Νέα

Summer Stone

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Summer Stone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
δεν έχω παρακολουθήσει τη διερεύνηση αλλά εμπιστεύομαι clone ripper :rockon:
εντωμεταξύ ο stone έχει σπάσει τα ρεκόρ στο ratio μηνύματα/like
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
η φωτογραφία που μου έστειλε ΔΕΝ είναι με την ίδια γυναίκα!
Δεν ταιριάζει όχι μόνο ο κώλος αλλά ούτε καν οι ελιές που έχουν!
Αντε γεια άλλος ένας!
Oι ελιές που έχει δίπλα στην κωλοτρυπίδα της είναι χαρακτηριστικές και υπάρχουν σε πολλές φωτό της όταν έχει τα πόδια ανοικτά. Από αυτές που ανέβηκαν εδω μέσα.
 
OP
OP
Summer Stone

Summer Stone

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2020
Μηνύματα
319
Like
7.968
Πόντοι
1.041
Αφιερωμένη εξαιρετικά
431E46E8-4205-48F0-AC46-A5164E3BAE4B.jpeg
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
καλή συνέχεια!
την αρχή την έκανε το μέλος devilx και ύστερα εσύ!
Συγγνώμη που έβαλα όλες τις φωτογραφίες σας απο το nudestar και απο το twitter,σε βοήθησα να σε βγάλω απο τον κόπο να ποστάρεις όλη την ώρα!
Πολύ ασχολήθηκαμε με τις φωτογραφίες, λες και το μουνί της το έχει οριζόντια!
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.744
Πόντοι
456
Επειδή την φώτο που ζήτησε ο alpula την έλαβα και γω, μπορώ να πω οτι ΜΑΛΛΟΝ είναι όντως αυτή.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Επειδή την φώτο που ζήτησε ο alpula την έλαβα και γω, μπορώ να πω οτι ΜΑΛΛΟΝ είναι όντως αυτή.
:2funny::2funny:
στα @@ μας!
όχι για εσένα για να μην παρεξηγηθώ!
Στο Nudestar μου έγραψε ότι είναι κλεμμένες
Το μέλος @devilx τις είχε ποστάρει εδώ κλεμμένες.
Το twitter εχει αναστενάξει με τις φωτο αυτές και εδώ μας τις πουλάει σαν κάτι φρέσκο!
Και εμείς ψάχνουμε αν είναι ή όχι!
Εσύ είσαι στο μάλλον, εγώ είμαι στο μπορεί!:2funny:
Άντε να πάει να γαμηθεί!!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Όντως φαίνεται ότι η αυτή η τύπισσα, η summer stone, τα κονομαει ανεβάζοντας γυμνές της στο ίντερνετ ίσως με τη βοήθεια του συζύγου της και δηλώνει Ελληνίδα. Έχει δημοσιεύσεις στο Twitter τουλάχιστον από το 2019 και σε μία μάλιστα γράφει ελληνικά. Αλλά τίποτα δεν αποδεικνύει ότι ο τύπος που γράφει εδώ είναι ο ίδιος ο σύζυγος. Θα μπορούσε κάλλιστα να τη βρήκε στο Twitter και να μπήκε στο πετσί του ρόλου.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.279
Πόντοι
10.336
αμα δεν δουμε δημοσια φωτο με χαρτακι αλπουλα δεν πιστευουμε τιποτα. Και γιατι την κρυβει; Μονο βιντεο με κολονοσκοπηση της μανταμ δεν εχουμε δει ακομα :think: ολα τα αλλα τα εχουμε ηδη δει, τι μας ντρεπεσαι σαμερ στοουν
 
Εγγρ.
19 Μαΐ 2021
Μηνύματα
17
Like
172
Πόντοι
0
πολλα τα ποστ για το εν λογω thread. Ασχετα αν ειναι η γυναικα του summer stone η οχι ειναι καλο μουνι. Κατ εμε εκει ειναι η ουσια. Τωρα αν ο καθε summer stone αν την βρισκει με το να ποσταρει ξενες φωτο και γουσταρει να λεει ψεματα στον ιδιο του τον εαυτο,ειναι αλλο θεμα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 177515

Επισκέπτης
Λοιπόν επειδή έγραψα κάτι πιο πάνω χθες το βράδυ και κάποιοι αναρωτηθήκατε.
Είχα ποστάρει πιο πίσω ένα link με την Κυρία την συγκεκριμένη.
Μου έστειλε το μέλος summerstone να το σβήσω και στην ερώτηση μου για ποιο λόγο και αφού υπάρχει ελεύθερο στο net, μου απάντησε ότι στο συγκεκριμένο site ήταν κλεμμένες!
Του απάντησα ότι μπορώ να το πω και εγώ αυτό, για το δικό μας forum και στην ερώτηση του πως θέλω να πειστώ ,του ζήτησα μια φωτογραφία με ένα χαρτάκι να γράφει "bourdela ή alpula" ή κάτι τέλος πάντων. Κλείσαμε γράφοντας μου ότι μέχρι το βράδυ θα το έχει κάνει και έτσι κατέβασα και εγώ το post μου.
Θα ζητήσω συγγνώμη αν αποδείξει ότι δεν είναι μουφαδόρος ο τύπος δεν έχω κανένα πρόβλημα, μέχρι τότε μπορείτε ελεύθερα να απολαύσετε τις φωτογραφίες εδώ
https://nudostar.com/forum/threads/summer-stone.8402/ όπου ο τύπος ισχυρίστηκε ότι κάποιος του της έκλεψε καθώς και εδώ στο twitter

έλα! υπάρχει και για εσένα υλικό με βογγητά
επίσης και εδώ

Ξανά λέω δεν ξέρω αν μας πουλάει φίδια αλλά προτίθεμαι να ζητήσω συγγνώμη, μέχρι τότε απλά σας παρέθεσα και μπόλικο υλικό ανεβασμένο στο net ήδη!

Τα σέβη μου:hi:
Κ από μενα τα σέβη μου !!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Εγγρ.
19 Μαΐ 2021
Μηνύματα
17
Like
172
Πόντοι
0
Λάθος. ΔΕΝ είναι εκεί η ουσία.
Ειδικά το νήμα με τις "γυμνές φώτο..." έχει εντελώς διαφορετικό νόημα.
Αν θες ωραία μουνιά το διαδίκτυο είναι γεμάτο. Δεν μας χρειάζονται κάποιοι που απλά κατεβάζουν και οικειοποιούνται φωτό.
Ούτε επαγγελματίες που ψάχνουν πελάτες (έχει και το ίδιο το μπου αυτή τη δυνατότητα αν θες να πληρώσεις).
Σεβαστη η αποψη σου. Το να θεωρεις κατι δικο σου η να θες να βγαλεις χρηματα απο κατι που δεν ειναι δικο σου δεν ειναι εντιμο. Ομως εχει να κανει με θεμα αυτοσεβασμου και αυτοεκτιμησης. Ενας κατεργαρης λιγοτερος η περισσοτερος δεν θα αλλαξει τον κοσμο. Σιγουρα ομως αποτελει πραδειγμα για μελλοντικους stone πως "ουδεν κρυπτον απο τον ηλιο"
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.382
Κριτικές
61
Like
42.449
Πόντοι
22.785
:rose: :rose: :kiss-mark::kiss-mark:
Η διαφορετικότητα καί η ανεξαρτητοποίηση είναι η δύναμη του bou......
Καλημέρα σάς κύριοι.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
αμα δεν δουμε δημοσια φωτο με χαρτακι αλπουλα δεν πιστευουμε τιποτα. Και γιατι την κρυβει; Μονο βιντεο με κολονοσκοπηση της μανταμ δεν εχουμε δει ακομα :think: ολα τα αλλα τα εχουμε ηδη δει, τι μας ντρεπεσαι σαμερ στοουν
Στην τελική αφού το ζευγάρι βγάζει λεφτά κάνοντας αυτή τη δουλειά για χρόνια, πώς και μας έστειλε ο τύπος το twitter ή το onlyfans εξαρχής και έπρεπε να το ανακαλύψουμε εμείς από σπόντα; Πώς και δεν άφησε μια νύξη να παραγγείλουμε φωτό επί πληρωμή και συνεχίζει να μας διασκεδάζει δωρεάν;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Δωρεαν είναι το τυράκι.
Μετά έχει κόστος...
ακριβώς!!!
τους στέλνεις για να παίξουν ιδιωτικά και πληρώνεις!
Διαφήμιση κάνει ο τύπος απλά του το χάλασα (για αυτο μου ζήτησε να τα κατεβάσω) γιατί τα έβγαλα φόρα παρτίδα, ενώ ήθελε λίγο λίγο!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.256
Πόντοι
25.467
ακριβώς!!!
τους στέλνεις για να παίξουν ιδιωτικά και πληρώνεις!
Διαφήμιση κάνει ο τύπος απλά του το χάλασα (για αυτο μου ζήτησε να τα κατεβάσω) γιατί τα έβγαλα φόρα παρτίδα, ενώ ήθελε λίγο λίγο!


Δεν είναι κακή η διαφήμιση. :) Αρκεί να αλλάξει την μορφή της παροχής των υπηρεσιών που κάνει. :)
 

ichat198

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
271
Like
698
Πόντοι
81
Εν τω μεταξύ έχω δει και εγώ την φωτογραφία με το χαρτί. Δεν μπορώ να πω ότι δεν είναι αληθινή ούτε ότι η κοπέλα δεν μοιαζει με αυτές τις φωτογραφιες που ανέβαζε ο Stone. Οπότε αν ειναι πραγματική εγώ απολογουμε δημοσίως.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Εν τω μεταξύ έχω δει και εγώ την φωτογραφία με το χαρτί. Δεν μπορώ να πω ότι δεν είναι αληθινή ούτε ότι η κοπέλα δεν μοιαζει με αυτές τις φωτογραφιες που ανέβαζε ο Stone. Οπότε αν ειναι πραγματική εγώ απολογουμε δημοσίως.
:2funny::2funny:
απο την μια μου γράφει ότι δεν θέλει να την βάλει δημόσια και απο την άλλη την στέλνει σε μέλη που μόνο αυτός γνωρίζει το πως και το γιατί!
Εν τω μεταξύ σε όσους την έχει στείλει κανείς δεν είναι σίγουρος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom