Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
..αλλος ενας με θεματακια θερμανσης...
Μα οταν της το λες αγαπητε.. κ σου λεει οτι ''ειναι οκ η θερμανση''.. και ''εισαι ο πρωτος που μου το αναφερει''...-ΨΕΜΑΑΑ-  και μετα εδω μεσα το αναφερουν και αλλοι συναδελφοι... ε... Απλα υπαρχει θεμα κ δεν θελει να το παραδεχτει!!!

Προφανώς και θα υπάρχει θέμα, γιατί ο χώρος είναι μεγάλος, ενιαίος και δύσκολο να ζεσταθεί αν δεν υπάρχει κεντρική θέρμανση που θα δουλεύει συνέχεια. Οπότε χωρίς να έχω πάει χειμώνα, φαντάζομαι ότι θα υπάρχει θέμα, είτε μικρό, είτε μεγαλύτερο, ανάλογα με το πετσί του καθενός!
Αλλά ρε φίλε ΧΧΧ-Μan, τι θέλεις να σου πει η Στεφανία και η κάθε κοπέλα? Μην έρχεσαι τώρα, αλλά μόνο όταν καλοκαιριάσει? Και τι θα κάνει μέχρι τότε?
Προσωπικά πάντως πιστεύω ότι σε μεγάλο ποσοστό θα το αντιμετωπίσει άμεσα, αν δεν το έχει ήδη, γιατί είναι κρίμα το μόνο αρνητικό που ακούγεται για την ίδια και τις υπηρεσίες της να είναι η θέρμανση!!!




 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
Προφανώς και θα υπάρχει θέμα,--Προφανως κ υπαρχει θεμα... ελα ομως που η κοπελιά δεν θελει να το παραδεχτει...-- γιατί ο χώρος είναι μεγάλος, ενιαίος και δύσκολο να ζεσταθεί αν δεν υπάρχει κεντρική θέρμανση που θα δουλεύει συνέχεια --Υπαρχει κεντρικη θερμανση που δουλευει.. μαλλον στο χαμηλο..-- Οπότε χωρίς να έχω πάει χειμώνα, φαντάζομαι ότι θα υπάρχει θέμα, είτε μικρό, είτε μεγαλύτερο, ανάλογα με το πετσί του καθενός!
Αλλά ρε φίλε ΧΧΧ-Μan, τι θέλεις να σου πει η Στεφανία και η κάθε κοπέλα? Μην έρχεσαι τώρα, αλλά μόνο όταν καλοκαιριάσει? Και τι θα κάνει μέχρι τότε? --Και τι φταιω εγω ρε φιλε να τουρτουριζω.. κ να μην μπορω να απολαυσω το οντως καλο μασαζ της...???--
Προσωπικά πάντως πιστεύω ότι σε μεγάλο ποσοστό θα το αντιμετωπίσει άμεσα, αν δεν το έχει ήδη, γιατί είναι κρίμα το μόνο αρνητικό που ακούγεται για την ίδια και τις υπηρεσίες της να είναι η θέρμανση!!!
Η λυση ειναι απλη κ ευκολη.. αν η θερμανση ειναι στο φουλ.... κ δεν φτανει, ενα 12αρη ή 18αρι κλιματιστικο θα κανει μια χαρα δουλειά.. κ θα γινει φουρνος εκει μεσα!!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Η λυση ειναι απλη κ ευκολη.. αν η θερμανση ειναι στο φουλ.... κ δεν φτανει, ενα 12αρη ή 18αρι κλιματιστικο θα κανει μια χαρα δουλειά.. κ θα γινει φουρνος εκει μεσα!!!
αν θυμάσαι καλά σου έδειξα το θερμόμετρο του κάτω ορόφου κ έγραφε 23 βαθμούς.ξέρεις κάποιο κλιματιστικό που να ζεσταίνει 120 τετραγωνικά μέτρα ενιαία μεζονέτα?? εσύ συγκεκριμένα ξαφνικά κρυωσες στο τέλος της συνάντησης..όλως τυχαίως..γιατί τέτοια εμμονή?μία χαρά είναι ή θερμοκρασία κ όπως θέλει παραπάνω δεν έχω αντίρρηση αρκεί ν το πει εξ αρχής
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
αν θυμάσαι καλά σου έδειξα το θερμόμετρο του κάτω ορόφου κ έγραφε 23 βαθμούς.ξέρεις κάποιο κλιματιστικό που να ζεσταίνει 120 τετραγωνικά μέτρα ενιαία μεζονέτα?? εσύ συγκεκριμένα ξαφνικά κρυωσες στο τέλος της συνάντησης..όλως τυχαίως..γιατί τέτοια εμμονή?μία χαρά είναι ή θερμοκρασία κ όπως θέλει παραπάνω δεν έχω αντίρρηση αρκεί ν το πει εξ αρχής
Δεν ειναι εμμονη κουκλα μ.. απλη παρατηρηση φιλικη ειναι...  Δεν δεχεσαι παρατηρησεις!!!
Ειδες...δεν ειμαι μονο εγω που ειχα θεμα... ειναι και αλλοι....!!!

Επισης.. ο κατω οροφος που γινεται το μασαζ.. δεν ειναι 120τμ..
κ επισης τα υπογεια ζεστενοντε πιο ευκολα...!!

Πολυ το κουρασαμε το θεμα..
Αν θελεις κανεις κατι.. αν οχι.. no problem... θα τα λεμε τα καλοκαιρια μονο!!! :grin: :P
Τελος!
 

dimtris_

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα!
καινουργιος στο σπορ και πηγα στη πρώτη επισκεψη με αγχος.
ευκολη συνεννοηση και γρήγορη. επισεις εύκολη προσβαση στη περιοχή.
χτυπαω το κουδουνι και βλεπω μια ομορφη γλυκια και με ομορφο χαμογελο κοπελα.
ειπαμε 2-3 πραγματακια στην αρχη και πηγαμε στο κατω χωρο. μου ειπε τα προγραμματα και ξεκινησαμε. η απλοτητα της με χαλαρωσε αμεσως και αφέθηκα στην απόλυτη χαλαρωση. ουτε καταλαβα πωσ περασε ο χρονος.
σιγουρα θα ξαναπαω
 

saintemplar

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
95
Like
30
Πόντοι
0
Εσύ πηγές μέρες με υγρασία?χααχαχαχαχα ρε τι έχουμε πάθει,θα βάλει μασαζοκρεβατο με ηλεκτρικό υπόστρωμα για να μην κρυώνει το ωραίο ποπουδακι μας!!!!!
 

city7

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
με την στεφανια ειχα συναντηθεί πριν χρονια οταν εκανε κατ οικον και πραγματικα ηταν το καλυτερο μασαζ που μου εχουν κανει στην ελλαδα...το θεμα με τις κριτικες ομως το εχουμε σαν λαος ...παντα θα βρουμε κατι να πουμε βρε δεν παει να ειχε παραπανω αξια απο οτι πληρωσαμε δεν παει να ηταν ευγενικο  το προσωπικο κατι θα βρουμε να μασ χαλασει...να εχεισ μια ομορφη μερα στεφανια μου...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
με την στεφανια ειχα συναντηθεί πριν χρονια οταν εκανε κατ οικον και πραγματικα ηταν το καλυτερο μασαζ που μου εχουν κανει στην ελλαδα...το θεμα με τις κριτικες ομως το εχουμε σαν λαος ...παντα θα βρουμε κατι να πουμε βρε δεν παει να ειχε παραπανω αξια απο οτι πληρωσαμε δεν παει να ηταν ευγενικο  το προσωπικο κατι θα βρουμε να μασ χαλασει...να εχεισ μια ομορφη μερα στεφανια μου...
καλημέρα χρυσό μου παιδί!έχεις απόλυτο δίκιο!έτσι είναι.. ορισμένοι άνθρωποι λες κ ψάχνουν να βρουν με το ζόρι κάτι ανύπαρκτο ετσι απλά για να στην πουν.. προφανώς δεν είναι ποτέ με τίποτα ευχαριστημένοι!ωραία παραδείγματα έδωσες κ εγώ αυτό αναλογιζομουν..αλλά δεν γίνεται να είναι όλοι καλοπροαίρετοι!μέσα στο παιχνίδι είναι κ οι ανικανοποίητοι!όσο και αν παλεψεις όσο και αν είναι όλα καλά και όπως πρέπει δεν πρόκειται να το αναγνωρίσουν..
Σε περιμένω σύντομα λοιπόν για το ριγουνιον μιας κ έχουμε χρόνια να τα πούμε! χαίρομαι πάντως που το μασάζ σου έμεινε αξέχαστο :) πολλά φιλιά
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
καλη σας ημερα, τα ραντεβου γινονται μονο στον χωρο σου η και σε ξενοδοχεια?
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Καλημέρα κι από εμένα. Βρέθηκα χθες με την Στεφανία, για ακόμη μία φορά υπέροχο μασάζ. Επειδή έχω πρόβλημα μεγάλο με διάφορα πιασίματα, η παρέμβασή της ήταν πολύ ουσιώδης και πραγματικά με αναζωογόνησε... Όσον αφορά το αισθησιακό παιχνίδι, είναι πραγματικά άπαικτη.. .Τα πάντα όλα, διεγείρει τις αισθήσεις σου... Αξίζει κάποιος να πάει έστω για μία φορά.. και μετά δεν θα ξεκολλάει... 
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
καλη σας ημερα, τα ραντεβου γινονται μονο στον χωρο σου η και σε ξενοδοχεια?
καλημέρα! επειδή έχω διαμορφώσει έναν εκπληκτικό χώρο με μοναδικη χαλαρωτική ατμόσφαιρα προτιμώ μόνο στον χώρο μου!είναι εξαιρετικά προσβάσιμη ή τοποθεσία κ με το πιο εύκολο κ άνετο πάρκινγκ της αθηνας!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλημέρα κι από εμένα. Βρέθηκα χθες με την Στεφανία, για ακόμη μία φορά υπέροχο μασάζ. Επειδή έχω πρόβλημα μεγάλο με διάφορα πιασίματα, η παρέμβασή της ήταν πολύ ουσιώδης και πραγματικά με αναζωογόνησε... Όσον αφορά το αισθησιακό παιχνίδι, είναι πραγματικά άπαικτη.. .Τα πάντα όλα, διεγείρει τις αισθήσεις σου... Αξίζει κάποιος να πάει έστω για μία φορά.. και μετά δεν θα ξεκολλάει... 
την καλησπέρα μου!σε ευχαριστώ πολύ πολύ!είσαι αξιόλογος άνθρωπος κ χαίρομαι να σε φροντίζω κάθε φορά! κρίμα που δεν είμαστε στην ιδια πόλη!:*
 

anthimos93

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2015
Μηνύματα
156
Κριτικές
2
Like
118
Πόντοι
1
Καλησπέρα και από εμένα τη Στεφανια την έχω συνάντηση 4-5 φορές και στο καινούριο και στο παλιό τις χώρο ποτέ δεν παρατήρησα πρόβλημα με την θέρμανση και έχω πάει και μέρες με πολύ κρύο. μου κάνει εντύπωση που μερικοί έχετε τέτοια παράπονα συνήθως με το που παραπονεθείς θα προσπαθήσει αμέσως να σε κάνει να νιώσεις άνετα. τώρα για τις υπηρεσίες δεν έχω να πω τίποτα  τα έχουν πει πολλάκις. Στεφάνια μου συνέχισε αυτό που κάνεις όπως μόνο εσύ ξέρεις θα τα πούμε σύντομα(ελπίζω να μην κούρασα αλλά κάποια πράγματα πρέπει να λέγονταιειδικα όταν κάποιος είναι εξαίρετος στη δουλειά του )
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλή κυριακη σε όλους! ευχαριστώ πολύ μέσα από την καρδιά μου όλους όσους με περιβάλλουν με τα καλά τους λόγια απο εδώ,απο κοντά ή και μέσω μηνυμάτων :)
Ή ηθική εμψύχωση και επιβράβευση που μου δίνετε σαν άνθρωπο και χαρακτήρα είναι ο πιο πολύτιμος θησαυρός μου.
Πραγματικά το εκτιμώ :*
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλή κυριακη σε όλους! ευχαριστώ πολύ μέσα από την καρδιά μου όλους όσους με περιβάλλουν με τα καλά τους λόγια απο εδώ,απο κοντά ή και μέσω μηνυμάτων :)
Ή ηθική εμψύχωση και επιβράβευση που μου δίνετε σαν άνθρωπο και χαρακτήρα είναι ο πιο πολύτιμος θησαυρός μου.
Πραγματικά το εκτιμώ :*

Φαντάζομαι ότι αυτές οι διαπιστώσεις είναι αμοιβαίες Στεφανία! Αυτό το κορίτσι είσαι ,αυτές τις όμορφες υπηρεσίες προσφέρεις,αυτό το feedback επιστρέφει σε εσένα από τους απανταχού φίλους σου ! Να είσαι καλά,καλή Κυριακή!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
845
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Να σας πω εγώ τι παίζει; Τρέμουν σαν τα ψάρια από την καύλα μετά γι'αυτό λένε ότι κρυώνουν..
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Δεν ειναι εμμονη κουκλα μ.. απλη παρατηρηση φιλικη ειναι...  Δεν δεχεσαι παρατηρησεις!!!
Ειδες...δεν ειμαι μονο εγω που ειχα θεμα... ειναι και αλλοι....!!!

Επισης.. ο κατω οροφος που γινεται το μασαζ.. δεν ειναι 120τμ..
κ επισης τα υπογεια ζεστενοντε πιο ευκολα...!!

Πολυ το κουρασαμε το θεμα..
Αν θελεις κανεις κατι.. αν οχι.. no problem... θα τα λεμε τα καλοκαιρια μονο!!! :grin: :P
Τελος!

Χωρίς παρεξήγηση συνάδελφε... Αλλά όντως είναι λίγο άκομψο να την λες συνέχεια στην κοπέλα... όποια και να ήταν... αν έχεις τόσο μεγάλο θέμα με το κρύο πες το παράπονό σου σε εκείνην προσωπικά, μην ξαναπάς και έληξε το θέμα...

Τώρα αν 8/10 άτομα δεν έχουν θέμα και 2/10 έχουν... Δεν πάει να ΠΕΙ πως η κοπέλα θέλει να αποφύγει κάτι...και να αποδείξει το αντίθετο... και στην τελική είναι άκομψο να πιέζεις κάποιον και να κάνεις υποδείξεις του στιλ "ε βάλε ένα a/C αν θες..." ... αν ήταν έτσι απλό να σκάσει κάποιος κάνα 700αρι ευρώ να πάει να βάλει a/c επειδή 2 στα 10 άτομα που εξυπηρετεί.. κρυώνουν ... ε θα το είχε κάνει...

Τα πράγματα είναι απλά.. θες να ξαναπας; έχει καλώς... δεν θες; και πάλι καλώς.. θες να κάνεις μια υπόδειξη στην κοπέλα; καν'την επι προσωπικού ή αν θες εδώ ντε και καλά  έστω με ωραίο τρόπο... δεν είναι ανάγκη να βγάζει το ποστ σου μια επιθετικότητα..

Φιλικά πάντα... απλά την άποψη μου παραθέτω...
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
συμφωνώ με τον openmind
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Διαφωνώ.
Όσοι κρυώνουν πολύ προτείνω στην Στεφανία αντί λαδακι να τους τρίβει με Vicks μέχρι να πάρει φωτιά η Καλαμαριά
:heavymetalbig:

Θα θυμηθουνε και τα παιδικά τους χρόνια  :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom