Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Διαφωνώ.
Όσοι κρυώνουν πολύ προτείνω στην Στεφανία αντί λαδακι να τους τρίβει με Vicks μέχρι να πάρει φωτιά η Καλαμαριά
:heavymetalbig:

Θα θυμηθουνε και τα παιδικά τους χρόνια  :happy:
αχααχχαχαχαχαχ το τερματίσες!και μετα με αιθέρια έλαια γιατί ή μυρωδια του βικς δεν φεύγει με τίποτα!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Αλλο ένα δυωράκι με την Βικυ και την Στεφανία!
Οπως έχω ξαναπει η viky-stefania έχει ένα αξιόλογο χώρο, είναι αυτό που λέμε πολύ καλό κορίτσι (και η Βίκη και η Στεφανια), ευγενική κοπέλα, χαμογελαστή, σωστή επαγγελματίας, είναι σεμνή θεωρώ οτι δεν έχουν πάρει τα μυαλά της αέρα, θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη και κάνει καλό μασάζ. Το τελευταίο ισως να σηκώνει και άλλη βελτίωση σε μερικά σημεία... (πχ οπως σε καποια happy ending που βέπουμε σε βιντεακια)
Πάντως όλα αυτά, είναι αρκετά για κάποιον που θέλει να επιλέξει μια κοπέλα για μασάζ και να έχει και happy ending… κι ότι ήθελε προκύψει… καθώς υπάρχουν πολλές επιλογές και μπορείς να κανονίσεις πια είναι για σένα κατάληλη για το ιδανικό vfm.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
Ειπα τελος.. δεν ξανασχολουμαι.. τα λεμε απο ΠΜ..

Οσο για τους αγαπουληδες που 'τρεξαν' να υποστηριξουν το κοριτσι...Τι να πω... :jerking:
ΟΙ ΠΥΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!! :jerking: :jerking: :jerking:
 

louc

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Like
36
Πόντοι
0

γεια σε ολους και χρονια μας πολλα !!

Μπορει καποιος γνωστης να μου πει τιμες προγραμματων με μπριζολα  :fuck2: ?
 

M1984ar

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Ότι καλύτερο υπάρχει.
Και άνθρωπος και επαγγέλματιας.
Μπράβο της!!!!!
 

Thio77

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα επειδή δεν μπορώ να στείλω ακόμα pm μπορει να μου πει κάποιος προγράμματα και περιοχή. Ευχαριστω.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.082
Κριτικές
128
Like
22.391
Πόντοι
28.900
Ότι καλύτερο υπάρχει.
Και άνθρωπος και επαγγέλματιας.
Μπράβο της!!!!!


Θα συμφωνήσω και εγώ μαζί σου.Ειναι όντως από τα καλύτερα κορίτσια του χώρου. Δύο φορές βρέθηκα μαζί της και τις δύο φορές ήταν καταπληκτικά.
 

romareturns

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
19
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα, θα ηθελα και εγω πληροφοριες σε πμ!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.082
Κριτικές
128
Like
22.391
Πόντοι
28.900

Noid

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα δεν μπορώ να στείλω πμ...θέλω να μάθω και εγώ περιοχή και προγράμματα
 

dmangr11

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γλυκιά Στεφανιά θα σε παρακαλούσα να στείλεις και σε εμένα περισσότερες πληροφορίες. Ευχαριστώ  :helpplea:
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Επίσκεψη για άλλη μια φορά στη γλυκιά αυτή ύπαρξη. Μου άρεσε πολύ που θυμόταν τι μου αρέσει και από μόνη της πήρε μια πρωτοβουλία που με εξέπληξε ευχάριστα. Σπάνια η δεύτερη συνάντηση είναι καλύτερη από την πρώτη, αλλά στην περίπτωση της Στεφανίας αυτό συνέβη. Στο επανιδείν κοριτσαρε
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Επίσκεψη για άλλη μια φορά στη γλυκιά αυτή ύπαρξη. Μου άρεσε πολύ που θυμόταν τι μου αρέσει και από μόνη της πήρε μια πρωτοβουλία που με εξέπληξε ευχάριστα. Σπάνια η δεύτερη συνάντηση είναι καλύτερη από την πρώτη, αλλά στην περίπτωση της Στεφανίας αυτό συνέβη. Στο επανιδείν κοριτσαρε
καλημέρα στο υπέροχο παιδί! υπάρχει μία γλυκιά οπτική που έχω θέσει στον εαυτό μου!κάθε συνάντηση να είναι ακόμα καλύτερη από την προηγούμενη!!!ώστε να ανεβαίνει ο πήχης κ να υπάρχει πάντα σασπένς ;) Πολλά φιλιά μαναρακι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
καλημέρα στο υπέροχο παιδί! υπάρχει μία γλυκιά οπτική που έχω θέσει στον εαυτό μου!κάθε συνάντηση να είναι ακόμα καλύτερη από την προηγούμενη!!!ώστε να ανεβαίνει ο πήχης κ να υπάρχει πάντα σασπένς ;) Πολλά φιλιά μαναρακι

Αυτή είναι η σωστή νοοτροπία Βίκυ-Στεφανία! Το σασπένς καλύτερο και η αναμονή - επιθυμία - όνειρο - ελπίδα κρατά τον πήχη ψηλά !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom