Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (22 μέλη και 58 επισκέπτες)

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.065
Like
28.883
Πόντοι
5.956
Απαράδεκτη επίθεση στη νηματοθετρια,γιατί ρε μάγκες?
Σας ενόχλησε η προσφατη καλή κριτική?
Δεν έχω δει να αντιδράτε ανάλογα σε άλλα νήματα,αντίθετα οι περισσότεροι αποθεώνετε κάποιες αποδεδειγμένα φόλες!
Στην τελική η Στεφανια κανει ξεκάθαρο το τι προσφέρει κατά την συνεννόηση πριν το ραντεβου και το κυριότερο το προσφέρει με άψογο κάθε φορά τρόπο και όχι ανάλογα με τα φεγγάρια της!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.246
Κριτικές
46
Like
3.826
Πόντοι
4.365
καλά κάνει δεν σου πέφτει λόγος.τα μέλη κάνουν κουμάντο στο φόρουμ όχι εσύ . κατάλαβες? την επόμενη φορά θα κλειδωθεί το θρεντ σου και θα πας περίπατο από το φορουμ
Ωραιος!!
Σωστος ο zero...
Eπιτελους κ καποιος υπευθυνος να βαλει την 'κυρια΄' στην θεση της... γιατι νομιζει οτι το φορουμ ειναι τσιφλικι της... το εχει απο παλια αυτο.... Οποιος εγραφε αρνητικο για αυτην.. τον εβγαζε ψευτη κ τρελο...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.391
Κριτικές
13
Like
1.981
Πόντοι
3.425
δεν εχω επισκεφθεί τη Στεφανία

όμως ειναι λιγο παράξενο το προφίλ που θελει να αναδείξει εδω

«ειμαι μασέρ αλλα υπό προϋποθεσεις γαμιεμαι κι ολας»

θεωρώ οτι φοβάται ή ντρέπεται να χαρακτηριστεί εκδιδόμενη ….

πρεπει να το αποδεχθείς

ακομα και με την χειροεκτονωση …. Εκδιδόμενη χαρακτηρίζεσαι

για να μην το πω πιο βαριά …ελπιζω να καταλαβαίνεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
190
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Μερικοί εδώ μέσα και δεν μιλάμε για το συγκεκριμένο θρεντ βγάζουν πολυ χολή στα μυνηματα τους. Σίγουρα κάθε κριτική καλή ή κακή πρέπει να λέγεται για να μαθαίνουν οι υποψήφιοι πελάτες κάθε κοπέλας, αλλά υπάρχει ο κατάλληλος τρόπος να την γράψεις χωρίς χοντράδες μέσα. Το ότι κρυβόμαστε πίσω από ένα nickname στην ανωνυμία μας αυτό δεν σημαίνει ότι έχουμε το δικαίωμα να χλευάζουμε (κράζουμε) τον άλλο.
Έχω παρακολουθήσει τον χαμό που γινόταν στο αντίστοιχο θρεντ της Τζοανας και μπράβο της που έχει καταφέρει και το έχει φέρει στα μέτρα της. Εξάλλου έχει ειπωθεί πολλές φορές ότι σε όποιον δεν αρέσει μια κοπέλα καλό θα ήταν να μην ασχολείται μαζί της.
Πιστεύω ότι στο σύνολο τους τα μέλη προτιμούν να βλέπουν καλογραμμένες κριτικές που λύνουν τις όποιες απορίες έχει κάποιος πάρα μια ατελείωτη κόντρα μελών που τους αρέσει ή δεν τους αρέσει η εκάστοτε κοπέλα.
Είπαμε γούστα είναι αυτά!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.341
Πόντοι
41.443
η αποκάλυψη ότι η Στεφανία προσφέρει φουλ πρόγραμμα την έφερε σε δύσκολη θέση και ξεσπάει..
ποια αποκαλυψη ρε φιλε?
εισαι με τα καλα σου?
αυτα ειναι γνωστα απο την πρωτη μερα που ανοιξε το νημα. διαβασε το λιγο απο την αρχη.
κοιτα και τις παραπομπες στο νημα του μασαζ κατ οικον για να τα μαθεις αν δεν τα ξερεις.
απο το 2016-2017 ειναι γνωστα αυτα.
επειδη εθελοτυφλεις εσυ και ορισμενοι αλλοι και η Στεφανια το παιζει οτι δεν ειναι πορνη αλλα ειναι μονο μασεζ,πρεπει σωνει και καλα να ειναι ετσι οπως τα λετε.
κι αν ειναι ετσι οπως τα λετε,γιατι καθε λιγο και λιγακι ανεβαζει φωτο με εσωρουχα και ζαρτιερες.
ή μηπως δεν τα βλεπετε κι αυτα?
ρε θα τρελλαθουμε τελειως εδω μεσα.
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
206
Κριτικές
40
Like
1.867
Πόντοι
2.471
Εδω σε αλλα νηματα πεφτουν τα μπινελικια και οχι μονο απο την νηματοθετρια - καταλαβαινετε ποια εννοω (οχι οτι εχω κατι με την κοπελα απλο παραδειγμα ) και δεν εχει κλειδωθει το θεμα εδω σας αναψε το λαμπακι!!
Μπειτε λιγο και στην θεση του απεναντι και δεν το λεω μονο για το προαναφερθεν θεμα ή το παρων αλλα παρα πολυ γενικα για διαφορα θεματα εδω μεσα, ακομα στην περιπτωση του να εχει λαθος η καθε κοπελα και να το ξερει αμα σε πυροβολανε συνεχεια ολοι θα ξεσπασεις .
Ευτυχως υπαρχει υπερπληθορα κοριτσιων για ολα τα γουστα για ολες τις τσεπες incall outcall δεν χρειαζεται να φαγωνεστε
ΥΓ με μια εξαιρεση στο φιλο στην προηγουμενη σελιδα , οχι φιλε το grace στο μαρουσι απεχει παρα πολυ απο το vfm μα παρα πολύ
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.065
Like
28.883
Πόντοι
5.956
ποια αποκαλυψη ρε φιλε?
εισαι με τα καλα σου?
αυτα ειναι γνωστα απο την πρωτη μερα που ανοιξε το νημα. διαβασε το λιγο απο την αρχη.
κοιτα και τις παραπομπες στο νημα του μασαζ κατ οικον για να τα μαθεις αν δεν τα ξερεις.
απο το 2016-2017 ειναι γνωστα αυτα.
επειδη εθελοτυφλεις εσυ και ορισμενοι αλλοι και η Στεφανια το παιζει οτι δεν ειναι πορνη αλλα ειναι μονο μασεζ,πρεπει σωνει και καλα να ειναι ετσι οπως τα λετε.
κι αν ειναι ετσι οπως τα λετε,γιατι καθε λιγο και λιγακι ανεβαζει φωτο με εσωρουχα και ζαρτιερες.
ή μηπως δεν τα βλεπετε κι αυτα?
ρε θα τρελλαθουμε τελειως εδω μεσα.
Μια φορά ανέβασε τυπε,μην είσαι υπερβολικος!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.341
Πόντοι
41.443
Μια φορά ανέβασε τυπε,μην είσαι υπερβολικος!
ας πουμε οτι ανεβασε μια οπως λες εσυ.
ποσα ποστ απο την αρχη του νηματος θες να σου παραθεσω για να δεις κι εσυ την ουσια.
και ξερουμε ολοι ποια ειναι η ουσια.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.065
Like
28.883
Πόντοι
5.956
ας πουμε οτι ανεβασε μια οπως λες εσυ.
ποσα ποστ απο την αρχη του νηματος θες να σου παραθεσω για να δεις κι εσυ την ουσια.
και ξερουμε ολοι ποια ειναι η ουσια.
Για φωτογραφίες είπες και φωτογραφίες με εσωρουχα έχει ανεβάσει μόνο μια φορα!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.341
Πόντοι
41.443
Για φωτογραφίες είπες και φωτογραφίες με εσωρουχα έχει ανεβάσει μόνο μια φορα!
οκ το καταλαβαμε. ψαχνεις κι εσυ την ουσια.
να σε ρωτησω κατι.
η Στεφανια κανει σεξ ή οχι?
πιπες παιρνει ή οχι?
μηπως κανει μονο μασαζ?
ασε μας ρε φιλαρακο.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.065
Like
28.883
Πόντοι
5.956
οκ το καταλαβαμε. ψαχνεις κι εσυ την ουσια.
να σε ρωτησω κατι.
η Στεφανια κανει σεξ ή οχι?
πιπες παιρνει ή οχι?
μηπως κανει μονο μασαζ?
ασε μας ρε φιλαρακο.
Τσουχτηκες λουλουκο?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.341
Πόντοι
41.443
Τσουχτηκες λουλουκο?
μεγαλε μαλλον εσυ τσουχτηκες ισως γιατι δεν σου αρεσει να γραφονται αληθειες.
ανοιξε τα ματακια σου,πηγαινε στις αρχικες σελιδες του νηματος και δες και μαθε ποια ειναι η Στεφανια και τοτε ισως να ξυπνησεις κι εσυ κι οι υπολοιποι απο το συννεφακι που κοιμαστε.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.065
Like
28.883
Πόντοι
5.956
μεγαλε μαλλον εσυ τσουχτηκες ισως γιατι δεν σου αρεσει να γραφονται αληθειες.
ανοιξε τα ματακια σου,πηγαινε στις αρχικες σελιδες του νηματος και δες και μαθε ποια ειναι η Στεφανια και τοτε ισως να ξυπνησεις κι εσυ κι οι υπολοιποι απο το συννεφακι που κοιμαστε.
"Φιλαρακο"εισσι έλα παππού μου να σου δείξω τα αμπελοχωραφα σου.
Μάλλον όταν εσύ πήγαινες εγώ ερχόμουν!
Ξέρω πολύ καλά ποια είναι η Στεφανια,την έχω συναντήσει ουκ ολίγες φορές,και λυπάμαι που δεν σέβεσαι το προφιλ που η ίδια θέλει να περάσει στο φορουμ!
Προφανώς έχεις καποιο θέμα ,κουράγιο!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.341
Πόντοι
41.443
"Φιλαρακο"εισσι έλα παππού μου να σου δείξω τα αμπελοχωραφα σου.
Μάλλον όταν εσύ πήγαινες εγώ ερχόμουν!
Ξέρω πολύ καλά ποια είναι η Στεφανια,την έχω συναντήσει ουκ ολίγες φορές,και λυπάμαι που δεν σέβεσαι το προφιλ που η ίδια θέλει να περάσει στο φορουμ!
Προφανώς έχεις καποιο θέμα ,κουράγιο!
αν εσυ δεχεσαι οδηγιες απο εκδιδομενες για το τι και πως θα γραψεις κατι στο φορουμ,εγω δεν ειμαι τετοιος.
εγω γραφω τα πραγματα οπως ειναι κι οχι οπως θελουν αλλοι να ειναι.
νομιζα παντως οτι στο φορουμ γραφουν αντρες και οχι αντρακια κι εσυ μαλλον εισαι το δευτερο κι αυτο ισως με ερωτηματικο.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.246
Κριτικές
46
Like
3.826
Πόντοι
4.365
Ρε τι αγαπουλιδες υπαρχουν εδω μεσα....!!!???:headbang::headbang::headbang:
Λες κ τους θιξανε την γκομενα....!!! :jerking::jerking::jerking:
Μην ασχολεισαι συναγωνιστη.. αυτοι μια ζωη στην κοσμαρα τους θα ειναι... αγαπουλιδες.. λογικα θα τρωνε κ παντοφλα φουλ... οποτε... οτι κ να τους πεις.. χαμενο θα παει..
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.065
Like
28.883
Πόντοι
5.956
αν εσυ δεχεσαι οδηγιες απο εκδιδομενες για το τι και πως θα γραψεις κατι στο φορουμ,εγω δεν ειμαι τετοιος.
εγω γραφω τα πραγματα οπως ειναι κι οχι οπως θελουν αλλοι να ειναι.
νομιζα παντως οτι στο φορουμ γραφουν αντρες και οχι αντρακια κι εσυ μαλλον εισαι το δευτερο κι αυτο ισως με ερωτηματικο.
Από την απαντηση σου φαίνεται πόσο καραγκιόζης είσαι, τραβά ρε να δεις αν έρχομαι!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.065
Like
28.883
Πόντοι
5.956
Ρε τι αγαπουλιδες υπαρχουν εδω μεσα....!!!???:headbang::headbang::headbang:
Λες κ τους θιξανε την γκομενα....!!! :jerking::jerking::jerking:
Μην ασχολεισαι συναγωνιστη.. αυτοι μια ζωη στην κοσμαρα τους θα ειναι... αγαπουλιδες.. λογικα θα τρωνε κ παντοφλα φουλ... οποτε... οτι κ να τους πεις.. χαμενο θα παει..
Όσοι έχουν αντίθετη άποψη από τη φίλη σου είναι αγαπουληδες?
Μάθε ορθογραφία το λη με ή οχι Ι
Οκ?
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
καλησπερα παιδια!!!σε οποιον δεν αρεσει η στεφανια δεν μπορω να καταλαβω γιατι μπαινει εδω κ διαβαζει...???ποτε δεν καταλαβα γιατι διαβαζουνε κατι που δεν τους αρεσει και μπαινουν και πετανε βρισιες η βγαζουν χολη...εμενα οτι δε μου αρεσει απο τον τιτλο δε μπαινω να διαβασω!!!τοσο απλο ειναι.μη χαλιεστε !!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom