Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
για του λόγου το αληθές!
Δεν αρέσκεται να γράφουμε κάποια πτράγματα γιατί δεν αντιπροσωπεύει κάτι τέτοιο το πρόφίλ της!
Δηλαδή η απόλυτη υποκρισία!
Νομίζω ο συγκεκριμένος όντως παραδέχτηκε το λάθος του σχετικά με το τι υπηρεσίες του εδωσε και νομίζω ότι αυτό την πειράξε.

Γιατί έχω διαβάσει πολλές κριτικές εδώ με το τι έχει γίνει με την Στεφανία και σε κανέναν άλλο δεν έχει βάλει χέρι για το τι λέει.
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Θα πας σε αυτή που της αρέσει να το ακούει.
Γιατί ρε παιδάκι μου ναι πληρώνεις δεν λέω, και πληρώνεις για να λάβεις μια υπηρεσία.

Όμως υπάρχουν κάποια πράγματα που πρέπει να λάβουμε υπόψη.
1ον)
Θα πας να μιλήσεις βρώμικα σε αυτή που της αρέσει να της μιλάνε βρώμικα. Σε διαφορετική περίπτωση πιθανόν δεν θα περάσεις καλά γιατί και αυτή θα σπάστει.
2ον) Σε άμεση συνάρτηση με το πρώτο.
Θα μου πεις. Αφού πληρώνεις, πρέπει να τα δεχτεί. Δεν είναι και τίποτα να την πεις πουτανα για παράδειγμα.
Θα συμφωνήσω. Όμως το δεύτερο που πρέπει να λάβουμε υπόψη, είναι πως καλώς η κακώς ίσως δεν είναι όλοι τόσο καλοί επαγγελματίες.
Για παράδειγμα.

Κάποια που είναι "ψυχρή" επαγγελματίας, θα την πεις πουτανα και δεν θα την πειράξει καν. Είτε γιατί το έχει αποδεχτεί, είτε γιατί το βλέπει ως μέρος της διαδικασίας.

Κάποια άλλη που δεν είναι σε αυτή την κατηγορία όμως θα χαλάστει.
Ααα μπράβο. Έρχεσαι στα λόγια μου. Μια σωστή επαγγελματίας θα τις περάσει αδιάφορο όπως όλο το ραντεβού.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
ρε σεις, δεν έγινε όλο αυτο το θέμα γιατί πήγε κάποιος και δεν τον άφησε να της μιλήσει βρώμικα αλλά επειδή δεν της αρέσει να τα γράφουμε όπως είναι και θέλει να τα στολίζουμε όμορφα!
Ε όχι δεν θα μου πει εμένα καμία πως θα τα γράψω!
Αν τον πήρε στο στόμα της σημαίνει ότι μου έκανε τσιμπούκι και αν μου άνοιξε τα πόδια της σημαίνει ότι πηδηχτήκαμε
take it or leave it
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νομίζω ο συγκεκριμένος όντως παραδέχτηκε το λάθος του σχετικά με το τι υπηρεσίες του εδωσε και νομίζω ότι αυτό την πειράξε.

Γιατί έχω διαβάσει πολλές κριτικές εδώ με το τι έχει γίνει με την Στεφανία και σε κανέναν άλλο δεν έχει βάλει χέρι για το τι λέει.
εγώ πάντως είχα πκηρώσει για το φουλ πακέτο και έτσι μπορώ και το γράφω όπως θέλω!
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Ααα μπράβο. Έρχεσαι στα λόγια μου. Μια σωστή επαγγελματίας θα τις περάσει αδιάφορο όπως όλο το ραντεβού.
Σίγουρα. Στο νήμα της Αντριάννας πχ γίνεται χαμός για ξεκωλιασματα και πουτανιες.
Διαφορετικός άνθρωπος ο ένας όμως, διαφορετικός ο άλλος.

Γιατί να κάνεις κάτι που ξέρεις ότι τον πειράζει, αυτό δεν καταλαβαίνω;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Ναι ρε @alpula .
Έχω διαβάσει κριτική ατόμου εδώ, που έλεγε ότι την είχε χύσει και στο στόμα. Παρόλα αυτά δεν είπε κάτι η Στεφανία.

Για αυτό υποθέτω πως το πρόβλημα της είναι να μην λέγονται πράγματα που δεν έγιναν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Σίγουρα. Στο νήμα της Αντριάννας πχ γίνεται χαμός για ξεκωλιασματα και πουτανιες.
Διαφορετικός άνθρωπος ο ένας όμως, διαφορετικός ο άλλος.

Γιατί να κάνεις κάτι που ξέρεις ότι τον πειράζει, αυτό δεν καταλαβαίνω;
γιατί δεν μπορεί να μου επιβάλει η κάθε μια πως θα εκφραστώ!
Αν γράψω κάτι ψέμα να μου την πέσει, αν όμως όχι θα εκφραστώ όπως θέλω!
Σου ξαναλέω αν εκεινη κοροϊδεύει τον εαυτό της με το μανδύα του μασαζ και θέλει να "ξεχνάει" τα υπόλοιπα, δεν σημαίνει ότι δεν έχουν γίνει!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι ρε @alpula .
Έχω διαβάσει κριτική ατόμου εδώ, που έλεγε ότι την είχε χύσει και στο στόμα. Παρόλα αυτά δεν είπε κάτι η Στεφανία.

Για αυτό υποθέτω πως το πρόβλημα της είναι να μην λέγονται πράγματα που δεν έγιναν.
σε αυτό συμφωνώ!
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Σίγουρα. Στο νήμα της Αντριάννας πχ γίνεται χαμός για ξεκωλιασματα και πουτανιες.
Διαφορετικός άνθρωπος ο ένας όμως, διαφορετικός ο άλλος.

Γιατί να κάνεις κάτι που ξέρεις ότι τον πειράζει, αυτό δεν καταλαβαίνω;
Απλά η διαφορά είναι ότι το να μιλήσεις άσχημα στο σεχ δεν προσφέρεται σαν extra υπηρεσία. Είναι κάτι που γίνεται. Αν κάποια δεν το δέχεται ας το βάλει η ίδια στην αγγελία της ότι δεν.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Απλά η διαφορά είναι ότι το να μιλήσεις άσχημα στο σεχ δεν προσφέρεται σαν extra υπηρεσία. Είναι κάτι που γίνεται. Αν κάποια δεν το δέχεται ας το βάλει η ίδια στην αγγελία της ότι δεν.....
Εδώ είναι αυτό που είπε και ο αλπουλα πιο πάνω.

Δεν μιλαμε για την πράξη, αλλά μιλαμε για το φόρουμ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Το φουλ πακέτο πάει σε όλους ή παίζει και επιλεκτικότητα; Να ξέρω να την πάω σε κομμωτήριο τη φουφού μου πριν της την παρουσιάσω
σε όλους!
Αν έπαιρνα κάτι που ήταν μόνο για εμένα δεν θα το έγραφα για να την εκθέσω!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.675
Πόντοι
456
τύπε καταρχάς χαίρομαι που έχεις την αυτογνωσία και ξέρεις ότι δεν έχεις συνεισφέρει σε αυτό το forum.
Επίσης μια κοπέλα που παίρνει χρήματα, χωρίς απόδειξη, για να σου κάνει στοματικό και να έχεις διείσδυση μετά τι είναι???
Απαντάω εκδιδόμενη!
Τέλος!
Αν η συγκεκριμένη δεν της αρέσει να αλλάξει δουλειά!
Δεν αναφερθηκα υποτιμητικά αλλά τα γράφω όπως είναι τα πράγματα!
χωρις αποδειξη ??????????????????
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.675
Πόντοι
456
γιατί δεν μπορεί να μου επιβάλει η κάθε μια πως θα εκφραστώ!
Αν γράψω κάτι ψέμα να μου την πέσει, αν όμως όχι θα εκφραστώ όπως θέλω!
Σου ξαναλέω αν εκεινη κοροϊδεύει τον εαυτό της με το μανδύα του μασαζ και θέλει να "ξεχνάει" τα υπόλοιπα, δεν σημαίνει ότι δεν έχουν γίνει!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


σε αυτό συμφωνώ!
Αδερφε , ας το βλεπει οπως θελει . κι εμεις το βλεπουμε οπως θεμε .αν θελει να το περιγραφει σαν "ερωτικες προεκτασεις " γιατι χαλιεσαι ? οσοι εχουμε παει ξερουμε και τα λεμε .στο κατω κατω εκεινη χανει πελατες αφου οι περισσοτεροι εδω μεσα ενδιαφερονται για ολοκληρο το πακετο . ειρηνη ημιν!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε τύποι, δεν σας καταλαβαινω
Υπαρχουν ενα σωρο νηματα με εκδιδομενες.
Δεν εχω δει ποτέ σε καμια, να την πειτε "πουτανα" στα μουτρα της.


Εδω γιατι εχετε φαει κολληματακι?
Επειδη η Στεφανια καλως ή κακώς εχει μια ευαισθησια στις "ορολογιες", θελετε να της πατε κοντρα? Να την βαλουμε να γραψει και τιμωρια εκατο φορες "ειμαι πουτανα"?
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Η Στεφανία είναι ένα γλυκύτατο πλάσμα! Νομίζω σε αυτό συμφωνούμε (σχεδόν) όλοι! Τώρα από εκεί και πέρα πουλάει κι ένα "παραμύθι". Όποιος δε γουστάρει τα "παραμύθια" υπάρχουν άπειρες επιλογές, καλύτερες και ομορφότερες (βλ. call girls)
Για τους "αγαπούληδες", για αυτούς που τους αρέσουν τα "παραμύθια" ή που θέλουν κάποια στιγμή και το κάτι διαφορετικό, η Στεφανία είναι ιδανική επιλογή, προσωπική μου εκτίμηση!
Οπότε αυτός που θέλει να ζήσει αυτήν την ευεξία, είτε θα πάει με τα νερά της είτε δε θα το ζήσει! Εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί το "παραμύθι".
Ίσα ίσα με ταξιδεύει...
Και μη πείτε ορισμένοι ότι παίρνω έκπτωση. Πληρώνω όσο ΟΛΟΙ! Και επίσης έχω να τη δω 1.5 χρόνο, και για λόγους COVID, δεν ξέρω πότε θα τα καταφέρω τελικά...
 

Putaekk

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Like
29
Πόντοι
0
Όπως και να έχει, είμαστε διαφορετικοί άνθρωποι.

Εκείνοι που συγκινούνται βλέποντας "Το κορίτσι πάνω στη γέφυρα" και εκείνοι που συγκινούνται βλέποντας τον "Robocop", προφανώς θα έχουν διαφορετικές επιλογές σε όλα τα επίπεδα.

Δυστυχώς όμως, η αμορφωσιά, η απαιδευσιά και η έλλειψη καλλιέργειας, έχουν ως αποτέλεσμα τα άτομα αυτά να είναι ανυπόληπτα. Άτομα που δεν σέβεται και δεν υπολογίζει κανείς. Τέτοια άτομα με τέτοια κόμπλεξ κατωτερότητας είναι προφανώς πληγωμένα και προσπαθούν να φέρουν και άλλους στον βούρκο της ανυποληψίας που ζουν και τα ίδια ώστε να αισθανθούν καλύτερα.

Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να επιτρέψει κανείς σε αυτά τα άτομα, τρίτης διαλογής, να τον ρίξουν στο επίπεδό τους γιατί έτσι η ζωή δεν έχει κανένα νόημα. Για το λόγο αυτό, η Στεφανία και τα άλλα κορίτσια που έχουν επίπεδο, θα πρέπει να ρίξουν άκυρο σε εκείνους που βρίσκονται στο αρχικό στάδιο της ανθρώπινης ανάπτυξης.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.872
Πόντοι
41.443
Όπως και να έχει, είμαστε διαφορετικοί άνθρωποι.

Εκείνοι που συγκινούνται βλέποντας "Το κορίτσι πάνω στη γέφυρα" και εκείνοι που συγκινούνται βλέποντας τον "Robocop", προφανώς θα έχουν διαφορετικές επιλογές σε όλα τα επίπεδα.

Δυστυχώς όμως, η αμορφωσιά, η απαιδευσιά και η έλλειψη καλλιέργειας, έχουν ως αποτέλεσμα τα άτομα αυτά να είναι ανυπόληπτα. Άτομα που δεν σέβεται και δεν υπολογίζει κανείς. Τέτοια άτομα με τέτοια κόμπλεξ κατωτερότητας είναι προφανώς πληγωμένα και προσπαθούν να φέρουν και άλλους στον βούρκο της ανυποληψίας που ζουν και τα ίδια ώστε να αισθανθούν καλύτερα.

Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να επιτρέψει κανείς σε αυτά τα άτομα, τρίτης διαλογής, να τον ρίξουν στο επίπεδό τους γιατί έτσι η ζωή δεν έχει κανένα νόημα. Για το λόγο αυτό, η Στεφανία και τα άλλα κορίτσια που έχουν επίπεδο, θα πρέπει να ρίξουν άκυρο σε εκείνους που βρίσκονται στο αρχικό στάδιο της ανθρώπινης ανάπτυξης.
:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::coffee::coffee::coffee:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.872
Πόντοι
41.443
Επειδή βγήκαμε λίγο εκτός θέματος να ρωτήσω κάτι.
Κόστος συνεδρίας με τη Στεφανία για μια ώρα;;;
Αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει εδώ η με pm.
Σόρρυ για τη σποντα αλλά να ξέρω...
40€ ειναι φιλε μασαζ και "παλινδρομικη κινηση της χειρος της επι του πεους σου"
70€ ειναι μαζι με την "αισθησιακη προεκταση" αν θυμαμαι καλα.
ρωτησε την ιδια για το δευτερο μερος γιατι μπορει να κανω και λαθος.


και αν πας προσεξε τι θα γραψεις εδω μετα και πως θα το γραψεις.
καλυτερα ρωτησε την ιδια τι θελει εκεινη να γραψεις και πως.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Όπως και να έχει, είμαστε διαφορετικοί άνθρωποι.

Εκείνοι που συγκινούνται βλέποντας "Το κορίτσι πάνω στη γέφυρα" και εκείνοι που συγκινούνται βλέποντας τον "Robocop", προφανώς θα έχουν διαφορετικές επιλογές σε όλα τα επίπεδα.

Δυστυχώς όμως, η αμορφωσιά, η απαιδευσιά και η έλλειψη καλλιέργειας, έχουν ως αποτέλεσμα τα άτομα αυτά να είναι ανυπόληπτα. Άτομα που δεν σέβεται και δεν υπολογίζει κανείς. Τέτοια άτομα με τέτοια κόμπλεξ κατωτερότητας είναι προφανώς πληγωμένα και προσπαθούν να φέρουν και άλλους στον βούρκο της ανυποληψίας που ζουν και τα ίδια ώστε να αισθανθούν καλύτερα.

Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να επιτρέψει κανείς σε αυτά τα άτομα, τρίτης διαλογής, να τον ρίξουν στο επίπεδό τους γιατί έτσι η ζωή δεν έχει κανένα νόημα. Για το λόγο αυτό, η Στεφανία και τα άλλα κορίτσια που έχουν επίπεδο, θα πρέπει να ρίξουν άκυρο σε εκείνους που βρίσκονται στο αρχικό στάδιο της ανθρώπινης ανάπτυξης.
Όσο υπάρχουν άτομα σαν εσένα με ήθος κ ευγένεια, απαλλαγμένα από μικροπρεπειες κ ειρωνείες ,είναι ο λόγος που θα συνεχίσω με κάθε κύτταρο μου να προσφέρω το μασάζ κ τις υπηρεσίες μου με όλη την καλή μου διάθεση!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom