Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
183
Like
251
Πόντοι
21
Μια διόρθωση να κάνω καθώς δεν μπορώ να επεξεργαστώ το σχόλιο μου . Δεν έχω κάνει φραπέ με την Στεφανία αλλά ( στοματικό) νομίζω καλαμάκι το λένε ......
 

Letsmas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Μια διόρθωση να κάνω καθώς δεν μπορώ να επεξεργαστώ το σχόλιο μου . Δεν έχω κάνει φραπέ με την Στεφανία αλλά ( στοματικό) νομίζω καλαμάκι το λένε .....
Να σε ρωτησω, ειχε βγαλει το πλαστικο απο το καλαμακι ή προσπαθουσε να ρουφιξει με το πλαστικο πανω;
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Σαββαςfirsttime νομίζω κάπου έχεις μπερδευτεί (στην ορολογία στην διατύπωση δεν ξέρω..)
Λίγες σελίδες πίσω έχεις γράψει κριτική που αναφέρεις ξεκάθαρα ότι απολαύσες το βασικό πρόγραμμα μου(μασάζ κ χειροποίητη εκτόνωση).
Το ξαναγράφεις λίγο πιο πάνω κ εν τέλει αναφέρεσαι σε κάτι που δεν έχει συμβεί αλλά κ να είχαμε προχωρήσει σε κάποια άλλη υπηρεσία δεν θα χρειαζόταν να εκτεθεί γραπτώς με λεπτομέρειες..γτ δεν αντιπροσωπεύει κάτι τέτοιο το προφίλ που έχω επιλέξει να είναι χαμηλών τόνων χωρίς ανατριχιαστικες αναφορές..
Όποιος δεν γνωρίζει τα προγράμματα μου επακριβώς μπορεί να απευθυνθεί σε εμένα.
Καλημέρα
 

mikedr

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
77
Like
306
Πόντοι
20
Σαββαςfirsttime νομίζω κάπου έχεις μπερδευτεί (στην ορολογία στην διατύπωση δεν ξέρω..)
Λίγες σελίδες πίσω έχεις γράψει κριτική που αναφέρεις ξεκάθαρα ότι απολαύσες το βασικό πρόγραμμα μου(μασάζ κ χειροποίητη εκτόνωση).
Το ξαναγράφεις λίγο πιο πάνω κ εν τέλει αναφέρεσαι σε κάτι που δεν έχει συμβεί αλλά κ να είχαμε προχωρήσει σε κάποια άλλη υπηρεσία δεν θα χρειαζόταν να εκτεθεί γραπτώς με λεπτομέρειες..γτ δεν αντιπροσωπεύει κάτι τέτοιο το προφίλ που έχω επιλέξει να είναι χαμηλών τόνων χωρίς ανατριχιαστικες αναφορές..
Όποιος δεν γνωρίζει τα προγράμματα μου επακριβώς μπορεί να απευθυνθεί σε εμένα.
Καλημέρα

Ωρέ πού πάμε…​

Δεν ντρπεστε να μιλατε ετσι εδω μεσα!
Ακου εκει στοματικο!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
:*
 

Συνημμένα

  • IMG_20210722_141407.jpg
    IMG_20210722_141407.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 426

xronakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
134
Like
337
Πόντοι
21
Συμφωνώ κ εγώ πολύ ωραία η φώτο σου αλλά από κοντά είσαι πολύ καλύτερη, ανυπομονώ να σε ξαναδώ.
Φιλάκια πολλά πολλά.
 

iag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Στεφανία σε ευχαριστώ για χθες, ήταν υπέροχα, θα σε επισκευφτώ πάλι, σύντομα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.871
Πόντοι
41.443
Σαββαςfirsttime νομίζω κάπου έχεις μπερδευτεί (στην ορολογία στην διατύπωση δεν ξέρω..)
Λίγες σελίδες πίσω έχεις γράψει κριτική που αναφέρεις ξεκάθαρα ότι απολαύσες το βασικό πρόγραμμα μου(μασάζ κ χειροποίητη εκτόνωση).
Το ξαναγράφεις λίγο πιο πάνω κ εν τέλει αναφέρεσαι σε κάτι που δεν έχει συμβεί αλλά κ να είχαμε προχωρήσει σε κάποια άλλη υπηρεσία δεν θα χρειαζόταν να εκτεθεί γραπτώς με λεπτομέρειες..γτ δεν αντιπροσωπεύει κάτι τέτοιο το προφίλ που έχω επιλέξει να είναι χαμηλών τόνων χωρίς ανατριχιαστικες αναφορές..
Όποιος δεν γνωρίζει τα προγράμματα μου επακριβώς μπορεί να απευθυνθεί σε εμένα.
Καλημέρα
δεν σε ενοχλησε που σε αποκαλεσε ιεροδουλη και π...να,
δε σε πειραζει που εκτιθεσαι και εχεις νημα σε σαιτ που λεγεται bourdela,
δε σε ενοχλει που εδω σε αλλα νηματα για μασαζ αναφερουν μεχρι και για σεξ,
σε ενοχλησε που ανεφερε οτι του εκανες πιπα ή στοματικο ή οπως θες πεστο.
τροφη για σκεψη.
εγω απλα γελαω. :2funny::2funny::2funny:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
δεν σε ενοχλησε που σε αποκαλεσε ιεροδουλη και π...να,
δε σε πειραζει που εκτιθεσαι και εχεις νημα σε σαιτ που λεγεται bourdela,
δε σε ενοχλει που εδω σε αλλα νηματα για μασαζ αναφερουν μεχρι και για σεξ,
σε ενοχλησε που ανεφερε οτι του εκανες πιπα ή στοματικο ή οπως θες πεστο.
τροφη για σκεψη.
εγω απλα γελαω. :2funny::2funny::2funny:
Στοματικο λεγεται η συνουσια σε παρακαλω ???
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Λοιπόν εγώ όταν είχα πάει στην κοπέλα μου είχε κάνει μασαζ, μου πήρε τσιμπούκι και ύστερα στο κρεβάτι που υπήρχε απο πίσω την πήδηξα!
Αυτά έγιναν και έτσι τα γράφω εγώ!
Αν αρέσουν, δεν προσβάλω, δεν βρίζω και δεν γράφω κάτι ψέματα που δεν πήραν άλλα μέλη!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν σε ενοχλησε που σε αποκαλεσε ιεροδουλη και π...να,
δε σε πειραζει που εκτιθεσαι και εχεις νημα σε σαιτ που λεγεται bourdela,
δε σε ενοχλει που εδω σε αλλα νηματα για μασαζ αναφερουν μεχρι και για σεξ,
σε ενοχλησε που ανεφερε οτι του εκανες πιπα ή στοματικο ή οπως θες πεστο.
τροφη για σκεψη.
εγω απλα γελαω. :2funny::2funny::2funny:
Η μαλακία πάει σύννεφο!
 

Sancho Panza

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
310
Πόντοι
301
Συναγωνιστές πως τη βλέπετε την Στεφανία στην πρόσφατη φώτο?
Επειδή έχω καιρό που έχω κάνει συνάντηση μαζί της φαινεται φανερά αδυνατισμένη η κάνω λάθος?
Λόγω των ομολογουμένως καλών υπηρεσιών που παρέχει μπαίνει στα σιγουράκια με την πιο Petite εμφανιση καθώς τα λίγο παραπάνω κιλά θεωρώ οτι την χάλαγαν (βέβαια γούστα ειναι αυτα...)
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Σαββαςfirsttime νομίζω κάπου έχεις μπερδευτεί (στην ορολογία στην διατύπωση δεν ξέρω..)
Λίγες σελίδες πίσω έχεις γράψει κριτική που αναφέρεις ξεκάθαρα ότι απολαύσες το βασικό πρόγραμμα μου(μασάζ κ χειροποίητη εκτόνωση).
Το ξαναγράφεις λίγο πιο πάνω κ εν τέλει αναφέρεσαι σε κάτι που δεν έχει συμβεί αλλά κ να είχαμε προχωρήσει σε κάποια άλλη υπηρεσία δεν θα χρειαζόταν να εκτεθεί γραπτώς με λεπτομέρειες..γτ δεν αντιπροσωπεύει κάτι τέτοιο το προφίλ που έχω επιλέξει να είναι χαμηλών τόνων χωρίς ανατριχιαστικες αναφορές..
Όποιος δεν γνωρίζει τα προγράμματα μου επακριβώς μπορεί να απευθυνθεί σε εμένα.
Καλημέρα
Εδω γράφουμε για να ενημερωνομαστε μεταξύ μας για τις υπηρεσίες κλπ της κάθε κοπέλας. Αν κάποιος γράψει κάτι που δεν ισχύει ευχαρίστως να τον διαψεύσεις αλλά δεν μπορείς να πεις σε κάποιον γιατί έγραψε για τις υπηρεσίες που του προσφερες
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
183
Like
251
Πόντοι
21
Σαββαςfirsttime νομίζω κάπου έχεις μπερδευτεί (στην ορολογία στην διατύπωση δεν ξέρω..)
Λίγες σελίδες πίσω έχεις γράψει κριτική που αναφέρεις ξεκάθαρα ότι απολαύσες το βασικό πρόγραμμα μου(μασάζ κ χειροποίητη εκτόνωση).
Το ξαναγράφεις λίγο πιο πάνω κ εν τέλει αναφέρεσαι σε κάτι που δεν έχει συμβεί αλλά κ να είχαμε προχωρήσει σε κάποια άλλη υπηρεσία δεν θα χρειαζόταν να εκτεθεί γραπτώς με λεπτομέρειες..γτ δεν αντιπροσωπεύει κάτι τέτοιο το προφίλ που έχω επιλέξει να είναι χαμηλών τόνων χωρίς ανατριχιαστικες αναφορές..
Όποιος δεν γνωρίζει τα προγράμματα μου επακριβώς μπορεί να απευθυνθεί σε εμένα.
Καλημέρα
Καλησπέρα Στεφανία. Σωστά . Ισχύει η πρώτη κριτική που έχω κάνει. Έχω μπερδέψει τις ορολογίες του φόρουμ. Όχι δεν έγινε στοματικό....
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
183
Like
251
Πόντοι
21
Εδω γράφουμε για να ενημερωνομαστε μεταξύ μας για τις υπηρεσίες κλπ της κάθε κοπέλας. Αν κάποιος γράψει κάτι που δεν ισχύει ευχαρίστως να τον διαψεύσεις αλλά δεν μπορείς να πεις σε κάποιον γιατί έγραψε για τις υπηρεσίες που του προσφερες
Όχι φίλε μου δεν μου πρόσφερε στοματικό. Ήταν δικό μου λάθος. Το έγραψα εγώ λάθος. Η πρώτη μου κριτική ισχύει κανονικά και έμεινα φουλ ευχαριστημένος. Τώρα για το αν πρέπει να γράφουμε ή όχι κριτικές για τις υπηρεσίες είναι άλλη συζήτηση. Πάντως στο μήνυμά μου έχει δίκιο καθώς δεν έγινε στοματικό , έχω Μπερδέψει τις ορολογίες. Και ίσως να έχω και θέμα με την έκφραση μου στον γραπτό λόγο για αυτό και το οποίο μπέρδεμα.
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Όχι φίλε μου δεν μου πρόσφερε στοματικό. Ήταν δικό μου λάθος. Το έγραψα εγώ λάθος. Η πρώτη μου κριτική ισχύει κανονικά και έμεινα φουλ ευχαριστημένος. Τώρα για το αν πρέπει να γράφουμε ή όχι κριτικές για τις υπηρεσίες είναι άλλη συζήτηση. Πάντως στο μήνυμά μου έχει δίκιο καθώς δεν έγινε στοματικό , έχω Μπερδέψει τις ορολογίες. Και ίσως να έχω και θέμα με την έκφραση μου στον γραπτό λόγο για αυτό και το οποίο μπέρδεμα.
Όπως έγραψα και ποιο πάνω κάποια ανακρίβεια μπορεί να την διαψεύσει. Όμως άσχετα με το τι προφίλ θέλει η ίδια να περάσει εμείς έχουμε το δικαίωμα να γράψουμε για την εμπειρία μας μαζί της ώστε να ενημερωθούν τα υπόλοιπα μέλη. Άλλωστε αυτή είναι η ουσία του σαιτ
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
183
Like
251
Πόντοι
21
Όπως έγραψα και ποιο πάνω κάποια ανακρίβεια μπορεί να την διαψεύσει. Όμως άσχετα με το τι προφίλ θέλει η ίδια να περάσει εμείς έχουμε το δικαίωμα να γράψουμε για την εμπειρία μας μαζί της ώστε να ενημερωθούν τα υπόλοιπα μέλη. Άλλωστε αυτή είναι η ουσία του σαιτ
Εγώ φίλε μου την ανακρίβεια διόρθωσα που την έκανα άθελά μου κιόλας . Δεν ήθελα να κάνω κακό ίσα ίσα ήθελα να περιγράψω πόσο με κέρδισε
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Εγώ φίλε μου την ανακρίβεια διόρθωσα που την έκανα άθελά μου κιόλας . Δεν ήθελα να κάνω κακό ίσα ίσα ήθελα να περιγράψω πόσο με κέρδισε
Και καλά έκανες. Αλλά δεν κατάλαβα γιατί τόσο θέμα και αν σου εκανε Στοματικό αφού έτσι και αλλιώς υπάρχει στις υπηρεσίες της κοπέλας.
Τελοςπαντων ξεκαθαριστηκε και προχωράμε. Πάντως η δικιά μου η απάντηση πήγαινε προς τα γραφόμενα της στεφανιας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom