Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (20 μέλη και 55 επισκέπτες)

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
20
Like
2.428
Πόντοι
1.196
Στο τηλέφωνο ευχάριστη φωνή, με πολύ καλή άρθρωση και ενημέρωση με ακρίβεια (προγράμματα, τιμές και τοποθεσία). Πήρα πρόγραμμα γνωριμίας μιας ώρας, μασάζ πάνω από τον μ.ο. με χειρ. εκτόνωση, στα 40€, ντουζ πριν και μετά, σίγουρα vfm.
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
180
Like
293
Πόντοι
21
Ρρ τρομπετες..ειναι απλο αν σας αρεσει μια κοπελα με της υπηρεσιες της..κανετε την ομορφη κριτικη σας αν οχι παλι τν κριτικη με ωραιο τροπο κ γεια σας...προσβολες κ τοση χολη με τοση επιθετικοτητα γιατι? Εχε χαρη που ειναι ανωνυμα ολα αυτα αλλιως δν νμζ ειχαν τα κακαλα...αν ημουν στν θεση της στεφανιας τετοιες κριτικες δν θα της λαμβανα υποψιν μου...οταν καποιος εκφραζεται δειχνει τ ποιον του οχι τν αλλον που χαρακτηριζει...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.770
Like
14.419
Πόντοι
3.506
Καλημέρα σε όλους ! Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα της γυναίκας σήμερα, θα ήθελα να αφήσω ένα μήνυμα εδώ ! Θέλω να ευχηθώ χρόνια πολλά στην Στεφανία αλλά και σε όλες τις γυναίκες του κόσμου, τις αδελφές μας, τις γυναίκες αλλά και τις μητέρες μας ! Μα περισσότερο ακόμα σε όλα τα κορίτσια του χώρου και αντίστοιχων, που μας προσφέρουν μοναδικές και όμορφες στιγμές η καθεμία με τον δικό της τρόπο ! Καλό θα είναι να αναλογιζόμαστε και τον ρόλο μας σαν άντρες που και που και να καταλάβουμε πως εν τέλει θα πρέπει να σεβόμαστε και να αγαπάμε το άλλο φύλο, η ζωή μας χωρίς αυτές απλώς θα ήταν 'μονόχρωμη΄ , το έχουν αναφέρει πολύ πιο σημαντικοί άνθρωποι από εμένα άλλωστε. Επίσης να μην ξεχνάμε πως όλα τα κορίτσια (η πλειοψηφία τουλάχιστον) κάποια στιγμή θα φέρουν στον κόσμο ένα παιδί, αν δεν είναι αυτό άξιο σεβασμού και εκτιμήσεως τότε τι πραγματικά είναι? Ελπίζω όλοι μας να κατανοήσουμε κάποια στιγμή τη σημαντικότητα της παρουσίας μιας γυναίκας στην ζωή μας και να πράττουμε τα δέοντα!!! :hi:
 

GIORGIO222

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
453
Κριτικές
16
Like
2.356
Πόντοι
1.191
Καλημέρα σε όλους ! Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα της γυναίκας σήμερα, θα ήθελα να αφήσω ένα μήνυμα εδώ ! Θέλω να ευχηθώ χρόνια πολλά στην Στεφανία αλλά και σε όλες τις γυναίκες του κόσμου, τις αδελφές μας, τις γυναίκες αλλά και τις μητέρες μας ! Μα περισσότερο ακόμα σε όλα τα κορίτσια του χώρου και αντίστοιχων, που μας προσφέρουν μοναδικές και όμορφες στιγμές η καθεμία με τον δικό της τρόπο ! Καλό θα είναι να αναλογιζόμαστε και τον ρόλο μας σαν άντρες που και που και να καταλάβουμε πως εν τέλει θα πρέπει να σεβόμαστε και να αγαπάμε το άλλο φύλο, η ζωή μας χωρίς αυτές απλώς θα ήταν 'μονόχρωμη΄ , το έχουν αναφέρει πολύ πιο σημαντικοί άνθρωποι από εμένα άλλωστε. Επίσης να μην ξεχνάμε πως όλα τα κορίτσια (η πλειοψηφία τουλάχιστον) κάποια στιγμή θα φέρουν στον κόσμο ένα παιδί, αν δεν είναι αυτό άξιο σεβασμού και εκτιμήσεως τότε τι πραγματικά είναι? Ελπίζω όλοι μας να κατανοήσουμε κάποια στιγμή τη σημαντικότητα της παρουσίας μιας γυναίκας στην ζωή μας και να πράττουμε τα δέοντα!!! :hi:
Respect.Απλα σε συγχαίρω.Καλημερα με υγεία εύχομαι.:hi:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.623
Like
19.734
Καλημέρα σε όλους ! Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα της γυναίκας σήμερα, θα ήθελα να αφήσω ένα μήνυμα εδώ ! Θέλω να ευχηθώ χρόνια πολλά στην Στεφανία αλλά και σε όλες τις γυναίκες του κόσμου, τις αδελφές μας, τις γυναίκες αλλά και τις μητέρες μας ! Μα περισσότερο ακόμα σε όλα τα κορίτσια του χώρου και αντίστοιχων, που μας προσφέρουν μοναδικές και όμορφες στιγμές η καθεμία με τον δικό της τρόπο ! Καλό θα είναι να αναλογιζόμαστε και τον ρόλο μας σαν άντρες που και που και να καταλάβουμε πως εν τέλει θα πρέπει να σεβόμαστε και να αγαπάμε το άλλο φύλο, η ζωή μας χωρίς αυτές απλώς θα ήταν 'μονόχρωμη΄ , το έχουν αναφέρει πολύ πιο σημαντικοί άνθρωποι από εμένα άλλωστε. Επίσης να μην ξεχνάμε πως όλα τα κορίτσια (η πλειοψηφία τουλάχιστον) κάποια στιγμή θα φέρουν στον κόσμο ένα παιδί, αν δεν είναι αυτό άξιο σεβασμού και εκτιμήσεως τότε τι πραγματικά είναι? Ελπίζω όλοι μας να κατανοήσουμε κάποια στιγμή τη σημαντικότητα της παρουσίας μιας γυναίκας στην ζωή μας και να πράττουμε τα δέοντα!!!
Καλημέρα σε ευχαριστώ πολυ!!
Ενάρετα Άτομα όπως εσύ με τέτοια καλή ενέργεια κ συμπεριφορά κ σεβασμό να ξέρεις πως κάνουν τον κόσμο μας καλύτερο!
 

xronakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
134
Like
337
Πόντοι
21
Χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες και ιδιαίτερα στη γλυκεία μας Στεφανία, Σου εύχομαι πάντα υγεία και ευτυχία.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.623
Like
19.734
Χρόνια πολλά στη Στεφανία, που με τις ανακουφιστικές υπηρεσίες της, προσπαθεί πάντα να μας ευχαριστεί!
Να είσαι πάντα καλά χρυσέ μου!
Έτσι είμαι!γεμάτη πρόθεση να σας αναπτερώνω το ηθικό κ να αναζωογονω το σώμα :*
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.623
Like
19.734
Χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες και ιδιαίτερα στη γλυκεία μας Στεφανία, Σου εύχομαι πάντα υγεία και ευτυχία.
Ευχαριστώ πολύ πολύ!
Σε περιμένω το συντομότερο να σε ταξιδέψω στον "μαγικό κόσμο" των αισθήσεων :)
 

xronakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
134
Like
337
Πόντοι
21
Το γνωρίζεις πλέον καλά ότι αν δεν ήταν η απόσταση και η έλλειψη χρόνου από πλευράς μου μια φορά την εβδομάδα τουλάχιστον θα με ταξίδευες στον "μαγικό κόσμο" των αισθήσεων.
Χρόνια σου πολλά και πάλι.
 

ALITIS84

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2017
Μηνύματα
160
Like
176
Πόντοι
1
Παγκόσμια ημέρα γυναίκας σήμερα. Χρόνια πολλά Στεφανία...
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.065
Like
28.883
Πόντοι
5.956
Πρόσφατη επίσκεψη στη Στεφανια με σκοπό να δοκιμάσω το πρόγραμμα tantra που έχει αρχίσει να παρέχει σαν επέκταση/υποκατασταση του edging hand job.
Επέλεξα διάρκεια συνεδρίας 90 λεπτά μιας και απο ότι ξέρω από αντίστοιχες συνεδρίες στο εξωτερικό η tantra απαιτεί διάρκεια τουλαχιστον μιάμιση ωρας για τους αρχάριους ενώ για τους μυημένους ξεπερνά τις δύο ώρες συνήθως.
Φανηκε πως με ότι καταπιαστει η Στεφανια προσπαθεί να το παρέχει με τον καλύτερο δυνατό τροπο αφού η συνέδρια κύλησε υπέροχα μακριά από τα μέχρι τώρα δεδομένα της εν Ελλάδι εφαρμογής tantra(προστατικο μασσαζ κλπ)
Η εμπειρία πλησίασε αυτή που είχα προ ετών στο tantric godess temple στα περίχωρα της Βαρκελώνης!
Αισθησιασμός υψηλού επιπέδου κάτω από το φως των αρωματικών κεριών και ερεθιστικη επαφή σωμάτων μέχρι την τελική λύτρωση που ήρθε με τον τρόπο που τόσο καλά κατέχει το κοριτσι.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
2
Like
3.974
Πόντοι
456
Πρόσφατη επίσκεψη στη Στεφανια με σκοπό να δοκιμάσω το πρόγραμμα tantra που έχει αρχίσει να παρέχει σαν επέκταση/υποκατασταση του edging hand job.
Επέλεξα διάρκεια συνεδρίας 90 λεπτά μιας και απο ότι ξέρω από αντίστοιχες συνεδρίες στο εξωτερικό η tantra απαιτεί διάρκεια τουλαχιστον μιάμιση ωρας για τους αρχάριους ενώ για τους μυημένους ξεπερνά τις δύο ώρες συνήθως.
Φανηκε πως με ότι καταπιαστει η Στεφανια προσπαθεί να το παρέχει με τον καλύτερο δυνατό τροπο αφού η συνέδρια κύλησε υπέροχα μακριά από τα μέχρι τώρα δεδομένα της εν Ελλάδι εφαρμογής tantra(προστατικο μασσαζ κλπ)
Η εμπειρία πλησίασε αυτή που είχα προ ετών στο tantric godess temple στα περίχωρα της Βαρκελώνης!
Αισθησιασμός υψηλού επιπέδου κάτω από το φως των αρωματικών κεριών και ερεθιστικη επαφή σωμάτων μέχρι την τελική λύτρωση που ήρθε με τον τρόπο που τόσο καλά κατέχει το κοριτσι.
σε τί τιμη ?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.623
Like
19.734
Καλημέρα σε όλους!
Οφείλω ως συνήθως να είμαι ξεκάθαρη.
Όσον αφορά το τάντρα είναι στα πλαίσια της μιάμισης ώρας κ το γνήσιο τάντρα όπως θα γνωρίζει οποίος έχει δοκιμάσει κυρίως σε εμπειρίες εξωτερικου, δεν έχει να κάνει με μασάζ
προστάτη,αλλά γίνεται
απογείωση του αισθησιασμού χωρίς καν να γίνει
ολοκλήρωση η στοματικό..

Σκοπός είναι να κρατάω καθόλη την διάρκεια κάποιον σε "αναμμένα κάρβουνα"με b2b, συνεχή αγγίγματα σε ερωτογενεις ζώνες, μεγιστοποιώντας την αίσθηση διέγερσης ..
αυτά δημιουργούν παρατεταμένη στύση όπου κορυφώνεται με το edging ,την διακεκομμένη, τεχνική της χειροποίητης εκτόνωσης.
Ισχύει μια προϋπόθεση στο συγκεκριμένο επειδή περιλαμβάνει b2b ,το δέρμα κάποιου που ενδιαφέρεται θα πρέπει να είναι απαλό η αποτριχωμενο
Να τονίσω ότι πρόκειται για ναι καινούργια προσθήκη, εννοείται ότι ισχύουν κανονικά κ οι υπόλοιπες επιλογές προγραμμάτων όπως πρόσφατα έχουν αναφερθεί κ δημόσια..
 
Τελευταία τροποποίηση:

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
398
Κριτικές
1
Like
1.665
Πόντοι
201
IMG_20220212_104147.jpg
καλημερα κ καλό σκ :*
Εχεις γινει κορμάρα εσύ!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom