Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (21 μέλη και 51 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.246
Κριτικές
46
Like
3.826
Πόντοι
4.365
Όσοι έχουν αντίθετη άποψη από τη φίλη σου είναι αγαπουληδες?
Μάθε ορθογραφία το λη με ή οχι Ι
Οκ?
ΟΚ δάσκαλε αγαπουλΗ!!!!:tn36:
Ότι πεις!!!
Υποστηριξε την οσο θελεις.... επειδη σου ετριψε λιγο το πουλακι... την αγαπησες!!!:jerking::headbang: κ δεν μπορεί κανείς να πει κάτι κακό για αυτήν...!!!:headbang::headbang:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.770
Like
14.419
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα και από εμένα! Διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες μετά από την πληθώρα εκθαμβοτικών σχολίων, μου βγήκαν τα μάτια, κατέληξα στα εξής. Εμαθα πολλά πράγματα όπως: πως πρέπει να φαίρεται ένας άνδρας σε μια γυναίκα, όταν δεν αρέσει σε κάποιον κάτι πρέπει να το χλευάζει μέχρι εσχάτων, όταν κάποιος διαμαρτύρεται για τα κακώς κείμενα τον βάζουν στον τοίχο και ξεκινά ο λιθοβολισμός! Μάλλον όλα τα προηγούμενα χρόνια βρισκόμουν σε ύπνωση ή σε κάποιου είδους πλάνη! Κύριοι πρέπει να κατανοήσετε οτι υπάρχουν πολλά και διάφορα χρώματα πέραν του λευκού και του μάυρου( και αναφέρομαι στο θέμα της συμπεριφοράς) ,υπάρχουν πολοί τρόποι εξ οσων γνωρίζω,δεν θα κάνω λόγο για τον σεβασμό σε μια κοπέλα, αυτό πήγε περίπατο... Οκ καλά κάνετε και δεν σας αρέσει η Στεφανία, δικαίωμα σας είναι αλλά τόση επιθετικότητα, κάπου έλεος. Θα σας πρότεινα να αναλογιστείτε εαν είχατε μια φίλη σας στον χώρο και σας έλεγε για αντίστοιχα σχόλια τι γνώμη θα είχατε για αυτούς που τα γράφουν? Και εν τέλη η Στεφανία ότι και να γραφτεί προσπαθεί να το αντιμετωπίσει ψύχραιμα και να να κάνει διάλογο, δεν έχω διαβάσει κάπου να μιλά άσχημα σε κάποιον. Και όπως έγραψαν και άλλοι φίλοι η σελίδα είναι γεμάτη με κορίτσια για όλα τα γούστα ,βρείτε αυτό που σας ταιριάζει για να περάσετε καλα! Καλό σας απόγευμα :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.065
Like
28.883
Πόντοι
5.956
ΟΚ δάσκαλε αγαπουλΗ!!!!:tn36:
Ότι πεις!!!
Υποστηριξε την οσο θελεις.... επειδη σου ετριψε λιγο το πουλακι... την αγαπησες!!!:jerking::headbang: κ δεν μπορεί κανείς να πει κάτι κακό για αυτήν...!!!:headbang::headbang:
Το πουλάκι μου το έχουν τριψει πολλες και έτσι έχω διαλέξει τις καλύτερες,εσένα την ψωλαρα σου(χαχαχα) ποιες στην τρίβουν άραγε?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Αφού τσεκάρεις αυτό γτ δεν τσεκάρεις κάθε προφίλ? Η το πρόβλημα είναι όταν γράφεται κάτι καλο ε?
Ε μα βέβαια!
Προφίλ που γράφτηκαν χθες κ η πρώτη τους δουλειά χωρίς καν να με ξέρουν είναι να με κράζουν είναι έγκυρα ε?
Ενώ κάποιος που μπορεί να παρακολουθεί χρόνια ως επισκέπτης κ να αποφασίσε να εκφράσει την άποψη του απαγορεύεται η αποκλείεται δηλαδή?
Aν έχει συμβεί κάτι τέτοιο, είναι το ίδιο κατακριτέο, όπως και ένα θετικό σχόλιο από πολύ "νέο" μέλος. Δεν το έχω παρατηρήσει, γιατί γενικά δεν ασχολούμαι και τόσο με το νήμα σου. Το σχόλιο όμως έγινε για να κράξω αυτόν και όχι για εσένα (και το λέω ειλικρινά αυτό). Αν κάποιος είναι επισκέπτης στο φορουμ χρόνια και γίνεται τελικά μέλος, για να γράψει μια θετική κριτική, το βρίσκω από απίθανο ως εξωφρενικά απίθανο.
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
344
Like
778
Πόντοι
81
Συγγνωμη Στεφανια που εγραψα οτι δεν σε θεωρω VFM, όταν με τα ιδια λεφτά εχω παει με πολυ καλυτερες (αντικειμενικα) εμφανησιακα... Δε ηξερα οτι σου ανηκει το σαιτ... Συγγνωμη αληθεια... Δεν θα ξαναγραψω... ή εστω θα ζηταω την αδεια σου.. Ναι δικιο εχεις! κανω promo στην Ζωη και τον ελευθερο μου χρονο κανω promo και στο Γκρεις σπα! Οταν εγω πηγαινα για μασαζ εσυ πρεπει να πρεπει να πηγαινες δημοτικο, γι αυτο ασε να εχουμε αποψη γιατι εχουμε κανει και με 10 κοπελες παραπανω μασαζ και δεν μασαμε απο "έρωτες". Φαντασου να ελεγα και για τις υπηρεσιες σου... Εγω απλά ανεφερα οτι δεν εισαι VFM γιατι με λιγοτερα λεφτα εχω παρει περισσοτερα ... Όταν καταλαβεις τη διαφορα...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.623
Like
19.732
Ασφαλώς κ μπορείς να έχεις την άποψη σου,όπως κ εγώ την δική μου.
Δεν καταλαβαίνω γτ τόσο μεγάλο θέμα,δεν είπα ότι μου ανήκει το θρεντ, ούτε έχω καμία αξίωση εδώ μέσα ,πάρα μόνο όταν γίνεται αναφορά στο πρόσωπο μου να υπάρχει ένας στοιχειώδης σεβασμός όσο το δυνατόν.

Λυπάμαι αλλά έχω δικαίωμα να μην σύμφωνω κ γι'αυτό το χαρακτήρισα προμο, 30ε η μισή ώρα, που αναρωτιέμαι πώς προλαβαινει κανείς να χαλαρώσει σε μισή ώρα! για μασάζ κ μια εκτόνωση χειροποίητη που αναφέρεις ότι θεωρείς vfm, όταν το ίδιο πρόγραμμα το έχω 40 για ΜΙΑ ολόκληρη ώρα ...
Όποτε με λιγότερα χρήματα σε αυτή την περίπτωση καταρχάς παίρνεις λιγότερο χρόνο..
Αυτή ήταν η ένσταση μου κ πιστεύω,μου επιτρέπεις να την εκφράσω .
Υ.Γ για να κλείσουν όλα τα μέτωπα που έχουν ανασυρθεί..πάντα έχω προτεραιότητα στο να προσφέρω ένα καλό μασάζ, ωστόσο,είμαι συμφιλιωμένη με όλες τις αισθησιακές υπηρεσίες που προσφέρω πάντα με μια Α' συμπεριφορά, ευγένεια κ επίπεδο κ φυσικά απόλυτη καθαριότητα κ όλα αυτά σε έναν υπέροχο,καλογουστο χώρο.
Δεν έχω αποκρύψει ποτέ τις χρεώσεις η τις επιλογές αντίθετα πάντα ενημερώνω κάθε ενδιαφερόμενο αν δεν γνωρίζει η δεν θυμάται.
Ακριβώς γιαυτο δεν επιθυμούσα να φαίνονται τόσο ξεκαρφωτες οι πληροφορίες εδώ μέσα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.483
Κριτικές
7
Like
3.131
Πόντοι
736
Το ότι η Στεφανία κάνει καλό μασάζ και επίσης προσφέρει φουλ υπηρεσίες με έξτρα κόστος, είναι γνωστό χρόνια τώρα. Απορώ πως χαρακτηρίζεται αποκάλυψη.
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
Εν τέλει ρε μάγκες θα κάνει κάποιος μια ανακεφαλαιωση να μάθουμε κι εμείς που δεν ξερουμε κι ενδιαφερόμαστε για μασαζακι φουλ προγραμμα;οι τελευταίες 40 σελίδες με κάναν να νομίζω πως διαβάζω τόλμη και γοητεία....λέει η κοπελα;από εμφάνιση; υπηρεσίες;να τιμηθει;
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.246
Κριτικές
46
Like
3.826
Πόντοι
4.365
Εν τέλει ρε μάγκες θα κάνει κάποιος μια ανακεφαλαιωση να μάθουμε κι εμείς που δεν ξερουμε κι ενδιαφερόμαστε για μασαζακι φουλ προγραμμα;οι τελευταίες 40 σελίδες με κάναν να νομίζω πως διαβάζω τόλμη και γοητεία....λέει η κοπελα;από εμφάνιση; υπηρεσίες;να τιμηθει;
Ε μα τώρα κ εσυ.. βαλτός εισαι.. ξύνεις πληγές..???!!!
Για να τελειωνει το θεμα...
Ρωτας εμφανιση... αυτο ειναι υποκειμενικό... άλλος θα σου πει7/10... άλλος 4/10... το σιγουρο ειναι δεν θα σε εντυπωσιάσει..!!
Υπηρεσιες... Καλες.. καλο μασαζακι.. -πιστευω συμφωνούμε ολοι..- κ μια εκτόνωση οκ!!Μεχρι εκει!!!
Ρωτας να τιμηθεί..??!! Ε Ναι.. τι ψυχή εχουν 40€... δοκίμασε για να εχεις κ άποψη...!! Και να μην περασεις καλα.. ε..δεν πτωχευσες με -40...!!!
Το πολυ-πολυ δεν ξαναπας...!!!
ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.... που δεν καταλαβαίνουν οι περισσότερες κυριες... οχι μονο η Στεφανια...
Οτι οταν καποιος ειναι πελατης σε τετοιες υπηρεσίες... δεν παει μια φορα κ τελος...
Αν περασει καλα... θα παει...θα ξαναπαει.. κ θα ξαναπαει...:wink:
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
Ε μα τώρα κ εσυ.. βαλτός εισαι.. ξύνεις πληγές..???!!!
Για να τελειωνει το θεμα...
Ρωτας εμφανιση... αυτο ειναι υποκειμενικό... άλλος θα σου πει7/10... άλλος 4/10... το σιγουρο ειναι δεν θα σε εντυπωσιάσει..!!
Υπηρεσιες... Καλες.. καλο μασαζακι.. -πιστευω συμφωνούμε ολοι..- κ μια εκτόνωση οκ!!Μεχρι εκει!!!
Ρωτας να τιμηθεί..??!! Ε Ναι.. τι ψυχή εχουν 40€... δοκίμασε για να εχεις κ άποψη...!! Και να μην περασεις καλα.. ε..δεν πτωχευσες με -40...!!!
Το πολυ-πολυ δεν ξαναπας...!!!
ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.... που δεν καταλαβαίνουν οι περισσότερες κυριες... οχι μονο η Στεφανια...
Οτι οταν καποιος ειναι πελατης σε τετοιες υπηρεσίες... δεν παει μια φορα κ τελος...
Αν περασει καλα... θα παει...θα ξαναπαει.. κ θα ξαναπαει...:wink:
Με κάλυψες παιχτη μου...όντως με μείον 40 δεν πας φυλακή...εδώ έχουμε πετάξει 120αρια για φολες..πόσο άσχημο να'ναι ένα μασάζ με χάπι εντ;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Καλησπέρα και από εμένα! Διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες μετά από την πληθώρα εκθαμβοτικών σχολίων, μου βγήκαν τα μάτια, κατέληξα στα εξής. Εμαθα πολλά πράγματα όπως: πως πρέπει να φαίρεται ένας άνδρας σε μια γυναίκα, όταν δεν αρέσει σε κάποιον κάτι πρέπει να το χλευάζει μέχρι εσχάτων, όταν κάποιος διαμαρτύρεται για τα κακώς κείμενα τον βάζουν στον τοίχο και ξεκινά ο λιθοβολισμός! Μάλλον όλα τα προηγούμενα χρόνια βρισκόμουν σε ύπνωση ή σε κάποιου είδους πλάνη! Κύριοι πρέπει να κατανοήσετε οτι υπάρχουν πολλά και διάφορα χρώματα πέραν του λευκού και του μάυρου( και αναφέρομαι στο θέμα της συμπεριφοράς) ,υπάρχουν πολοί τρόποι εξ οσων γνωρίζω,δεν θα κάνω λόγο για τον σεβασμό σε μια κοπέλα, αυτό πήγε περίπατο... Οκ καλά κάνετε και δεν σας αρέσει η Στεφανία, δικαίωμα σας είναι αλλά τόση επιθετικότητα, κάπου έλεος. Θα σας πρότεινα να αναλογιστείτε εαν είχατε μια φίλη σας στον χώρο και σας έλεγε για αντίστοιχα σχόλια τι γνώμη θα είχατε για αυτούς που τα γράφουν? Και εν τέλη η Στεφανία ότι και να γραφτεί προσπαθεί να το αντιμετωπίσει ψύχραιμα και να να κάνει διάλογο, δεν έχω διαβάσει κάπου να μιλά άσχημα σε κάποιον. Και όπως έγραψαν και άλλοι φίλοι η σελίδα είναι γεμάτη με κορίτσια για όλα τα γούστα ,βρείτε αυτό που σας ταιριάζει για να περάσετε καλα! Καλό σας απόγευμα :hi:
Πράγματι η Στεφανία κρατάει το επίπεδο της σε πολύ καλή και ηρεμη αντιμετώπιση των και αρνητικών σχολίων μελών εδώ στην σελίδα της !
Δεν έχει παρά φερθεί που δείχνει ότι αντιμετωπίζει όλα ικανοποιητικά .
Οι αντιπαραθέσεις δεν λύνουν τα θέματα που προκύπτουν .
Τουλάχιστον η Στεφανία δείχνει αυτό που είναι , λέει αυτό που κάνει με τον δικό της τρόπο και έτσι θέλει να γίνεται στην σελίδα της
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.483
Κριτικές
7
Like
3.131
Πόντοι
736
Με κάλυψες παιχτη μου...όντως με μείον 40 δεν πας φυλακή...εδώ έχουμε πετάξει 120αρια για φολες..πόσο άσχημο να'ναι ένα μασάζ με χάπι εντ;
Το δυνατό της σημείο είναι το μασάζ. Αν επιθυμείς περεταίρω και πρώτα από όλα βάζεις την εμφάνιση, μπορεί να προσπεράσεις.
Αλλά όπως γράψατε πριν, μια δοκιμή θα σου λύσει τις απορίες.
 

Peterthegreat1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.068
Κριτικές
2
Like
2.650
Πόντοι
736
Μ'αυτά και μ'αυτά η κοπέλα θα κάνει να ανεβάσει φωτογραφία της κανα χρόνο...
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Με κάλυψες παιχτη μου...όντως με μείον 40 δεν πας φυλακή...εδώ έχουμε πετάξει 120αρια για φολες..πόσο άσχημο να'ναι ένα μασάζ με χάπι εντ;
και εγώ φίλε μου έτσι πήγα. 40 euro για δοκιμή. τελικά το 40 το άλλαξα μέσα στην ώρα και πήρα το φουλ, και τώρα είμαι αρκετά τακτικός πελάτης!! πάντα εννοείται ότι γούστα είναι αυτά. Αλλά μια δοκιμή θα σε πείσει, είτε αρνητικά είτε θετικά.
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
232
Κριτικές
31
Like
1.187
Πόντοι
1.071
Έχω πάει σε αρκετές λαδοκόρες εντός κι εκτός Ελλάδας. Οι υπηρεσίες της Στεφανίας είναι υψηλότατου επιπέδου και προσφέρονται σε ένα πολύ ελκυστικό πακέτο (χώρος, ετοιμασία, μασάζ, ιδανικό happy end). Kάποιοι νομίζουν ότι μέσω του μασάζ θα βρουν τη γυναίκα της ζωής τους μάλλον. Δεν εξηγείται ο παραλογισμός και βέβαια η αγένεια σε μια κοπέλα που πάντα δίνει τον καλύτερο εαυτό της.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Τα πάντα στην ζωη γυρνάνε πίσω
Η κακία στον αποστολέα
Η αγάπη σε εκείνους που την δώρισαν
Τα ψέματα σε εκείνους που τα είπαν
Ο φθόνος σε όσους τον αισθάνονται ?
Έλενα... σε... τι αναφέρεσαι;;;; τι.. χάνουμε;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom