Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Στεφανία θα πας καθολου διακοπές ή θα εισαι διαθεσιμη ολο το καλοκαιρι?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Στεφανία θα πας καθολου διακοπές ή θα εισαι διαθεσιμη ολο το καλοκαιρι?
Καλησπέρα Άλεξ.
Μετά την Μύκονο το χάος χαχαχ.. επειδή από ότι φαίνεται μας επιφυλάσσουν εκπλήξεις κ ανατροπές λέω να μείνω εδώ στις επάλξεις ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Καλησπέρα Άλεξ.
Μετά την Μύκονο το χάος χαχαχ.. επειδή από ότι φαίνεται μας επιφυλάσσουν εκπλήξεις κ ανατροπές λέω να μείνω εδώ.
Ενταξει γλυκια μου αυτο ηθελα να μαθω. Να εισαι παντα καλα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ενταξει γλυκια μου αυτο ηθελα να μαθω. Να εισαι παντα καλα
Η Στεφανία νομίζω είναι ο τύπος γυναίκας που λατρεύεις. Βλέπω αν την επισκεφθείς να παρατάει το άθλημα ?‍❤️‍?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Η αναφορά σου είναι τουλάχιστον άστοχη.
Να το πω άλλη μια φορά μήπως κ γίνει αντιληπτό σε 2-3 που επίμενουν να με μειώνουν.
γτ αυτό ισχύει είτε συμφωνείτε είτε όχι κ έχω κάθε επίγνωση της κατάστασης.
Μασεζ με αισθησιακές προεκτάσεις είμαι.τιποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.
Ένα από τα επίσημα είδη μασάζ είναι κ το αισθησιακό αποδεκτό κ αναγνωρισμένο παγκόσμια.
κοροϊδεύεις τον εαυτό σου και το ξέρεις!
Απο την στιγμή που κάνεις στοματικό(είδες το γράφω όπως θέλεις εσύ) και δέχεσαι διείσδυση μετα αμοιβής είσαι εκδιδόμενη!
Αν όλο αυτό το ντύνεις με το μανδύα του μασαζ δεν αλλάζει τίποτα!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.665
Πόντοι
456
Η Στεφανία νομίζω είναι ο τύπος γυναίκας που λατρεύεις. Βλέπω αν την επισκεφθείς να παρατάει το άθλημα ?‍❤️‍?
Απ' ό,τι αντεληφθην απο τις αντιδρασεις των συναγωνιστων , η στεφανια ειναι μια γυναικα που ή τη λατρευεις ή τη μισεις . με εχετε μπερδεψει ρε γμτ. εγω ,που δεν τρεφω κανενα συναισθημα για τις κυριες , εχω προβλημα ? ξερετε καμμια καλη ψυχολογο ? με εκτονωση στο τελος θα προτιμουσα ....:wink:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Η Στεφανία νομίζω είναι ο τύπος γυναίκας που λατρεύεις. Βλέπω αν την επισκεφθείς να παρατάει το άθλημα ?‍❤️‍?
Την εχω ηδη επισκεφθει και αντιλαμβανομαι πληρως αυτο που λες
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Επειδή πρώτος αντέδρασα στο αρχικό μήνυμα που έγραψε η στεφάνια και μετά ξεκίνησε μια μεγάλη κουβέντα πιστεύω ότι έχει χαθεί λίγο το νόημα.
Αυτό που θέλει μάλλον η στεφάνια είναι ο πελάτης που θα πάει να μην περιγράψει αναλυτικά το τι κανει με την στεφάνια. Και αυτό για διάφορους λόγους. Είτε γιατί δεν προσφέρει τις ίδιες υπηρεσίες σε όλους (λόγω καθαριότητας κλπ), είτε γιατί μπορεί κάποιους να μην τους κάνουν οι υπηρεσίες της, είτε ακόμα και για λόγους ασφαλείας.
Γνωρίζοντας όμως ότι εδώ είναι ένα σαιτ που έχει αυτό το σκοπό είναι δύσκολο να μην αναφερθούν.
Στεφάνια λέγοντας όμως ότι προσφέρεις μασαζ με αισθησιακές προεκτάσεις χάνεις το οποίο δίκιο έχεις. Είσαι μια κοπέλα που κατέχει το μασαζ και εκδίδεται κιόλας.
Καλό είναι να κλείσει εδώ το θέμα γιατί βλέπω πολλούς να κάνουν τους δικηγόρους σου και θα σου ζητάνε έκπτωση για τις υπηρεσίες τους.
Υσ. Έχω βρεθεί με την στεφάνια κανοντας το βασικο προγραμμα και πέρασα υπέροχα. Δεν θα ξαναβρεθώ για άλλους λόγους που αφορά μόνο εκείνη και δεν έχει σχέση με τις υπηρεσίες της.
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
183
Like
251
Πόντοι
21
Το μόνο που ζήτησα είναι να υπάρχει λίγη κομψότητα στο τρόπο που λέγεται ότι λέγεται κ να αποπνέει έναν σεβασμό το ύφος.
Μασεζ με συγκεκριμένες αισθησιακές προεκτάσεις είμαι δεν νομίζω ότι είναι τόσο δυσκολο η παράλογο να κρατήσουν κ ένα επίπεδο μαζί μου ορισμένοι.

Το μόνο που ζήτησα είναι να υπάρχει λίγη κομψότητα στο τρόπο που λέγεται ότι λέγεται κ να αποπνέει έναν σεβασμό το ύφος.
Μασεζ με συγκεκριμένες αισθησιακές προεκτάσεις είμαι δεν νομίζω ότι είναι τόσο δυσκολο η παράλογο να κρατήσουν κ ένα επίπεδο μαζί μου ορισμένοι.
Δεν ήθελα σε καμία περίπτωση να σε προσβάλλω. Ίσα ίσα ήθελα να εκθιασω το άτομο σου. Σίγουρα έκανα κάτι που σε πείραξε , αν και νόμιζα πως θα οδηγήσει σε θετικές γνώμες , για αυτό και σου ζητώ συγνώμη....

Vip, vfm Stefania.
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
183
Like
251
Πόντοι
21
Γενικά θα ήταν τίμιο από την πλευρά των κοριστιών που ερχονται σε επαφη με κόσμο να είναι εμβολιασμένες. Και αφορά ολα τα επαγγέλματα οπως υγειονομικοί κ.α
Είναι σεβασμός στον πελάτη και σίγουρα του δημιουργείς μια αισθηση ασφάλειας ωστε να σε συναντήσει ευκολότερα.
Έχει αναφερθεί και άλλος φίλος σε αυτό το θέμα , ίσως να είσαι ο ίδιος δεν έχω συγκρατήσει όνομα . Σεβαστή η γνώμη σου , όμως η ίδια είτε μπορεί να μην θέλει να κάνει το εμβόλιο είτε δεν θέλει να το πει στο φόρουμ. Στα λέω εγώ που τι έχω κάνει!
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
ναι δεν έχει ξεφύγει!
Αν ξέφευγε ο πρώτος θα ήμουν που θα εμπαινα μπροστά!
μαλλον παραξεφυγε για αυτο και του κατεβασαν ποστ ...
08-32-05 Στεφανία μασάζ.png
 

matakiasm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
136
Κριτικές
8
Like
551
Πόντοι
301
κοροϊδεύεις τον εαυτό σου και το ξέρεις!
Απο την στιγμή που κάνεις στοματικό(είδες το γράφω όπως θέλεις εσύ) και δέχεσαι διείσδυση μετα αμοιβής είσαι εκδιδόμενη!
Αν όλο αυτό το ντύνεις με το μανδύα του μασαζ δεν αλλάζει τίποτα!
Εντάξει και εσύ! Το κορίτσι κάνει αισθησιακό μασάζ και άμα γουστάρεις και γουστάρει και εκείνη τον παίρνει λίγο ... αμεσως να την πεις πουτάνα και συ!! τσ τς τς
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
22
Like
1.241
Πόντοι
1.076
Η Στεφανια αν σε ενδιαφερει το μασαζακι σε εναν καθαρο κ διακριτικο χωρο,με ερωτικη διαθεση κ να χαλαρωσεις ειναι VFM.Στο απλο προγραμμα της δεν υπαρχει καλυτερη,στην ιδια τιμη τουλαχιστον στα βορεια προαστια.
Τα υπολοιπα,προσωπικα μου ειναι λιγο τσιμπημενη η τιμη κ προτιμω να τα βρω αλλου με περισσοτερες επιλογες σε κοριτσα,γυναικες,οπως την βρισκει ο καθενας.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.871
Πόντοι
41.443
δεν ξέρω αν κάνει πλέον, αλλά σίγουρα έκανε στοματικό παλιότερα
εμενα τα λες?
και οχι μονο αυτο. εχει και συνεχεια.
τα ξερω απο πρωτο χερι τι κανει.

στην ιδια πεστα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom