Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Είχα επισκεφτεί την Β.Σ. πριν μερικούς μήνες για μασαζάκι μία φορά, και σκοπεύω να την ξανατιμήσω όταν το επιτρέψει ο χρόνος. Η κοπέλα είναι το κάτι άλλο, ξέρει καλά πώς και πού να σε τρίψει και να σε κρατάει "σηκωμένο" σε όλη τη διάρκεια της συνεδρείας.
Η αίσθηση που σε διαπερνά όταν σου λέει γύρνα και από τα αγγίγματα στην ευαίσθητη περιοχή μέχρι να σου ξεζουμίσει το εργαλείο, και ο τρόπος που το κάνει, είναι το κάτι άλλο και δείχνουν έναν άψογο συνδυασμό χαλάρωσης και έντονου ερωτισμού. Πραγματικά με άδειασε.
Την επόμενη φορά θα της ζητήσω να προχωρήσουμε στα ενδότερα αν και αμφιβάλλω αν θα καταφέρω να κρατηθώ για πολύ!

Και πολύ καλά θα κάνεις φίλε μου!! Η κοπέλα απλά είναι ΠΟΛΥ ερωτική (εφόσον υπάρξει χημεία)!! Πέρα από το πολύ καλό μασάζ!!

 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Και πολύ καλά θα κάνεις φίλε μου!! Η κοπέλα απλά είναι ΠΟΛΥ ερωτική (εφόσον υπάρξει χημεία)!! Πέρα από το πολύ καλό μασάζ!!

Έχω κι εγώ πολύ καλή εμπειρία στο μασάζ με τη Βίκυ.. Μία φορά τη δοκίμασα. Το σκέφτομαι για δεύτερη αλλά με χαλάει το σώμα της που είναι με αρκετά παραπανίσια κιλά...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παιδες,για να εχουμε μια ποιο ολοκληρωμενη εικονα,για το πρόγραμμα της κοπελας,αν δεν σας κανει κοπο,αφιερωστε 4-5 λεπτα να γραψετε δυο λογια.θα βοηθησει πολύ.καλη συνεχεια σε ολους.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Είχα επισκεφτεί την Β.Σ. πριν μερικούς μήνες για μασαζάκι μία φορά, και σκοπεύω να την ξανατιμήσω όταν το επιτρέψει ο χρόνος. Η κοπέλα είναι το κάτι άλλο, ξέρει καλά πώς και πού να σε τρίψει και να σε κρατάει "σηκωμένο" σε όλη τη διάρκεια της συνεδρείας.
Η αίσθηση που σε διαπερνά όταν σου λέει γύρνα και από τα αγγίγματα στην ευαίσθητη περιοχή μέχρι να σου ξεζουμίσει το εργαλείο, και ο τρόπος που το κάνει, είναι το κάτι άλλο και δείχνουν έναν άψογο συνδυασμό χαλάρωσης και έντονου ερωτισμού. Πραγματικά με άδειασε.
Την επόμενη φορά θα της ζητήσω να προχωρήσουμε στα ενδότερα αν και αμφιβάλλω αν θα καταφέρω να κρατηθώ για πολύ!
σε ευχαριστώ πολύ ,χαίρομαι ιδιαίτερα που έμεινες ευχαριστημένος!κάθε φορά πραγματικά με εξιταρει να προσφέρω κ ν βιωνω αυτη την μυσταγωγια!
 

rider1977

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λιγο συναντηθηκα και εγω με την Στεφανία. Ότι και να πω θα είναι λίγο, είναι πολύ σωστή σε όλα και πέρασα υπέροχα. Ευχαριστώ πολύ Στεφ!!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.427
Πόντοι
366
παιδες,για να εχουμε μια ποιο ολοκληρωμενη εικονα,για το πρόγραμμα της κοπελας,αν δεν σας κανει κοπο,αφιερωστε 4-5 λεπτα να γραψετε δυο λογια.θα βοηθησει πολύ.καλη συνεχεια σε ολους.

αν κι εχουμε υπερθεματισει, ας γραψουμε το κατι τις μας κι εμεις για την κοπελα και το χωρο της...

οικημα σε περιοχη των βορειων προαστειων, με ευκολο παρκιν, ωραιο -αισθητικα- χωρο, καθαρο, που σε προδιαθετει για χαλαρωση (και οχι μονο)...

η Στεφανια ευγενεστατη, καλοδιαθετη, γνωριζοντας τις τεχνικες των μαλαξεων, τα σημεια ενταεσως και πιεσης, σου δημιουργει μια χαλαρωση ψυχη τε και σωματι, που σε προετοιμαζει καταλληλως για την "επομενη φαση" -η οποια σου προσφέρει μια εξαισια χειρομαλαξη που το πιο πιθανον να σε οδηγησει σε μια εκρηκτικη εκτονωση! (η κοπελα το εχει βελτιωσει πολυ αυτο το κομματι, δεν ειναι μια απλη παλινδρομηση της χειρας πανω στο πεος)...

αλλα αν και εφοσον δεν προκυψει η εκτονωση, στη σεξουαλικη συνευρεση μαζι της ειναι εξισου ανταξια των περιστασεων...(συμμετεχει ολοκληρωτικα)

τελος οσον αφορα την εμφανιση, περι ορεξεως... στους αυστηρους λατρεις των πετιτ, λεπτων κτλ σωματων, ισως να μην ειναι η καταλληλη....οι υπηρεσιες της ομως νομιζω οτι το υπερκαλυπτουν (τουλαχιστον για εμενα) αυτο το ζητημα!  :hi:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Πριν λιγο συναντηθηκα και εγω με την Στεφανία. Ότι και να πω θα είναι λίγο, είναι πολύ σωστή σε όλα και πέρασα υπέροχα. Ευχαριστώ πολύ Στεφ!!
την καλημέρα μου!εγώ σε ευχαριστώ πολύ καλό μου παιδί!εις τ επανιδειν :*
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
αν κι εχουμε υπερθεματισει, ας γραψουμε το κατι τις μας κι εμεις για την κοπελα και το χωρο της...

οικημα σε περιοχη των βορειων προαστειων, με ευκολο παρκιν, ωραιο -αισθητικα- χωρο, καθαρο, που σε προδιαθετει για χαλαρωση (και οχι μονο)...

η Στεφανια ευγενεστατη, καλοδιαθετη, γνωριζοντας τις τεχνικες των μαλαξεων, τα σημεια ενταεσως και πιεσης, σου δημιουργει μια χαλαρωση ψυχη τε και σωματι, που σε προετοιμαζει καταλληλως για την "επομενη φαση" -η οποια σου προσφέρει μια εξαισια χειρομαλαξη που το πιο πιθανον να σε οδηγησει σε μια εκρηκτικη εκτονωση! (η κοπελα το εχει βελτιωσει πολυ αυτο το κομματι, δεν ειναι μια απλη παλινδρομηση της χειρας πανω στο πεος)...

αλλα αν και εφοσον δεν προκυψει η εκτονωση, στη σεξουαλικη συνευρεση μαζι της ειναι εξισου ανταξια των περιστασεων...(συμμετεχει ολοκληρωτικα)

τελος οσον αφορα την εμφανιση, περι ορεξεως... στους αυστηρους λατρεις των πετιτ, λεπτων κτλ σωματων, ισως να μην ειναι η καταλληλη....οι υπηρεσιες της ομως νομιζω οτι το υπερκαλυπτουν (τουλαχιστον για εμενα) αυτο το ζητημα!  :hi:
μια γλυκιά καλημέρα στο παιδί με το πολύ ωραίο νικναιμ!από τις πιο λογικές κριτικές που τα λένε εύστοχα ολα,σε ευχαριστώ πολύ κ με την πρώτη ευκαιρία θα χαρώ να σε ταξιδεψω στον μαγικό κόσμο των αισθήσεων! :)
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
αν κι εχουμε υπερθεματισει, ας γραψουμε το κατι τις μας κι εμεις για την κοπελα και το χωρο της...

οικημα σε περιοχη των βορειων προαστειων, με ευκολο παρκιν, ωραιο -αισθητικα- χωρο, καθαρο, που σε προδιαθετει για χαλαρωση (και οχι μονο)...

η Στεφανια ευγενεστατη, καλοδιαθετη, γνωριζοντας τις τεχνικες των μαλαξεων, τα σημεια ενταεσως και πιεσης, σου δημιουργει μια χαλαρωση ψυχη τε και σωματι, που σε προετοιμαζει καταλληλως για την "επομενη φαση" -η οποια σου προσφέρει μια εξαισια χειρομαλαξη που το πιο πιθανον να σε οδηγησει σε μια εκρηκτικη εκτονωση! (η κοπελα το εχει βελτιωσει πολυ αυτο το κομματι, δεν ειναι μια απλη παλινδρομηση της χειρας πανω στο πεος)...

αλλα αν και εφοσον δεν προκυψει η εκτονωση, στη σεξουαλικη συνευρεση μαζι της ειναι εξισου ανταξια των περιστασεων...(συμμετεχει ολοκληρωτικα)

τελος οσον αφορα την εμφανιση, περι ορεξεως... στους αυστηρους λατρεις των πετιτ, λεπτων κτλ σωματων, ισως να μην ειναι η καταλληλη....οι υπηρεσιες της ομως νομιζω οτι το υπερκαλυπτουν (τουλαχιστον για εμενα) αυτο το ζητημα!  :hi:

φίλε τα είπες ΟΛΑ!!!  :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
μια γλυκιά καλημέρα στο παιδί με το πολύ ωραίο νικναιμ!από τις πιο λογικές κριτικές που τα λένε εύστοχα ολα,σε ευχαριστώ πολύ κ με την πρώτη ευκαιρία θα χαρώ να σε ταξιδεψω στον μαγικό κόσμο των αισθήσεων! :)

Αυτά τα "ταξίδια " μαζι σου Στεφανία είναι που αξίζουν τόσο πολύ ! Διάθεση, οικειότητα,άνεση, συμμετοχή, προσπάθεια να φτάσεις τους φίλους σου στα ανώτερα επίπεδα των αισθήσεων και να ζήσουν ονειρεμένες στιγμές ! Πάντα με χαμόγελο και κατανόηση! Γι'αυτό και οι εμπειρίες αποτυπώνονται σε λίγες αλλά ουσιαστικές προτάσεις!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Έχω κι εγώ πολύ καλή εμπειρία στο μασάζ με τη Βίκυ.. Μία φορά τη δοκίμασα. Το σκέφτομαι για δεύτερη αλλά με χαλάει το σώμα της που είναι με αρκετά παραπανίσια κιλά...

Έχεις δίκιο για το θέμα του σώματος στα κορίτσια που γνωρίζουμε στο σύστημα αυτό,αλλά πολλές φορές πρέπει να κοιτάζουμε το δάσος και όχι το δέντρο! Δέντρο η εμφάνιση και δάσος η αίσθηση που έχουμε στο τέλος μιας συνεδρίας η μιας συνάντησης... Βέβαια το τέλειο και επιθυμητό είναι ο συνδυασμός και των δύο  ..
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλησπέρα!ωραία μέρα σήμερα,ιδανικη για μασάζ! κανονικά διαθέσιμη και κυριακες :*
 

autos 1-0

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μεσα στην καυλα τα κορίτσια δοκιμαστε μαστορες
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.054
Πόντοι
1.666
μεσα στην καυλα τα κορίτσια δοκιμαστε μαστορες

Χαχα, από τη μια μας προέτρεπε να δοκιμάσουμε, γιατί υποτίθεται ότι είχε ιδία πείρα, κι από την άλλη αναφέρθηκε στην Βίκυ-Στεφανία σαν να είναι 2 κοπέλες διαφορετικές, ενώ είναι μια με 2 ονόματα. Γιαυτό και μπανιαρίστηκε. Πόσο γκάου είναι ορισμένοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom