Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (8 μέλη και 27 επισκέπτες)

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.824
Πόντοι
12.056
Το ότι μου αρέσει όλο αυτό που κάνω άρα αυτό από μόνο του με φτιάχνει ...συν το ότι μου φέρθηκε άψογα ο συγκεκριμένος όπως και κάθε άτομο όταν έχει άψογη συμπεριφορά είναι απο μόνο του μεγάλη διέγερση για εμένα,όταν συμβαίνει αυτό ..μήπως σου περνάνε από το μυαλό αυτα αλλά που να το σκεφτείς!
Πάντως είναι εντυπωσιακή η ζήλια και η κακία που βγάζουν τόσο ξεκάθαρα με αυτά που γράφουν ορισμένοι.. τόσο πολύ ρε παιδιά???
παντως εγω σκεφτηκα την επομενη μπιζνα θα πουλαω κυαλια :wink: για αυτους που τα χρειαζονται για να :zfuck::headbaning1::headbaning2:
 

rocco99

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
Το ότι μου αρέσει όλο αυτό που κάνω άρα αυτό από μόνο του με φτιάχνει ...συν το ότι μου φέρθηκε άψογα ο συγκεκριμένος όπως και κάθε άτομο όταν έχει άψογη συμπεριφορά είναι απο μόνο του μεγάλη διέγερση για εμένα,όταν συμβαίνει αυτό ..μήπως σου περνάνε από το μυαλό αυτα αλλά που να το σκεφτείς!
Πάντως είναι εντυπωσιακή η ζήλια και η κακία που βγάζουν τόσο ξεκάθαρα με αυτά που γράφουν ορισμένοι.. τόσο πολύ ρε παιδιά???
Δεν είναι κακία.. Είναι μια εύλογη απορία. Δηλαδή εσύ μόνο με την άψογη συμπεριφορά έρχεσαι σε μεγάλη διέγερση τόσο που μπορείς να δεχτείς διείσδυση.. Εντάξει το αφήνω στην κρίση των συναγωνιστων..
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.824
Πόντοι
12.056
Δεν είναι κακία.. Είναι μια εύλογη απορία. Δηλαδή εσύ μόνο με την άψογη συμπεριφορά έρχεσαι σε μεγάλη διέγερση τόσο που μπορείς να δεχτείς διείσδυση.. Εντάξει το αφήνω στην κρίση των συναγωνιστων..
γιατι σου φαινεται παραξενο :think: εσυ εβγαλες γκομενα ποτε βριζοντας την :cool2:
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.070
Like
28.893
Πόντοι
5.956

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.824
Πόντοι
12.056

rocco99

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
γιατι σου φαινεται παραξενο :think: εσυ εβγαλες γκομενα ποτε βριζοντας την :cool2:
Φυσικά και πρέπει να είσαι ευγενής και καθαρός με την οποιαδήποτε. Εγώ αυτό που υπονοώ είναι οτι όπως έχει φτιάξει το πρόγραμμα η Στεφανία τον κάνει τον άλλον turbo με τα χαϊδεματα στο εργαλείο που όταν έρθει η ώρα του sex απλά κάνει μια κατάθεση χωρίς πολλά πολλά.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.824
Πόντοι
12.056
Φυσικά και πρέπει να είσαι ευγενής και καθαρός με την οποιαδήποτε. Εγώ αυτό που υπονοώ είναι οτι όπως έχει φτιάξει το πρόγραμμα η Στεφανία τον κάνει τον άλλον turbo με τα χαϊδεματα στο εργαλείο που όταν έρθει η ώρα του sex απλά κάνει μια κατάθεση χωρίς πολλά πολλά.
ελευθερη αγορα υπαρχει οποτε ο καθε πελατης και η καθε κοπελα αποφασιζει πως θα χειριστει την κατασταση
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.670
Like
20.109
Φυσικά και πρέπει να είσαι ευγενής και καθαρός με την οποιαδήποτε. Εγώ αυτό που υπονοώ είναι οτι όπως έχει φτιάξει το πρόγραμμα η Στεφανία τον κάνει τον άλλον turbo με τα χαϊδεματα στο εργαλείο που όταν έρθει η ώρα του sex απλά κάνει μια κατάθεση χωρίς πολλά πολλά.
Γιατί λίγο είναι πιστεύεις τον κάνεις τον άλλον τούρμπο με το άγγιγμα,τ βλέμμα και την αίσθησιακή διάθεση μου? Ο καθένας έχει μία φυσιολογική αντοχή που ενισχύεται όσο πιο αληθοφανές και έντονο είναι από την πλευρά της παρτερνερ..

Εγώ προσωπικά είμαι υπέρ της αλληλεπίδρασης.. οπότε προφανώς και με διεγείρει το να με αντιμετωπίζει ο άλλος όχι απλά σαν εργαζόμενη,αλλά σαν την κοπέλα του ..όσο μπορούμε σε λογικά πλαίσια πάντα.
Την ψευδαίσθηση που χρειάζεστε εσείς την χρειάζομαι και εγώ για να λειτουργήσω κ ν ανταποκριθώ στο μέγιστο.
Η αναφορά ως λεγόμενο Κακία δεν πήγαινε σε σένα ..αλλά στον αναφορά περι gel !λες και ο άλλος ζηλεύει τόσο πολύ που δεν μπορεί να δεχτεί ότι είμαστε και εμείς που ερεθιζόμαστε φυσιολογικά χωρίς να χρησιμοποιήσουμε ίχνος τζελ.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
2
Like
4.132
Πόντοι
456
Φυσικά και πρέπει να είσαι ευγενής και καθαρός με την οποιαδήποτε. Εγώ αυτό που υπονοώ είναι οτι όπως έχει φτιάξει το πρόγραμμα η Στεφανία τον κάνει τον άλλον turbo με τα χαϊδεματα στο εργαλείο που όταν έρθει η ώρα του sex απλά κάνει μια κατάθεση χωρίς πολλά πολλά.
μα αυτο πουλαει η στεφανια και το δηλωνει. 85 % μασαζ και 15 % σεξ . το προ'ι'ον ειναι κυριως η ολη διαδικασια προς την κορυφωση .επειδη τα μασατζιδικα πουλανε ολιγον χάιδεμα και κυριως σεξ για λογους διαφημιστικους , οι πελατες της στεφανιας θελουν το αντιθετο. στην στεφανια δεν πας απλα να "ξεφορτωσεις" . πας για να χαλαρωσεις. εαν ζητας να παλευεις ολη την ωρα υπαρχουν εκατονταδες αλλες κοπελες να το κανεις.
 

rocco99

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
μα αυτο πουλαει η στεφανια και το δηλωνει. 85 % μασαζ και 15 % σεξ . το προ'ι'ον ειναι κυριως η ολη διαδικασια προς την κορυφωση .επειδη τα μασατζιδικα πουλανε ολιγον χάιδεμα και κυριως σεξ για λογους διαφημιστικους , οι πελατες της στεφανιας θελουν το αντιθετο. στην στεφανια δεν πας απλα να "ξεφορτωσεις" . πας για να χαλαρωσεις. εαν ζητας να παλευεις ολη την ωρα υπαρχουν εκατονταδες αλλες κοπελες να το κανεις.
Εντάξει κατανοητό και αν κρίνουμε και από τις καρδούλες που σου έβαλε η Στεφανία της άρεσε και το σχόλιο σου. Το θέμα είναι οτι το gfe θέλει και τα γλωσσοφιλα του(πάντα αν είναι ο άλλος καθαρός) , ίσως και να γλυψεις την παρτενέρ σε όλα τα σημεία.. Δεν είπα να γυρίσεις τσόντα, απλά πράγματα.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
34
Like
4.025
Πόντοι
4.365

Δυστυχώς τα πράγματα χειροτέρεψαν..

Θλίβομαι πραγματικά για τον ανδρικό πληθυσμό που λόγω ανικανότητας, μετασχηματίζει αμόρφωτες και τυχάρπαστες λαδοκόρες, που ούτε για καθαρίστριες κάνουν, σε μεγάλες προσωπικότητες του "υπηρετείν" την ανδρική περιποίηση..
Γονατίζουν μπροστά τους, δέχονται αδιαμαρτύρητα τον τιμοκατάλογό τους και τις δοξάζουν αχάραγα..

Όσο τα κορόιδα είναι στη σειρά , δεν υπάρχει σωτηρία..
Του πήρε € 160 του ανθρώπου κ άρχισε τις γλύκες τώρα.. κατάντια...

Εντωμεταξύ ο τύπος γράφει στο καπάκι ότι επισκέφτηκε το χώρο της και το τονίζει κιόλας όταν από πίσω φαίνεται ότι είναι στο πορνοξενοδοχείο "Τσαντήρια ο τίγρης"...

Κλασική φάση outcall που η ιέρεια δεν κάνει, αλλά μόλις είδε τα έξτρα μαρούλια έτρεξε σαν τρελή να αρχίσει τις ακά πίπες στους εκλεκτούς..
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.699
Κριτικές
12
Like
6.951
Πόντοι
2.646
Καλησπέρα. Στο ραντεβου μας στη Ροδο, η απόδοση της Στεφανιας ήταν καλύτερη θα έλεγα στο σεξ από ότι στο μασαζ. Και το μασάζ ήταν καλό.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.670
Like
20.109
Δεν είπα να γυρίσεις τσόντα, απλά πράγματα.
O αισθησιασμός κ η τρυφερότητα έχουν ευρύ φάσμα ..δεν είναι μόνο αυτά που αναφέρεις μπορεί να τυχουν μπορεί και όχι δεν είναι δεδομένα τα φιλιά ούτως ή άλλως με κανέναν.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.898
Like
18.171
Πόντοι
3.656
τυπε και εμενα η εργασια μου αξιζει για πανω απο 100 το οκταωρο αλλα δεν αμοιβομαι.Το θεμα ειναι οτι θα πρεπει να προσγειωθουν ολες οι κοπελες που κανουν αυτα τα επαγγελματα γιατι δεν απευθυνονται σε εφοπλιστες.Βγαινει δυσκολα το μεροκαματο σημερα.
Αφού τα δίνουν αρκετοί , για να γεμίζουν το πρόγραμμα κάθε εργαζόμενης.
Γιατί να ρίξουν τιμές ;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.208
Κριτικές
16
Like
14.748
Πόντοι
3.246
Στα highlights ,το τέλειο prosecco κ η απίστευτη σαμπάνια με raspberry! χαίρομαι πάρα πολύ που έχουμε premium γούστο και στο ποτό!
σαμπάνια με rasberry πίνουν στα
παιδικά πάρτυ, αυτές χωρίς αλκοόλ
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.670
Like
20.109
Λοιπόν θα τ0 εφαρμόσω κάθε φορά που θα γράφουν οι γνωστοι αγνώστοι..μία σαχλαμάρα ,θα ανεβάζω φωτογραφία αυτή νομίζω είναι καλύτερη απάντηση ούτε διαμάχες με τα λαγωνικα εδώ μέσα.. χ
 

Συνημμένα

  • IMG_20241015_191433.jpg
    IMG_20241015_191433.jpg
    3 MB · Εμφανίσεις: 25
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.208
Κριτικές
16
Like
14.748
Πόντοι
3.246
Λοιπόν θα τ0 εφαρμόσω κάθε φορά που θα γράφουν οι γνωστοι αγνώστοι..μία σαχλαμάρα ,θα ανεβάζω φωτογραφία αυτή νομίζω είναι καλύτερη απάντηση ούτε διαμάχες με τα λαγωνικα εδώ μέσα.. χ
ανέβασε τουλάχιστον κάνα βιντεάκι εν ώρα "μασαζ"
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
379
Κριτικές
16
Like
1.887
Πόντοι
2.472
Εντωμεταξύ ο τύπος γράφει στο καπάκι ότι επισκέφτηκε το χώρο της και το τονίζει κιόλας όταν από πίσω φαίνεται ότι είναι στο πορνοξενοδοχείο "Τσαντήρια ο τίγρης"...

Κλασική φάση outcall που η ιέρεια δεν κάνει, αλλά μόλις είδε τα έξτρα μαρούλια έτρεξε σαν τρελή να αρχίσει τις ακά πίπες στους εκλεκτούς..

Πάντα έτσι ήταν, κάποιοι καλοκουρδισμένοι αγαπούληδες από την κυρία, που κινούνται στο περιθώριο μιας υγιούς ερωτικής ζωής, που δεν έχουν ακουμπήσει ούτε στον ύπνο τους γυναικείο χέρι, την αναβάθμισαν κ την συντηρούν.. δες το σθένος τους..

Ξέρει κ τους διακρίνει από μακριά, τους στρατολογεί δωρεάν, συμμαχεί μαζί τους, είναι χειριστική κ πονηρή, ρίξε μια ματιά στις αναρτήσεις που γίνονται στο νήμα κ προβληματίσου με την κατάντια του ανδρικού πληθυσμού, εξυμνούν κ δοξάζουν αχάραγα μια γυναίκα που τους εκμεταλλεύεται, ενώ οι ίδιοι έχουν χάσει κάθε οπτική επαφή, καθώς η όρασή τους γίνεται ολοένα κ πιο αναξιόπιστη..

Θυμίζουν τους φτωχόμυαλους, που τρυπώνουν σε λεωφορεία εν ώρα αιχμής, μήπως κ καταφέρουν να χαϊδέψουν το κωλαράκι μιας νεαρής φοιτήτριας, ξοδεύοντας άπειρες ώρες στους δρόμους..

Τα ίδια κάνουν κ αυτοί, όλη μέρα στο νήμα της, την υπερασπίζονται, κάνοντας κάθε βράδυ ταμείο της αποτυχίας, στη ζωή τους..

Άβουλες κ ανερμάτιστες μαριονέτες, στα χέρια μιας "θεάς".

Κανονιστική ανελαστικότητα, μιας καινούριας μηχανικής. :cry:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom