Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Έχω πει αρκετά για την κοπέλα εκεί, να επαναλάβω ότι όταν ντυνόμασταν, μου χτένιζε τα μαλλιά να τα κάνει καλύτερα, ήθελε ξυρίζει αυτή tis τρίχες sto σβέρκο όταν έβγαιναν για να είμαι πιο ωραίος, μου ίσιωνε ζώνη ώστε η αγκράφα να είναι ακριβώς στην μέση, γυάλιζε παπούτσια διότι της άρεσε τα παπούτσια σε έναν άνδρα να είναι φροντισμένα και πολλές φορές έσκυβε και μου έδενε τα κορδόνια (παρόλο που είχα αντιρρήσεις, αν και με εντυπωσίαζε). Όταν φεύγοντας της είπα τι θα κάνεις τώρα, μου είπε με βρήκες σε bar εκεί θα γυρίσω, διότι έχω μια οικογένεια να κοιτάξω και εάν δεν το κάνω εγώ ποιος θα το κάνει? αυτή είναι η δουλειά μου. Μου αρέσεις, πέρασα καλά μαζί σου… έμεινα ευχαριστημένη σε όλα (λεφτά, συμπεριφορά κλπ εννοούσε) και εύχομαι εάν ξαναγυρίσεις να μείνουμε μαζί και να μην ψάξεις βρεις πιο μικρά κοριτσάκια.. Εξήγα ντόμπρα την οποία υπερεκτίμησα.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
φιλε zaichik θα μεινω στο σημειο που λες στο τελος εξηγα ντομπρα. αυτο μου εχει κανει και εμενα εντυπωση, οταν μιλανε και θελουνε να μιλησουνε σοβαρα, μιλανε συγκεκριμενα και σωστα, χωρις πολλες κουβεντες, απο την αλλη ομως ειναι και πολυ του ψεματος και του κουτσομπολιου μεταξυ τους, αυτο θελει προσοχη, και οταν λεω με μια γυναικα, αναφερω καποιες προυποθεσεις, η μια απο αυτες ειναι να μην καψουρευτεις, ειναι πολυ σημαντικο !!! πρεπει να προσπαθεις να την βλεπεις σαν μια καλη φιλη με την οποια κανετε και σεξ μαζι.
ειναι πολυ σημαντικο για να επελθει η χρυση τομη.

τωρα για αυτο που λεει o akis30 το περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, ισχυει σιγουρα, αλλα το θεμα ειναι τι ειναι προτιμοτερο να κανεις, και οπως ειπες και εσυ καλο ειναι να ακουγονται οι αποψεις, ωστε υστερα να καθενας να κανει τις επιλογες του.

φιλικα

Μιμικος
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
το μειονεκτημα του πουκετ ομως ειναι οτι ειναι αρκετα νοτια και τα επιπεδα υγρασιας ειναι υψηλοτερα απο τις βορειες περιοχες.

Το μεγαλυτερο μειονεκτημα της Πουκετ ειναι η μεγαλη ακριβεια φιλε Μιμικο και αυτα που ανεφερες βεβαια αληθευουν.

Οπως το κοβω, απο την περιγραφη που εχει κανει ο αξιοτιμος φιλος ZAICHIK, εχει πεσει πανω σε διαμαντι-κοπελλα και πολυ καλα κανει που την κραταει. Μιμικο εχεις δικιο σε αυτα που λες για κλεψιες κτλ ομως διαβασε προσεκτικα τι λεει ο ZAICHIK. Ιδιως εκει που του λεει η κοπελλα οτι εχει οικογενεια και πρεπει να γυρισει στα μπαρς. Ελαχιστες ειναι τοσο ντομπρες. Οι περισσοτερες δε λενε αυτο μολις φευγεις για το αεροδρομιο, αλλα αντιθετως λενε οτι θα γυρισουν στο σπιτι τους  :jerking: (καλα κρασια).
Φυσικα και ολα τα υπολοιπα που περιγραφει (χτενισμα, ξυρισμα κτλ) δειχνουν κοπελλα που να αξιζει και οχι μονο για σεξ.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Το μεγαλυτερο μειονεκτημα της Πουκετ ειναι η μεγαλη ακριβεια φιλε Μιμικο και αυτα που ανεφερες βεβαια αληθευουν.

Οπως το κοβω, απο την περιγραφη που εχει κανει ο αξιοτιμος φιλος ZAICHIK, εχει πεσει πανω σε διαμαντι-κοπελλα και πολυ καλα κανει που την κραταει. Μιμικο εχεις δικιο σε αυτα που λες για κλεψιες κτλ ομως διαβασε προσεκτικα τι λεει ο ZAICHIK. Ιδιως εκει που του λεει η κοπελλα οτι εχει οικογενεια και πρεπει να γυρισει στα μπαρς. Ελαχιστες ειναι τοσο ντομπρες. Οι περισσοτερες δε λενε αυτο μολις φευγεις για το αεροδρομιο, αλλα αντιθετως λενε οτι θα γυρισουν στο σπιτι τους  :jerking: (καλα κρασια).
Φυσικα και ολα τα υπολοιπα που περιγραφει (χτενισμα, ξυρισμα κτλ) δειχνουν κοπελλα που να αξιζει και οχι μονο για σεξ.

πιστευω οτι εχω και εγω κατι αντοιστιχο κατω στην ταυλανδη, αλλα κραταω και καποιες αποστασεις για να μην πληγωθω, ειναι μεγαλη κουβεντα για να σας την αναπτυξω, ειμαι ανθρωπος που πανω απο ολα θελω ειλικρινεια απο τους ανθρωπους γυρω μου, και σεβασμο οταν ειμαι μαζι τους, δεν θα ελεγα ποτε στην κοπελα μου τωρα που θα γυρισω εγω ελλαδα εσυ θα κλειστεις σε μπουκαλι και θα με ξαναπεριμενεις να ξαναερθω, αμα θες αποκλειστικοτητα την παντρευεσαι, την φερνεις στην χωρα σου και περνας την ζωη σου με τα θετικα της και τα αρνητικα της.
ολα τα αλλα ειναι απλως μια καλη φιλια που εχει και το ερωτικο στοιχειο μεσα της. και ετσι πρεπει να το βλεπουμε πιστευω.

θα ξανα αναφερθω σε αυτο το ζητημα βαση της προσωπικης μου εμπειριας καποια αλλη στιγμη.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Το μεγαλυτερο μειονεκτημα της Πουκετ ειναι η μεγαλη ακριβεια φιλε

σιγουρα το πουκετ μπορειτε να το αναφερετε ως ποιο ακριβο, αλλα αυτο που εχω διδαχθει στην ταυλανδη ειναι οτι και μεσα στην μπανγκοκ αμα δεν ξερεις να κανεις παζαρια που αλλωστε ειναι χρυσος κανονας, παλι ακριβα θα ειναι.

 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε Φαντομα, η φραση "καλα κανει που την κραταει" είναι υπερβολική θα ελεγα. Εκτος και εάν εννοείς επαφη (sms, email). Nα διευκρινίσω στους φιλους που mas διαβάζουν ότι δεν ήταν έτσι από την αρχή (2-3 πρώτες ημέρες) ούτε το σεξ αρχικά τοσο καλό. Αυτό δημιουργήθηκε προοδευτικά στην διάρκεια της 12μερης "σχέσης". Αυτό σημαίνει ότι όταν αλλάζεις κάθε μέρα και άλλη κοπέλα δεν μπορείς να ζητάς ανάλογα πράγματα. Τωρα που θυμάμαι επειδή πια ήθελα να την δοκιμάσω όσο έπαιρνε (είχα κάνει και άλλες δοκιμές αφήνοντας "ξεχασμένα" λεφτά μέσα σε δωμάτιο), πριν πάμε στο νησί της έδωσα προκαταβολικά τα χρήματα (50 δολλ. την ημέρα έδινα).  Ηταν συνολικά 350 δολλ. Δεν ηξερα, τότε, που ήταν σπιτι της και ήθελα να δω εάν τα πάρει και εξαφανιστεί. Ομως Φαντομά ειλικρινά είχα ανάγκη να περάσω έτσι καλά, από διάφορα προβλήματα που είχα. Ξέγνοιαστα, ηταν πάντα με χαμόγελο στο στόμα, δεν είχε απαιτήσεις (εννοείται ότι μετά από όλα αυτά έκανα και δώρο και 2 δακτυλίδια των 3000 Βαττ εκαστο χωρίς αυτή να τα ζητήσει, κάποια με ελληνικά χαρκτηριστικά, Μέναδρο, δελφίνια κλπ). Αλλά αυτή πριν πήγε και μου πήρε δώρο μία μπλούζα που της άρεσε, πηγαινε κομμωτήριο ποτέ δεν ζήτησε να της δώσω λεφτά (για να είναι όμορφη δίπλα μου) έκανα διάφορα πρωτόγνωρα για μενα για επαγγελματία. Εκτός και εάν ήταν τόσο τσακάλι που ήξερε πως να κερδίζει εναν ανδρα (που και αυτό παίζει). Εδωσα και τηλεφωνο στον Κωστα την γνωρίσει, αλλά αυτός πήγε στο ραντεβού με άλλη κοπέλα. Εξάλλου αυτός ήθελε μικρούλες (της πήρε λουλούδια, είχε γεννέθλεια). Φομάμαι κουράζω... τελος αν και εχω πολλά να πω. Οταν με το καλό έρθω από εκεί θα κοιτάξω μείνω 1ο βράδυ Μπαγκογκ πάμε να σου κάνω ένα τραπέζι, αλλά να με πας να φαω "περίεργα" φαγητά (σκαθαράκια κλπ), που δεν τόλμησα προηγούμενη φορά και μου κάνεις ένα πρόγραμμα διακοπών.
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Οσο για καψουρα, να μην βγαινει απο τα ποστ μου, είμαι παντρεμένος και στην Ανατολή πήγα, όπως πήγαινα πριν Βραζιλία, για να μην χαλάσω οικογένεια, επειδή μου αρέσει ο ποδόγυρος. Τελευταία φορά που είχα φιλανάδα κρυφά, αυτή τρελλάθηκε, μου δημιούργησε τρομερά προβλήματα και στο τσακ δεν χώρισα. Εν τω μεταξύ ήμουν και υππότροπος στην γυναίκα (την είχα κολλήσει απο γκόμενα... είχε βρει τρίχες σπίτι) και από τότε όταν έχω ανάγκη τσάρκας... εκμεταλλεύομαι επαγγελματικά ταξίδια και την κάνω....
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Είναι το τι ζητάει ο καθένας.Αλλος θέλει το σταθερό,άλλος την ποικιλία
kostasf16: που είναι οι photos?  :P
εγω σε καθε ταξιδι μου εχω και το σταθερο και την ποικιλια,
οι φωτος ερχονται φιλε λιαν συντομως.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
ολα αυτα που περιγραφετε λενε απιστευτα και σκεφτομαι να κανω ενα δωρακι στον αντρα μου :))

αλλα ανησυχω λιγακι που τις λετε ζηλιαρες... ζηλευουν τις δυτικες κοπελες? θα εχουν προβλημα να κοιμηθουν μαζι μου? ειχα στο παελθον πανεμορφες φιλες ασιατισσες αλλα ποτε ταυλανδεζες και ειναι οπως τα λετε-υπακουες κτλ κτλ αν ξερει κανεις ας με διαφωτισει πλιζ, θενκς :))

υ.γ. δεν ειμαι μπαζο ουτε χοντρη ουτε καραλεσβω θελω να πιστευω οτι δεν θα τις τρομαξω! 
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ολα αυτα που περιγραφετε λενε απιστευτα και σκεφτομαι να κανω ενα δωρακι στον αντρα μου :))

αλλα ανησυχω λιγακι που τις λετε ζηλιαρες... ζηλευουν τις δυτικες κοπελες? θα εχουν προβλημα να κοιμηθουν μαζι μου? ειχα στο παελθον πανεμορφες φιλες ασιατισσες αλλα ποτε ταυλανδεζες και ειναι οπως τα λετε-υπακουες κτλ κτλ αν ξερει κανεις ας με διαφωτισει πλιζ, θενκς :))

υ.γ. δεν ειμαι μπαζο ουτε χοντρη ουτε καραλεσβω θελω να πιστευω οτι δεν θα τις τρομαξω! 

τα ζευγαρια που θελουν να βρουν και μια κοπελα για παιχνιδι κανουν το εξης. ή παιρνουν απο μαγαζι gogo κοπελα που κανει και λεσβιακο σοου, ή ψαχνεις να βρεις κοντοκουρεμενη κοπελα, αυτη ειναι κοπελα ποιο πολυ προτιμαει τα ζευγαρακια και τις γυναικες.

πιστευω οτι σε καλυψα.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
many thanks. ευχαριστω πολυ :) οπως δηλαδη και στον δυτικό κοσμο περιπου!!! :0

να σαι καλα μιμικο!
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
μιμικος εγω καταρχας αν δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε να μιλαμε δεν ξεκιναω καν τιποτα γιατι το θεωρω βασικο και ειναι και το δυσκολοτερο μερος
μετα δεν υπαρχει περιπτωση να παρω μια γυναικα και να την κρατησω για δευτερη μερα αν δεν μου αρεσει απο τη πρωτη φορα
δεν υπαρχει περιπτωση να περιμενω 3 και 5 μερες απλα θα βρω αλλη
καλυτερη
ο κανονας ειναι γραμμενος στο αβαταρ μου  η επομενη καλυτερη απο την προηγουμενη
και επειδη βλεπω διαφορες γνωμες για διαφορα μερη να πω οτι οταν πας 2 η 5 φορες δεν σημαινει ειδες τι παιζει.
χρειαζετε να κανεις και τις επαφες σου να γνωριστεις και να σε πανε καμμια φορα σε αυτα δε τα βρισκεις ουτε στο ιντερνετ ουτε μονος σου περπατωντας
φιλικα
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
μιμικος εγω καταρχας αν δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε να μιλαμε δεν ξεκιναω καν τιποτα γιατι το θεωρω βασικο και ειναι και το δυσκολοτερο μερος
μετα δεν υπαρχει περιπτωση να παρω μια γυναικα και να την κρατησω για δευτερη μερα αν δεν μου αρεσει απο τη πρωτη φορα
δεν υπαρχει περιπτωση να περιμενω 3 και 5 μερες απλα θα βρω αλλη
καλυτερη
ο κανονας ειναι γραμμενος στο αβαταρ μου   η επομενη καλυτερη απο την προηγουμενη
και επειδη βλεπω διαφορες γνωμες για διαφορα μερη να πω οτι οταν πας 2 η 5 φορες δεν σημαινει ειδες τι παιζει.
χρειαζετε να κανεις και τις επαφες σου να γνωριστεις και να σε πανε καμμια φορα σε αυτα δε τα βρισκεις ουτε στο ιντερνετ ουτε μονος σου περπατωντας
φιλικα

σεβαστα ολα αυτα,
αλλα πες οτι βρισκεις μια που σου κανει το κλικ, ειναι ομορφη, μπορεις να συννενοηθεις, γενικοτερα σου κανει, δεν θα την κρατησεις? πιστευω οτι ναι. βεβαια παντα αναλογα με την διαθεση σου. δεν λεω αντρες ειμαστε μας πιανει και η πολυγαμια και η μονογαμια.
κατα δευτερον αυτο που λες οτι χρειαζεται να κανεις τις επαφες και να σε πανε σε αυτα που δεν βρισκεις ουτε στο δρομο ουτε στο ιντερνετ ειναι πολυ ωραιο και ολοι θα το θελαμε, αλλα για να γινει αυτο οπως λες και εσυ 2 με 5 φορες αν κατεβεις δεν γινεται. αυτο ειναι ενα προνομιο το οποιο κερδιζετε.

αλλα το οτι μπορεις να βρεις μεσα στο καρβουνο μερικες φορες και  διαμαντι ισχυει, και εγω σε τετοιες περιπτωσεις ποιο πολυ αναφερομαι, αρκει να ξερεις να τις ξεχωρισεις (πραγμα δυσκολο) αλλα κανεις κινησεις και καθε φορα γινεσαι και καλυτερος.

φιλικα

Μιμικος
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
αμα ειναι καλη κοπελα (και μουναρα φυσικα... εεε?) αλλα αν ειναι ολα αυτα θα γουσταρει και πολυγαμια (πολλες γυναικες ενας αντρας) κατα την ταπεινη γνωμη μου παντα...
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
σεβαστες και οι ταπεινες γνωμες

μιμικος το εχω κανει πολλες φορες και το σεξ δυστυχως ειναι ενα αθλημα που πρεπει να μπορεις να συνεννοηθεις(κατ εμε παντα) υπαρχουν και οι εξαιρεσεις δεν λεω αλλα ειναι παγωτο διχως τα σιροπια
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
σεβαστες και οι ταπεινες γνωμες

μιμικος το εχω κανει πολλες φορες και το σεξ δυστυχως ειναι ενα αθλημα που πρεπει να μπορεις να συνεννοηθεις(κατ εμε παντα) υπαρχουν και οι εξαιρεσεις δεν λεω αλλα ειναι παγωτο διχως τα σιροπια

kostasbmw εισαι φιλος, σε γνωριζω και αυτο με κανει να σου πω σωστα μιλας, αλλα παντα κατα περιπτωση οπως καταλαβαινεις και κατανοεις πρωτος απο ολους μας, λογω της πολυχρονης εμπειριας σου, και συν του οτι εισαι ποιο πολυταξιδευμενος απο μενα εναν απλο και λιτο μιμικο...
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
ολα αυτα που περιγραφετε λενε απιστευτα και σκεφτομαι να κανω ενα δωρακι στον αντρα μου :)
αλλα ανησυχω λιγακι που τις λετε ζηλιαρες... ζηλευουν τις δυτικες κοπελες? θα εχουν προβλημα να κοιμηθουν μαζι μου?
Sa wat dee-khrap συντρόφισσα. Μπορεί να σου φαίνονται απίστευτα αυτά που έχεις διαβάσει στο σαϊτ, πλην όμως είναι πέρα για πέρα αληθινά.  Όσον αφορά την ερώτησή σου η απάντηση υπάρχει σε υποσημείωση στο πόστ μου νο 82 στη σελίδα 6 του thread. Tα go go μπαρ δεν είναι η καλύτερη λύση, καθώς μάλλον θα νοιώθεις σαν τη μύγα μες το γάλα και είναι εξαιρετικά αμφίβολο ότι θα βρείς κοπέλα να δεχτεί να πάρει ζευγάρι. Εξάλλου ορίτζιναλ tom and dees δεν δουλεύουν σε τάτοια μαγαζιά. Αντίθετα οι΄εργαζόμενες στα live show είναι απόλυτα επαγγελματίες και δεν θα έχουν κανένα πρόβλημα να συνοδεύσουν ένα ζευγάρι.
Όσον αφορά την περιβόητη ζήλια τους δεν έχει σχέση με τις αλλοδαπές. Κάθε μια Ταϋλανδη ζηλεύει όλο το γυναικίο πληθυσμό της οικουμένης σε σχέση με τον άνδρα που πηγαίνει μαζί της  :dancing:.
Όσον αφορά την πολυγαμία, κάτοι μικρό μέρος του πλυθησμού είναι πολύγαμοι μουσουλμάνοι δεν είναι αρεστή στους υπολοιπους Ταϋλανδούς και σχολιάζονται αρνητικά από αυτούς οι όποιες περιπτώσεις.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Εδωσα και τηλεφωνο στον Κωστα την γνωρίσει, αλλά αυτός πήγε στο ραντεβού με άλλη κοπέλα. Εξάλλου αυτός ήθελε μικρούλες (της πήρε λουλούδια, είχε γεννέθλεια).
ε οχι και μικρουλες απαραιτητα, η "σχεση" μου ηταν γεννημενη το 2025, καθολου μικρουλα..  τα λουλουδια στην tawan τα εδωσα σε ενα διαλειμα του πρωτου 36ωρου μαραθωνιου, τα ειπα πριν η tawan ηταν αξιολατρευτη οπως ολες τους, εγω θυμαμαι την poui που και καλα θεωρειται σκληρη επαγγελματιας εφοσον δουλευει σε αγκο γκο να στρωνει το κρεβατι και να μου μαζευει τα ρουχα, φερονται απιστευτα, εγω καθε φορα εκπλησομαι με αυτα που βλεπω, περα απ το σεξ που το ζουν κυριολεκτικα σε ολα τα αλλα ειναι gfe απολυτα, και δεν θα σταματησω να ρωταω γιατι φερονται ετσι, μηπως να τις παμε στην επιδαυρο?
και συνεχεια το παιζω αφηρημενος και παω να περασω το δρομο σε στιγμη που δεν πρεπει, ολες και παντα με τραβανε πισω να με προστατευσουν. αυτα.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο κανονας ειναι γραμμενος στο αβαταρ μου   η επομενη καλυτερη απο την προηγουμενη
με αυτο το χρυσο κανονα πηγα και εγω τελευταια φορα :rockon:, αλλα σε 5 μερες κλαταρα... χορτασα μηπως ? ετσι ηρθε ζαχαρη η noy και βεβαια απο την πρωτη στιγμη καταλαβε τι ηθελα στο σεξ, οπως και ολες πιστευω, αρα εδω δεν παιζει "να μαθει ο ενας τον αλλον" εκει παιζει οτι θελει ο αντρας, εμενα καμια δεν μου αρνηθηκε τιποτα, φυσικα μιλαμε για νορμαλ καταστασεις παντα. οταν εισαι καλος δεν σου λενε οχι ποτε.
καλωσοριζω και την συντροφισα ,την βρισκω πολυ προχωρημενη σε ιδεες, νομιζω δεν θα εχει προβλημα για τριο στην ταυλανδη, αν φερθουν κυριλε βεβαια, πολλα πιπινακια κανουν λεσβιακα σοου στα αγκογκο, τα γνωστα jacuzzi party, οταν  εμπαινα μεσα τρεχαν να με βαλουν να κατσω ετσι ωστε να βλεπω το λεσβιακο, εχασαν ομως, εγω καθομουν σε σημειο να βλεπω ολη την πασαρελα και συγχρονως σε "περασμα" μη τυχον μου ξεφυγει η πιο κοντη του μαγαζιου.  και μιας και μιλησαμε για λεσβιες,στο λουσιφερ εντοπισα λευκη κοπελα 30αρα μαλλον ξανθια ομορφη να εχει διακριτικα μαζι της ταυλανδεζα, τα καυμενα τα ταυλανδεζακια σκεφτηκα ,ειναι για ολες τις δουλειες. στην πατταγια ειναι το απολυτο σεξ τριπ, και οχι μονο βεβαια, δυστηχως οι περισοτεροι εδω μεσα την αντιπαθουν και την ξορκιζουν λες και στα υπολοιπα τουριστικα μερη δεν υπαρχει μια μικρη πατταγια, εγω παντα θα περναω απο πατταγια οσο διαρκει η τρελλα μου γιαυτη τη χωρα, και μαλλον δεν θα μου περασει ποτε, γιατι σε γυναικα ο συνδυασμος  κοντη-αδυνατη-μαυρα ισια μαλλια-και φιλικοτατη-χαμογελαστη ειναι για μενα ο παραδεισος.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Να ρωτησω κατι ρε μαγκες-γνωστες του θεματος με τα ταξιδακια και τα αμετρητα''μανικια''around Thailand,επειδη σκεφτομαι καποια στιγμη στο μελλον να παω,3 γκομενακια μαζι για πιπα και σεξ παιζει να βρω και σε τι τιμες(σε €).Εχω δει κατι καλα amateur βιντεο με τσιμπουκωματα για ωρα στην Ταυλανδη-Αν χρειαστει θα παραθεσω και το σχετικο λινκ-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom