Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (19 μέλη και 67 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
34
Like
4.025
Πόντοι
4.365
Αυτό πάντως που φαίνεται στις φωτογραφίες δεν είναι ο χώρος της Στεφανίας, σαν δωμάτιο ξενοδοχείου δείχνει, μας μπερδεύεις μαυρογατα.....

Μπουρδελοξενοδοχείου του 20αρικου..
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
2
Like
4.132
Πόντοι
456
οπα οπα ! δλδ ο τρισμεγιστος odin δεν ειχε δοκιμασει τη στεφανια μεχρι τωρα ?????? ρε που παμε ?
%CF%89%CF%81%CE%AD%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%80%CE%AC%CE%BC%CE%B5-%CE%B1%CF%85%CE%BB%CF%89%CE%BD%CE%AF%CF%84%CE%B7%CF%82.gif
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.349
Κριτικές
32
Like
27.515
Πόντοι
8.346

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
2
Like
4.132
Πόντοι
456
...μαγκα μου, "εσκορτακιας" αφου, δν το εχω κ πολυ με το μασαζ!!!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
κανονισε να το γυρισεις τωρα στο μασαζ να μη βρισκουμε θεραπευτρια να απαλυνει τον πονο μας.
monday-morning-good-morning-monday.gif
 

nippopados

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Ρε μάγκες ηλικρινα τώρα..... Πάτε και τα σκατε σε κάτι 60χρονες για μασάζ και μαλάκια και σε κάτι φιλιπινεζες με τα παιδιά να κάνουν βόλτες γύρω σας και νομίζατε ότι η στεφάνια θα έμενε στα 40?
Το θέμα δεν είναι η αύξηση. Το θέμα είναι αν σε αυτά τα λεφτά που ζητάει αξίζει αυτό που κανει. Εκεί πρέπει να εστιάζουμε.
τυπε και εμενα η εργασια μου αξιζει για πανω απο 100 το οκταωρο αλλα δεν αμοιβομαι.Το θεμα ειναι οτι θα πρεπει να προσγειωθουν ολες οι κοπελες που κανουν αυτα τα επαγγελματα γιατι δεν απευθυνονται σε εφοπλιστες.Βγαινει δυσκολα το μεροκαματο σημερα.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.349
Κριτικές
32
Like
27.515
Πόντοι
8.346

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
690
Κριτικές
3
Like
3.307
Πόντοι
446

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
9
Like
5.503
Πόντοι
1.436
τυπε και εμενα η εργασια μου αξιζει για πανω απο 100 το οκταωρο αλλα δεν αμοιβομαι.Το θεμα ειναι οτι θα πρεπει να προσγειωθουν ολες οι κοπελες που κανουν αυτα τα επαγγελματα γιατι δεν απευθυνονται σε εφοπλιστες.Βγαινει δυσκολα το μεροκαματο σημερα.
Δεν διαφωνώ σε καμία περίπτωση σε αυτό που λες.
Όμως βάση της αγοράς οι τιμές της είναι νορμάλ.
Αν έβγαινε σήμερα στην αγορά με αυτές τις τιμές δεν θα έλεγε κανείς τίποτα.
Αυτό που έχει πειράξει και γίνεται όλος αυτός ο ντόρος είναι λόγο της αύξησης. Και είναι άδικο γιατί βάση της αγοράς είναι φυσιολογικά
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
3.187
Like
9.210
Πόντοι
1.056
Δεν διαφωνώ σε καμία περίπτωση σε αυτό που λες.
Όμως βάση της αγοράς οι τιμές της είναι νορμάλ.
Αν έβγαινε σήμερα στην αγορά με αυτές τις τιμές δεν θα έλεγε κανείς τίποτα.
Αυτό που έχει πειράξει και γίνεται όλος αυτός ο ντόρος είναι λόγο της αύξησης. Και είναι άδικο γιατί βάση της αγοράς είναι φυσιολογικά
Καταρχήν όλα αυξάνονται. Γιατί οχι και οι κοπέλλες???
Απο την άλλη, αν δεν πάει κανείς , τότε οι τιμές θα πέσουν. Σε εμάς είναι. Αμα όμως πηγαίνει κόσμος, σημαίνει οτι λεφτά υπάρχουν, άρα καλά κάνουν και τα ζητάνε.
Σε όρους αγοράς και οχι μονοπωλίου αναγκαίου αγαθού, ο πωλητής όσο θέλει ζητά και ο πελάτης καθορίζει την στάση του!!!!!!1
 

Lee Van Cleef

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2023
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0
τυπε και εμενα η εργασια μου αξιζει για πανω απο 100 το οκταωρο αλλα δεν αμοιβομαι.Το θεμα ειναι οτι θα πρεπει να προσγειωθουν ολες οι κοπελες που κανουν αυτα τα επαγγελματα γιατι δεν απευθυνονται σε εφοπλιστες.Βγαινει δυσκολα το μεροκαματο σημερα.
καλα ρε αδερφε δεν ειναι ειδος πρωτης αναγκης ...μπορεις να ζησεις και χωρις αυτο...μην ψωνισεις
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
16
Like
1.891
Πόντοι
2.472
τυπε και εμενα η εργασια μου αξιζει για πανω απο 100 το οκταωρο αλλα δεν αμοιβομαι.Το θεμα ειναι οτι θα πρεπει να προσγειωθουν ολες οι κοπελες που κανουν αυτα τα επαγγελματα γιατι δεν απευθυνονται σε εφοπλιστες.Βγαινει δυσκολα το μεροκαματο σημερα.
Έχω γράψει στο νήμα της κυρίας παλαιότερα...


Δυστυχώς τα πράγματα χειροτέρεψαν..

Θλίβομαι πραγματικά για τον ανδρικό πληθυσμό που λόγω ανικανότητας, μετασχηματίζει αμόρφωτες και τυχάρπαστες λαδοκόρες, που ούτε για καθαρίστριες κάνουν, σε μεγάλες προσωπικότητες του "υπηρετείν" την ανδρική περιποίηση..
Γονατίζουν μπροστά τους, δέχονται αδιαμαρτύρητα τον τιμοκατάλογό τους και τις δοξάζουν αχάραγα..

Όσο τα κορόιδα είναι στη σειρά , δεν υπάρχει σωτηρία..
Του πήρε € 160 του ανθρώπου κ άρχισε τις γλύκες τώρα.. κατάντια...​
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
690
Κριτικές
3
Like
3.307
Πόντοι
446
Έχω γράψει στο νήμα της κυρίας παλαιότερα...


Δυστυχώς τα πράγματα χειροτέρεψαν..

Θλίβομαι πραγματικά για τον ανδρικό πληθυσμό που λόγω ανικανότητας, μετασχηματίζει αμόρφωτες και τυχάρπαστες λαδοκόρες, που ούτε για καθαρίστριες κάνουν, σε μεγάλες προσωπικότητες του "υπηρετείν" την ανδρική περιποίηση..
Γονατίζουν μπροστά τους, δέχονται αδιαμαρτύρητα τον τιμοκατάλογό τους και τις δοξάζουν αχάραγα..

Όσο τα κορόιδα είναι στη σειρά , δεν υπάρχει σωτηρία..
Του πήρε € 160 του ανθρώπου κ άρχισε τις γλύκες τώρα.. κατάντια...​
Για τη συγκεκριμένη κοπέλα δεν νομίζω οτι αξίζει ούτε ο χαρακτηρισμός αμόρφωτη ούτε τυχάρπαστη. Όσο για τις καθαρίστριες κάνουν ένα απόλυτα αναγκαίο κ σεβαστό επάγγελμα.
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
16
Like
1.891
Πόντοι
2.472
Καταρχήν όλα αυξάνονται. Γιατί οχι και οι κοπέλλες???
Απο την άλλη, αν δεν πάει κανείς , τότε οι τιμές θα πέσουν. Σε εμάς είναι. Αμα όμως πηγαίνει κόσμος, σημαίνει οτι λεφτά υπάρχουν, άρα καλά κάνουν και τα ζητάνε.
Σε όρους αγοράς και οχι μονοπωλίου αναγκαίου αγαθού, ο πωλητής όσο θέλει ζητά και ο πελάτης καθορίζει την στάση του!!!!!!1
Μήτσο τα μπέρδεψες λίγο, το μονοπώλιο είναι μορφή αγοράς, για να σε βοηθήσω στο συλλογισμό σου, πέρα απ΄ οσα αναφέρω στην προηγούμενη ανάρτηση το συγκεκριμένο προϊόν, ανήκει κ διαπραγματεύεται στον μονοπωλιακό ανταγωνισμό..

Χαρακτηριστικά του, εύκολη είσοδος-εύκολη έξοδος, μεγάλη ποσότητα προσφοράς, με αντίστοιχη μεγάλη ποσότητα ζήτησης..
Η ποιότητα προσφοράς από τους πωλητές είναι εκείνη που ενέχει το στοιχείο του μονοπωλίου, συνεπώς διαφοροποιείται ελαφρώς από τους λοιπούς ανταγωνιστές..

Για το πως καθορίζονται οι τιμές στη συγκεκριμένη αγορά , είναι προϊόν διάλεξης..​
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
4
Like
3.732
Πόντοι
456
Μήτσο τα μπέρδεψες λίγο, το μονοπώλιο είναι μορφή αγοράς, για να σε βοηθήσω στο συλλογισμό σου, πέρα απ΄ οσα αναφέρω στην προηγούμενη ανάρτηση το συγκεκριμένο προϊόν, ανήκει κ διαπραγματεύεται στον μονοπωλιακό ανταγωνισμό..

Χαρακτηριστικά του, εύκολη είσοδος-εύκολη έξοδος, μεγάλη ποσότητα προσφοράς, με αντίστοιχη μεγάλη ποσότητα ζήτησης..
Η ποιότητα προσφοράς από τους πωλητές είναι εκείνη που ενέχει το στοιχείο του μονοπωλίου, συνεπώς διαφοροποιείται ελαφρώς από τους λοιπούς ανταγωνιστές..

Για το πως καθορίζονται οι τιμές στη συγκεκριμένη αγορά , είναι προϊόν διάλεξης..​
Τα έχουμε πει φίλτατε … ( και δεν βγάζω το εαυτό μου απέξω ) τελικά το κάτω κεφάλι αποφασίζει και κάνει την ζημιά …
Οπότε δεν μπορώ ούτε να συμφωνήσω ούτε να διαφωνήσω
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
3.187
Like
9.210
Πόντοι
1.056
Αυτό σε κρατάει από το να την επισκεφθείς?
Και ποιός σου είπε οτι δεν την έχω επισκεφτεί στο παρελθόν.

Για τώρα ρώτησα. Εσύ που ξέρεις μπορείς να μας διαφωτίσεις???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom