Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.887
Κριτικές
24
Like
4.068
Πόντοι
1.666
προσωπικα της στεφανιας της τα εχω χωσει πολλες φορες τοσο σε ιδιωτικο επιπεδο οσο και δημοσια οπως εγινε τις προαλλες με την αυξηση που εκανε στις τιμεσς .εχω να τη δω αρκετο καιρο αλλά την επισκεπτεται συχνα ατομο της απολυτου εμπιστοσυνης μου και ξερω κι απο αλλους συναγωνιστες τι ακριβως κανει και τι δεν κανει. δεν με απασχολει ΚΑΘΟΛΟΥ η συμφωνια της ή οι αντιρρησεις της .παντα οι συνεδριες ειναι καλοπληρωμενες και δεν υπηρξε ποτέ καποια ιδιαιτερη μεταχειριση .
αυτο που λεω ειναι οτι η κοπελα αυτο που λεει οτι πουλαει αυτο κανει. εαν καποιος θελει να παει ΜΟΝΟΝ για "ξεσκισμα" ή και αγαπουλιτσες στη στεφανια , εχει κανει λαθος επιλογη. τα λεφτα του δε θα τα κλαψει αλλά στην ιδια τιμη υπαρχουν εκατονταδες επιλογες , καλυτερες ή χειροτερες. το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω.οι υπηρεσιες που προσφερει στο μασαζοκομματι με ο,τι προκυψει στο τελος ειναι μεσα στις 3 καλυτερες εδω και χρονια.και με σχετικη βεβαιοτητα , διοτι δεν εχω δοκιμασει ολες τις κοπελες του αθληματος , ειναι ισως η τελευταια του ειδους. και για να μη με ρωτατε πριβε , οπως γινοταν παλαιοτερα, οι αλλες 2 ηταν η ελενα απο μπακνανα που σταματησε και η ζωη ταντρα στα νιατα της. παρομοιου επιπεδου υπηρεσιες προσφερει η τεα με την ομαδα της αλλά δεν προχωραει σε επαφη.
συμπερασμα , η στεφανια με ολα της τα καλα και τα κακα παιζει πλεον στην κατηγορια μονη της. οποιος θελει το πιστευει .οποιος δεν το πιστευει ας δοκιμασει μονος του να δει τι συμβαινει.οποιος εχει αντιρρηση με αυτα που λεω δικαιωμα του και απολυτως αποδεκτο αρκει να εχει δοκιμασει ή να εχει μια καλυτερη προταση .δεν αναζητουμε ολοι το ιδιο πραγμα.
Συμφωνώ απόλυτα σε όλα όσα γράφεις, και για την Στεφανία και την ποιότητα της βασικής υπηρεσίας που προσφέρει και που αξίζει κανείς να την δοκιμάσει, αλλά και για τις άλλες δύο τις τριάδας. Από ιδία πείρα και για τις 3 τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.236
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Λοιπόν θα τ0 εφαρμόσω κάθε φορά που θα γράφουν οι γνωστοι αγνώστοι..μία σαχλαμάρα ,θα ανεβάζω φωτογραφία αυτή νομίζω είναι καλύτερη απάντηση ούτε διαμάχες με τα λαγωνικα εδώ μέσα.. χ
Tο προσωπο γιατι το κρύβεις ηθελα να ξερω....
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
520
Like
1.459
Πόντοι
206
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.669
Like
20.097
Kοπελιά, όλοι μας καταλάβαμε προς τί ο ενθουσιασμός-έκπληξη :cheesy:
Πέρασες "καλά" όπως φαίνεται
:alivedick:

Αυτός δεν είναι ο σκοπός κάθε συνάντησης?!.. και από κει δεν κρίνεται η επιτυχία της? Οταν περνάνε κι οι δύο πλευρές καλά..
 

iapetos79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
227
Κριτικές
9
Like
410
Πόντοι
301
Καλές οι φωτογραφίες σου Στεφανία αλλά ανέβασε και βίντεο επί τω έργω.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.133
Like
198
Πόντοι
16
Να μη νιώθεις έτσι γιατί δεν είχαμε συμφωνήσει κάτι τέτοιο και δεν τηρήθηκε.
Άν εσένα το μέλημα σ ήταν η συγκεκριμένη παροχή και όχι η συνολική εμπειρία, όφειλες να με ρωτήσεις εξαρχής... Πάντα είμαι ξεκάθαρη.
Εξάλλου αυτό που λες δεν ισχύει. το τι γράφουν εδώ μέσα έχεις διαπιστώσει πολλές φορές πόσο αυθαίρετο και αβάσιμο είναι.
Ποιό είναι αυθαίρετο και αβάσιμο;
Ότι δεν έκανες ακάποτα μπούκια; ή ότι δεν κάνεις πλέον;
Διότι ξέρω εκ πείρας ότι στο παρελθόν μπούκωνες άνευ. :wink:
Ας είμαστε τουλάχιστον ειλικρινείς ως προς αυτό.
Αν ωστόσο μιλάς για το παρόν, απολύτως σεβαστή η επιλογή σου.
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
520
Like
1.459
Πόντοι
206

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.065
Κριτικές
37
Like
5.994
Πόντοι
7.195
Ναι ποιητής από τα lidl!Τόσες πολλές ασυνάρτητες κοινωνιολογικές θεωρίες.. ούτε όταν έδινα πτυχιακή στο πάντειο κάπου νισαφι!
Πολύ σέξι φωτό! Η ρώγα "επαναστάτησε"! Έκανες κάτι στο στήθος σου; Φαίνονται "φουσκωμένα"!
 

Ptr1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.093
Like
2.908
Πόντοι
456
Ναι ποιητής από τα lidl!Τόσες πολλές ασυνάρτητες κοινωνιολογικές θεωρίες.. ούτε όταν έδινα πτυχιακή στο πάντειο κάπου νισαφι!
Κοινωνιολογικα πάντα... Η ρωγα αυτή είναι έπος
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.669
Like
20.097
Πολύ σέξι φωτό! Η ρώγα "επαναστάτησε"! Έκανες κάτι στο στήθος σου; Φαίνονται "φουσκωμένα"!
Ένα γνώστες επαναστάτριες αυτες οι ρώγες μασκότ,έτοιμες για όλα!!
Τελικά είναι καλύτερο χωρίς σουτιέν αυτό το λάμε φόρεμα!
 

latin

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Αυτός δεν είναι ο σκοπός κάθε συνάντησης?!.. και από κει δεν κρίνεται η επιτυχία της? Οταν περνάνε κι οι δύο πλευρές καλά..
Αλήθεια ποια είναι η δική σου ευχαρίστηση ... ? Μην μου πεις ότι είναι η ηδονή γιατί δύσκολα έως καθόλου θα γίνεις πιστευτή.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
2
Like
4.132
Πόντοι
456

Peopoularxis

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
16
Like
30
Πόντοι
0

Πάντα έτσι ήταν, κάποιοι καλοκουρδισμένοι αγαπούληδες από την κυρία, που κινούνται στο περιθώριο μιας υγιούς ερωτικής ζωής, που δεν έχουν ακουμπήσει ούτε στον ύπνο τους γυναικείο χέρι, την αναβάθμισαν κ την συντηρούν.. δες το σθένος τους..

Ξέρει κ τους διακρίνει από μακριά, τους στρατολογεί δωρεάν, συμμαχεί μαζί τους, είναι χειριστική κ πονηρή, ρίξε μια ματιά στις αναρτήσεις που γίνονται στο νήμα κ προβληματίσου με την κατάντια του ανδρικού πληθυσμού, εξυμνούν κ δοξάζουν αχάραγα μια γυναίκα που τους εκμεταλλεύεται, ενώ οι ίδιοι έχουν χάσει κάθε οπτική επαφή, καθώς η όρασή τους γίνεται ολοένα κ πιο αναξιόπιστη..

Θυμίζουν τους φτωχόμυαλους, που τρυπώνουν σε λεωφορεία εν ώρα αιχμής, μήπως κ καταφέρουν να χαϊδέψουν το κωλαράκι μιας νεαρής φοιτήτριας, ξοδεύοντας άπειρες ώρες στους δρόμους..

Τα ίδια κάνουν κ αυτοί, όλη μέρα στο νήμα της, την υπερασπίζονται, κάνοντας κάθε βράδυ ταμείο της αποτυχίας, στη ζωή τους..

Άβουλες κ ανερμάτιστες μαριονέτες, στα χέρια μιας "θεάς".

Κανονιστική ανελαστικότητα, μιας καινούριας μηχανικής. :cry:
Θα συμφωνήσω πλήρως και θα προσθέσω, το γεγονός ότι έχουν γραφτεί 414 ανεβάζουν το κασέ (το είδαμε πρόσφατα) ανεξάρτητα αν γράφονται αρνητικά ανεξάρτητα αν δεν είναι VFM (κατ εμε πάντα).
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.669
Like
20.097
Αλήθεια ποια είναι η δική σου ευχαρίστηση ... ? Μην μου πεις ότι είναι η ηδονή γιατί δύσκολα έως καθόλου θα γίνεις πιστευτή.
Επειδή ειμαι ένα δοτικό πλάσμα, έτσι είναι ο χαρακτήρας μου να προσφέρω απλόχερα, μου άρεσει πάρα πολύ να φροντίζω κάποιον που το χρειάζεται και το εκτιμά αυτό από μόνο του μου δίνει τεράστια ικανοποίηση... πολλές φορές αισθάνομαι ότι έχω πολλά αγόρια!
Επίσης απολαμβάνω πάρα πολύ το κομμάτι της πράξης με διείσδυση.. όταν κ εφόσον προκύψει..δν νομίζω ότι το βαριέται ποτέ κανείς..!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom