Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.857
Πόντοι
41.443
:coffee:........


IMG_20230801_162201.jpg
IMG_20230801_162448.jpg


Μία εικόνα λένε χίλιες λέξεις :wink:
Τά πολλά λόγια είναι αέρας.

Υ.Γ όι φωτογραφίες είναι τού @petergsp .
:hi:
πραγματικα εχω βαρεθει να τα λεμε και να τα λεμε και να τα ξαναλεμε για την Κατια.
τα ειχαμε ξαναπει και στο νημα του Λ23 πολλες φορες.
τωρα γιατι καποιοι αλλα λεμε,αλλα διαβαζουν,αλλα καταλαβαινουν οτι λεμε, ή αλλα καταλαβαινουν απο μονοι τους,αυτο μονο η επιστημη μπορει να το λυσει.
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
241
Κριτικές
18
Like
953
Πόντοι
1.011
Μακάρι να μπορούσε να δημοσιεύσει και άλλος συναγωνιστής!!! Θεωρώ θα έκανε καλό και στην πελατεία των κοριτσιών
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Τώρα Ρωτάς σοβαρά για την Κάτια;
Εδώ πετάγονται κατά καιρούς οι υπερασπιστές της μόλις πει κάποιος μια κακιά κουβέντα για κείνη.
Υπάρχουν πολλά θύματα εδώ μέσα, ακόμα να το καταλάβεις;
τάχουμε πει... δεν πρόκειται περί υπεράσπισης... η Κάτια πριν δύο χρόνια ήταν στανταράκι... τα έκανε όλα με γούστο και χαρά... μετά κουράστηκε, βαρέθηκε να δίνει το κωλί στο τσαμπέ? γκομένιασε και την πιάσαν οι αναστολές?
γενικά επέδειξε μια ραγδαία πτώση στις παροχές υπηρεσιών οπότε τρώει μαύρο και από κάποιους από εμάς που την προτιμούσαμε... η αντιπαράθεση των μελών που γουστάρουν και των άλλων που δεν γουστάρουν δεν έχει νόημα...
εδώ υπήρχαν συναγωνιστές που πηγαίναν με την Αλέσια και προσπαθούσαν να μας πείσουν πως αξίζει...
τι άλλο να πεις?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
τάχουμε πει... δεν πρόκειται περί υπεράσπισης... η Κάτια πριν δύο χρόνια ήταν στανταράκι... τα έκανε όλα με γούστο και χαρά... μετά κουράστηκε, βαρέθηκε να δίνει το κωλί στο τσαμπέ? γκομένιασε και την πιάσαν οι αναστολές?
γενικά επέδειξε μια ραγδαία πτώση στις παροχές υπηρεσιών οπότε τρώει μαύρο και από κάποιους από εμάς που την προτιμούσαμε... η αντιπαράθεση των μελών που γουστάρουν και των άλλων που δεν γουστάρουν δεν έχει νόημα...
εδώ υπήρχαν συναγωνιστές που πηγαίναν με την Αλέσια και προσπαθούσαν να μας πείσουν πως αξίζει...
τι άλλο να πεις?
ήταν στανταράκι σου το χτικιό...μάλιστα. Με εκπλήσσεις ώρες ώρες να ξέρεις...
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Πάντως στο μαγαζί που πέρασα την Παρασκευή το απόγευμα γινόταν χαμός. Από κοπέλες έχασα το μέτρημα.
Όλα τα δωμάτια γεμάτα και πελάτες κρυμμένοι ακόμα και στο παραβάν της εισόδου. Με τις κοπέλες που έχω μιλήσει, όταν λείπει η γνωστή…της υποδοχής, η κίνηση αυξάνεται κατακόρυφα!
Οι τοπ επιλογές της περιόδου, για τα γούστα μου, είναι Μαρίνα, Αλεξάνδρα, Βίκη, Τζούλια και κατα περιόδους η Κάτια, με την οποία εγώ πάντα περνάω καλά. Λύση ανάγκης η Έλενα.
Ποτέ καμία δεν έχει ζητήσει extra, αλλά αν μια κοπέλα δεν θέλει να δώσει λωκο κλπ. να την σεβόμαστε… και αν δεν μας αρέσει δεν ξαναπάμε!
 

Laspy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες γεια σας. Θελω να ρωτησω μερικα πραγματα.
1) η "συνεδρια" της μια ωρας μασαζ ειναι μαξ 2 γυροι? 2 τελειωματα? Η μεσα στην μια ωρα οσες φορες μπορεσεις?
2) τι διαφορα εχουν ο 3ος με τον 6ο οροφο?
3) οσον αφορα την υγεια και τα ΣΜΝ τα κοριτσια ελεγχονται?
Ευχαριστω
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
1) Γενικά 2 γύροι. Δεν ξέρω για περισσότερους, αλλά δεν έχω δοκιμάσει,. Λόγω ηλικίας προτιμάω 1 και καλό
2) Ο 6ος είναι Airbnb! Έχει κλεισει εδώ και χρόνια
3) Αν ρωτήσεις την υποδοχή, θα σου πει ναι. Η αλήθεια όμως είναι ότι κανείς δεν ξέρει και πρέπει να προσέχουμε.
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Σημερινό ρόστερ του μαγαζιού, Αλεσια, Τζούλια, Ναταλι, Νταρια, Αλεξανδρα…. και η γνωστή υποδοχή, η οποία μονοπωλεί την συζήτηση του νήματος.
 

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
438
Πόντοι
20
Η Αλεξάνδρα τι λέει γνωρίζουμε?δεν την έχω δει.
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Η Αλεξάνδρα, δουλεύει περιστασιακά. Ρωσίδα, ηλικιακά στα early 40s, εξαιρετική στην επικοινωνία. Έχει πάρει κάποια κιλά τελευταία, αλλά παραμένει όμορφη και με πολύ καλές υπηρεσίες… για τα γούστα μου τουλάχιστον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: john8

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Μαρίνα;;;διακοπές;; Τι γαμησι κάνει η γυναίκα πάντως ρε παιδιά…όλα μέσα…ποιες ανεξάρτητες και μαλάκιες…
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Σημερινό ρόστερ του μαγαζιού, Αλεσια, Τζούλια, Ναταλι, Νταρια, Αλεξανδρα…. και η γνωστή υποδοχή, η οποία μονοπωλεί την συζήτηση του νήματος.
Γύρισε το βουνό..
Γύρισέ..
:confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tribal

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.579
Κριτικές
40
Like
24.984
Πόντοι
11.096
1) Γενικά 2 γύροι. Δεν ξέρω για περισσότερους, αλλά δεν έχω δοκιμάσει,. Λόγω ηλικίας προτιμάω 1 και καλό
2) Ο 6ος είναι Airbnb! Έχει κλεισει εδώ και χρόνια
3) Αν ρωτήσεις την υποδοχή, θα σου πει ναι. Η αλήθεια όμως είναι ότι κανείς δεν ξέρει και πρέπει να προσέχουμε.
Τόν 6ο τό έκαναν πυροτεχνήματα για τό Πάσχα :tooth:
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Έχουμε καμία ενημέρωση αγόρια? Η Μαρίνα είναι εκεί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom