Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (10 μέλη και 31 επισκέπτες)

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
3.187
Like
9.208
Πόντοι
1.056
Είμαι σίγουρος, το ίδιο σίγουρος είμαι και για τις πτητικες ικανότητες του γαιδαρου!
Και όμως κάνεις λάθος. 3 φορε΄ς έχω πάει. Απο εκεί και πέρα, οτι θέλεις πιστεύεις!!!!!!
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.021
Like
11.809
Πόντοι
3.656

Πάντα έτσι ήταν, κάποιοι καλοκουρδισμένοι αγαπούληδες από την κυρία, που κινούνται στο περιθώριο μιας υγιούς ερωτικής ζωής, που δεν έχουν ακουμπήσει ούτε στον ύπνο τους γυναικείο χέρι, την αναβάθμισαν κ την συντηρούν.. δες το σθένος τους..

Ξέρει κ τους διακρίνει από μακριά, τους στρατολογεί δωρεάν, συμμαχεί μαζί τους, είναι χειριστική κ πονηρή, ρίξε μια ματιά στις αναρτήσεις που γίνονται στο νήμα κ προβληματίσου με την κατάντια του ανδρικού πληθυσμού, εξυμνούν κ δοξάζουν αχάραγα μια γυναίκα που τους εκμεταλλεύεται, ενώ οι ίδιοι έχουν χάσει κάθε οπτική επαφή, καθώς η όρασή τους γίνεται ολοένα κ πιο αναξιόπιστη..

Θυμίζουν τους φτωχόμυαλους, που τρυπώνουν σε λεωφορεία εν ώρα αιχμής, μήπως κ καταφέρουν να χαϊδέψουν το κωλαράκι μιας νεαρής φοιτήτριας, ξοδεύοντας άπειρες ώρες στους δρόμους..

Τα ίδια κάνουν κ αυτοί, όλη μέρα στο νήμα της, την υπερασπίζονται, κάνοντας κάθε βράδυ ταμείο της αποτυχίας, στη ζωή τους..

Άβουλες κ ανερμάτιστες μαριονέτες, στα χέρια μιας "θεάς".

Κανονιστική ανελαστικότητα, μιας καινούριας μηχανικής. :cry:
Οποτε ουσιαστικα,εσενα το προβλημα σου ειναι με την καταντια του ανδρικου γενους και οχι με την συγκεκριμενη γυναικα.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
34
Like
4.025
Πόντοι
4.365

Πάντα έτσι ήταν, κάποιοι καλοκουρδισμένοι αγαπούληδες από την κυρία, που κινούνται στο περιθώριο μιας υγιούς ερωτικής ζωής, που δεν έχουν ακουμπήσει ούτε στον ύπνο τους γυναικείο χέρι, την αναβάθμισαν κ την συντηρούν.. δες το σθένος τους..

Ξέρει κ τους διακρίνει από μακριά, τους στρατολογεί δωρεάν, συμμαχεί μαζί τους, είναι χειριστική κ πονηρή, ρίξε μια ματιά στις αναρτήσεις που γίνονται στο νήμα κ προβληματίσου με την κατάντια του ανδρικού πληθυσμού, εξυμνούν κ δοξάζουν αχάραγα μια γυναίκα που τους εκμεταλλεύεται, ενώ οι ίδιοι έχουν χάσει κάθε οπτική επαφή, καθώς η όρασή τους γίνεται ολοένα κ πιο αναξιόπιστη..

Θυμίζουν τους φτωχόμυαλους, που τρυπώνουν σε λεωφορεία εν ώρα αιχμής, μήπως κ καταφέρουν να χαϊδέψουν το κωλαράκι μιας νεαρής φοιτήτριας, ξοδεύοντας άπειρες ώρες στους δρόμους..

Τα ίδια κάνουν κ αυτοί, όλη μέρα στο νήμα της, την υπερασπίζονται, κάνοντας κάθε βράδυ ταμείο της αποτυχίας, στη ζωή τους..

Άβουλες κ ανερμάτιστες μαριονέτες, στα χέρια μιας "θεάς".

Κανονιστική ανελαστικότητα, μιας καινούριας μηχανικής. :cry:

Έπος! Έβγαλες το ξίφος από το θηκάρι και πετσοκοβεις αγαπουληδες
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
690
Κριτικές
3
Like
3.307
Πόντοι
446

Πάντα έτσι ήταν, κάποιοι καλοκουρδισμένοι αγαπούληδες από την κυρία, που κινούνται στο περιθώριο μιας υγιούς ερωτικής ζωής, που δεν έχουν ακουμπήσει ούτε στον ύπνο τους γυναικείο χέρι, την αναβάθμισαν κ την συντηρούν.. δες το σθένος τους..

Ξέρει κ τους διακρίνει από μακριά, τους στρατολογεί δωρεάν, συμμαχεί μαζί τους, είναι χειριστική κ πονηρή, ρίξε μια ματιά στις αναρτήσεις που γίνονται στο νήμα κ προβληματίσου με την κατάντια του ανδρικού πληθυσμού, εξυμνούν κ δοξάζουν αχάραγα μια γυναίκα που τους εκμεταλλεύεται, ενώ οι ίδιοι έχουν χάσει κάθε οπτική επαφή, καθώς η όρασή τους γίνεται ολοένα κ πιο αναξιόπιστη..

Θυμίζουν τους φτωχόμυαλους, που τρυπώνουν σε λεωφορεία εν ώρα αιχμής, μήπως κ καταφέρουν να χαϊδέψουν το κωλαράκι μιας νεαρής φοιτήτριας, ξοδεύοντας άπειρες ώρες στους δρόμους..

Τα ίδια κάνουν κ αυτοί, όλη μέρα στο νήμα της, την υπερασπίζονται, κάνοντας κάθε βράδυ ταμείο της αποτυχίας, στη ζωή τους..

Άβουλες κ ανερμάτιστες μαριονέτες, στα χέρια μιας "θεάς".

Κανονιστική ανελαστικότητα, μιας καινούριας μηχανικής. :cry:
Ρε φίλε ποιητής εισαι? σχεδόν καυλωσα.....
(αχαραγα τι σημαίνει...?)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.670
Like
20.109
Ναι ποιητής από τα lidl!Τόσες πολλές ασυνάρτητες κοινωνιολογικές θεωρίες.. ούτε όταν έδινα πτυχιακή στο πάντειο κάπου νισαφι!
 

Συνημμένα

  • IMG-e79a78a65209f8e466a34e1fc5519013-V.jpg
    IMG-e79a78a65209f8e466a34e1fc5519013-V.jpg
    188,8 KB · Εμφανίσεις: 30
Τελευταία τροποποίηση:

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
192
Like
17
Πόντοι
1

Πάντα έτσι ήταν, κάποιοι καλοκουρδισμένοι αγαπούληδες από την κυρία, που κινούνται στο περιθώριο μιας υγιούς ερωτικής ζωής, που δεν έχουν ακουμπήσει ούτε στον ύπνο τους γυναικείο χέρι, την αναβάθμισαν κ την συντηρούν.. δες το σθένος τους..

Ξέρει κ τους διακρίνει από μακριά, τους στρατολογεί δωρεάν, συμμαχεί μαζί τους, είναι χειριστική κ πονηρή, ρίξε μια ματιά στις αναρτήσεις που γίνονται στο νήμα κ προβληματίσου με την κατάντια του ανδρικού πληθυσμού, εξυμνούν κ δοξάζουν αχάραγα μια γυναίκα που τους εκμεταλλεύεται, ενώ οι ίδιοι έχουν χάσει κάθε οπτική επαφή, καθώς η όρασή τους γίνεται ολοένα κ πιο αναξιόπιστη..

Θυμίζουν τους φτωχόμυαλους, που τρυπώνουν σε λεωφορεία εν ώρα αιχμής, μήπως κ καταφέρουν να χαϊδέψουν το κωλαράκι μιας νεαρής φοιτήτριας, ξοδεύοντας άπειρες ώρες στους δρόμους..

Τα ίδια κάνουν κ αυτοί, όλη μέρα στο νήμα της, την υπερασπίζονται, κάνοντας κάθε βράδυ ταμείο της αποτυχίας, στη ζωή τους..

Άβουλες κ ανερμάτιστες μαριονέτες, στα χέρια μιας "θεάς".

Κανονιστική ανελαστικότητα, μιας καινούριας μηχανικής. :cry:
Ρήτορας, τα είπες όλα σε ανώτατο επιπεδο
Respect !!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
597
Κριτικές
20
Like
2.464
Πόντοι
1.196

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
2
Like
4.132
Πόντοι
456
Εντάξει κατανοητό και αν κρίνουμε και από τις καρδούλες που σου έβαλε η Στεφανία της άρεσε και το σχόλιο σου. Το θέμα είναι οτι το gfe θέλει και τα γλωσσοφιλα του(πάντα αν είναι ο άλλος καθαρός) , ίσως και να γλυψεις την παρτενέρ σε όλα τα σημεία.. Δεν είπα να γυρίσεις τσόντα, απλά πράγματα.
προσωπικα της στεφανιας της τα εχω χωσει πολλες φορες τοσο σε ιδιωτικο επιπεδο οσο και δημοσια οπως εγινε τις προαλλες με την αυξηση που εκανε στις τιμεσς .εχω να τη δω αρκετο καιρο αλλά την επισκεπτεται συχνα ατομο της απολυτου εμπιστοσυνης μου και ξερω κι απο αλλους συναγωνιστες τι ακριβως κανει και τι δεν κανει. δεν με απασχολει ΚΑΘΟΛΟΥ η συμφωνια της ή οι αντιρρησεις της .παντα οι συνεδριες ειναι καλοπληρωμενες και δεν υπηρξε ποτέ καποια ιδιαιτερη μεταχειριση .
αυτο που λεω ειναι οτι η κοπελα αυτο που λεει οτι πουλαει αυτο κανει. εαν καποιος θελει να παει ΜΟΝΟΝ για "ξεσκισμα" ή και αγαπουλιτσες στη στεφανια , εχει κανει λαθος επιλογη. τα λεφτα του δε θα τα κλαψει αλλά στην ιδια τιμη υπαρχουν εκατονταδες επιλογες , καλυτερες ή χειροτερες. το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω.οι υπηρεσιες που προσφερει στο μασαζοκομματι με ο,τι προκυψει στο τελος ειναι μεσα στις 3 καλυτερες εδω και χρονια.και με σχετικη βεβαιοτητα , διοτι δεν εχω δοκιμασει ολες τις κοπελες του αθληματος , ειναι ισως η τελευταια του ειδους. και για να μη με ρωτατε πριβε , οπως γινοταν παλαιοτερα, οι αλλες 2 ηταν η ελενα απο μπακνανα που σταματησε και η ζωη ταντρα στα νιατα της. παρομοιου επιπεδου υπηρεσιες προσφερει η τεα με την ομαδα της αλλά δεν προχωραει σε επαφη.
συμπερασμα , η στεφανια με ολα της τα καλα και τα κακα παιζει πλεον στην κατηγορια μονη της. οποιος θελει το πιστευει .οποιος δεν το πιστευει ας δοκιμασει μονος του να δει τι συμβαινει.οποιος εχει αντιρρηση με αυτα που λεω δικαιωμα του και απολυτως αποδεκτο αρκει να εχει δοκιμασει ή να εχει μια καλυτερη προταση .δεν αναζητουμε ολοι το ιδιο πραγμα.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
2
Like
4.132
Πόντοι
456
Ναι ποιητής από τα lidl!Τόσες πολλές ασυνάρτητες κοινωνιολογικές θεωρίες.. ούτε όταν έδινα πτυχιακή στο πάντειο κάπου νισαφι!
ο καθενας εχει δικαιωμα να πει τη γνωμη του .στα εχω πει απειρες φορες και το ξερεις οτι δεν μπορεις να αρεσεις σε ολους. ο κριτωνας ειναι ενας ανθρωπος που εχει μια αποψη σεβαστη σε πολλους αρα δεν λεει ο,τι του κατεβει . δεν του αρεσεις παει και τελειωσε. το αποδεχεσαι και παμε παρακατω . στο κατω κατω δεν κρινεται ο κριτωνας σε αυτο το νημα αλλά εσυ και οι υπηρεσιες σου.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
690
Κριτικές
3
Like
3.307
Πόντοι
446
Από ουδέτερη θέση. Είναι γνωστό ότι:
Αχάραγα σημαίνει πολύ πρωί, πριν ακόμα χαράξει η νέα μέρα.
Οπότε, αν δεν τρολάρεις, θα μπορούσε να υποστηρίξει κάποιος, ότι ίσως κ να εκτίθεσαι.
Εκτίθεμαι από την αγραμματοσύνη μου εννοείς?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.670
Like
20.109
ο καθενας εχει δικαιωμα να πει τη γνωμη του .στα εχω πει απειρες φορες και το ξερεις οτι δεν μπορεις να αρεσεις σε ολους. ο κριτωνας ειναι ενας ανθρωπος που εχει μια αποψη σεβαστη σε πολλους αρα δεν λεει ο,τι του κατεβει . δεν του αρεσεις παει και τελειωσε. το αποδεχεσαι και παμε παρακατω . στο κατω κατω δεν κρινεται ο κριτωνας σε αυτο το νημα αλλά εσυ και οι υπηρεσιες σου.
Αγαπητέ μου ξέρεις πόσο σε εκτιμώ και πόσο καλά μιλώ την ελληνική γλώσσα και μου αρέσει το επίπεδο ,αλλά μόνο εγώ βλέπω συνεχώς κατεβατά από ασυναρτησίες από το συγκεκριμένο? δεν τον γνωρίζω δεν κάθομαι να ξεψαχνισω το προφίλ του ώστε να καταλάβω τι παίζει..?
Έχει καμία σχέση όλο αυτό το σεντόνι και πριν λίγες σελίδες με ενημέρωση η κριτική για μένα και δεν το βλέπω??
Και στην τελική αν θέλει να το παιξει ρήτορας γιατί δεν ανοίγει ένα δικό του νήμα και από το πρωί ως τ βράδυ να γράφει τις θεωρίες του να ξεθυμάνει?!
Στο συγκεκριμένο νήμα πρέπει να γράφονται όλα τα άσχετα η αμπελοφιλοσοφίες?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
2
Like
4.132
Πόντοι
456
αν δεν εχει μην του δινεις σημασια. ετσι κι αλλιως στο δικο σου νημα το 1/5 και αν ειναι οφελιμο. τα υπολοιπα ειναι ξεκατινιασματα . το σχολιο του κριτωνα ηταν επικριτικο οποτε το παιρνεις σαν αρνητικη κριτικη και προχωρας .εδω μεσα εχουμε διαβασει πολυ χειροτερα και αγενη σχολια τα οποια ειτε σε στεναχωρησαν ειτε σε τσαντισαν. MOVE ON.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
597
Κριτικές
20
Like
2.464
Πόντοι
1.196
Εκτίθεμαι από την αγραμματοσύνη μου εννοείς?
Απάντησα στο προηγούμενο σχόλιο σου ρητορικά και καλοπροαίρετα, περισσότερο πιστεύοντας ότι τρολάρεις.
Καλό σου βράδυ.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
690
Κριτικές
3
Like
3.307
Πόντοι
446

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
192
Like
17
Πόντοι
1
Αγαπητέ μου ξέρεις πόσο σε εκτιμώ και πόσο καλά μιλώ την ελληνική γλώσσα και μου αρέσει το επίπεδο ,αλλά μόνο εγώ βλέπω συνεχώς κατεβατά από ασυναρτησίες από το συγκεκριμένο? δεν τον γνωρίζω δεν κάθομαι να ξεψαχνισω το προφίλ του ώστε να καταλάβω τι παίζει..?
Έχει καμία σχέση όλο αυτό το σεντόνι και πριν λίγες σελίδες με ενημέρωση η κριτική για μένα και δεν το βλέπω??
Και στην τελική αν θέλει να το παιξει ρήτορας γιατί δεν ανοίγει ένα δικό του νήμα και από το πρωί ως τ βράδυ να γράφει τις θεωρίες του να ξεθυμάνει?!
Στο συγκεκριμένο νήμα πρέπει να γράφονται όλα τα άσχετα η αμπελοφιλοσοφίες?
Γιατί θυμώνεις κοπέλα μου; ο Κρίτωνας έχει μια άποψη, Δεν σε έβρισε, δεν αντέχεις την κριτική του επειδή λέει αλήθειες που δεν μπορεις να αντιμετωπίσεις; γιατί δεν τον αντιμετωπίζεις στο επίπεδο του; συνέχεια λες ότι γράφει ασυναρτησίες κ ότι μιλάς καλά τα ελληνικά. Εσύ τον προσβάλεις όταν λες ότι γράφει αμπελοφυλοσοφιες. Τα εξηγεί όλα αυτά που γράφει, Δεν είναι τυχαίος ο Κρίτωνας, έχει κοινό, επηρεάζει πολύ κόσμο. Μίλησε του στο επίπεδο του, ιδού η Ρόδος ιδού κ το πηδημα
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
690
Κριτικές
3
Like
3.307
Πόντοι
446
Ο Κρίτων γαμάει με τις ατάκες αυτές άραγε? Έχω απορία πραγματικά
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
12
Like
2.686
Πόντοι
746

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
12
Like
2.686
Πόντοι
746

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom