Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kostaf16 πες μου ενα καλο ξενοδοχειο pataya να κλεισω
εχω βαλει το λινκ πολλες φορες, και μην κλεισεις απο πριν, ολα επι τοπου, ισως σε αυτο που παω εγω αν προπληρωσεις να σου ζητησουν παραπανω για τις κοπελες, εχουν γραφτει πολλακις
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Για τους γνώστες της Bangkok διάβασα πως άνοιξαν Citadines και εκεί. Ξέρει κανείς να μας πει αν αξίζει τον κόπο; Αλλιώς θα σας πω έγω το Νοέμβριο!!!  ;)
 

taxidiotis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί συναγωνιστές μήπως ξέρει κανένας στατιστικές για AIDS στην Ταϋλάνδη.  Καλή η κιτρινοθεραπεία αλλά αυτά τα παράσημα δεν είναι όπως τα παλαιότερα που με μερικά αντιβιοτικά καθάριζες.
Υπάρχει κανείς που πιστεύει ότι ακόμα και αν το ξέρει μια κοπέλα ότι είναι φορέας θα σταματήσεις να δουλεύει;
Συνεπώς προφυλάξεις και πάλι προφυλάξεις για να έχεις και τα δύο σου κεφάλια ήσυχα. 
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Thai και πάλι Thai!!!!
Μάγκες μόλις γύρισα απο Βουλγαρία(Μπουργκας)! Δεν αξιζει μια για sex trip
(ακριβά και λίγα τα νινιά) και πολλές ώρες οδήγηση! Θεσ/νικη-Μπουργκας παραπάνω ώρες απο Αθήνα-Bangkok! Eλεος!!!
Αχ,πότε θα ρθει ο Οκτώβρης ρε γαμώτο να ταξιδέψω και γω για ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ!!!
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
To AIDS κύρια αιτία πρόωρων θανάτων στην Ταϊλάνδη

31.8.2001 15:34 (Ωρα Λονδίνου)
H κυβέρνηση της Ταϊλάνδης ανακοίνωσε ότι το AIDS έχει γίνει η βασική αιτία πρόωρων θανάτων στη χώρα, ξεπερνώντας σε ποσοστά τους θανάτους από τα ατυχήματα, τις καρδιοπάθειες και τον καρκίνο. Ο αναπληρωτής υπουργός υγείας της χώρας είπε ότι τα επίσημα ποσοστά θανάτων ασθενών από AIDS δεν αντικατοπτρίζουν την εξάπλωση της ασθένειας καθώς οι συγγενείς θυμάτων, κυρίως στις αγροτικές περιοχές, δεν δηλώνουν ότι το AIDS ήταν η αιτία θανάτου του ασθενη.(πηγή BBC News 2001)

Αυτα για το Aids στην Ταιλάνδη φίλε Taxidioti!!! Αρα οπως ειπες  προφυλάξεις κ πάλι προφυλάξεις!!!!!!!!
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
και με την ευκαιρια που μου έδωσε ο φίλος Taxidiotis ήθελα να ρωτήσω τους
έμπειρους συντρόφους και ιδιαιτερα τον Κώσταφ16 τι παίζει με το ακάποτο τσιμπούκι?εχουν πρόβλημα τα νινιά εκεί?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
και με την ευκαιρια που μου έδωσε ο φίλος Taxidiotis ήθελα να ρωτήσω τους
έμπειρους συντρόφους και ιδιαιτερα τον Κώσταφ16 τι παίζει με το ακάποτο τσιμπούκι?εχουν πρόβλημα τα νινιά εκεί?

αυτο ειναι ενα θεμα που εξαρταται απο το νινι. αλλα και απο σενα.
η θεωρια λεει οτι ειναι μικρο το ποσοστο επικυνδινοτητας απο το ακαποτο τσιμπουκι, αλλα για να εισαι σιγουρος καλυτερα με προφυλακτικο.
σκεψου οτι πας για να διασκεδασεις, να περασεις καλα, να γνωρισεις κατι που δεν το εχεις ξανανιωσει, κατι μαγικο...
ομως δεν αξιζει να κινδυψεις .

η ζωη ειναι ομορφη !!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
οι μερες πολλων απο εμας φτανουν, αλλοι πανε πρωτη φορα και ειναι καταενθουσιασμενοι για το τι θα συναντησουν, για αλλους ειναι μια ακομη αποδραση στο διαφορετικο,

ημερες ξεγνοιασιας ξαναρχονται, ομορφα πραγματα θα γινουν !!!

αλλα αναρωτιεμαι σημερα. ΑΞΙΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ?
(εννοωντας οτι καλα περναμε εκει, αλλα το μετα? εδω τι κανουμε?)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
υπενθυμιση στον φιλο mind που αυριο θα βρεθει στο πουκετ. το καλυτερο club ειναι το TAIPAN μετα τις 02:00 και μεχρι τις 03:30 βρισκεις οτι το καλυτερο συνηθως, δευτερο ερχεται το TIGER DISCO.
βασικη αρχη μην παιρνεις ποτε γυναικα που σου λεει ποσα θελει.
και ποτε δεν δινουμε παραπανω απο 1000 με 1500 baht. ειναι καλα αυτα τα λεφτα. αν καποια θελει παραπανω δεν αξιζει να ειναι διπλα σου, και δεν θα σου αποδωσει και στο maximum επισης, επειδη απλα θα το κανει για τα λεφτα.

ειναι μια μικρη λεπτομερεια που πρεπει να την ξεχωριζεις εκει.
οτι την κοπελα που εχεις διαλεξει για να σε συντροφευσει πρεπει να εχει την σωστη ισορροπια, δηλαδη οκ να πληρωθει αλλα να μην ειναι μονο αυτο, δηλαδη να επιλεγει να καθεται διπλα σου,
διαφορετικα ο κανονας ειναι fuck and go !!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Αγαπητοί συναγωνιστές μήπως ξέρει κανένας στατιστικές για AIDS στην Ταϋλάνδη.  Καλή η κιτρινοθεραπεία αλλά αυτά τα παράσημα δεν είναι όπως τα παλαιότερα που με μερικά αντιβιοτικά καθάριζες.
Υπάρχει κανείς που πιστεύει ότι ακόμα και αν το ξέρει μια κοπέλα ότι είναι φορέας θα σταματήσεις να δουλεύει;
Συνεπώς προφυλάξεις και πάλι προφυλάξεις για να έχεις και τα δύο σου κεφάλια ήσυχα. 

προσοχη σε ολους που θα παμε κατω, ειναι κριμα να παμε 15-20 μερες να διασκεδασουμε, να χαλαρωσουμε, να ξεφυγουμε απο την εδω σκατοκατασταση και να γυρισουμε πισω στρατηγοι.  :headbang:
εγω προσωπικα, που ειμαι και λιγο ψειρας, ακαποτο δεν θ' ακουμπησω το εργαλειο μου ουτε στην γαμπα σε καμμια εκει κατω. λιγο υπερβολικο το παραδειγμα αλλα θελω να εχω μονο καλες αναμνησεις απο αυτη τη χωρα..  ;)
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
αλλα αναρωτιεμαι σημερα. ΑΞΙΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ?
(εννοωντας οτι καλα περναμε εκει, αλλα το μετα? εδω τι κανουμε?)

οτιδηποτε κανεις που θα σε βγαλει απο την καθημερινοτητα, αξιζει.
φαντασου οτι καποιοι δεν εχουν για τον α ή β λογο τη δυνατοτητα να πανε ουτε αυτες τις 10-15 μερες που θα παμε εμεις.
τωρα, αν γυρισουμε και ειμαστε χαλια... νομιζω οτι ειναι καλυτερα να εισαι στεναχωρημενος για κατι που εκανες παρα για κατι που δεν εκανες (και ειχες τρελλη καυλα να το κανεις). αντε καληνυχτα!..
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αλλα αναρωτιεμαι σημερα. ΑΞΙΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ?
(εννοωντας οτι καλα περναμε εκει, αλλα το μετα? εδω τι κανουμε?)
μιμικο μη ρωτας εμενα, εγω 4 φλεβαρη εφτασα εκει πρωτη φορα και δεν "ξαναγυρισα".
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
καλα δεν ειναι αρκετα μικρη? :- ή απλα ετσι φαινεται?
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
Παντως στην προτελευταια φωτο εχει στεναχωρηθει. τελευταια σου μερα κοσταφ16 στην ταυλανδη? γιατι δεν εξηγειται αλλιως το θλιμμενο μουτρακι :'(
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Παντως στην προτελευταια φωτο εχει στεναχωρηθει. τελευταια σου μερα κοσταφ16 στην ταυλανδη? γιατι δεν εξηγειται αλλιως το θλιμμενο μουτρακι :'(
πριν λιγο ειχε σβησει απο λαθος μαλλον ολη την καρτα μνημης της φωτογραφ. μηχανης. φυσικα δεν της ειπα τιποτα, αλλα για λιγο μουτρωσε.
χαθηκε υλικο 5 ημερων.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom