Νέα

Studios κι η τιμολογιακή πολιτική τους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prigkhpas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι πρεπει να πεσουν οι τιμες των στουντιο?

  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 34 28,8%
  • αρκετα

    Ψήφοι: 17 14,4%
  • 10 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 19 16,1%
  • 20 ευρω πιο χαμηλα ολες οι υπηρεσιες

    Ψήφοι: 41 34,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    118

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τα studio ειναι.......ιδιωτικος τομεας.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
παλι καλα ...σκεψουν να ταν και ΔΕΚΟ τι θα ζηταγαν για μια πιπα..... :grin: :grin:

επι της ουσιας παντως και εκει μερικες εχουν νοοτροπια δημοσιουπαλληλιστικη αφου τσιμπησουν φυσικα το παραδακι και στο σαλονι σου κανουν τις πουτανιες τους για να περασεις.....μετα την καταθεση του οβολου ουδεν λαθος αναγνωριζεται.....κι αν δεν υπηρχαν το σαιτ και οι κριτικες να μαθαινουν πολλοι τα κατορθωματα τους θα την πατουσαν πολλοι συναγωνιστες......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Σόλουν γαμάμε με 40e,κλάψτεεεε Αθηναίοι!!! :boobies:
εσυ τελευταια παντως αρκεστηκες σε μια αποτυχημενη συνεδρια πεοθηλασμου οποτε μην μιλας καλυτερα....το θεμα ποναει..... :grin: :grin:
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Σαφως.

Οποτε ακομα χειροτερα..........
Δεν βγαζουν οσα φανταζομαστε. Αραγε αν υπαρξει μειωση, λογικο ειναι να πεσει η ποιοτητα των υπηρεσιων.

Εξ΄αλλου να ρωτησω και κατι?

Γιατι να το ριξουν, αφου ειναι ευχαριστημενοι με αυτα που βγαζουν και υπαρχει κοσμος που δινει το 50αρικο ?
αμα ειναι ευχαριστημενοι εγω παω πασο...μια προσωπικη διαπιστωση εκανα στον προλογο μου και εχω μιλησει με πολλους γνωστους μου που εχουν την ιδια αποψη... απλα το πιστευω κιολας οτι με μια μειωση θα ειχανε διπλους και τριπλους τζιρους, το πιστευω...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
και για να μη το παρατραβηξουμε εχω δει γκομενες των 50 ευρω σε στουντιο να τις παιρνεις με 15 ουτε καν με  20,και η αποδοση μια χαρα ηταν
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
αφου πατε και σκατε 50ρια και 100 για 10 λεπτα καλα κανουν και κρατανε τις τιμες στο διαστημα
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
και για να μη το παρατραβηξουμε εχω δει γκομενες των 50 ευρω σε στουντιο να τις παιρνεις με 15 ουτε καν με  20,και η αποδοση μια χαρα ηταν
Κατα καιρους ολοι εχουμε τυχει καλης περιποιησης απο γκομενες-μοντελα αλλα με 15-20 ευρω σε καποιο μπουρδελο...Το θεμα ειναι ομως οτι σε ενα στουντιο θα δωσεις 50 και κατα ενα 90% θα ευχαριστηθεις και θα περασεις καλα ενω σε καποιο μπουρδελο θα δωσεις 20 και θα φας φολα και θα δωσεις αλλα 20 για ενα δευτερο γυρω καπου αλλου αρα 40..Μια η αλλη  ;)
 

Επισκέπτης
Το θεμα ειναι ομως οτι σε ενα στουντιο θα δωσεις 50 και κατα ενα 90% θα ευχαριστηθεις και θα περασεις καλα ενω σε καποιο μπουρδελο θα δωσεις 20 και θα φας φολα και θα δωσεις αλλα 20 για ενα δευτερο γυρω καπου αλλου αρα 40..Μια η αλλη  ;)

Είναι νόμος ότι στα στούντιο περνάς καλά και στα μπουρδέλα όχι;Έχω πετύχει πολλές αξιόλογες κοπέλες με 20€.Μάλιστα κάποια καλοκαίρια έβρισκα κοπέλες που δούλευαν σε στούντιο να καλύπτουν κάποια βάρδια κοπέλας που έλειπε σε άδεια,και πλήρωνα 20€.Το μόνο εντελώς απαράδεκτο για τα μπουρδέλα είναι ότι πλέον οι λαθρομετανάστες είναι πιο πολλοί από τους Έλληνες με ότι συνεπάγεται αυτό.Αν αρχίσουν τα μαγαζιά να διώχνουν τους ξένους,θα επιστρέψουν και οι Έλληνες διότι τα οικονομικά του κόσμου δεν είναι καλά.20€ τρώγεται,τα 50 πονάνε...
 

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
90 τοις εκατο περνας καλα?Τι λεσ ρε φιλε?Εισαι σοβαροσ?Με τετοια μυαλα καηκαμε καλα μας κανουνε..Εχεισ μετρησει ποσεσ κριτικες κλαινε απο στουντιο?Οι περισσοτερες και εκει ειναι με 50 αρικο.ενω εγω μπορω να σου βρω σε μπουρδελα συγκεκριμενα να περασεις απιστευτα και με χρονο..Ψαξιμο χρειαζεται...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
η ελλαδα ειναι η φτωχοτερη αλλα ακριβοτερη χώρα της εοκ
πουθενα δεν εχειν 3 με   4 ευρώ ο καφες και 6 με 7 βευρω το ποτο..
και μιλαμε και για χωρες όπως η γερμανια μέ διπλασιους πολλες φορες μισθους...
στο βερολινο που ημουν πριν 3 μηνες σε περιοχη οπως το κολωνακι αντεναουερ πλατε λεγοταν ο καφες σε πολυτελεσταστατη καφετερια ειχε 2 ευρω και 2.5 η μπιρα η μεγαλη..
επομενως η γκρινια σας για τα στουντιο αν και δικαιολογιμενη ειναι στο πλεσιο της ελληνικης ακριβειας και υστεριας...
θα μου πειτε οτι η επισκεψεις σε μπαρ και σε καφετεριες περιοριζοντε... το γαμησακι ομως πως???
οταν περιορισετε τις επισκεψεις και δουν οτι πεφτει ο τζιρος θα μειωθουν και οι τιμες.. κανονας της αγορας....
το ιδιο ισχυει και για τις επισκεψεις απο αγγελιες εφημεριδων κλπ...
στριπτιτζιδικα κλπ
αλλα οπως εχω γραψει και ποιο παλια κανενας λαος δεν εχει προσκυνησει το μουνι περισσοτερο οσο ο ελληνας..
δες τε τιμες στα σιτι τουρ εκτος ελλαδας και εντος και θα καταλαβετε??
εδω στο ελλαδιστα ειναι ακριβοτερα γιατι??

ημουν με καποιους φιλους ξενους σε ενα στριπτιτζιδικο και τραβουσαν τα μαλια τους με αυτα που εβλεπαν απο εκδηλωσεις λατριας με σαμπανιες κερασματα κλπ...
αυτες οι υπερβολες μου λεγαν δες τις εχουν δει πουθενα...
επομενως εμεις φταιμε
και μαζι με τα ξερα καιγοντε και τα χλωρα...
την πληρωνουμε ολοι ...
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
90 τοις εκατο περνας καλα?Τι λεσ ρε φιλε?Εισαι σοβαροσ?Με τετοια μυαλα καηκαμε καλα μας κανουνε..Εχεισ μετρησει ποσεσ κριτικες κλαινε απο στουντιο?Οι περισσοτερες και εκει ειναι με 50 αρικο.ενω εγω μπορω να σου βρω σε μπουρδελα συγκεκριμενα να περασεις απιστευτα και με χρονο..Ψαξιμο χρειαζεται...
Οι αποψεις ειναι σαν τις κολοτρυπιδες,ο καθενας εχει και απο μια... :birdman:
 

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
Εχω κινηθει και στισ 2 κατηγοριες εξισου και με κερδισαν τα μπουρδελα για πολλεσ περιπτωσεισ που μου εχουν τυχει και εχω ξενερωσει και δεν ειμαστε για πειραματικα 50αρικα.Μην ακουω μαλακιεσ οτι περνασ σιγουρα καλα γιατι θα ξερασω...ελεοσ.... :headbang:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Μια καλη λυση θα ηταν 50ευρω φουλ εξτρα.
 

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
Και εσυ το παιζεις ξερολας με το στυλακι σου...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ποιοι 8 μαλακες ψηφισαν οτι τα 50ευρω ειναι μια χαρα?  :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
:idiot:
αφου πατε και σκατε 50ρια και 100 για 10 λεπτα καλα κανουν και κρατανε τις τιμες στο διαστημα.............συμφωνω απολυτα με τον συναγωνιστη μονο ενωμενοι με αποχη απο αυτες τις τιμες θα πεσουν ετσι κανουν ολοι στην ευρωπη χρονια τωρα.......... >:(
 

Επισκέπτης
οταν περιορισετε τις επισκεψεις και δουν οτι πεφτει ο τζιρος θα μειωθουν και οι τιμες.. κανονας της αγορας....

Αυτό ισχύει σε σοβαρές χώρες όχι στο Ελλαδιστάν,τη μοναδική χώρα όπου ανέβαιναν οι τιμές όταν μειωνόταν ο πληθωρισμός!Πριν μερικά χρόνια τα μπουρδέλα ήταν γεμάτα από Έλληνες πελάτες,και η τιμή ήταν 20€.Μετά που μείωσαν τις επισκέψεις-το βλέπεις στις τσάρκες πόσοι είναι οι Έλληνες-η τιμή δε μειώθηκε.Το σέρβις χάλασε και άρχισαν να δέχονται ξένους που στα περισσότερα δεν έμπαιναν.Η τιμή διατηρήθηκε στα 20€,και οι βρωμιάριδες κάνουν παρέλαση κάθε μέρα.Θα βρουν τρόπους να έχουν πελατεία χωρίς μείωση τιμής.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom