Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (23 μέλη και 70 επισκέπτες)

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
3.187
Like
9.210
Πόντοι
1.056
Μήτσο τα μπέρδεψες λίγο, το μονοπώλιο είναι μορφή αγοράς, για να σε βοηθήσω στο συλλογισμό σου, πέρα απ΄ οσα αναφέρω στην προηγούμενη ανάρτηση το συγκεκριμένο προϊόν, ανήκει κ διαπραγματεύεται στον μονοπωλιακό ανταγωνισμό..

Χαρακτηριστικά του, εύκολη είσοδος-εύκολη έξοδος, μεγάλη ποσότητα προσφοράς, με αντίστοιχη μεγάλη ποσότητα ζήτησης..
Η ποιότητα προσφοράς από τους πωλητές είναι εκείνη που ενέχει το στοιχείο του μονοπωλίου, συνεπώς διαφοροποιείται ελαφρώς από τους λοιπούς ανταγωνιστές..

Για το πως καθορίζονται οι τιμές στη συγκεκριμένη αγορά , είναι προϊόν διάλεξης..​
Μάλλον το μπλέκεις με το καρτέλ. Μονοπώλιο είναι οταν ένας καθορίζει τις τιμές π.χ. ΕΥΔΑΠ.
Πάντως πέραν των οικονομικών ορολογιών , η ουσία εδώ είναι οτι άμα δεν θέλεις , δεν πας. Απλά . Αμα το κάνουν όλοι θα πέσουν και οι τιμές. Αν πάνε όλα είναι καλά και οι τιμές αποδεκτές.
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
9
Like
5.503
Πόντοι
1.436
Επειδή με τους περισσότερους θα πω ότι συμφωνώ αλλά και διαφωνώ ταυτόχρονα, θέλω να ρωτήσω κάτι.
Η στεφάνια κάνει ένα πολύ καλό μασάζ και μια χειρομαλαξη με 60 ευρώ για μια ώρα. Σωστά?
Όσοι παίρνετε από τις κοπέλες του μασάζ κάτοικον, σε ξενοδοχείο και για μασάζ μια ώρα με χειρομαλαξη πληρώνετε 120€+25 το ξενοδοχείο εκεί όλα εντάξει?
Μπορεί να μου πει κάποιος ποια η διαφορά της στεφάνιας με τις άλλες κοπέλες του είδους που δινετε τα διπλάσια και παραπάνω? Ρώταω γιατί δε έχω παρει
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
219
Like
366
Πόντοι
21
Για όλες ισχύει το ανάλογα το άτομο... και καλά κάνουν.... Δε θα ήταν και πολύ ευχάριστο να σκεφτόμαστε ότι όποιος και να πάει θα του κάνει τα πάντα, ό,τι και να ζητήσει...............
Εγω παντως πηγα 1 φορα στην Στεφανια και επειδη με εκανε με προφυλακτικο δεν ξαναπηγα και ενιωσα και μαλακας οταν εμαθα οτι σε ορισμενους κανει χωρις....και για να μην πει κανενας οτι δεν ημουν καθαρος ειχα κανει μπανιο και σπιτι μου και εκανα και στην Στεφανια....
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.672
Like
20.111
Εγω παντως πηγα 1 φορα στην Στεφανια και επειδη με εκανε με προφυλακτικο δεν ξαναπηγα και ενιωσα και μαλακας οταν εμαθα οτι σε ορισμενους κανει χωρις....και για να μην πει κανενας οτι δεν ημουν καθαρος ειχα κανει μπανιο και σπιτι μου και εκανα και στην Στεφανια....
Να μη νιώθεις έτσι γιατί δεν είχαμε συμφωνήσει κάτι τέτοιο και δεν τηρήθηκε.
Άν εσένα το μέλημα σ ήταν η συγκεκριμένη παροχή και όχι η συνολική εμπειρία, όφειλες να με ρωτήσεις εξαρχής... Πάντα είμαι ξεκάθαρη.
Εξάλλου αυτό που λες δεν ισχύει. το τι γράφουν εδώ μέσα έχεις διαπιστώσει πολλές φορές πόσο αυθαίρετο και αβάσιμο είναι.
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
219
Like
366
Πόντοι
21
Να μη νιώθεις έτσι γιατί δεν είχαμε συμφωνήσει κάτι τέτοιο και δεν τηρήθηκε.
Εξάλλου αυτό που λες δεν ισχύει. το τι γράφουν εδώ μέσα έχεις διαπιστώσει πολλές φορές πόσο αυθαίρετο και αβάσιμο είναι.
Τι σημασια εχει αν ειχαμε συμφωνησει...σε ρωτησα αν κανεις χωρις και μου λες οχι δεν κανω ακαποτο και μετα διαβαζω εδω διαφορους οτι τους κανεις ακαποτα και να μην τους διαψευδεις....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
37
Like
6.004
Πόντοι
7.195
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.672
Like
20.111
Τι σημασια εχει αν ειχαμε συμφωνησει...σε ρωτησα αν κανεις χωρις και μου λες οχι δεν κανω ακαποτο και μετα διαβαζω εδω διαφορους οτι τους κανεις ακαποτα και να μην τους διαψευδεις....
Δεν θα μπω στη διαδικασία αντιπαράθεσης με άτομα που μου επιτίθενται και λένε ότι μπορούν για να με προκαλέσουν.
Έχω ξεκαθαρίσει τόσο εδώ όσο και τηλεφωνικά όσο και από κοντά ό,τι δεν γίνεται αυτή η υπηρεσία διαφορετικά .
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
192
Like
17
Πόντοι
1
:*
Καλή εβδομάδα με θετική αύρα μόνο μακριά από τοξικές συμπεριφορές!
Όσοι σου κάνουν κριτική είναι τοξικοι, τους άλλους τους γλείφεις ακα μη κ χασεις τους χορηγούς. Το φόρεμα με τα λεφτά του οδιν το αγόρασες κ μας το φιγουράρεις; Αμ σε πήραμε χαμπάρι βρες άλλους να κοροιδεψεις:2funny:
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
13
Like
6.716
Πόντοι
2.046
....το λοιπον μαγκες, χθεσινη συναντηση με Στεφανια! Επιλογη της κοπελας μιας και ηθελα ως πρωτη προτεραιοτητα ενα πολυ καλο μασαζ για να ερθω στα ισια και μετα εαν κ εφοσον μου εβγαινε και τελειωμα ή φουλ προγραμμα (χωρις να ειναι απαραιτητο απο μερος μου).
Εμφανισιακα η Στεφανια ειναι μια συμπαθητικη κοπελα, προσεγμενη με δυο κοτσιδακια που με εφτιαξαν οταν την ειδα, ευχαριστη στην κουβεντα με εξυπνο λογο και κραταει μια διακριτικοτητα στην κουβεντα. Εικονα γυναικας της διπλανης πορτας, με ενα σωμα καθαρα "μεσογειακο" , αν και αχρειαστη νομιζω η περιγραφη γιατι η ιδια εχει ανεβασει παρα πολλες φωτο που δειχνουν ακριβως το σωμα της, χωρις φιλτρα κ φτιαξιματα οποτε ο καθενες ξερει εκ'των προτερων τι θα συναντησει.Σιγουρα δεν εχει εικονα call girl και σαφως δεν την επελεξα γι αυτο, αλλα για το κατα γενικη ομολογια εξαιρετικο μασαζ της.
Στα της πραξης τωρα, εβαλε μουσικη με ξαπλωσε οπως την βολευε και αρχισε το μασαζ, αρχικα σιγα-σιγα και χαλαρα και μετα πιο εντονα με μασαζ απο λαιμο εως τα πατουσες περασε τα παντα με τριψιμο και οπου και καταφερε οντως να με ξεπιασει και να με ξεκουρασει απο την ενταση της ημερας. Μετα απο το παραπανω μασαζ σχεδον 1 ωρας, συνεχισε με πιο χαλαρωτικο κ αισθησιακο μασαζ οπου αρχισε και διακριτικα να κανει περασματα με τα χερια της και απο τα επιμαχα σημεια και χωρις πολλα-πολλα ηρθε η ανταποκριση απο μερους μου. Αρχισε με τα χερια της μια απιστευτη μαλαξη, χαϊδευοντας και τ'αρχιδια, με αρκετο σαλιο και ενα ωραιο παιχνιδι με τα δακτυλα της μονο την βαλανο (κεφαλακι) που με στειλε αδιαβαστο. Την αφησα να κανει παιχνικδι μονη της κ μετα απο λιγο αρχισε μια πιπα αργα κ αισθησιακα στην αρχη και μετα ανεβαζοντας στροφες πιο γρηγορα και μερικα deep throat, ολα με πολυ σαλιο και με χερι (οπως μου αρεσει). Πριν προλαβω να τελειωσω ετσι που πηγαινε, σταματαει σηκωνει τα ματια της και μου λεει με ενα λαγνο υφος σε θελω μεσα μου τωρα!!! Ανεβαινει πανω μου cow και αρχιζει να τον παιρνει σιγα-σιγα με λιγο ζορι βεβαια, εχοντας την καβλα ζωγραφισμενη στο προσωπο της αρχισε να δινει πονο και να γουσταρει! Αργοτερα το γυρισε σε revense cow και τελος την γυρισα σε ιεραποστολικο οπου μπαινοντας βαθεια μεσα της τελειωσα!
Παρολο που δν ηταν στις προυποθεσεις μου το στοματικο ή το full η Στεφανια καταφερε να με φτιαξει αγριως και να μου δωσει ενα ωραιο τελειωμα κλεινοντας ετσι με τον καλυτερο τροπο το ηδη αψογο μασαζ που ειχε προηγηθει.

@biky-stefania σ'ευχαριστω για το ομορφο 2ωρο (συν τον παραπανω χαλαρο χρονο) που μου χαρισες!
:smiling-face-with-heart-eyes:

υγ. ακολουθουν δυο φωτο (βιαστικες κ λιγο "κουνημενες" γτ δν κρατιομασταν και πολυ :grin:)!!!!! Στην δευτερη φωτο προσεξτε ρωγα καβλωμενη :wink:
Ιδου και ο ΠΟΥΤΣΟΣ του @Odin_

Τα σεβη μου
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.672
Like
20.111
Εμφάνιση υπερπαραγωγή! "Τα σπας", Στεφανία! Πολύ σέξι το λαμέ φόρεμα!
Χαίρομαι καινούργιο αγαπημένο!βλέπεις ότι είναι αγορασμένο (διαδικτυακά προς το παρόν αφού δεν είμαι εκεί)από την πόλη σου είναι κορυφαία επιλογή!
Να το φέρω μαζί με καινούργιες γόβες κ over knee boots?!
 

Συνημμένα

  • IMG_20241014_221419.png
    IMG_20241014_221419.png
    406,9 KB · Εμφανίσεις: 31

Manowar24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2023
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
589
Πόντοι
301
Χαίρομαι καινούργιο αγαπημένο!βλέπεις ότι είναι αγορασμένο (διαδικτυακά προς το παρόν αφού δεν είμαι εκεί)από την πόλη σου είναι κορυφαία επιλογή!
Να το φέρω μαζί με καινούργιες γόβες κ over knee boots?!
Καυλα είσαι με αυτές τις μπότες Στεφανια!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
37
Like
6.004
Πόντοι
7.195
Χαίρομαι καινούργιο αγαπημένο!βλέπεις ότι είναι αγορασμένο (διαδικτυακά προς το παρόν αφού δεν είμαι εκεί)από την πόλη σου είναι κορυφαία επιλογή!
Να το φέρω μαζί με καινούργιες γόβες κ over knee boots?!
Προτιμώ γυαλιστερές γόβες (λουστριν) αλλά και οι μπότες καλές είναι...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.672
Like
20.111
Προτιμώ γυαλιστερές γόβες (λουστριν) αλλά και οι μπότες καλές είναι...
Θα φέρω σίγουρα τις κόκκινες που είναι τοπ!
Επίσης κάτι σέξι καινούργιες στολές!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: dorcel

rocco99

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
....το λοιπον μαγκες, χθεσινη συναντηση με Στεφανια! Επιλογη της κοπελας μιας και ηθελα ως πρωτη προτεραιοτητα ενα πολυ καλο μασαζ για να ερθω στα ισια και μετα εαν κ εφοσον μου εβγαινε και τελειωμα ή φουλ προγραμμα (χωρις να ειναι απαραιτητο απο μερος μου).
Εμφανισιακα η Στεφανια ειναι μια συμπαθητικη κοπελα, προσεγμενη με δυο κοτσιδακια που με εφτιαξαν οταν την ειδα, ευχαριστη στην κουβεντα με εξυπνο λογο και κραταει μια διακριτικοτητα στην κουβεντα. Εικονα γυναικας της διπλανης πορτας, με ενα σωμα καθαρα "μεσογειακο" , αν και αχρειαστη νομιζω η περιγραφη γιατι η ιδια εχει ανεβασει παρα πολλες φωτο που δειχνουν ακριβως το σωμα της, χωρις φιλτρα κ φτιαξιματα οποτε ο καθενες ξερει εκ'των προτερων τι θα συναντησει.Σιγουρα δεν εχει εικονα call girl και σαφως δεν την επελεξα γι αυτο, αλλα για το κατα γενικη ομολογια εξαιρετικο μασαζ της.
Στα της πραξης τωρα, εβαλε μουσικη με ξαπλωσε οπως την βολευε και αρχισε το μασαζ, αρχικα σιγα-σιγα και χαλαρα και μετα πιο εντονα με μασαζ απο λαιμο εως τα πατουσες περασε τα παντα με τριψιμο και οπου και καταφερε οντως να με ξεπιασει και να με ξεκουρασει απο την ενταση της ημερας. Μετα απο το παραπανω μασαζ σχεδον 1 ωρας, συνεχισε με πιο χαλαρωτικο κ αισθησιακο μασαζ οπου αρχισε και διακριτικα να κανει περασματα με τα χερια της και απο τα επιμαχα σημεια και χωρις πολλα-πολλα ηρθε η ανταποκριση απο μερους μου. Αρχισε με τα χερια της μια απιστευτη μαλαξη, χαϊδευοντας και τ'αρχιδια, με αρκετο σαλιο και ενα ωραιο παιχνιδι με τα δακτυλα της μονο την βαλανο (κεφαλακι) που με στειλε αδιαβαστο. Την αφησα να κανει παιχνικδι μονη της κ μετα απο λιγο αρχισε μια πιπα αργα κ αισθησιακα στην αρχη και μετα ανεβαζοντας στροφες πιο γρηγορα και μερικα deep throat, ολα με πολυ σαλιο και με χερι (οπως μου αρεσει). Πριν προλαβω να τελειωσω ετσι που πηγαινε, σταματαει σηκωνει τα ματια της και μου λεει με ενα λαγνο υφος σε θελω μεσα μου τωρα!!! Ανεβαινει πανω μου cow και αρχιζει να τον παιρνει σιγα-σιγα με λιγο ζορι βεβαια, εχοντας την καβλα ζωγραφισμενη στο προσωπο της αρχισε να δινει πονο και να γουσταρει! Αργοτερα το γυρισε σε revense cow και τελος την γυρισα σε ιεραποστολικο οπου μπαινοντας βαθεια μεσα της τελειωσα!
Παρολο που δν ηταν στις προυποθεσεις μου το στοματικο ή το full η Στεφανια καταφερε να με φτιαξει αγριως και να μου δωσει ενα ωραιο τελειωμα κλεινοντας ετσι με τον καλυτερο τροπο το ηδη αψογο μασαζ που ειχε προηγηθει.

@biky-stefania σ'ευχαριστω για το ομορφο 2ωρο (συν τον παραπανω χαλαρο χρονο) που μου χαρισες!
:smiling-face-with-heart-eyes:

υγ. ακολουθουν δυο φωτο (βιαστικες κ λιγο "κουνημενες" γτ δν κρατιομασταν και πολυ :grin:)!!!!! Στην δευτερη φωτο προσεξτε ρωγα καβλωμενη :wink:
Από οτι κατάλαβα φίλε μου έτσι όπως σε είχε κάνει έτοιμο να εκραγείς ζήτημα να έκανες 1 λεπτό sex.. Και αυτή πως φτιάχτηκε κάνοντας σου πιπα? Τίποτα προκαταρτικα, φιλιά? Μάλλον τζελ θα έβαλε όπως είθισται και αντε γειά..
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.349
Κριτικές
32
Like
27.516
Πόντοι
8.346
Από οτι κατάλαβα φίλε μου έτσι όπως σε είχε κάνει έτοιμο να εκραγείς ζήτημα να έκανες 1 λεπτό sex.. Και αυτή πως φτιάχτηκε κάνοντας σου πιπα? Τίποτα προκαταρτικα, φιλιά? Μάλλον τζελ θα έβαλε όπως είθισται και αντε γειά..
...ελα μαγκα μου καλημερα! Οχι το πηδημα ηταν φυσιολογικης (για εμενα) διαρκειας κανενα τεταρτο και το πως φτιαχτηκε δν ξερω, με "πασπατευε" καμμια ωρα πριν + την πιπα, ισως γι αυτο! Στα υπολοιπα, τζελ δεν εβαλε, οτι υπηρχε απο σαλιο με το παιξιμο πριν μπει, φιλια δεν μου αρεσουν κ δεν δινω-παιρνω με καμμια κοπελα του χωρου (εσκορτ, μασαζ)
:hi:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.824
Πόντοι
12.056
Όσοι σου κάνουν κριτική είναι τοξικοι, τους άλλους τους γλείφεις ακα μη κ χασεις τους χορηγούς. Το φόρεμα με τα λεφτά του οδιν το αγόρασες κ μας το φιγουράρεις; Αμ σε πήραμε χαμπάρι βρες άλλους να κοροιδεψεις:2funny:
Ρε μάστορα είσαι καλά??? Μήπως να καλέσουμε το εκαβ να σε κάνει μια βόλτα στα δυτικά της πόλης μας??
αρχείο λήψης.jpeg
 

Manarospap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Στεφανία μπορούμε να λατρέψουμε και τα πατουσακια σου σε συνάντηση;
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.672
Like
20.111
Από οτι κατάλαβα φίλε μου έτσι όπως σε είχε κάνει έτοιμο να εκραγείς ζήτημα να έκανες 1 λεπτό sex.. Και αυτή πως φτιάχτηκε κάνοντας σου πιπα? Τίποτα προκαταρτικα, φιλιά? Μάλλον τζελ θα έβαλε όπως είθισται και αντε γειά..
Το ότι μου αρέσει όλο αυτό που κάνω άρα αυτό από μόνο του με φτιάχνει ...συν το ότι μου φέρθηκε άψογα ο συγκεκριμένος όπως και κάθε άτομο όταν έχει άψογη συμπεριφορά είναι απο μόνο του μεγάλη διέγερση για εμένα,όταν συμβαίνει αυτό ..μήπως σου περνάνε από το μυαλό αυτα αλλά που να το σκεφτείς!
Πάντως είναι εντυπωσιακή η ζήλια και η κακία που βγάζουν τόσο ξεκάθαρα με αυτά που γράφουν ορισμένοι.. τόσο πολύ ρε παιδιά???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom