Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Η κοπελα προσφερει αψογες υπηρεσιες ωστοσο θεμα θερμανσης ειχε και στον προηγουμενο χωρο της στο ψυχικο.θυμαμαι την ειχα επισκευθει ενα δεκεμβρη και δεν μπορουσα κυριολεκτικα να καυλωσω απο το κρυο.υπηρχε μονο μια θερμαστρα αλογονου....κατα τα αλλα πολυ καλες οι υπηρεσιες της....αυτα...
Κάτι μου λέει ότι η Στεφανία σε βοήθησε να ξεπεράσεις το πρόβλημα της άρσης του εργαλείου  :erection:
:heavymetalbig:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Κάτι μου λέει ότι η Στεφανία σε βοήθησε να ξεπεράσεις το πρόβλημα της άρσης του εργαλείου  :erection:
:heavymetalbig:
πεστα χρυσοστομε!!και νεκρούς ανασταίνει το καλό μασάζ!χαχαχα την καλημέρα μου ;)
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
Η κοπελα προσφερει αψογες υπηρεσιες ωστοσο θεμα θερμανσης ειχε και στον προηγουμενο χωρο της στο ψυχικο.θυμαμαι την ειχα επισκευθει ενα δεκεμβρη και δεν μπορουσα κυριολεκτικα να καυλωσω απο το κρυο.υπηρχε μονο μια θερμαστρα αλογονου....κατα τα αλλα πολυ καλες οι υπηρεσιες της....αυτα...
Συμφωνω.. κ εγω πηγαινα μονο καλοκαιρινους μηνες.. για αυτο ακριβως τον λογο..

πεστα χρυσοστομε!!και νεκρούς ανασταίνει το καλό μασάζ!χαχαχα την καλημέρα μου ;)
Βρε Στεφανια μ, καλο το μασαζακι σου.. αλλα πρεπει να καταλαβεις οτι για να το απολαυσει ο αλλος.. -ολο το μασαζ..κ οχι μονο το τελειωμα..- ο χώρος πρεπει να ειναι ζεστος-φουρνος... 
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
507
Κριτικές
9
Like
662
Πόντοι
306
Καλημερα σε ολη την παρεα.....Εγω παντως παιδια την 1 απο τις 2 φορες που την εχω επισκεφτει δεν διαπιστωσα κατι τετοιο......Και πιστεψτε με ηταν πραγματικα κρυος καιρος οταν πηγα και ειμαι και γω φαν της ζεστης......
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Αγαπητέ χχχ-μαν μου είπες την άποψη σου κ κατειδιαν κ εδώ,καλο θα ήταν να μην επαναλαμβάνεσαι αν θέλεις.αν εσύ ή κάποιος έχει πρόβλημα υποθερμίας,ζητω ταπεινά συγνώμη αλλά δεν υπάρχει άλλος τρόπος ν ανέβει ή θερμοκρασία όταν το θερμόμετρο στ δωμάτιο δείχνει 23-24 βαθμούς κατά μέσο όρο.
Υ.Γ γνωρίζω πόσο σημαντική είναι ή ζέστη κ φροντίζω να κραταω τον χώρο πάντα ζεστό ώστε να κορυφωθεί ή όλη ατμόσφαιρα σωστά κ ωραία με τον πιο ιδανικό τρόπο
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλημερα σε ολη την παρεα.....Εγω παντως παιδια την 1 απο τις 2 φορες που την εχω επισκεφτει δεν διαπιστωσα κατι τετοιο......Και πιστεψτε με ηταν πραγματικα κρυος καιρος οταν πηγα και ειμαι και γω φαν της ζεστης......
έτσι είναι κ χαίρομαι που το λες!κ ήρθες κ αργά αργά βραδινή ώρα που έξω είχε πέσει αισθητά ή θερμοκρασία!
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
507
Κριτικές
9
Like
662
Πόντοι
306

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Αγαπητέ χχχ-μαν μου είπες την άποψη σου κ κατειδιαν κ εδώ,καλο θα ήταν να μην επαναλαμβάνεσαι αν θέλεις.αν εσύ ή κάποιος έχει πρόβλημα υποθερμίας,ζητω ταπεινά συγνώμη αλλά δεν υπάρχει άλλος τρόπος ν ανέβει ή θερμοκρασία όταν το θερμόμετρο στ δωμάτιο δείχνει 23-24 βαθμούς κατά μέσο όρο.
Υ.Γ γνωρίζω πόσο σημαντική είναι ή ζέστη κ φροντίζω να κραταω τον χώρο πάντα ζεστό ώστε να κορυφωθεί ή όλη ατμόσφαιρα σωστά κ ωραία με τον πιο ιδανικό τρόπο
ξερω εγω εναν!!..να πω,να πω?..... :babycry:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.245
Κριτικές
46
Like
3.811
Πόντοι
4.365
Αγαπητέ χχχ-μαν μου είπες την άποψη σου κ κατειδιαν κ εδώ,καλο θα ήταν να μην επαναλαμβάνεσαι αν θέλεις    -- Μου κανεις παρατηρηση οτι επαναλαμβανομαι...????!!!! :idiot: :jerking: :tickedoff:
Αν θυμασαι..η συναντηση μας ηταν βδομαδες πριν.. κ δεν ειχα αναφερει κατι εδω μεσα..γιατι μου ειπες πως ειμουν ο 1ος που στο αναφερω.. ψεμα... απο οτι φανηκε.. υπαρχει κ αλλος που το αναφερε.. κ ποσοι ακομα...
Ο ενας..οκ.. μπορει να ειναι περιεργος κ κρυουλιαρης.. οι δυο ή παραπανω ομως... υπαρχει θεμα με την θερμανση...!!!


.αν εσύ ή κάποιος έχει πρόβλημα υποθερμίας,   --Οσοι κρυωνουμε δηλαδι στον χωρο σου.. εχουμε προβλημα υποθερμιας...!!!! :headbang: :headbang: :idiot:
Τεσπα...
Τα λεμε το καλοκαιρακι...!!! :grin: :P
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Την καλησπερα μου στη Στεφανια το κοριτσι με τα πιο γλυκα κ απαλα χερια στο μασαζ εδω μεσα!!!!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Ε δεν είναι έτσι φιλτατε!ας μην γίνει viral.. δέχομαι ότι κάποιοι άνθρωποι όχι όλοι,χρειαζονται περισσότερη έντονη θερμοκρασία. γιαυτό και του έδειξα τον μετρητή στ δωμάτιο που αποτύπωνε 23 βαθμους περίπου εκείνη την στιγμή.μάλιστα του είπα ότι την επόμενη φορά που θα έρθει θα φουλαρω στην μέγιστη δυνατή θερμοκρασία ώστε ν γίνει χαμάμ ο χώρος αφού αυτό τον καλύπτει.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Αγαπητέ χχχ-μαν μου είπες την άποψη σου κ κατειδιαν κ εδώ,καλο θα ήταν να μην επαναλαμβάνεσαι αν θέλεις.αν εσύ ή κάποιος έχει πρόβλημα υποθερμίας,ζητω ταπεινά συγνώμη αλλά δεν υπάρχει άλλος τρόπος ν ανέβει ή θερμοκρασία όταν το θερμόμετρο στ δωμάτιο δείχνει 23-24 βαθμούς κατά μέσο όρο.
Υ.Γ γνωρίζω πόσο σημαντική είναι ή ζέστη κ φροντίζω να κραταω τον χώρο πάντα ζεστό ώστε να κορυφωθεί ή όλη ατμόσφαιρα σωστά κ ωραία με τον πιο ιδανικό τρόπο

Γιατί το παιδεύουμε? Αφου η Στεφανία ξερει μια χαρά και την ανεβάζει την θερμοκρασία!!!!  :uglystupid: :uglystupid:
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
4
Like
290
Πόντοι
21
Είχα επισκεφτεί την Β.Σ. πριν μερικούς μήνες για μασαζάκι μία φορά, και σκοπεύω να την ξανατιμήσω όταν το επιτρέψει ο χρόνος. Η κοπέλα είναι το κάτι άλλο, ξέρει καλά πώς και πού να σε τρίψει και να σε κρατάει "σηκωμένο" σε όλη τη διάρκεια της συνεδρείας.
Η αίσθηση που σε διαπερνά όταν σου λέει γύρνα και από τα αγγίγματα στην ευαίσθητη περιοχή μέχρι να σου ξεζουμίσει το εργαλείο, και ο τρόπος που το κάνει, είναι το κάτι άλλο και δείχνουν έναν άψογο συνδυασμό χαλάρωσης και έντονου ερωτισμού. Πραγματικά με άδειασε.
Την επόμενη φορά θα της ζητήσω να προχωρήσουμε στα ενδότερα αν και αμφιβάλλω αν θα καταφέρω να κρατηθώ για πολύ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom