Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 28,8%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,4%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,1%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 34,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Εαν καποιοι εδω μεσα,ειναι στερημενοι και θελουν καθε μερα να πηγαινουν να γαμανε σε στουντιο,μπουρδελα κλπ,καλο θα τους κανει να βρουν και καμια γκομενα να γαμανε τσαμπα...Οσον αφορα την κατηγορια που ανηκω και επισκεπτομαι μια φορα το μηνα στουντιο και εχω και την κοπελιτσα μου,τα 50ε τα θεωρω μια χαρα..
οταν λες επισκεπτεσαι μια φορα το μηνα στουντιο , τι εννοεις???? πας επισκεψη με γλυκα και λουλουδια
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565

εγω φιλε ζηταω να περασω με  40 ευρω παντα,αν δε μου το επιτρεπουν φευγω.Μονο δυο φορες εχω παραβει αυτη την αρχη,μια με την αννα τη σερβα και μια με τη βαλεντινα απο βριλησου-κασσανδρας,ξεκαθαρα πραγματα και ειλικρινα,και θεωρω οτι πρεπει να παει και στα τριαντα ευρω πια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οι διαφωνιες σας εχουν και σχεση με ενα αλλο θρεντ που ειχε ανοιξει....τι προσδοκα ο καθενας απο τον αγοραιο ερωτα;δεν ειμαστε ολοι στο ιδιο ταργκετ γκρουπ εξου και προκυπτουν οι διαφορετικες προσεγγισεις....

πχ υπαρχουν οπως ειπε ο παραπανω ατομα που εχουν γκομενα και θα αρκεστουν σε μια επισκεψη αντε δυο τον μηνα να αλλαξουν λιγο παραστασεις...

υπαρχουν οι φοιτητες,φανταροι,εργενηδες που περιστασιακα και για εργασιακους ή λογους σπουδων ζουν σε μια μεγαλουπολη.....με χαμηλα εισοδηματα συνηθως και με πολυ αραιες επισκεψεις μετα απο οικονομια....

υπαρχουν οι χομπιστες και οι κυνηγοι κεφαλων που συλλεγουν εμπειριες απο καταθεσεις...αυτοι συνηθως εχουν και καποιο χρηματικο υποστρωμα

υπαρχουν οι αγαπουληδες καποιων συγκεκριμενων κοριτσιων που δεν μπορουν χωρις αυτες μια στο τοσο...

υπαρχουν οι απο αναγκη μπουρδελοστουντιακηδες που δεν βρισκουν με τιποτα γκομενα εξω,υπαρχουν και οι απο επιλογη


υπαρχουν ακομα και ανωμαλοι και φετιχιστες με την καλη εννοια που ψαχνουν αυτο που δεν θα το βρουν ποτε στην νομιμη γυναικα ή συντροφο ή ντρεπονται να το ζητησουν....

τελος υπαρχουν βασικα οι λεφταδες και οι μη λεφταδες πολυ απλα,αυτοι που εχουν μικρο και μεγαλο μπατζετ....προφανως αν εχω εκατοπενηντα ευρω μπατζετ τον μηνα και κανω τρεις επισκεψεις θα με βολευε να κανω  με τα ιδια λεφτα και τεσσερις αν γινοταν και πεντε.....αλλος βεβαια θα εκανε αυτο και αλλος θα εξοικονομουσε τα λεφτα και θα τα δινε αλλου....ειναι θεμα και ποσο τα χρειαζεσαι ή οχι τα λεφτα και τι προτεραιοτητες εχεις σε συγκεκριμενες χρονικες φασεις της ζωης σου....

παντως ενα δεκαρικο κατω στο απλο δεν ειναι και τοσο τραγικο να γινει μεσα σε μια εποχη κρισης....σιγουρα η υφεση ομως θα λειτουργησει εν τελει αυτορυθμιστικα και πιστευω οι τιμες θα πεσουν....εξαλλου το στουντιο δεν απευθυνεται δα και στον πολυ πλουσιο...αυτοι εχουν αλλες μορφες αγοραιου ερωτα πιο ελιτιστικες(κολγκερλ,τουριστριες κλπ)

το επιχειρημα περι πετσετας και καθαριοτητας δεν το δεχομαι....τα λειτουργικα εξοδα δεν ειναι δα και τοσο τραγικα για μαγαζια που δουλευουν τοσες ωρες ειδικα αθηνα και με τοσους πελατες......το επιχειρημα πακιστανοι κλπ δεν στεκει γιατι η επιλογη πελατων δεν εχει να κανει μονο με την τιμη αλλα με το ολο πακετο(πορτα του μαγαζιου,τοποθεσια,στυλ μαγαζιου,πελατολογιο κλπ)..το μονο που στεκει εν μερει ειναι αν μαζι με την πτωση τιμων ερθει και η ανοδος της ξεπετας και της βιασυνης,πραγμα βεβαια  που δεν αποφευγεται ουτε σημερα με μερικες παρα το πενηνταρι.....

αλλη λυση ειναι αυτο που λεει ο αλτεκ.....50 ναι αλλα με καλυτερο χρονο εξασφαλισμενα.....
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
123
Like
8
Πόντοι
1
Οπως ειπε και καποιος,ο ελληνας ειναι λιγουρης με τα ολα του..Μπορει να μν εχει να φαει να χρωσταει τα κερατα του αλλα την τσαρκα του θα την κανει... ;)
Δεν είναι λιγούρης...ειναι ΒΛΑΚΑΣ
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Δεν με πειραζει να διατηρηθει το 50αρικο φτανει να παρεχονται και οι αναλογη ποιοτητα υπηρεσιων και τα κοριτσια να ειναι οντως εμφανησιμα και οχι β διαλογης.

Επισης και οι χωροι να εναι οντως studio οσον αφορα την καθαριοτητα και τις ανεσεςι, οχι σαν καποια που αυτοαποκαλουνται studio και ουσιαστικα ειναι μπουρδελα του 50αρικου.

Ισως να ακουγομαι σκληρος, αλλα οπως και εγω δεν μπορω να παω με ct και cg, οποιος δεν μπορει να διαθεσειτο 50αρικο, ας περιοριστει στα μπουρδελα.

Δεν ειναι δυνατον να ζηταω mercedes με τιμη lada........

Οτι πληρωνεις παιρνεις. Και πληρωνεις οτι σε παιρνει.
Το ζητουμενο ειναι να ανταποκρινονται τα χρηματα σε αυτο που πληρωνεις.
φιλε μου επειδη σε σεβομαι εδω στο site, σε καποια που λες εχεις δικαιο, αλλα εδω δε λεμε να κατεβουν οι τιμες σε τιμες μπουρδελου απλα μια μειωση θα εκανε καλο σε ολους, με τα δεδομενα της κοινωνιας αυτο που λεω βεβαια θα φανει σε λιγο καιρο που τα πραγματα θα γινουν πιο δυσκολα...
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
εγω φιλε ζηταω να περασω με  40 ευρω παντα,αν δε μου το επιτρεπουν φευγω.Μονο δυο φορες εχω παραβει αυτη την αρχη,μια με την αννα τη σερβα και μια με τη βαλεντινα απο βριλησου-κασσανδρας,ξεκαθαρα πραγματα και ειλικρινα,και θεωρω οτι πρεπει να παει και στα τριαντα ευρω πια
κουφαλιτσα εισαι.... θες να παει στα 30 για να ζητας να περνας με 20....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
οχι ρε  :cheesy:,20 το μπουρδελακι,τριαντα με σαραντα το στουντιακι, αφου οι υπηρεσιες ιδιες ειναι
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
παντως ενα δεκαρικο κατω στο απλο δεν ειναι και τοσο τραγικο να γινει μεσα σε μια εποχη κρισης....σιγουρα η υφεση ομως θα λειτουργησει εν τελει αυτορυθμιστικα και πιστευω οι τιμες θα πεσουν....εξαλλου το στουντιο δεν απευθυνεται δα και στον πολυ πλουσιο...αυτοι εχουν αλλες μορφες αγοραιου ερωτα πιο ελιτιστικες(κολγκερλ,τουριστριες κλπ)

το επιχειρημα περι πετσετας και καθαριοτητας δεν το δεχομαι....τα λειτουργικα εξοδα δεν ειναι δα και τοσο τραγικα για μαγαζια που δουλευουν τοσες ωρες ειδικα αθηνα και με τοσους πελατες......το επιχειρημα πακιστανοι κλπ δεν στεκει γιατι η επιλογη πελατων δεν εχει να κανει μονο με την τιμη αλλα με το ολο πακετο(πορτα του μαγαζιου,τοποθεσια,στυλ μαγαζιου,πελατολογιο κλπ)..το μονο που στεκει εν μερει ειναι αν μαζι με την πτωση τιμων ερθει και η ανοδος της ξεπετας και της βιασυνης,πραγμα βεβαια  που δεν αποφευγεται ουτε σημερα με μερικες παρα το πενηνταρι.....
αυτο ακριβως ισχυει φιλε... ;)
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
σιγα ρε δον ζουαν...εσυ που εχεις την κοπελιτσα σου οπως λες ( και πας καθε μηνα σε studio ομως  :2funny: :2funny: :2funny:) να πας να γραψεις σε κανα site με φορουμ για τις σχεσεις και το γαμο... αστο αυτο εδω το site και το συγκεκριμενο θεμα αφου δεν σε αφορα και εμεις ειμαστε λιγουριδες απο οσα καταλαβες στο θεμα...
Για φιφη σε κοβω εσενα μεγαλε...Εαν δεν εχεις λεφτα κατσε σπιτι σου και ριξε 2 παχιες και ασε μας εμας να γαμαμε με 50 και με 100..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
φιλε μου επειδη σε σεβομαι εδω στο site, σε καποια που λες εχεις δικαιο, αλλα εδω δε λεμε να κατεβουν οι τιμες σε τιμες μπουρδελου απλα μια μειωση θα εκανε καλο σε ολους, με τα δεδομενα της κοινωνιας αυτο που λεω βεβαια θα φανει σε λιγο καιρο που τα πραγματα θα γινουν πιο δυσκολα...
θα στο θεσω αλλοιώς :

Κανεις κάποια δουλειά, οπως όλοι μας.
Και αμοιβεσαι γι΄αυτην καποιο Χ ποσο. Δεν εξεταζω το ποσο.
Και ερχεται κάποιος  και σου λέει:
Για την ιδια δουλειά που κάνεις θα παιρνεις Χ-10 ευρω.
Να τονισω οτι αυτος που στο λεει ΔΕΝ ειναι το αφεντικο σου, αλλα καποιος πελατης.
Αφ΄ενος θα το δεχτεις ?
Αφ΄ετερου εαν το δεχτεις θα εχεις την ιδια αποδοση ? Το ιδιο κεφι για την δουλειά ? η δουλειά σου θα ειναι το ιδιο ποιοτική ?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
αλλη λυση ειναι αυτο που λεει ο αλτεκ.....50 ναι αλλα με καλυτερο χρονο εξασφαλισμενα.....

Συμφωνώ. Απαράδεκτο σε στούντιο η τσατσά να κάνει νόημα στην κοπέλα να βγει από το δωματιο. Δε χτυπάνε την πόρτα βέβαια, έχουν βρει άλλα κόλπα (ανέβασμα μουσικής για λίγο πχ, μην πούμε σε ποιο στούντιο  :rolleyes:)
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
θα στο θεσω αλλοιώς :

Κανεις κάποια δουλειά, οπως όλοι μας.
Και αμοιβεσαι γι΄αυτην καποιο Χ ποσο. Δεν εξεταζω το ποσο.
Και ερχεται κάποιος  και σου λέει:
Για την ιδια δουλειά που κάνεις θα παιρνεις Χ-10 ευρω.
Να τονισω οτι αυτος που στο λεει ΔΕΝ ειναι το αφεντικο σου, αλλα καποιος πελατης.
Αφ΄ενος θα το δεχτεις ?
Αφ΄ετερου εαν το δεχτεις θα εχεις την ιδια αποδοση ? Το ιδιο κεφι για την δουλειά ? η δουλειά σου θα ειναι το ιδιο ποιοτική ?
+1 στον μεγιστο
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
θα στο θεσω αλλοιώς :

Κανεις κάποια δουλειά, οπως όλοι μας.
Και αμοιβεσαι γι΄αυτην καποιο Χ ποσο. Δεν εξεταζω το ποσο.
Και ερχεται κάποιος  και σου λέει:
Για την ιδια δουλειά που κάνεις θα παιρνεις Χ-10 ευρω.
Να τονισω οτι αυτος που στο λεει ΔΕΝ ειναι το αφεντικο σου, αλλα καποιος πελατης.
Αφ΄ενος θα το δεχτεις ?
Αφ΄ετερου εαν το δεχτεις θα εχεις την ιδια αποδοση ? Το ιδιο κεφι για την δουλειά ? η δουλειά σου θα ειναι το ιδιο ποιοτική ?
φιλε μου οταν υπαρχουν ειδικες συνθηκες σε μια κοινωνια πρεπει να προσαρμοστουν ολοι στις αλλαγες...και το 50αρι δεν παει ολο στις κοπελες ετσι?
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Θα προτιμούσα να παραμείνει το 50 άρι αλλά να συμπεριλαμβάνεται ότι τραβάει η όρεξή σου μέσα σε αυτή την τιμή.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
θα στο θεσω αλλοιώς :

Κανεις κάποια δουλειά, οπως όλοι μας.
Και αμοιβεσαι γι΄αυτην καποιο Χ ποσο. Δεν εξεταζω το ποσο.
Και ερχεται κάποιος  και σου λέει:
Για την ιδια δουλειά που κάνεις θα παιρνεις Χ-10 ευρω.
Να τονισω οτι αυτος που στο λεει ΔΕΝ ειναι το αφεντικο σου, αλλα καποιος πελατης.
Αφ΄ενος θα το δεχτεις ?
Αφ΄ετερου εαν το δεχτεις θα εχεις την ιδια αποδοση ? Το ιδιο κεφι για την δουλειά ? η δουλειά σου θα ειναι το ιδιο ποιοτική ?
καλα μην εισαι και συ απολυτος γιατι αν εφαρμοσουμε το παραδειγμα στον δημοσιο τομεα πολλοι η δουλεια που κανουν ειναι για χ-10 εκ των προτερων η δε διαθεση δεν αλλαζει ουτε με χ στο τετραγωνο μισθους..... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Θα προτιμούσα να παραμείνει το 50 άρι αλλά να συμπεριλαμβάνεται ότι τραβάει η όρεξή σου μέσα σε αυτή την τιμή.
κι αυτο σωστο....50 με γυμνο πχ ή με 69.....και 70-80 φουλ.....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
καλα μην εισαι και συ απολυτος γιατι αν εφαρμοσουμε το παραδειγμα στον δημοσιο τομεα πολλοι η δουλεια που κανουν ειναι για χ-10 εκ των προτερων η δε διαθεση δεν αλλαζει ουτε με χ στο τετραγωνο μισθους..... :grin:

Τα studio ειναι.......ιδιωτικος τομεας.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ε΄αλλο το τονισα.

ΟΧΙ το αφεντικο σου.

Εκει δεν μπορεις να κανεις αλλοιώς.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Σόλουν γαμάμε με 40e,κλάψτεεεε Αθηναίοι!!! :boobies:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
φιλε μου οταν υπαρχουν ειδικες συνθηκες σε μια κοινωνια πρεπει να προσαρμοστουν ολοι στις αλλαγες...και το 50αρι δεν παει ολο στις κοπελες ετσι?

Σαφως.

Οποτε ακομα χειροτερα..........
Δεν βγαζουν οσα φανταζομαστε. Αραγε αν υπαρξει μειωση, λογικο ειναι να πεσει η ποιοτητα των υπηρεσιων.

Εξ΄αλλου να ρωτησω και κατι?

Γιατι να το ριξουν, αφου ειναι ευχαριστημενοι με αυτα που βγαζουν και υπαρχει κοσμος που δινει το 50αρικο ?
Δεν λεω οτι ειμαι αντιθετος σε καποια πιθανη μειωση, για να μην παρεξηγηθω.

θεωρω πως πιθανη μειωση θα επιφερει και μειωση της ποιοτητας των υπηρεσιων.
Κατι που εγω δεν το θελω.
Προτιμω να δινω 50 ΦΤΑΝΕΙ  να εχω και τις υπηρεσιες που αντιστοιχουν στα 50, στους αναλογους χωρους.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom