Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Dimitrioug21

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
75
Πόντοι
0
Στεφανία σουπερ!! Πολύ τίμια για τα χρήματα που ζητάει, εγώ δοκιμασα το πρόγραμμα με τα 60 ευρώ.
Πολύ ωραίο τρίξιμο, ωραία και διακεκομμένη μάλαξη, γλυκό και αισθησιακό κορίτσι. Ο χώρος όμορφος και καθαρός, το μπάνιο της καθαρό
και οι πετσέτες στεγνές. Πιστευω ότι με αυτή την γλυκιά φατσούλα που έχει εαν έβαζε rimming ή μασαζ προστάτη δεν θα προλάβαινε.
Θα ξαναπήγαινα σίγουρα, κατι που λέω να κάνω αμεσα.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.575
Good morning!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230430_112016_Gallery.jpg
    Screenshot_20230430_112016_Gallery.jpg
    369,5 KB · Εμφανίσεις: 355

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.049
Like
28.772
Πόντοι
5.956
Πιστευω ότι με αυτή την γλυκιά φατσούλα που έχει εαν έβαζε rimming ή μασαζ προστάτη δεν θα προλάβαινε.
Υπάρχουν τόσοι πολλοί "ανδρες"που γουστάρουν πρωκτικα παιχνιδια??
Oh tempora,oh mores!
 

woopsie

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
573
Κριτικές
12
Like
2.447
Πόντοι
1.196
Δεύτερη επίσκεψη στη Στεφανία, ένα χρόνο περίπου μετά τη πρώτη, διαπιστώνω ότι τίποτα δεν έχει αλλάξει στη συμπεριφορά της, παραμένει η γλυκιά κοπέλα που τα δίνει όλα για να είσαι ικανοποιημένος και ανανεωμένος φεύγοντας από το χώρο της. Μετά την επισκεψή μου έπιασα τον εαυτό μου να κάνει την ίδια ακριβώς σκέψη όπως και μετά το πρώτο ραντεβού. Αυτή η σκέψη ήταν ότι πρέπει να την ξαναδώ σύντομα, τη πρώτη φορά δεν το τήρησα, αυτή τη φορά σκοπεύω να το πράξω.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Προχθεσινη επίσκεψη στην ιέρεια του αισθησιασμου και του μασαζ: τέλεια, καταπληκτική... στο μασαζ κοιμήθηκα, ξεκουραστηκα, ένιωσα καταπληκτικά.... στην ολοκληρωμένη ερωτική επαφή, το έχει απογειώσει. μπράβο, είσαι εξαιρετική, μοναδική στο είδος αυτο
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.998
Κριτικές
37
Like
5.718
Πόντοι
5.595
Μεσημεράκι Παρασκευής επίσκεψη στη Στεφανία στο όμορφο χώρο της. Είναι κοινωνική επικοινωνιακή, πρόσχαρη και χαμογελαστή. Εμφανίσιμη κοπέλα με ατού της το χαμόγελό της. Έκανα το μπανάκι μου και μου πρόσφερε πετσέτα και ένα ζευγάρι σφραγισμένες παντόφλες μιας χρήσης. Όταν τελείωσα από το ντους, το πρώτο μέρος περιελάμβανε μασάζ το οποίο ομολογουμένως, ήταν πάρα πολύ καλό. 'Εδωσε έμφαση σε σημεία της πλάτης που ήμουν λίγο "πιασμένος" και βοήθησε στην αποσυμφόρηση των νεύρων, πέρασμα από τα πόδια με εξίσου υπέροχη περιποίηση. Φαίνεται ότι το έχει, διαθε΄τει εμπειρία στο μασάζ και χαρακτηριστικά μου είπε ότι ασχολείται με το αντικείμενο περίπου 10 χρόνια. Το δεύτερο μέρος, εξίσου πολύ καλό, μεταφερόμενοι στο κρεβάτι παραδίπλα ,όπου αναλωθήκαμε σε ένα "μαραθώνιο" φιλιών που τα απόλαυσα με το παραπάνω. Φιλάει υπέροχα και της αρέσει. Η πίπα της, είναι "μαεστρική", είναι ο γητευτής της πίπας. Αυτό που πραγματικά μου άρεσε πάρα πολύ και με "απογείωσε" ήταν το "ρούφηγμα" χαμηλά στις μπάλες, υγρά περάσματα με τη γλώσσα, σε συνδυασμό με ένα όχι γρήγορο, αλλά τεχνικό παίξιμο του πούτσου με το χέρι. Ανέβηκε από πάνω μου με στάση "cow girl" αλλά και "reverse cow girl", όπου έδωσε πόνο και συμμετοχή από μέρους της δίνοντάς μου απλόχερα τη θέα της υπέροχης κωλάρας της. Έχει ιδανικά πιασίματα και έχει καμπύλες που δείχνουν σέξι στο σώμα της. Η τελευταία στάση που παίχτηκε, ήταν στο πλάι, που και εκεί ήταν πολύ συμμετοχική. Γενικά, είναι μία πολύ ευχάριστη και δυναμική παρουσία που σε κάνει να νιώθεις ότι είναι η κοπέλα σου ή η γκόμενά σου. Μπράβο, Στεφανία! Συνέχισε έτσι...Υ.Γ. Καλό βόλι, αύριο!
 

nickiegr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2006
Μηνύματα
179
Κριτικές
5
Like
396
Πόντοι
301
Ποτέ επιστρέφεις από Θεσσαλονίκη ιέρεια του ερωτισμού?
 

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
208
Πόντοι
0
Ναι αλήθεια, θα έρθεις Χανιά;; Είδα Ιούνιο μάλλον για Κρήτη!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.575

Συνημμένα

  • 20230505_105513.jpg
    20230505_105513.jpg
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 323

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom