Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (3 μέλη και 1 επισκέπτες)

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
Απάντηση
Άσ το σκεφτόσουνα πριν κάποια χρόνια όταν ξεκίνησες να κάνεις μασάζ. Και μετά μπήκες εδώ όπως σου είπαν κάποιοι εδώ Στην αρχή αφού μπήκες στο χορό θα τον χορέψεις. Μην παραπονιέσαι. Εσύ μόνη σου έδωσες δικαίωμα να μιλάνε για σένα και με ότι τρόπο μπορεί ο καθένας. Δεν είναι όλοι εδώ επιστήμονες σαν εσένα με τις εκφράσεις που γράφεις εσύ. Αν θες να λέμε έτσι όπως το θες τις υπηρεσίες που προσφέρεις να μας τα γράψεις σε ένα χαρτάκι μην κάνουμε λάθος στις ενημερώσεις. Αλλά στο τέλος είναι ίδια ουσία πίπα πήδημα κασκαντεριλικη. Που είναι το κακό που μιλάμε με την γλώσσα τις σελίδας. Δεν είσαι κανένα αβγαλτο κορίτσι που μόλις τώρα έχασε την παρθενιά. Οπότε κλείσε το στομστακι σου τώρα και μην διστάζεις τι πρέπει και πως να λέει ο καθένας εδώ για σένα. Γούστα είναι αυτά και χαβαλες. Πάρτο έτσι και προχωρά. Πάρε απόφαση ότι είσαι μία που....α ιερόδουλη με υπηρεσίες " τύπου μασάζ,":pipa2::knockinb::tits2::takethis:
φιλε συναγωνιστη δεν εχεις δικο.....μπορει η κοπελα να επελεξε να κανει αυτη τη δουλεια αλλα αυτο δε σημαινει οτι εμεις δεν πρεπει να τη σεβομαστε ως ανθρωπο....ειδικα κοπελες που δεν εχουν δωσει δικαιωμα για σχολια με τη συμπεριφορα τους.....προσωπικα εχω περασει πολυ καλα μαζι της και η συμπεριφορα της ηταν αρκετα καλη ακομη και οταν αρνηθηκε να κανει αυτα που ζητησα.....σκεψου και το αλλο....αν δεν υπηρχαν αυτες οι πουτανες(η λεξη εχει αρνητικο νοημα και δεν παραπεμπει σε χαρακτηρισμο επαγγελματος) που θα βγαζαμε εμεις ολες αυτες τις παραξενιες - ανωμαλιες-βιτσια???? χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν και παντα με θετικη διαθεση....
 

dedalos61

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
63
Like
193
Πόντοι
0
Απάντηση
Άσ το σκεφτόσουνα πριν κάποια χρόνια όταν ξεκίνησες να κάνεις μασάζ. Και μετά μπήκες εδώ όπως σου είπαν κάποιοι εδώ Στην αρχή αφού μπήκες στο χορό θα τον χορέψεις. Μην παραπονιέσαι. Εσύ μόνη σου έδωσες δικαίωμα να μιλάνε για σένα και με ότι τρόπο μπορεί ο καθένας. Δεν είναι όλοι εδώ επιστήμονες σαν εσένα με τις εκφράσεις που γράφεις εσύ. Αν θες να λέμε έτσι όπως το θες τις υπηρεσίες που προσφέρεις να μας τα γράψεις σε ένα χαρτάκι μην κάνουμε λάθος στις ενημερώσεις. Αλλά στο τέλος είναι ίδια ουσία πίπα πήδημα κασκαντεριλικη. Που είναι το κακό που μιλάμε με την γλώσσα τις σελίδας. Δεν είσαι κανένα αβγαλτο κορίτσι που μόλις τώρα έχασε την παρθενιά. Οπότε κλείσε το στομστακι σου τώρα και μην διστάζεις τι πρέπει και πως να λέει ο καθένας εδώ για σένα. Γούστα είναι αυτά και χαβαλες. Πάρτο έτσι και προχωρά. Πάρε απόφαση ότι είσαι μία που....α ιερόδουλη με υπηρεσίες " τύπου μασάζ,":pipa2::knockinb::tits2::takethis:
Το έχω ξαναπεί. Το ότι κάποιος πληρώνει κάποιες συγκεκριμένες υπηρεσίες, δεν σημαίνει πως μπορεί να αναφέρεται με υποτιμητικό τρόπο σε αυτήν που τις παρέχει. Φυσικά αυτό ισχύει και αντίστροφα.
Το ότι γενικά οι άντρες έχουμε κάποιες "ορολογίες" για αυτού του είδους τις υπηρεσίες, επίσης δεν σημαίνει πως αυτές οι "ορολογίες" είναι ευπρόσδεκτες από κάθε κοπέλα που τις παρέχει.
Για να το πάω ένα βήμα παραπέρα, προφανώς και οι κοπέλες που αποδέχονται τις δικές μας "ορολογίες", αυτές της σελίδα όπως λες , έχουν κι αυτές "ορολογίες" τόσο γενικά για διάφορες κατηγορίες, όσο και για κάθε έναν από εμάς. Πιστεύω φίλε μου, πως δεν θα σου άρεσε να τις ακούσεις....
Υπάρχουν και κάποιες που δεν τις αποδέχονται. Αν δεν το σέβεσαι αυτό, δεν σέβεσαι την προσωπικότητά της, ανεξάρτητα από το αν σου είναι αρεστή ή όχι.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
Το έχω ξαναπεί. Το ότι κάποιος πληρώνει κάποιες συγκεκριμένες υπηρεσίες, δεν σημαίνει πως μπορεί να αναφέρεται με υποτιμητικό τρόπο σε αυτήν που τις παρέχει. Φυσικά αυτό ισχύει και αντίστροφα.
Το ότι γενικά οι άντρες έχουμε κάποιες "ορολογίες" για αυτού του είδους τις υπηρεσίες, επίσης δεν σημαίνει πως αυτές οι "ορολογίες" είναι ευπρόσδεκτες από κάθε κοπέλα που τις παρέχει.
Για να το πάω ένα βήμα παραπέρα, προφανώς και οι κοπέλες που αποδέχονται τις δικές μας "ορολογίες", αυτές της σελίδα όπως λες , έχουν κι αυτές "ορολογίες" τόσο γενικά για διάφορες κατηγορίες, όσο και για κάθε έναν από εμάς. Πιστεύω φίλε μου, πως δεν θα σου άρεσε να τις ακούσεις....
Υπάρχουν και κάποιες που δεν τις αποδέχονται. Αν δεν το σέβεσαι αυτό, δεν σέβεσαι την προσωπικότητά της, ανεξάρτητα από το αν σου είναι αρεστή ή όχι.
Δηλαδη οταν κανετε σεξ με τις γκομενες σας πως μιλατε ;
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280

dedalos61

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
63
Like
193
Πόντοι
0
Δηλαδή, όταν μιλάτε με την γκόμενά σας σε δημόσιο χώρο, μιλάτε με τον ίδιο τρόπο όπως όταν κάνετε σεξ;
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.686
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.686
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
Δηλαδή, όταν μιλάτε με την γκόμενά σας σε δημόσιο χώρο, μιλάτε με τον ίδιο τρόπο όπως όταν κάνετε σεξ;
Εγω συνηθως κανω στο δασος στο γαλατσι ετσι μιλαω και χειροτερα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.211
Κριτικές
41
Like
25.606
Πόντοι
17.470
Το έχω ξαναπεί. Το ότι κάποιος πληρώνει κάποιες συγκεκριμένες υπηρεσίες, δεν σημαίνει πως μπορεί να αναφέρεται με υποτιμητικό τρόπο σε αυτήν που τις παρέχει. Φυσικά αυτό ισχύει και αντίστροφα.
Το ότι γενικά οι άντρες έχουμε κάποιες "ορολογίες" για αυτού του είδους τις υπηρεσίες, επίσης δεν σημαίνει πως αυτές οι "ορολογίες" είναι ευπρόσδεκτες από κάθε κοπέλα που τις παρέχει.
Για να το πάω ένα βήμα παραπέρα, προφανώς και οι κοπέλες που αποδέχονται τις δικές μας "ορολογίες", αυτές της σελίδα όπως λες , έχουν κι αυτές "ορολογίες" τόσο γενικά για διάφορες κατηγορίες, όσο και για κάθε έναν από εμάς. Πιστεύω φίλε μου, πως δεν θα σου άρεσε να τις ακούσεις....
Υπάρχουν και κάποιες που δεν τις αποδέχονται. Αν δεν το σέβεσαι αυτό, δεν σέβεσαι την προσωπικότητά της, ανεξάρτητα από το αν σου είναι αρεστή ή όχι.
σε λίγο τύπε έτσι οπως τα λες θα χρεώνουν +20 για να μιλάμε με λέξεις μη "καθως πρέπει"
Οι ορολογίες αυτές δεν είναι αντρικές,τις λένε και οι γυναίκες!
Δεν ξέρω που με έχεις κατατάξει όπως λές και σε ποια κατηγορία με βάζεις,αλλά εσύ σίγουρα κατατάχτηκες μόνος σου στους αγαπούληδες!
 

therapistic

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
50
Like
94
Πόντοι
0
Τώρα δηλαδή το μέλος therapistic συμμορφώνεται με τους κανόνες τους site όταν με βρίζει αναίτια κ αναίσχυντα?
Η μήπως προσφέρει κάποια έγκυρη κ αξιόπιστη ενημέρωση?
Δεν σε βρίζω ούτε σε κράζω απλά μάθε να δέχεσαι και αρνητικές κριτικές για σένα. Η ζωή δεν είναι όλο μέλι γάλα. Υπάρχουν και σκατα που δυστυχώς μέσα στο πρόγραμμα.
Εσύ είσαι μία που διάλεξες αυτό το επάγγελμα σου βγήκε σε καλό καμαρώσε το και απόλαυσε το όσο μπορεις. Και κακές και καλές και αρνητικές κριτικές είναι διαφήμιση για σένα γιατί τι συζητάνε όλοι μην τα φοβάσαι αυτά. Να φοβάσαι τότε όταν δεν θα υπάρχει καμία πληροφορία για σένα της καλή είτε κακή. Τότε πρέπει να φοβάσαι και να κινηθείς κάπως για να ξανά μιλήσουν για σένα. Καλή τύχη.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.211
Κριτικές
41
Like
25.606
Πόντοι
17.470
Τώρα δηλαδή το μέλος therapistic συμμορφώνεται με τους κανόνες τους site όταν με βρίζει αναίτια κ αναίσχυντα?
Η μήπως προσφέρει κάποια έγκυρη κ αξιόπιστη ενημέρωση?
ναι δεν έχει ξεφύγει!
Αν ξέφευγε ο πρώτος θα ήμουν που θα εμπαινα μπροστά!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.672
Like
20.123
Έχει μια διαφορά το dirty talking κ η έλλειψη σεβασμού.
Κ ναι δεν θεωρώ ότι προάγει τον αισθησιασμό η το μασάζνα μου μιλήσει κάποιος με λέξεις πεζοδρόμιου κ χειρότερα γιαυτο κ το έχω ξεκαθαρίσει στο τρόπο που λειτουργω.ο καθένας έχει τα όρια του..
Δηλαδή το να με διαβαλλει ως ιερόδουλη η πόρνη είναι κριτική?
Θα ξεχάσουμε κ αυτά που ξέρουμε?
 

mikedr

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
77
Like
308
Πόντοι
20
Έχει μια διαφορά το dirty talking κ η έλλειψη σεβασμού.
Κ ναι δεν θεωρώ ότι προάγει τον αισθησιασμό η το μασάζνα μου μιλήσει κάποιος με λέξεις πεζοδρόμιου κ χειρότερα γιαυτο κ το έχω ξεκαθαρίσει στο τρόπο που λειτουργω.ο καθένας έχει τα όρια του..
Δηλαδή το να με διαβαλλει ως ιερόδουλη η πόρνη είναι κριτική?
Θα ξεχάσουμε κ αυτά που ξέρουμε?
Ετσι για να ξερουμε που ειμαστε...

Πορνεία ονομάζεται η προσφορά του ιδίου σώματος σε αόριστο αριθμό προσώπων, συνήθως άνευ επιλογής, προς συνουσία έναντι χρηματικής ή άλλης αμοιβής. Το άτομο που συστηματικά (ως επάγγελμα) παρέχει σεξουαλικές υπηρεσίες με τον τρόπο αυτό ονομάζεται «εκδιδόμενο». Η γυναίκα που «εκδίδεται» ονομάζεται επίσης «ιερόδουλη» ή κοινώς «πόρνη».
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.672
Like
20.123
Η αναφορά σου είναι τουλάχιστον άστοχη.
Να το πω άλλη μια φορά μήπως κ γίνει αντιληπτό σε 2-3 που επίμενουν να με μειώνουν.
γτ αυτό ισχύει είτε συμφωνείτε είτε όχι κ έχω κάθε επίγνωση της κατάστασης.
Μασεζ με αισθησιακές προεκτάσεις είμαι.τιποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.
Ένα από τα επίσημα είδη μασάζ είναι κ το αισθησιακό αποδεκτό κ αναγνωρισμένο παγκόσμια.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-07-23-23-51-11-747_com.android.chrome.png
    Screenshot_2021-07-23-23-51-11-747_com.android.chrome.png
    232,2 KB · Εμφανίσεις: 192

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Η αναφορά σου είναι τουλάχιστον άστοχη.
Να το πω άλλη μια φορά μήπως κ γίνει αντιληπτό σε 2-3 που επίμενουν να με μειώνουν.
γτ αυτό ισχύει είτε συμφωνείτε είτε όχι κ έχω κάθε επίγνωση της κατάστασης.
Μασεζ με αισθησιακές προεκτάσεις είμαι.τιποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.
Ένα από τα επίσημα είδη μασάζ είναι κ το αισθησιακό αποδεκτό κ αναγνωρισμένο παγκόσμια.
Δε νομίζω πως θα πετύχεις κάτι, μάλλον καλύτερα να προσπεράσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom