Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.049
Like
28.772
Πόντοι
5.956
Φυσικά ξέρω ότι το ρωγίδι της είναι από άλλο πλανήτη αλλά γιατί λέτε πίπες;
Το βυζί είναι παντελώς πλαδαρό και πεσμένο.
Έλεος ρε μαλάκες σας διαβάζουν και άτομα που την έχουν συναντήσει!!!!!
De gustibus et coloribus non didputandum.
.....ρε μαλακα!!!!!
 

Pol Pan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
323
Πόντοι
280
Ρε μάγκες λίγο ψυχραιμία. Διαβάζω τόσες ημέρες για το αν το βυζί της Στεφανίας είναι πεσμένο, αν είναι όρθιο, αν είναι καθιστό, αν έχει διαστημική ρώγα, αν το ένα, αν το άλλο και πολλά διάφορα. Εδώ το νήμα το άνοιξε η κοπέλα για να ενημερώνει για το πρόγραμμα της, τις τιμές και το τι παρέχει. Το αν κάποιου δεν του αρέσει η συγκεκριμένη κοπέλα μπορεί ευγενικά να αποχωρήσει και να βρει άλλο νήμα κοπέλας που αρμόζει στα γούστα του. Άλλος θέλει αδύνατη, άλλος παχουλή, άλλος να του βγάζει ειδικά γούστα κ.λπ. Εδώ είναι ένα νήμα, όπως και όλα τα άλλα για να υπάρχει ενημέρωση. Αν κάποιος την συνάντησε και του άρεσε θα γράψει την εμπειρία του, αν πάλι κάποιος την συνάντησε την κοπέλα και δεν πέρασε καλά δεκτή και η αρνητική κριτική ώστε να την διαβάσει κάποιος και να αξιολογήσει ανάλογα. Όλα τα άλλα μόνο ως τρολάρισμα μπορώ να τα εκλάβω. Σε άλλα νήματα δηλαδή γιατί δεν υπάρχει τέτοια καυστική κριτική για τις κοπέλες; Απλά ρωτάω, διότι είναι πολύ βαρετό να διαβάζω οτιδήποτε μπορεί να σκεφθεί κάποιος και να το αποτυπώνει συνεχώς. Σίγουρα υπάρχουν ευχαριστημένοι και σίγουρα δυσαρεστημένοι από τις υπηρεσίες κάποιας κοπέλας. Όποιον του αρέσει συνεχίζει να είναι κοντά σε αυτή την κοπέλα, σε αυτούς που δεν αρέσει είναι βαρετό να διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια. Ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του και στα γούστα του. Απλά το κανω επισήμανση γιατί η συγκεκριμένη κοπέλα, τουλάχιστον με αυτά που διαβάζω, δεν έχει δώσει τέτοιο δικαίωμα. Προσωπικά την έχω συναντήσει πριν πολλά χρόνια. Όταν δεν είχε κάνει την αλλαγή στο σώμα της. Είχα περάσει προσωπικά καλά και βλέπω ότι από τότε έχει κάνει πρόοδο. Εργαζόμενη είναι, παρέχει κάποιες υπηρεσίες και στο φινάλε αυτά μπορεί και αυτά δίνει. Όλα τα υπόλοιπα που γράφονται είναι για να γεμίζει το νήμα με ασυναρτησίες. Αυτά είχα να επισημάνω ήρεμα και ωραία και κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει αυτή η διχόνοια. Η ζωή είναι μικρή και τα ποιοτικά χρόνια μικρότερα. Ας τα χαρεί ο καθένας με τις εμπειρίες του χωρίς πολλά και ανούσια σχόλια. Εύχομαι σε όλους σας πάντα να βρίσκεται μια κοπέλα που θα ικανοποιεί και θα χαλαρώνει το σώμα σας και θα εξυπηρετεί στο 100% τις ανάγκες σας! Αυτό τουλάχιστον έχω εγώ ως απόλυτη αρχή.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
34
Like
3.146
Πόντοι
5.355
Την καλημέρα μου στους ανώριμους, κομπλεξικους και αυθάδεις τύπους.

Πρέπει να έχετε φάει αρκετή προσβολή στη ζωή σας για να φερεστε έτσι.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.049
Like
28.772
Πόντοι
5.956
Την καλημέρα μου στους ανώριμους, κομπλεξικους και αυθάδεις τύπους.

Πρέπει να έχετε φάει αρκετή προσβολή στη ζωή σας για να φερεστε έτσι.
Ανιατη ασθένεια η μικροτσουτσουνιαση!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.763
Κριτικές
2
Like
72.954
Πόντοι
12.056

Ptr1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
964
Like
2.630
Πόντοι
446
Γράφτηκε και παραπάνω από συναγωνιστή αλλά είπα να γράψω και εγώ.
Το νήμα έχει γίνει σίριαλ πλέον.
Αντί να εξυπηρετεί την ενημέρωση μας ως προς το πρόγραμμα τις τιμές και τις εμπειρίες με την κοπέλα εξυπηρετεί την μεσημεριανή ζώνη καναλιού.
Τη μια στιγμή κρεμάμε την κοπέλα στα μανταλάκια γιατί έκανε εμφάνιση σε εκπομπή και μετά αναλύουμε αν το βυζι είναι στο ύψος του και αν η κοπέλα χρειάζεται ή όχι αλλαγές στο σώμα της προτρεποντας την να κάνει πλαστικές επεμβάσεις.
Με το ζόρι δηλαδή να την κάνουμε κάτι άλλο από αυτό που είναι και που θέλει να είναι.
Εκεί έξω συναγωνιστές υπάρχουν πολλές επιλογές για όλα τα γούστα.
Κάπου νομίζω πως έχει χαθεί το μέτρο.
Ώρες ώρες κανιβαλιζουμε με κίνδυνο να κανιβαλισουμε και εμάς τους ίδιους
Λίγος σεβασμός δεν βλάπτει συναγωνιστές
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.705
Like
14.174
Πόντοι
3.506
Για να καταλάβουν όλοι πόσο σαχλαμάρες κ υπερβολές ειπωνονται από τους ίδιους και ίδιους..
Δεν έχω να κρύψω κάτι .οριστε φωτογραφία χωρίς καν σουτιέν χωρίς αν έχεις και εσύ λοιπόν..
Εγώ είμαι μία χαρά συμφιλιωμένη με το σώμα μου και όπως το έχω διαμορφώσει μέχρι στιγμής όποιος έχει προβλήματα να απευθυνθεί σε ειδικούς δεν το μπου ψυχοθεραπεία.
Πραγματικά δεν χρειάζεται να γράψω κάτι, ή φωτογραφία μιλά από μόνη τής, θα έλεγα πως πλέον είσαι η καλύτερη εκδοχή του εαυτού σού! :wink:
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
1.223
Πόντοι
206
Ρε μάγκες λίγο ψυχραιμία. Διαβάζω τόσες ημέρες για το αν το βυζί της Στεφανίας είναι πεσμένο, αν είναι όρθιο, αν είναι καθιστό, αν έχει διαστημική ρώγα, αν το ένα, αν το άλλο και πολλά διάφορα. Εδώ το νήμα το άνοιξε η κοπέλα για να ενημερώνει για το πρόγραμμα της, τις τιμές και το τι παρέχει. Το αν κάποιου δεν του αρέσει η συγκεκριμένη κοπέλα μπορεί ευγενικά να αποχωρήσει και να βρει άλλο νήμα κοπέλας που αρμόζει στα γούστα του. Άλλος θέλει αδύνατη, άλλος παχουλή, άλλος να του βγάζει ειδικά γούστα κ.λπ. Εδώ είναι ένα νήμα, όπως και όλα τα άλλα για να υπάρχει ενημέρωση. Αν κάποιος την συνάντησε και του άρεσε θα γράψει την εμπειρία του, αν πάλι κάποιος την συνάντησε την κοπέλα και δεν πέρασε καλά δεκτή και η αρνητική κριτική ώστε να την διαβάσει κάποιος και να αξιολογήσει ανάλογα. Όλα τα άλλα μόνο ως τρολάρισμα μπορώ να τα εκλάβω. Σε άλλα νήματα δηλαδή γιατί δεν υπάρχει τέτοια καυστική κριτική για τις κοπέλες; Απλά ρωτάω, διότι είναι πολύ βαρετό να διαβάζω οτιδήποτε μπορεί να σκεφθεί κάποιος και να το αποτυπώνει συνεχώς. Σίγουρα υπάρχουν ευχαριστημένοι και σίγουρα δυσαρεστημένοι από τις υπηρεσίες κάποιας κοπέλας. Όποιον του αρέσει συνεχίζει να είναι κοντά σε αυτή την κοπέλα, σε αυτούς που δεν αρέσει είναι βαρετό να διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια. Ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του και στα γούστα του. Απλά το κανω επισήμανση γιατί η συγκεκριμένη κοπέλα, τουλάχιστον με αυτά που διαβάζω, δεν έχει δώσει τέτοιο δικαίωμα. Προσωπικά την έχω συναντήσει πριν πολλά χρόνια. Όταν δεν είχε κάνει την αλλαγή στο σώμα της. Είχα περάσει προσωπικά καλά και βλέπω ότι από τότε έχει κάνει πρόοδο. Εργαζόμενη είναι, παρέχει κάποιες υπηρεσίες και στο φινάλε αυτά μπορεί και αυτά δίνει. Όλα τα υπόλοιπα που γράφονται είναι για να γεμίζει το νήμα με ασυναρτησίες. Αυτά είχα να επισημάνω ήρεμα και ωραία και κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει αυτή η διχόνοια. Η ζωή είναι μικρή και τα ποιοτικά χρόνια μικρότερα. Ας τα χαρεί ο καθένας με τις εμπειρίες του χωρίς πολλά και ανούσια σχόλια. Εύχομαι σε όλους σας πάντα να βρίσκεται μια κοπέλα που θα ικανοποιεί και θα χαλαρώνει το σώμα σας και θα εξυπηρετεί στο 100% τις ανάγκες σας! Αυτό τουλάχιστον έχω εγώ ως απόλυτη αρχή.
Εσύ πρέπει στο σχολείο να ήσουν καλός στην έκθεση ιδεών
Όπως είναι κριτική όταν γράφει κάποιος αν είναι καλό ή δεν είναι το μασάζ της άλλο τόσο είναι κριτική αν έχει καλή ή κακή ρώγα και αν είναι ή όχι πεσμένο το βυζί της. Διαβάζει και αξιολογεί ανάλογα
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.763
Κριτικές
2
Like
72.954
Πόντοι
12.056
Εσύ πρέπει στο σχολείο να ήσουν καλός στην έκθεση ιδεών
Όπως είναι κριτική όταν γράφει κάποιος αν είναι καλό ή δεν είναι το μασάζ της άλλο τόσο είναι κριτική αν έχει καλή ή κακή ρώγα και αν είναι ή όχι πεσμένο το βυζί της. Διαβάζει και αξιολογεί ανάλογα
δεν ειναι ακριβως ετσι ...μπορεις να το πεις μια δυο αντε τρεις φορες ..το να σχολιαζεις συννεχως το ιδιο πραγμα δυο τινα συμβαινουν η δεν σου εχει βγαλει τα γουστα που θες η εισαι εμμονικος
 
Τελευταία τροποποίηση:

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.049
Like
28.772
Πόντοι
5.956
δεν ειναι ακριβως ετσι ...μπορεις να το πεις μια δυο αντε τρεις φορες ..το να σχολιαζεις συννεχως το ιδιο πραγμα δυο τινα συμβαινουν η δεν σου εχει βγαλει τα γουστα που θες η εισαι εμμονικος
Είπαμε,τα δροσερά αγόρια έχουν παράπονα!
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
1.223
Πόντοι
206
δεν ειναι ακριβως ετσι ...μπορεις να το πεις μια δυο αντε τρεις φορες ..το να σχολιαζεις συννεχως το ιδιο πραγμα δυο τινα συμβαινουν η δεν σου εχει βγαλει τα γουστα που θες η εισαι εμμονικος
Φίλε δεν έχεις δίκιο. Τη γνώμη μου λέω όπως τη λες και εσύ πολύ περισσότερο από εμένα και δεν είμαι εμμονικος. Εγώ έγραψα με χιούμορ τη πραγματικότητα και βγήκε η στεφάνια και μερικοι γλυφτες να κράξουν. Στο κάτω κάτω της γραφής δεν τη κατηγόρησα απλά μια βελτίωση πρότεινα που θα της βγει σε καλό. Αλλά γενικά το κορίτσι έχει το υφακι του ξερόλα τα κάνω όλα καλά και είμαι τέλεια. Αγαπούληδες υπάρχουν πολλοί και τσιμπάνε. Τώρα αν εσύ τη βλέπεις τούμπανο περί ορέξεως κολοκυθόπιτα
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.763
Κριτικές
2
Like
72.954
Πόντοι
12.056
Φίλε δεν έχεις δίκιο. Τη γνώμη μου λέω όπως τη λες και εσύ πολύ περισσότερο από εμένα και δεν είμαι εμμονικος. Εγώ έγραψα με χιούμορ τη πραγματικότητα και βγήκε η στεφάνια και μερικοι γλυφτες να κράξουν. Στο κάτω κάτω της γραφής δεν τη κατηγόρησα απλά μια βελτίωση πρότεινα που θα της βγει σε καλό. Αλλά γενικά το κορίτσι έχει το υφακι του ξερόλα τα κάνω όλα καλά και είμαι τέλεια. Αγαπούληδες υπάρχουν πολλοί και τσιμπάνε. Τώρα αν εσύ τη βλέπεις τούμπανο περί ορέξεως κολοκυθόπιτα
δεν κατηγορησα εσενα ...... αναφερθηκα γενικα ...το εχω πει πολλες φορες η καθε κοπελα απανταει οπως τις απαντανε ... απο την αλλοι οι βελτιωσεις που λες δεν ειναι υποχρεωτικο να ακουσει κανεναν μας
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
1.223
Πόντοι
206
δεν κατηγορησα εσενα ...... αναφερθηκα γενικα ...το εχω πει πολλες φορες η καθε κοπελα απανταει οπως τις απαντανε ... απο την αλλοι οι βελτιωσεις που λες δεν ειναι υποχρεωτικο να ακουσει κανεναν μας
Εννοείται ότι δεν έχει καμία υποχρέωση να ακούσει. Δικό της πρόβλημα και όχι δικό μας. Τώρα αν κάποιοι βλέπουν το πεσμένο όρθιο είναι δικό τους θέμα:cheesy:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.575
Φίλε δεν έχεις δίκιο. Τη γνώμη μου λέω όπως τη λες και εσύ πολύ περισσότερο από εμένα και δεν είμαι εμμονικος. Εγώ έγραψα με χιούμορ τη πραγματικότητα και βγήκε η στεφάνια και μερικοι γλυφτες να κράξουν. Στο κάτω κάτω της γραφής δεν τη κατηγόρησα απλά μια βελτίωση πρότεινα που θα της βγει σε καλό. Αλλά γενικά το κορίτσι έχει το υφακι του ξερόλα τα κάνω όλα καλά και είμαι τέλεια. Αγαπούληδες υπάρχουν πολλοί και τσιμπάνε. Τώρα αν εσύ τη βλέπεις τούμπανο περί ορέξεως κολοκυθόπιτα
Ξαφνικά ενδιαφέρθηκες για το καλό μου ?Ενώ και τότε στο τελευταία σου μηνύματα μόνο που δεν έχεις γδάρει..πιστεύεις ότι μπορείς να υποτιμάς τόσο εύκολα την νοημοσύνη μας..!
Δεν έχεις δικαίωμα να τα λες αυτά πόσο μάλλον να προσβάλεις . Μέχρι πριν 3 χρόνια το πρόβλημα ήταν τα όποια κιλά παραπάνω είχα τώρα... Επειδή όμως αυτό δεν υφίσταται.. Καταλαβαίνω ότι σε έχει πειράξει κ ψάχνεις απεγνωσμένα να βρεις κάτι να πεις τώρα που δεν είναι υπάρχει τίποτα..Και σε καμία περίπτωση δεν σχετίζεται με ενημέρωση η κριτική κανένα από τα τελευταία σου post ως προς εμένα. αντίληψη έχουμε όλοι ευτυχώς.το τι θα κάνω εγώ με το σώμα μου και αν χρειάζομαι κάτι άσε να το ξέρει κάποιος που έχει καλοπροαίρετη διάθεση απέναντί μου.
Μάθε επιτέλους να φέρεσαι και όχι να πετάγεσαι σαν το δηλητηριώδες μανιτάρι που προσπαθεί να μολύνει την αρμονία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom