Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.685
Like
28.252
Πόντοι
5.006

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
μαλλον παραξεφυγε για αυτο και του κατεβασαν ποστ ...
08-32-05 Στεφανία μασάζ.png
δεν με ενδιέφερε και πολύ αυτό!
Είναι εκδιδόμενη και κάνει τα πάντα με πρόφαση το μασαζ!
Και αυτό δεν μπορεί να το κατεβάσει και αμφισβητήσει ΚΑΝΕΝΑΣ
Τα σέβη μου!
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Αν κρίνω από τα σχόλια των περισσότερων εδώ, αλλά και σε άλλα threads, με την σκατοψυχια που βγάζετε δεν πρέπει να γαμάτε κοπέλα, που δεν είναι πουτανα όπως λέτε, ούτε με αίτηση.

Έτσι τα πληρώνουν αυτές στις οποίες σας παίρνει.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
εγώ πάλι αν κρίνω απο τα σχόλια κάποιων που δεν έχουν συνεισφέρει στο forum TIΠΟΤΑ, με την αγαπουλίαση που βγάζετε είναι σίγουρο ότι θα έχετε φτάσει τα 30+ και δεν θα έχετε γαμήσει καμία!
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
εγώ πάλι αν κρίνω απο τα σχόλια κάποιων που δεν έχουν συνεισφέρει στο forum TIΠΟΤΑ, με την αγαπουλίαση που βγάζετε είναι σίγουρο ότι θα έχετε φτάσει τα 30+ και δεν θα έχετε γαμήσει καμία!
Δεν έχω κάνει κριτική και μου κάνεις την μούρη κρέας αλπουλα.
Σκύβω το κεφαλι ντροπιασμένος
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Όπως και να χει μπερδεύετε τα πράγματα επειδή ακριβώς έχετε κομπλέξ.

Η δουλειά της πόρνης σίγουρα δεν είναι δουλειά με κύρος.

Επίσης δουλειά χωρίς κύρος είναι και αυτή του σκουπιδιαρη η του εκκενωτη βόθρων.

Σε κάθε περίπτωση δεν τους υποτιμάς επειδή ενώ κάνουν την δουλειά που κάνουν, θέλουν να τους φέρεσαι με την αξιοπρέπεια που αρμόζει στον κάθε άνθρωπο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ποιος μίλησε για εσένα τύπε?
Εγώ έχω την μύγα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.872
Πόντοι
41.443
Αν κρίνω από τα σχόλια των περισσότερων εδώ, αλλά και σε άλλα threads, με την σκατοψυχια που βγάζετε δεν πρέπει να γαμάτε κοπέλα, που δεν είναι πουτανα όπως λέτε, ούτε με αίτηση.

Έτσι τα πληρώνουν αυτές στις οποίες σας παίρνει.
ασχετο το ενα με το αλλο τυπε.
εχεις καταλαβει σε ποιο φορουμ γραφεις?
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Όπως και να χει μπερδεύετε τα πράγματα επειδή ακριβώς έχετε κομπλέξ.

Η δουλειά της πόρνης σίγουρα δεν είναι δουλειά με κύρος.

Επίσης δουλειά χωρίς κύρος είναι και αυτή του σκουπιδιαρη η του εκκενωτη βόθρων.

Σε κάθε περίπτωση δεν τους υποτιμάς επειδή ενώ κάνουν την δουλειά που κάνουν, θέλουν να τους φέρεσαι με την αξιοπρέπεια που αρμόζει στον κάθε άνθρωπο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εγώ έχω την μύγα.
Την αξιοπρέπεια την κερδίζεις δεν την απαιτείς. Δεν νομίζω κάνεις να αναφερθηκε σε σύνολο των κοριτσιών.
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
ασχετο το ενα με το αλλο τυπε.
εχεις καταλαβει σε ποιο φορουμ γραφεις?
Εξήγησε μου ποια είναι η διαφορά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την αξιοπρέπεια την κερδίζεις δεν την απαιτείς. Δεν νομίζω κάνεις να αναφερθηκε σε σύνολο των κοριτσιών.
Με αξιοπρέπεια φέρεσαι σε κάθε άνθρωπο. Αυτό είναι που σε κάνει πολιτισμένο.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Εξήγησε μου ποια είναι η διαφορά
τύπε καταρχάς χαίρομαι που έχεις την αυτογνωσία και ξέρεις ότι δεν έχεις συνεισφέρει σε αυτό το forum.
Επίσης μια κοπέλα που παίρνει χρήματα, χωρίς απόδειξη, για να σου κάνει στοματικό και να έχεις διείσδυση μετά τι είναι???
Απαντάω εκδιδόμενη!
Τέλος!
Αν η συγκεκριμένη δεν της αρέσει να αλλάξει δουλειά!
Δεν αναφερθηκα υποτιμητικά αλλά τα γράφω όπως είναι τα πράγματα!
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Εξήγησε μου ποια είναι η διαφορά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Με αξιοπρέπεια φέρεσαι σε κάθε άνθρωπο. Αυτό είναι που σε κάνει πολιτισμένο.
Επειδή είμαι πολιτισμένος άνθρωπος αυτοί που αξίζουν να τους φερομαι με αξιοπρέπεια την παίρνουν, στους υπόλοιπους απλά αδιαφορία. Όχι όμως χωρίς να πάρουν την απάντηση τους πρωτα
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
τύπε καταρχάς χαίρομαι που έχεις την αυτογνωσία και ξέρεις ότι δεν έχεις συνεισφέρει σε αυτό το forum.
Επίσης μια κοπέλα που παίρνει χρήματα, χωρίς απόδειξη, για να σου κάνει στοματικό και να έχεις διείσδυση μετά τι είναι???
Απαντάω εκδιδόμενη!
Τέλος!
Αν η συγκεκριμένη δεν της αρέσει να αλλάξει δουλειά!
Δεν αναφερθηκα υποτιμητικά αλλά τα γράφω όπως είναι τα πράγματα!
Αναμφισβήτητα είναι πόρνη. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι την ένταση με την οποία το τονίζουν κάποιοι.

Χαιρω πολύ. Στο bourdela.com είμαστε σε νήμα κοπέλας που προσφέρει ερωτικές υπηρεσίες με χρηματικό αντίτιμο. Το ξέρουμε και εμείς και αυτη.

Όπως είπε και κάποιος πιο πάνω στις γυναίκες μας μιλάμε βρώμικα πάνω στο σεξ, όμως προσωπικα μου χει τυχει κοπέλα που δεν της άρεσε αυτό. Ναι της έσκιζα τον κώλο, αλλά δεν την άρεσε να της λέω ότι την ξεκωλιαζω.

Δεν αρέσουν σε όλους μας τα ίδια πράγματα, ούτε μας φτιάχνουν τα ίδια πράγματα.

Αυτό πιστεύω είναι κάτι που πρέπει να σέβεσαι ανεξάρτητα του τι είναι αυτός που έχεις απέναντι σου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επειδή είμαι πολιτισμένος άνθρωπος αυτοί που αξίζουν να τους φερομαι με αξιοπρέπεια την παίρνουν, στους υπόλοιπους απλά αδιαφορία. Όχι όμως χωρίς να πάρουν την απάντηση τους πρωτα
Σύμφωνοι.
Αλλά αυτό δεν είναι αδιαφορία.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Αναμφισβήτητα είναι πόρνη. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι την ένταση με την οποία το τονίζουν κάποιοι.

Χαιρω πολύ. Στο bourdela.com είμαστε σε νήμα κοπέλας που προσφέρει ερωτικές υπηρεσίες με χρηματικό αντίτιμο. Το ξέρουμε και εμείς και αυτη.

Όπως είπε και κάποιος πιο πάνω στις γυναίκες μας μιλάμε βρώμικα πάνω στο σεξ, όμως προσωπικα μου χει τυχει κοπέλα που δεν της άρεσε αυτό. Ναι της έσκιζα τον κώλο, αλλά δεν την άρεσε να της λέω ότι την ξεκωλιαζω.

Δεν αρέσουν σε όλους μας τα ίδια πράγματα, ούτε μας φτιάχνουν τα ίδια πράγματα.

Αυτό πιστεύω είναι κάτι που πρέπει να σέβεσαι ανεξάρτητα του τι είναι αυτός που έχεις απέναντι σου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σύμφωνοι.
Αλλά αυτό δεν είναι αδιαφορία.
δες πως ξεκίνησε όλο αυτό και θα διαπιστώσεις ότι έχουμε δίκιο!
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Αναμφισβήτητα είναι πόρνη. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι την ένταση με την οποία το τονίζουν κάποιοι.

Χαιρω πολύ. Στο bourdela.com είμαστε σε νήμα κοπέλας που προσφέρει ερωτικές υπηρεσίες με χρηματικό αντίτιμο. Το ξέρουμε και εμείς και αυτη.

Όπως είπε και κάποιος πιο πάνω στις γυναίκες μας μιλάμε βρώμικα πάνω στο σεξ, όμως προσωπικα μου χει τυχει κοπέλα που δεν της άρεσε αυτό. Ναι της έσκιζα τον κώλο, αλλά δεν την άρεσε να της λέω ότι την ξεκωλιαζω.

Δεν αρέσουν σε όλους μας τα ίδια πράγματα, ούτε μας φτιάχνουν τα ίδια πράγματα.

Αυτό πιστεύω είναι κάτι που πρέπει να σέβεσαι ανεξάρτητα του τι είναι αυτός που έχεις απέναντι σου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σύμφωνοι.
Αλλά αυτό δεν είναι αδιαφορία.
Όπως το είπες αδερφέ. Είχες κοπελα που δεν της άρεσε να της μιλάς έτσι όπως υπάρχουν πάρα πολλές. Επειδή εσύ το γουστάρεις όμως πας και σκας τα 100 για να τα πεις. Δεν είναι κάτι το τραγικό. Ούτε να την πλακώσεις είπαμε ούτε τίποτα. Ένας ρόλος είναι και αυτός που θα παίξει. Δηλαδή δεν την πειράζει που θα πάει επί πληρωμή με έναν άγνωστο αλλά την πειράζει αν ο άλλος της μιλήσει βρώμικα στο σεχ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Σαββαςfirsttime νομίζω κάπου έχεις μπερδευτεί (στην ορολογία στην διατύπωση δεν ξέρω..)
Λίγες σελίδες πίσω έχεις γράψει κριτική που αναφέρεις ξεκάθαρα ότι απολαύσες το βασικό πρόγραμμα μου(μασάζ κ χειροποίητη εκτόνωση).
Το ξαναγράφεις λίγο πιο πάνω κ εν τέλει αναφέρεσαι σε κάτι που δεν έχει συμβεί αλλά κ να είχαμε προχωρήσει σε κάποια άλλη υπηρεσία δεν θα χρειαζόταν να εκτεθεί γραπτώς με λεπτομέρειες..γτ δεν αντιπροσωπεύει κάτι τέτοιο το προφίλ που έχω επιλέξει να είναι χαμηλών τόνων χωρίς ανατριχιαστικες αναφορές..
Όποιος δεν γνωρίζει τα προγράμματα μου επακριβώς μπορεί να απευθυνθεί σε εμένα.
Καλημέρα
για του λόγου το αληθές!
Δεν αρέσκεται να γράφουμε κάποια πτράγματα γιατί δεν αντιπροσωπεύει κάτι τέτοιο το πρόφίλ της!
Δηλαδή η απόλυτη υποκρισία!
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Όπως το είπες αδερφέ. Είχες κοπελα που δεν της άρεσε να της μιλάς έτσι όπως υπάρχουν πάρα πολλές. Επειδή εσύ το γουστάρεις όμως πας και σκας τα 100 για να τα πεις. Δεν είναι κάτι το τραγικό. Ούτε να την πλακώσεις είπαμε ούτε τίποτα. Ένας ρόλος είναι και αυτός που θα παίξει. Δηλαδή δεν την πειράζει που θα πάει επί πληρωμή με έναν άγνωστο αλλά την πειράζει αν ο άλλος της μιλήσει βρώμικα στο σεχ?
Θα πας σε αυτή που της αρέσει να το ακούει.
Γιατί ρε παιδάκι μου ναι πληρώνεις δεν λέω, και πληρώνεις για να λάβεις μια υπηρεσία.

Όμως υπάρχουν κάποια πράγματα που πρέπει να λάβουμε υπόψη.
1ον)
Θα πας να μιλήσεις βρώμικα σε αυτή που της αρέσει να της μιλάνε βρώμικα. Σε διαφορετική περίπτωση πιθανόν δεν θα περάσεις καλά γιατί και αυτή θα σπάστει.
2ον) Σε άμεση συνάρτηση με το πρώτο.
Θα μου πεις. Αφού πληρώνεις, πρέπει να τα δεχτεί. Δεν είναι και τίποτα να την πεις πουτανα για παράδειγμα.
Θα συμφωνήσω. Όμως το δεύτερο που πρέπει να λάβουμε υπόψη, είναι πως καλώς η κακώς ίσως δεν είναι όλοι τόσο καλοί επαγγελματίες.
Για παράδειγμα.

Κάποια που είναι "ψυχρή" επαγγελματίας, θα την πεις πουτανα και δεν θα την πειράξει καν. Είτε γιατί το έχει αποδεχτεί, είτε γιατί το βλέπει ως μέρος της διαδικασίας.

Κάποια άλλη που δεν είναι σε αυτή την κατηγορία όμως θα χαλάστει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom