα !!!! :)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η dia λοιπον, ηρθε απο τον παραδεισο κυριολεκτικως, δεν την εφερεα αγγελος αλλα ταυλανδος ταξι μηχανακι, φορουσε τζιν φουστιτσα με ζωνουλα στον ποδογυρο, ελαφρυ τακουνακι και ζακετουλα απο πανω γιατι ηταν κρυωμενη και εβηχε τοσο καβλιαρικα ρε παιδια, πως να περιγρψω τον βηχα της, αυτες οι κοπελες ακομα και οταν βηχουν με καβλωνουν, νομιζω ετρεχε ελαχιστα και η μυτουλα της, λατρεψα τις εκρισεις της πρωτη φορα στη ζωη μου το επαθα αυτο.
με πλησιασε λοιπον ενω καθομουν στα σκαλακια και με φιλησε στο μαγουλο οπου ενιωσα την υγρασια της μυτης της, μου εδωσε και το αλαβαστρινο χερακι της για χειραψια και εγω το φιλησα, "ο ιπποτης της πατταγια".
απο την προηγουμενη φορα δεν την θυμονουν καλα και επειδη στις φωτογραφιες "γραφει" και δειχνη γιγαντοσωμη φοβομουν μηπως ειναι ψηλουλα και χαλαστω, τελικα ηταν οσο κοντη επρεπε, :rockon: οσο αδυνατη επρεπε κτλ. ηταν και ιδιαιτερα λευκη, ποτε δεν κολησα σε λευκο η σκουρο δερμα, αλλα οι πιο λευκες εκει ειναι σαν τη μυγα μες το γαλα, εχει αναφερθει παλιοτερα για το ποσο "μετραει" το λευκο δερμα στην ταυλανδη,
συνεχιζεται..   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom