Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
Χαχα, από τη μια μας προέτρεπε να δοκιμάσουμε, γιατί υποτίθεται ότι είχε ιδία πείρα, κι από την άλλη αναφέρθηκε στην Βίκυ-Στεφανία σαν να είναι 2 κοπέλες διαφορετικές, ενώ είναι μια με 2 ονόματα. Γιαυτό και μπανιαρίστηκε. Πόσο γκάου είναι ορισμένοι...


χααχαχχα, δεν ξέρω τι νταλκά βαράει ο φίλος :P
μπορεί πάντως να μην έπεσε μέσα στο πόσες είναι η βίκυ-στεφανία  ΑΛΛΑ έπεσε μέσα στα υπόλοιπα
 

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
θα ήθελα και εγώ να γράψω κάποια λόγια για την Στεφανία.

Για αρχή να ΔΗΛΩΣΩ ότι είμαι πρωτάρης στην όλη φάση. τι πρωτάρης δηλαδή...πάρα πολυ πρωτάρης!!
το λέω αυτό για να δώσει ο καθένας όση βαρύτητα πιστεύει ότι αναλογεί  στο σχόλιο μου. Ξεκάθαρα πράματα.

Γενικά είμαι πολύ αγχώδης  όποτε ήμουν αρκετά μαγκωμένος για το πως  θα εξελιχθεί η συνάντηση μας.

Συναντηθήκαμε πριν λίγες μέρες. Πρωί. Το σπίτι το βρήκα εύκολα , έχει και κάμποσο χώρο για πάρκινγκ

Στο δια ταύτα

Εμφάνιση κορίτσι διπλανής πόρτας. Δεν είναι μοντέλο , άλλωστε δεν νομίζω να "πουλάει" και κάτι τέτοιο. Φοβερό χαμόγελο , πολύ γλυκό.  Το μάγκωμα που σας ανέφερα πριν, κράτησε το πολύ μισό λεπτό.χωρίς  καμία δόση υπερβολής! Χτυπάω κουδούνι μου ανοίγει, χαμογελάει και αυτό ήταν! ούτε άγχος ούτε τίποτα όλα έφυγαν.

Ξεκινήσαμε να μιλάμε σαν να'μασταν φιλαράκια.μου πρόσφερε κάτι και στην συνέχεια βουρ στην μάχη.
Ντουζάκι και στο μασαζοκρέβατο. Αν είναι μασέρ η όχι που αναφέρεται κάποιοι δεν το ξέρω. το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν σε χαιδεύει απλά με τα χέρια. φαίνεται ότι γνωρίζει κάποια πράματα..που ξαναλέω αυτό δεν την κάνει αυτόματα μασέρ αλλά ούτε και το αντίθετο.!

μες στο πρόγραμμα που ήταν 1μιση ώρα (με happy ending ) δεν  σταμάτησε καθόλου το μασαζ.ούτε έδειχνε να χρονοτρίβει ( στα δικά μου μάτια πάντα ) . Στο happy ending ήταν φοβερή.! Από υγιεινή ήταν πεντακάθαρη.


υπήρχαν κάποια αρνητικά, κατά την δική μου άποψη, αλλά θεωρώ ότι λόγο του επιπέδου μου στην όλη φάση θα ήταν λάθος μου να της διατυπώσω προτού βεβαιωθώ ότι είναι σίγουρα έτσι όπως τα αντιλήφθηκα. Θα αναφέρω όμως για να μην γίνει καμιά παρανόηση ότι τα "αρνητικά" δεν ήταν ούτε για τις υπηρεσίες της αλλά ούτε και για την συμπεριφορά της.! Ήταν λεπτομέρειες, που απλά δεν μου "έκατσαν" καλά.|


Είναι άνθρωπος με λόγο, όχι κάνα πυρότουβλο. κατά την διάρκεια της συνεδρίας μιλήσαμε πολύ. (ΔΕΝ ΕΒΑΖΑ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΣΑ ΛΕΜΕ) :p και κατάλαβα ότι μπορείς να κάνεις κουβέντα μαζί της..

Γενικά πέρασα πολύ όμορφα, ένιωσα λες και είμαστε Friends with benefit.
Θα την ξανασυναντήσω σίγουρα μόλις βρω ευκαιρία και τότε θα δώσω μια πιο ολοκληρωμένη άποψη-κριτική πες τε το όπως θέλετε.


Αυτά (τα ολίγα δεν τα λές :P ) από μένα!
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
θα ήθελα και εγώ να γράψω κάποια λόγια για την Στεφανία.

Για αρχή να ΔΗΛΩΣΩ ότι είμαι πρωτάρης στην όλη φάση. τι πρωτάρης δηλαδή...πάρα πολυ πρωτάρης!!
το λέω αυτό για να δώσει ο καθένας όση βαρύτητα πιστεύει ότι αναλογεί  στο σχόλιο μου. Ξεκάθαρα πράματα.

Γενικά είμαι πολύ αγχώδης  όποτε ήμουν αρκετά μαγκωμένος για το πως  θα εξελιχθεί η συνάντηση μας.

Συναντηθήκαμε πριν λίγες μέρες. Πρωί. Το σπίτι το βρήκα εύκολα , έχει και κάμποσο χώρο για πάρκινγκ

Στο δια ταύτα

Εμφάνιση κορίτσι διπλανής πόρτας. Δεν είναι μοντέλο , άλλωστε δεν νομίζω να "πουλάει" και κάτι τέτοιο. Φοβερό χαμόγελο , πολύ γλυκό.  Το μάγκωμα που σας ανέφερα πριν, κράτησε το πολύ μισό λεπτό.χωρίς  καμία δόση υπερβολής! Χτυπάω κουδούνι μου ανοίγει, χαμογελάει και αυτό ήταν! ούτε άγχος ούτε τίποτα όλα έφυγαν.

Ξεκινήσαμε να μιλάμε σαν να'μασταν φιλαράκια.μου πρόσφερε κάτι και στην συνέχεια βουρ στην μάχη.
Ντουζάκι και στο μασαζοκρέβατο. Αν είναι μασέρ η όχι που αναφέρεται κάποιοι δεν το ξέρω. το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν σε χαιδεύει απλά με τα χέρια. φαίνεται ότι γνωρίζει κάποια πράματα..που ξαναλέω αυτό δεν την κάνει αυτόματα μασέρ αλλά ούτε και το αντίθετο.!

μες στο πρόγραμμα που ήταν 1μιση ώρα (με happy ending ) δεν  σταμάτησε καθόλου το μασαζ.ούτε έδειχνε να χρονοτρίβει ( στα δικά μου μάτια πάντα ) . Στο happy ending ήταν φοβερή.! Από υγιεινή ήταν πεντακάθαρη.


υπήρχαν κάποια αρνητικά, κατά την δική μου άποψη, αλλά θεωρώ ότι λόγο του επιπέδου μου στην όλη φάση θα ήταν λάθος μου να της διατυπώσω προτού βεβαιωθώ ότι είναι σίγουρα έτσι όπως τα αντιλήφθηκα. Θα αναφέρω όμως για να μην γίνει καμιά παρανόηση ότι τα "αρνητικά" δεν ήταν ούτε για τις υπηρεσίες της αλλά ούτε και για την συμπεριφορά της.! Ήταν λεπτομέρειες, που απλά δεν μου "έκατσαν" καλά.|


Είναι άνθρωπος με λόγο, όχι κάνα πυρότουβλο. κατά την διάρκεια της συνεδρίας μιλήσαμε πολύ. (ΔΕΝ ΕΒΑΖΑ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΣΑ ΛΕΜΕ) :p και κατάλαβα ότι μπορείς να κάνεις κουβέντα μαζί της..

Γενικά πέρασα πολύ όμορφα, ένιωσα λες και είμαστε Friends with benefit.
Θα την ξανασυναντήσω σίγουρα μόλις βρω ευκαιρία και τότε θα δώσω μια πιο ολοκληρωμένη άποψη-κριτική πες τε το όπως θέλετε.


Αυτά (τα ολίγα δεν τα λές :P ) από μένα!

Μια χαρά φίλε για πρωτάρης!! Απλά μας άφησες την απορία για τις "λεπτομέρειες"...
 

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
Μια χαρά φίλε για πρωτάρης!! Απλά μας άφησες την απορία για τις "λεπτομέρειες"...

"μείνε" στο ότι..οι λεπτομέρειες ήταν τέτοιας βαρύτητας που  δεν είχαν σχεδόν καμιά επίπτωση  στο τελικό αποτέλεσμα.  :)
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
"μείνε" στο ότι..οι λεπτομέρειες ήταν τέτοιας βαρύτητας που  δεν είχαν σχεδόν καμιά επίπτωση  στο τελικό αποτέλεσμα.  :)

Οταν κανουμε μια κριτικη.. αν θελουμε να λεγομαστε αμεροληπτοι..  δεν λεμε μονο τα καλα...
 

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
Οταν κανουμε μια κριτικη.. αν θελουμε να λεγομαστε αμεροληπτοι..  δεν λεμε μονο τα καλα...


Εγώ είμαι υπεύθυνος μόνον για αυτά που λέω και όχι για αυτά που καταλαβαίνεις ή αυτά που  δεν καταλαβαίνεις  ή αυτά που νομίζεις ότι καταλαβαίνεις, άλλα εν ολίγοις καταλαβαίνεις εσφαλμένα!

Αν εσύ από αυτήν την "κριτική" που διάβασες  κατάλαβες ότι γράφω μόνο τα "καλά" μάλλον έχεις θέμα αντίληψης. 



και σε παρακαλώ να μην προσπαθήσεις άλλη φορά να μου προσαψεις κατηγορίες, προτού κατανοήσεις ΠΛΗΡΩΣ τι έχω πει !



 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
OK!!!
Οτι πεις αγαπουλη... εεε.. πρωταρη ηθελα να πω!!!
Καλα στεφανα!!!
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
4
Like
290
Πόντοι
21
Είχα επισκεφτεί την Β.Σ. πριν μερικούς μήνες για μασαζάκι μία φορά, και σκοπεύω να την ξανατιμήσω όταν το επιτρέψει ο χρόνος. Η κοπέλα είναι το κάτι άλλο, ξέρει καλά πώς και πού να σε τρίψει και να σε κρατάει "σηκωμένο" σε όλη τη διάρκεια της συνεδρείας.
Η αίσθηση που σε διαπερνά όταν σου λέει γύρνα και από τα αγγίγματα στην ευαίσθητη περιοχή μέχρι να σου ξεζουμίσει το εργαλείο, και ο τρόπος που το κάνει, είναι το κάτι άλλο και δείχνουν έναν άψογο συνδυασμό χαλάρωσης και έντονου ερωτισμού. Πραγματικά με άδειασε.
Την επόμενη φορά θα της ζητήσω να προχωρήσουμε στα ενδότερα αν και αμφιβάλλω αν θα καταφέρω να κρατηθώ για πολύ!

παιδες,για να εχουμε μια ποιο ολοκληρωμενη εικονα,για το πρόγραμμα της κοπελας,αν δεν σας κανει κοπο,αφιερωστε 4-5 λεπτα να γραψετε δυο λογια.θα βοηθησει πολύ.καλη συνεχεια σε ολους.

Αν και άργησα να απαντήσω έχει δίκιο ο Guru13, οπότε χρωστάω μία πιο λεπτομερή περιγραφή.

Ο χώρος κατά την γνώμη μου είναι ιδανικός για καταστάσεις αισθησιακού μασάζ. Τα μόνα που με "αποθαρρύνουν" είναι οι αναφορές περί χαμηλής θερμοκρασίας που γίνονται εδώ μέσα, τώρα που έχουμε και χειμώνα και το γεγονός ότι δεν υπάρχουν σφραγισμένες πετσέτες, οπότε χρησιμοποιείς ήδη χρησιμοποιημένη πετσέτα, τουλάχιστον όταν πήγα εγώ. Ας ελπίσουμε ότι θα αλλάξει αυτό.

Μίας που επισκέφτηκα την κοπέλα πρώτη φορά αρκέστηκα στο απλό πρόγραμμα, μίας ώρας με φράπυ-end. Το αντίτιμο στα 40 ευρώ. Κανενα άγχος σχετικά με το χρόνο, σαν να είχα όλη τη μέρα δική μου.
To μασάζ από τα πόδια μέχρι τον αυχένα και το κεφάλι, αρκετά χαλαρωτικό αλλά ήξερε ακριβώς που να επιμείνει. Ιδανική απόσταση ώστε να πιάνω και γω, πράγμα που με κράταγε διαρκώς "σε ανόρθωση" σε συνδυασμό με την λαχτάρα για το 2ο μέρος με το τελείωμα. Όταν γύρισα άρχισε η αντίστροφη μέτρηση, εγώ να χαιδεύω το στήθος της Στεφανίας και να παίζω με τις ρώγες της και αυτή να μου κάνει "τυχαία" περάσματα από την ευαίσθητη περιοχή πράγμα που μου τον είχε κάνει κάγκελο μαζί με το λάγνο της βλέμμα που μου έριχνε πού και πού! Μετά που έπιασε το εργαλείο και με τα 2 χέρια και άρχισε τις παλινδρομήσεις δεν άντεξα πολύ και έχυσα σαν μάνικα.

Νομίζω ότι έδωσα αρκετά ολοκληρωμένη εικόνα. Η επιτυχία του μασάζ φαίνεται στην ευεξία που νιώθεις στο σώμα μετά.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
507
Κριτικές
9
Like
662
Πόντοι
306
Καλημερα σε ολους....Συνεδρια με την κοριτσαρα πριν απο 3 μερες.....Καταπληκτικη σε ολα της....Στο μασαζ, στην συμπεριφορα της, στην συμμετοχη της μετα το μασαζ.....Σε ΟΛΑ λεμε.....Μπραβο σου βρε κοριτσι και συνεχισε ετσι....Να μας κανεις να φευγουμε απο τον χωρο σου με τις καλυτερες εντυπωσεις και με την σκεψη ποτε θα ξαναβρεθουμε....Φιλια....
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλημερα σε ολους....Συνεδρια με την κοριτσαρα πριν απο 3 μερες.....Καταπληκτικη σε ολα της....Στο μασαζ, στην συμπεριφορα της, στην συμμετοχη της μετα το μασαζ.....Σε ΟΛΑ λεμε.....Μπραβο σου βρε κοριτσι και συνεχισε ετσι....Να μας κανεις να φευγουμε απο τον χωρο σου με τις καλυτερες εντυπωσεις και με την σκεψη ποτε θα ξαναβρεθουμε....Φιλια....
καλημέρα στο πολύ καλό παιδί!σε ευχαριστώ πολύ ομορφιά κ χαίρομαι που κάθε συνάντηση μας σε αναζωογονεί!!πολλά φιλιά :)
 

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
336
Πόντοι
21
έχω να σε δω περίπου 1 χρόνο, έλειπα λόγω δουλειάς. με την πρώτη ευκαιρία θα σου ξαναέρθω. οφείλω όμως κ εγώ να καταθέσω την εμπειρία μου στο φόρουμ, η οποία λέει πως 2 φορές που έχουμε βρεθεί έχω περάσει εκπληκτικά!! το μασάζ τέλειο κ εσύ πολύ ερωτική. ματάρες, τέλεια φωνή (είχα καυλώσει από το τηλέφωνο) και σωματότυπος που εμένα προσωπικά μου αρέσει. μόνο μείον η απόσταση, αφου είμαι νότιος και πρέπει να έχω τουλαχιστον 3 ώρες για ν βρεθούμε... φιλιά κοριτσάρα, θα σε ξαναδώ με την πρ΄ωτη ευκαιρία για να με ξεπιάσεις :P
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
έχω να σε δω περίπου 1 χρόνο, έλειπα λόγω δουλειάς. με την πρώτη ευκαιρία θα σου ξαναέρθω. οφείλω όμως κ εγώ να καταθέσω την εμπειρία μου στο φόρουμ, η οποία λέει πως 2 φορές που έχουμε βρεθεί έχω περάσει εκπληκτικά!! το μασάζ τέλειο κ εσύ πολύ ερωτική. ματάρες, τέλεια φωνή (είχα καυλώσει από το τηλέφωνο) και σωματότυπος που εμένα προσωπικά μου αρέσει. μόνο μείον η απόσταση, αφου είμαι νότιος και πρέπει να έχω τουλαχιστον 3 ώρες για ν βρεθούμε... φιλιά κοριτσάρα, θα σε ξαναδώ με την πρ΄ωτη ευκαιρία για να με ξεπιάσεις :P
καλημέρα στο παιδί απο τα παλιά! ευκαιρία είναι λοιπόν να με επισκεφτείς να δεις κ τον καινούργιο εκπληκτικο χώρο μου! ελπίζω να σε δω σύντομα λοιπόν ομορφιά! :*
 

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
336
Πόντοι
21
Πολύ σύντομα, γιατι με τέτοια υγρασία, νομίζω οτι σε λίγο θα αρχίσουν να τρίζουν οι αρθρώσεις μου. φιλάκια όμορφη!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παιδες,εδω δεν ειναι το νημα της ζωης...θα παρακαλεσω να σταματησουν τα οφ τοπικ....οτι θελετε,μπορειτε να τα συζητησετε,μεσω πμ.καλη συνεχεια σε ολους.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Με την Στεφανία, όσες φορές και να έχω περάσει και με όποιο πρόγραμμα περνάω εξαιρετικά... κάθε φορά, η... "εκτόνωση" της αρνητικής ενέργειας... είναι όλο και πιο δυνατή... απορώ που μπορεί να φτάσει..

επειδή κάποια αναφέρθηκαν στο θέμα της θέρμανσης, μπορώ να πω πως, σε μια συνεδρία ένιωθα λίγο κάπως και η κοπέλα σκίστηκε να με εξυπηρετήσει και δεν με άφησε έτσι... πήγε και πήρε και μια έξτρα σόμπα που είχε να την φέρει δίπλα μου να μην έχω θέμα κανένα... και στην τελική... αν έχετε θέμα μπορείτε να πείτε κάτι εκείνη την ώρα στην ίδια και να το λύσετε... και όχι με αράδες εδώ... έτσι πιστεύω...

Σήμερα δυστυχώς δεν ταίριαξαν τα ωράρια μας και δεν κατάφερα να περάσω... μακάρι να... μας έτρεχαν από τα πατσάκια να πηγαίναμε κάθε μέρα.. χιχιχι 
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
.
.
επειδή κάποια αναφέρθηκαν στο θέμα της θέρμανσης, μπορώ να πω πως, σε μια συνεδρία ένιωθα λίγο κάπως και η κοπέλα σκίστηκε να με εξυπηρετήσει και δεν με άφησε έτσι... πήγε και πήρε και μια έξτρα σόμπα που είχε να την φέρει δίπλα μου να μην έχω θέμα κανένα... και στην τελική... αν έχετε θέμα μπορείτε να πείτε κάτι εκείνη την ώρα στην ίδια και να το λύσετε... και όχι με αράδες εδώ... έτσι πιστεύω.....
.
.
..αλλος ενας με θεματακια θερμανσης...
Μα οταν της το λες αγαπητε.. κ σου λεει οτι ''ειναι οκ η θερμανση''.. και ''εισαι ο πρωτος που μου το αναφερει''...-ΨΕΜΑΑΑ-  και μετα εδω μεσα το αναφερουν και αλλοι συναδελφοι... ε... Απλα υπαρχει θεμα κ δεν θελει να το παραδεχτει!!!


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom