Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ολο κόνξες και τσαλιμάκια κάνει η Αυστριακιά,μάλλον θα πάω Πολωνία να γαμήσω.Από εδώ το φέρνεις από εκεί το φέρνεις πάντα στους παραδοσιακούς προορισμούς καταλήγουμε.Classic που λένε.
πολωνια πας ερχεσαι χωρις προβληματα? Τεστ ,καραντινες κτλ?
Εχω 4ημερο ρεπω σε κανα δυο βδομαδες κ δεν ξερω που να παω. Δεν θελω προβληματα με καραντινες κτλ.
Κι αυτα τα fkk δεν λενε να ανοιξουν να την πεφτω πισινα κ να κανουν παρελαση καμμια πενηνταρια μουνια με μονοκινι κ 20ποντα....bbq παγωμενη μπυρα τζακουζι σαουνα πιπες γαμησια......

Ναι,μέχρι τώρα έτσι είναι.Εχει καλό πράμα Πολωνία.Είναι η μόνη χώρα εντός ΕΕ που αξίζει ακόμα,ίσως και η Λιθουανία.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δεν εφερε τιροπιτες ο σκρουτζ σημερα; :(

Μάλλον γ'αυτό λυσσάξανε :2funny:και απο τη μονόπολη να έβαζε λεφτά πάλι τα ζώα θα τον πιστεύανε :2funny::jerking:
Πρέπει να αρχίσω να ξαναστέλνω πούτσες στον Ιωσήφ μπας και ηρεμίσει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Και ο Gastarbeiter έχει λυσσάξει σήμερα! Του είναι πολύ βαρύ που ξέρω Γερμανικά και δεν γουστάρω ούτε διακοπές να πάω Γερμανία! Αυτός αν ήξερε τα Γερμανικά μου δεν θα δούλευε τόσες ώρες παρέα με τα φαντασματάκια! Θυμάμαι στη Βερκελώνη που πίναμε δίπλα απο κάτι Κολομβιάνους και όταν μας ρώτησαν αν έχουμε ευρωπαικό διαβατήριο και απαντήσαμε θετικά, τότε άρχισαν να μας βλέπουν σαν θεούς και μας έλεγαν πως με αυτό ανοίγουν όλες οι πόρτες και πως ήμασταν πολύ τυχεροί:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Τι Gastarbeiter,αυτός δουλεύει νυχτοφύλακας και βγάζει ένα σωρό λεφτά.Είναι και Mgtow και κοροιδεύει το σύστημα,ούτε σπονσοριλίκια ούτε τίποτα.
Δεν μπορεί ο δημητράκης να ανταγωνιστεί,είναι κώνωψ κατά ελέφαντα.
Εμένα μπορούν να μου βρουν αδυναμίες αν και βγάζω τα διπλά ενώ αυτός έχει Mgtowίσει,αναίσθητος,ατσαλάκωτος,τζάμπα μάγκας κι έτσι.
Πού πας ξεβράκωτος μες στους κωλομπαράδες φάση.
Αυτός είναι ο ορισμός του Gastarbeiter! Αμόρφωτος, ανειδίκευτος και χωρίς γλώσσα! Κάνει μια αντικοινωνική δουλειά που δεν θα έκανε ποτέ Γερμανός! Και για να εξηγηθώ, δεν έχω τίποτα με τα παιδιά που κάνουν αυτή τη δουλειά αλλά με τον συγκεκριμένο άτομο και τον τρόπο που πλασάρεται εδώ!!! Εσύ αρχηγέ είσαι κλάσεις ανώτερος απο αυτόν τον τιποτένιο! Έχεις ορθή πολιτικοκοινωνική άποψη και μάχιμος με τα μουνιά! Ο άλλος σαν mgtow το έχει παρατήσει το καμάκι! Εκτός που εμφανισιακά είναι και τραγικός! Δες πόσο χοντρός είναι και τι ρούχα φοράει! Αν πήγαινε να σπονσοράρει θα του ζήταγαν πιο πολλά από εσένα!
Σε ενοχλει που σου υπενθυμιζω την αδεια κ μιζερη ζωη σου. Δεν φταιω εγω ,εσυ την διαλεξες.
Εσυ επιχειρηματιας εγω υπαλληλακος αλλα σε χτυπαω στα αυτια σε χρημα, εμπειριες ταξιδια.
Μπροστα μου εισαι ασημαντος, μικρος, αδυναμος.
Πληροφοριακα στην εταιρεια που δουλευω ειναι απαντες γερμανοι εκτος απο μενα. Ουτε τουρκοι, ουτε πακιστανοι,ουτε αραβες.
Αρχισες κι εσυ σαν τον δημητρακη γγια τα ρουχα?? Χαχαχα ειστε ιδανικη παρεα σε γυναικοπαρεες χαχαχαχα.
Μορφωση απο σενα παντως ανωτερη εχω χαχαχα
Εσενα πιο απλα σε εχω για πρωινο.
Μας εβαλες μια φωτο lineas argentinas σε ρωτησα καποια πραματα βασικα για buenos aires κ εξαφανιστηκες.
Μας εβαλες μια φωτο με ellinair αναξια σχολιασμου.
Και κατι φωτος θολες κ θαμπες με γκομενες δηθεν χωρις να αποδεικνυεται πως εισαι εσυ. Τετοιες θολες ,θαμπες,μυστηριες να σου βαλω εγω χιλιες.
Οι αντρες γραφουν με αποδειξεις, δεν κρυβοντε. Κι εχουν κ το θαρρος να ζητανε συγνωμη αν λενε μαλακιες. Εσύ ουτε το ενα κανεις ουτε το αλλο.

Τι να περιμενεις απο τον μοναδικο θαυμαστη του δημητρακη. Ειστε σαν τον δονκιχωτη με τον σαντζο παντζα ενα πραμα χαχαχαχα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δεν εφερε τιροπιτες ο σκρουτζ σημερα; :(

Μάλλον γ'αυτό λυσσάξανε :2funny:και απο τη μονόπολη να έβαζε λεφτά πάλι τα ζώα θα τον πιστεύανε :2funny::jerking:
Πρέπει να αρχίσω να ξαναστέλνω πούτσες στον Ιωσήφ μπας και ηρεμίσει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Και ο Gastarbeiter έχει λυσσάξει σήμερα! Του είναι πολύ βαρύ που ξέρω Γερμανικά και δεν γουστάρω ούτε διακοπές να πάω Γερμανία! Αυτός αν ήξερε τα Γερμανικά μου δεν θα δούλευε τόσες ώρες παρέα με τα φαντασματάκια! Θυμάμαι στη Βερκελώνη που πίναμε δίπλα απο κάτι Κολομβιάνους και όταν μας ρώτησαν αν έχουμε ευρωπαικό διαβατήριο και απαντήσαμε θετικά, τότε άρχισαν να μας βλέπουν σαν θεούς και μας έλεγαν πως με αυτό ανοίγουν όλες οι πόρτες και πως ήμασταν πολύ τυχεροί:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Τι Gastarbeiter,αυτός δουλεύει νυχτοφύλακας και βγάζει ένα σωρό λεφτά.Είναι και Mgtow και κοροιδεύει το σύστημα,ούτε σπονσοριλίκια ούτε τίποτα.
Δεν μπορεί ο δημητράκης να ανταγωνιστεί,είναι κώνωψ κατά ελέφαντα.
Εμένα μπορούν να μου βρουν αδυναμίες αν και βγάζω τα διπλά ενώ αυτός έχει Mgtowίσει,αναίσθητος,ατσαλάκωτος,τζάμπα μάγκας κι έτσι.
Πού πας ξεβράκωτος μες στους κωλομπαράδες φάση.

?Βέβαια ο urlauber πληρώνει πρώην κτλ οπότε είναι σε άλλη φάση.
.
Καμμια πρωην δεν πληρωνω πανω απο δεκαετια .αυτα ειναι φαντασιωσεις του ψευταρακη .
Τα αρχιδια μου στις πρωην.
Αν λεω ψεματα να μου κοπει το χερι τωρα που γραφω.
Εγω τα τρωω σε ταξιδια κ κανω επενδυσεις.
Περσι πηρα διαμερισμα θεσνικη αγιων παντων. Ειχα ανοιξει κ σχετικο θρεντ περσι.
Περσι πηγα βραζιλια φιλιπινες πορτογαλια κ 4-5 φορες ελλαδα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτό λέμε.Ο δημητράκης σου λέει είμαι έξυπνος που αντί να γαμάω μουνάρες στη Ρωσία να με αφήσουν στον άσσο,γαμάω μπαζάκια και μπετατζήδες τζάμπα και για λίγο καλύτερες πάω στα μπορδέλα.Αντί να πάω για το μουνί,εκμεταλεύτηκα το φτηνό κόστος αγόρασα διαμερίσματα κτλ.
Οπότε ουσιαστικά είναι στο μηδέν.Θα μπορούσε να γαμάει και Ελλάδα στα μπορδέλα τι διαφορά έχει?
Αμα κάποιος κάνει το ίδιο Γερμανία,δηλαδή γαμάει FKK και δεν ασχολείται με σπόνσορινγκ,γκόμενες κτλ,ουσιαστικά ρίχνει στο δημητράκη στα αυτιά.
Γιατί το βιοτικό επίπεδο Γερμανία είναι 3 φορές πάνω από Ρωσία και έτσι θα είναι και το δικό του.Και σιγά μην μπορεί ο δημητράκης να αποδείξει οτι οι πουτάνες στα σαλόν είναι καλύτερες από τις πουτάνες στα FKK στην ίδια τιμή.Δε γίνεται.
Αν ξεκινήσουμε από ίδια βάση,γαμάω πουτάνες,είμαι μινιμαλιστής,ο δημητράκης τον πίνει κλαρίνο.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Λέω απλά οτι το δημητάκη τον έχει για πλάκα.Τι έχει ο δημητράκης που δεν έχει αυτός?Πουτάνες γαμάει ο δημητράκης πουτάνες γαμάει και αυτς.Και έχει όλα τα κομφόρ της Γερμανίας.Συν σύνταξη,δικαιώματα,εισοδήματα,μισθούς κτλ που δεν έχει ο δημητράκης.Οπότε τον πάει τρένο.
Ο urlauber είναι η νέμεσις του δημητράκη.
Έχει μεγάλες αντοχές ο Urlauber στην κόντρα, πραγματικό pitbull.

Επιπλέον είναι και μαέστρος στον ψυχολογικό πόλεμο! Για παράδειγμα έγραψε ότι σκοπεύει να αγοράσει αυτοκίνητο Jaguar....
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μαγική Βραδιά Gastarbeiter σήμερα :2funny::2funny::2funny::2funny: AEROlineas Argentinas Βόδι!!! :2funny::2funny::2funny:

Λογικό είναι όταν οι Γερμανοί μιλάνε μαζί σου να κάνουν λάθη για να τους καταλάβεις !
Έχω συναντήσει 10 άτομα απο το φόρουμ! Αν στις φωτογραφίες μου ήταν άλλος θα με έκραζαν όλοι! Όσο για τα λεφτά που έβαλες είναι για γέλια ....:2funny::2funny::2funny::2funny: Παλιά κατοστάρικα αποταμιευσεις 20 χρόνων :2funny::2funny::2funny:
Ήρεμα γράφεις και σήμερα γιατί γαμάς ...:jerking2:
 

Συνημμένα

  • 472017D0-A097-4E5F-8ECA-326E6E33CDCF.jpeg
    472017D0-A097-4E5F-8ECA-326E6E33CDCF.jpeg
    248,7 KB · Εμφανίσεις: 27

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Και ο Βλάκμαν πήγαινε κάποτε με τη δουλειά του γιά μία μέρα στην Πολωνία και έβαζε σφραγγίδες :2funny:
Ας πούμε ότι σε πιστεύουμε που θέλει πάρα πολύ προσπάθεια μετά τα ψέματα που μας έχεις πει.Από τη Μόσχα πέρασες τράνζιτ γιά κάπου αλλού,εκτός αν πήγες γιά μερικές ώρες γιά να δεις πως είναι το αεροδρόμιο :2funny:δύο φορές μόνο πήγες γιά λίγες μέρες.Και πήγες με τη δουλειά που δούλευες,σιγά μη σε βάζαν σε καλό ξενοδοχείο :2funny:
που να δεις αυτοί που δουλεύουν στην τσιπίτα πόσες σφραγγίδες έχουν στο διαβατήριο τους!και τους πάνε αμέσως στο οικοτροφείο που είναι έξω από την πόλη.




Mια δυο φορες βλεπεις στο διαβατηριο?

Στο πενταστερο στην Μοσχα οι 3 νυχτες κοστιζουν πιο πολλα απο το σαμσουνγκ που αγορασες σημερα
 

Συνημμένα

  • InkedInkedInkedDSC_0679_LI.jpg
    InkedInkedInkedDSC_0679_LI.jpg
    4 MB · Εμφανίσεις: 18
  • DSC_45111.png
    DSC_45111.png
    8,9 MB · Εμφανίσεις: 16

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Μαγική Βραδιά Gastarbeiter σήμερα :2funny::2funny::2funny::2funny: AEROlineas Argentinas Βόδι!!! :2funny::2funny::2funny:

Λογικό είναι όταν οι Γερμανοί μιλάνε μαζί σου να κάνουν λάθη για να τους καταλάβεις !
Έχω συναντήσει 10 άτομα απο το φόρουμ! Αν στις φωτογραφίες μου ήταν άλλος θα με έκραζαν όλοι! Όσο για τα λεφτά που έβαλες είναι για γέλια ....:2funny::2funny::2funny::2funny: Παλιά κατοστάρικα αποταμιευσεις 20 χρόνων :2funny::2funny::2funny:
Ήρεμα γράφεις και σήμερα γιατί γαμάς ...:jerking2:
Τσαμπικο εχασες την ψυχραιμια σου παλι?
Αρχισες να βριζεις?
Καλα κρυμμενος πισω απο το πληκτρολογιο σου μπορεις να το κανεις σιγουρα.....ανανδρα....κοριτσιστικα.....συνεχισε το μπορεις....
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αν ξεκινήσουμε από ίδια βάση, είμαι μινιμαλιστής,ο δημητράκης τον πίνει κλαρίνο.
ναι ρε τυπε μονο που αυτος βρισκεται σε μονιμες διακοπες- και εχει 5 ακινητα- ενω εσυ ζεις στο ενοικιο- ακομη και αν σταματησεις για 15 ημερες την εργασια σου θα εχεις προβλημα- Απο την αλλη πας 3 ημερες στο π.α.μπλοκ και αισθανεσαι χλιδατος- ενω αυτος ζει μονιμα εκει. Μην μπουμε στο θεμα αυτοκινητου και γλωσσας. Αρα ατοπες οι συγκρισεις σου.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Λέω απλά οτι το δημητάκη τον έχει για πλάκα.Τι έχει ο δημητράκης που δεν έχει αυτός?Πουτάνες γαμάει ο δημητράκης πουτάνες γαμάει και αυτς.Και έχει όλα τα κομφόρ της Γερμανίας.Συν σύνταξη,δικαιώματα,εισοδήματα,μισθούς κτλ που δεν έχει ο δημητράκης.Οπότε τον πάει τρένο.
Ο urlauber είναι η νέμεσις του δημητράκη.
Έχει μεγάλες αντοχές ο Urlauber στην κόντρα, πραγματικό pitbull.

Επιπλέον είναι και μαέστρος στον ψυχολογικό πόλεμο! Για παράδειγμα έγραψε ότι σκοπεύει να αγοράσει αυτοκίνητο Jaguar....
Αυτο δεν ειναι και κανενας αθλος στην γερμανια.
Με τα λεφτα που ποσταρα χθες παιρνω 3 αν θελω χαχχαχα

 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200822-214125_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200822-214125_Samsung Internet.jpg
    440,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • IMG_20200821_165204.jpg
    IMG_20200821_165204.jpg
    4,1 MB · Εμφανίσεις: 20

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Μαγική Βραδιά Gastarbeiter σήμερα :2funny::2funny::2funny::2funny: AEROlineas Argentinas Βόδι!!! :2funny::2funny::2funny:

Λογικό είναι όταν οι Γερμανοί μιλάνε μαζί σου να κάνουν λάθη για να τους καταλάβεις !
Έχω συναντήσει 10 άτομα απο το φόρουμ! Αν στις φωτογραφίες μου ήταν άλλος θα με έκραζαν όλοι! Όσο για τα λεφτά που έβαλες είναι για γέλια ....:2funny::2funny::2funny::2funny: Παλιά κατοστάρικα αποταμιευσεις 20 χρόνων :2funny::2funny::2funny:
Ήρεμα γράφεις και σήμερα γιατί γαμάς ...:jerking2:

Χαχχαχα παλια τα κατοσταρικα λεει χαχχαχαχ

Δλδ εχουν μικροτερη αξια αυτα?χαχαχχα

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Τύποι ευχαριστούμε που υπάρχετε στην διαδηκτιακη ζωή μας :grin:

Ματάκια.:grin:

Είσαι τυχερός που χάθηκε αυτή η λούγκρα ο Λαλάκης,έμαθε η γυναίκα του πως μπαίνει στο μπουρδέλα και του έβαλε μια παντόφλα στον κώλο.:tooth::tooth::tooth:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
[

Χαχχαχα παλια τα κατοσταρικα λεει χαχχαχαχ

Δλδ εχουν μικροτερη αξια αυτα?χαχαχχα
Τα παλιά κατοστάρικα δείχνουν πως για να τη πεις στον Δημητράκη επιστράτευσες τις οικονομίες μιας ζωής!:2funny::2funny::2funny:

Ασε που αν μάθει η πρώην γυναίκα σου το site ή της το σφυρίξει κάποιος θα σε κυνηγάει να στα πάρει και αυτά :2funny::2funny::2funny:

Όταν ξανακατέβεις Ελλάδα πήγαινε κάνε εξετάσεις χοληστερίνη και τριγλυκερίδια! Δεν θέλουμε να πάθεις κάτι γιατί γελάμε πολύ μαζί σου :2funny::2funny::2funny:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.392
Πόντοι
2.606
Τύποι ευχαριστούμε που υπάρχετε στην διαδηκτιακη ζωή μας :grin:

Ματάκια.:grin:

Είσαι τυχερός που χάθηκε αυτή η λούγκρα ο Λαλάκης,έμαθε η γυναίκα του πως μπαίνει στο μπουρδέλα και του έβαλε μια παντόφλα στον κώλο.:tooth::tooth::tooth:
τυπε εγώ νομίζω ο Τραχαλάκη σ εκποίησε στο παζάρι στο Σχιστο τον εξοπλισμό από το οδοντίατριο και το τρώει σε ολ ινκλουσιβ ρουμς του λετ στη λούτσα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν εφερε τιροπιτες ο σκρουτζ σημερα; :(

Μάλλον γ'αυτό λυσσάξανε :2funny:και απο τη μονόπολη να έβαζε λεφτά πάλι τα ζώα θα τον πιστεύανε :2funny::jerking:
Πρέπει να αρχίσω να ξαναστέλνω πούτσες στον Ιωσήφ μπας και ηρεμίσει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Και ο Gastarbeiter έχει λυσσάξει σήμερα! Του είναι πολύ βαρύ που ξέρω Γερμανικά και δεν γουστάρω ούτε διακοπές να πάω Γερμανία! Αυτός αν ήξερε τα Γερμανικά μου δεν θα δούλευε τόσες ώρες παρέα με τα φαντασματάκια! Θυμάμαι στη Βερκελώνη που πίναμε δίπλα απο κάτι Κολομβιάνους και όταν μας ρώτησαν αν έχουμε ευρωπαικό διαβατήριο και απαντήσαμε θετικά, τότε άρχισαν να μας βλέπουν σαν θεούς και μας έλεγαν πως με αυτό ανοίγουν όλες οι πόρτες και πως ήμασταν πολύ τυχεροί:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Τι Gastarbeiter,αυτός δουλεύει νυχτοφύλακας και βγάζει ένα σωρό λεφτά.Είναι και Mgtow και κοροιδεύει το σύστημα,ούτε σπονσοριλίκια ούτε τίποτα.
Δεν μπορεί ο δημητράκης να ανταγωνιστεί,είναι κώνωψ κατά ελέφαντα.
Εμένα μπορούν να μου βρουν αδυναμίες αν και βγάζω τα διπλά ενώ αυτός έχει Mgtowίσει,αναίσθητος,ατσαλάκωτος,τζάμπα μάγκας κι έτσι.
Πού πας ξεβράκωτος μες στους κωλομπαράδες φάση.

Μήπως βγάζει κ'αυτός 6.800 το μήνα όπως κ'εσύ? :jerking: :2funny:Με της υπερωρίες οι σεκιουριτάδες φτάνουν της 2.000 Ευρώ.Αν τώρα αυτά είναι πολλά εγώ τι να πω.
Αυτά τα λεφτά είναι ξεκάθαρο ότι δεν όλα είναι δικά του.Φένεται ότι είναι από διαφορετικου΄ς πάκους γιά να μην τα μπερδέψουν :2funny:Όπως και τα πρώτα λεφτά που εβαλε :2funny:Κάποια απ'αυτά πρέπει να είναι τα ίδια :2funny:απλός τώρα του έδωσαν περισσότερα :2funny:Δεν ξέρω κανέναν να έπαιρνε σε 20ευρα δεσμίδες και να μην της άνοιγε! Μάλλον δεν τον αφήσαν να τα ανοίξει.
Πανεύκολο είναι να του τα έδωσαν από το ταμείο,Σεκιουριτάς είναι και εκεί που μένει μπορεί να είναι στη δουλειά του,σε υπερησιακό διαμέρισμα μένουν 5-6 μαζί.έβαλαν από 1.500 ο καθένας τους έδωσε κ'από το ταμείο τα 20ευρα και τα έβγαλε φωτογραφία :2funny:
Όποιος λέει την αλήθεια το αποδικνύει όπως απέδειξα εγώ με χαρτιά,φώτο στην τράπεζα που τα παίρνω και σας έβαλα και αγορές που έκανα :2funny:.
Όταν σας έβαλα την πρώτη φώτο με λεφτά είπατε ότι είναι από το σεντούκι μου :2funny:εγώ όμως απέδειξα ότι αυτό το ποσό το παίρνω κάθε μήνα.




--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Καμμια πρωην δεν πληρωνω πανω απο δεκαετια .αυτα ειναι φαντασιωσεις του ψευταρακη .
Τα αρχιδια μου στις πρωην.
Αν λεω ψεματα να μου κοπει το χερι τωρα που γραφω.
Εγω τα τρωω σε ταξιδια κ κανω επενδυσεις.
Περσι πηρα διαμερισμα θεσνικη αγιων παντων. Ειχα ανοιξει κ σχετικο θρεντ περσι.
Περσι πηγα βραζιλια φιλιπινες πορτογαλια κ 4-5 φορες ελλαδα[/quote]





Ποιές 4-5 φορες :2funny: μία φορά πήγες Ελλάδα τώρα και το καυχιεσαι :2funny: Είδαμε της φώτο από τη Βραζιλία της Φιλιπίνες και την Πορτογαλία :2funny:
Διατροφή πληρώνεις στη γυναίκα σου στα Γιαννιτσά και λες κ'ένα τραγούδι :2funny:όπως και της δόσεις της τράπεζας πληρώνεις κάθε μήνα.
Τώρα γιά τη Γερμανική σύνταξη που είναι 800-900 ευρώ θα την πάρεις και θα πας στην Ελλάδα να ζήσεις τα τελευταία 5-6 χρόνια της ζωής σου
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
[

Χαχχαχα παλια τα κατοσταρικα λεει χαχχαχαχ

Δλδ εχουν μικροτερη αξια αυτα?χαχαχχα
Τα παλιά κατοστάρικα δείχνουν πως για να τη πεις στον Δημητράκη επιστράτευσες τις οικονομίες μιας ζωής!:2funny::2funny::2funny:

Ασε που αν μάθει η πρώην γυναίκα σου το site ή της το σφυρίξει κάποιος θα σε κυνηγάει να στα πάρει και αυτά :2funny::2funny::2funny:

Όταν ξανακατέβεις Ελλάδα πήγαινε κάνε εξετάσεις χοληστερίνη και τριγλυκερίδια! Δεν θέλουμε να πάθεις κάτι γιατί γελάμε πολύ μαζί σου :2funny::2funny::2funny:
Την ειπα ομως εστω και με παλια κ την ενοιωσε για τα καλα.

Κανω τσεκαπ τακτικα...σκυλι ειμαι.....εχασα 7 κιλα.....αλλα 14 κ τερμα...... ευχαριστω για το ενδιαφερον
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
@Urlauber για Πολωνία δεν υπάρχει κανένας περιορισμός από Γερμανία,αλλά αυτά αλλάζουν εν μία νυκτί.
Εγώ από 27-31 θα μαι στα ανατολικά της χώρας,σχεδόν σύνορα με Ουκρανία

Δεν ξέρω αν θέλεις να πας σαν τουρίστας,αλλά όσο αναφορά το τρίπτυχο ΓΑΜΕΑ-ΓΑΜΠΡΟΥ-ΣΠΟΝΣΟΡΑ που έχει αναλύσει ο kman,
το ένα από τα τρία δεν υφίσταται εδώ και καιρό στην Πολωνία

Για πληρωμένο μην το σκεφτείς καν,παίζει να είναι η πιο γτπ χώρα της περιοχης στο συγκεκριμένο σπορ,μετά τη Σλοβακία.

Υ.Γ.Αρχηγέ,τι πιστεύεις για γυναίκες από Πόντκαρπάκι;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν εφερε τιροπιτες ο σκρουτζ σημερα; :(

Μάλλον γ'αυτό λυσσάξανε :2funny:και απο τη μονόπολη να έβαζε λεφτά πάλι τα ζώα θα τον πιστεύανε :2funny::jerking:
Πρέπει να αρχίσω να ξαναστέλνω πούτσες στον Ιωσήφ μπας και ηρεμίσει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Και ο Gastarbeiter έχει λυσσάξει σήμερα! Του είναι πολύ βαρύ που ξέρω Γερμανικά και δεν γουστάρω ούτε διακοπές να πάω Γερμανία! Αυτός αν ήξερε τα Γερμανικά μου δεν θα δούλευε τόσες ώρες παρέα με τα φαντασματάκια! Θυμάμαι στη Βερκελώνη που πίναμε δίπλα απο κάτι Κολομβιάνους και όταν μας ρώτησαν αν έχουμε ευρωπαικό διαβατήριο και απαντήσαμε θετικά, τότε άρχισαν να μας βλέπουν σαν θεούς και μας έλεγαν πως με αυτό ανοίγουν όλες οι πόρτες και πως ήμασταν πολύ τυχεροί:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Τι Gastarbeiter,αυτός δουλεύει νυχτοφύλακας και βγάζει ένα σωρό λεφτά.Είναι και Mgtow και κοροιδεύει το σύστημα,ούτε σπονσοριλίκια ούτε τίποτα.
Δεν μπορεί ο δημητράκης να ανταγωνιστεί,είναι κώνωψ κατά ελέφαντα.
Εμένα μπορούν να μου βρουν αδυναμίες αν και βγάζω τα διπλά ενώ αυτός έχει Mgtowίσει,αναίσθητος,ατσαλάκωτος,τζάμπα μάγκας κι έτσι.
Πού πας ξεβράκωτος μες στους κωλομπαράδες φάση.
Αυτός είναι ο ορισμός του Gastarbeiter! Αμόρφωτος, ανειδίκευτος και χωρίς γλώσσα! Κάνει μια αντικοινωνική δουλειά που δεν θα έκανε ποτέ Γερμανός! Και για να εξηγηθώ, δεν έχω τίποτα με τα παιδιά που κάνουν αυτή τη δουλειά αλλά με τον συγκεκριμένο άτομο και τον τρόπο που πλασάρεται εδώ!!! Εσύ αρχηγέ είσαι κλάσεις ανώτερος απο αυτόν τον τιποτένιο! Έχεις ορθή πολιτικοκοινωνική άποψη και μάχιμος με τα μουνιά! Ο άλλος σαν mgtow το έχει παρατήσει το καμάκι! Εκτός που εμφανισιακά είναι και τραγικός! Δες πόσο χοντρός είναι και τι ρούχα φοράει! Αν πήγαινε να σπονσοράρει θα του ζήταγαν πιο πολλά από εσένα!




Εμένα οι Έλληνες που έρχονταν εδώ με έβλεπαν όπως σε έβλεπαν εσένα οι Κολομβιανοί :2funny:Αυτοί τρέχουν γιά να πάρουν άδεια παραμονής στην Ρωσσία,ψάχνουν γιά δουλειά :headbang: και συνήθως τα παρατάνε γιατί στο αλλοδαπών είναι μαζί τους πολύ εχθρικοί σα να τους λένε τι ήρθατε εδώ να κάνετε?:headbang:
Και αν το φέρει η συζήτιση αν εγώ έχω άδεια παραμονής τους λέω έχω Ρωσσικό διαβατήριο!Δεν το πιστεύουν!:headbang:Και όταν τους το δείχνω παθαίνουν κωλούμπρα :2funny:
Αυτό που πήγε να κάνει σήμερα ο Γκαστερμπά'ι'τερ το κάνουν συνέχεια στις καφετέριες στην Ελλάδα,λένε μένω Γερμανία και βγάζω λεφτά :jerking:μιλάνε γιά το φοβερό σύστημα της Γερμανίας :2funny: Που το μεσημέρι κλείνουν μεχρί και τα εστιατόρια 14.30-17.00 :2funny:γιά το ότι δεν υπάρχει τίποτα μετά της 20.00 δεν μιλάω :2funny:Το ότι νοικιάζουν αποθήκες ή ποντικότρυπες είναι άλλο θέμα :2funny:
Για το καμάκι άστο καλύτερα μούφα φωτογραφία μας έβαλε ότι είναι γκόμενα του :2funny:
Όσο γιά τα ταξήδια :2funny::jerking:τα λεφτά δε του έφτασαν να πάει σε κανένα νησί :headbang:ειδικά φέτος που είναι παντού τσάμπα :2funny:
Αν έβγαζε τα λεφτά που μας λέει :2funny::jerking:δε θα ήταν έτσι μίζερος :2funny:.Εγώ είδατε πόσο άνετος είμαι με τα λεφτά ότι θέλω το παίρνω.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Δημητρακη δηλαδη μας λες οτι ειναι δυσκολο να βγαλεις επαγγελματικη βιζα για Ρωσια?

Σε παρατησε ο Αλγερινος και αποκαηκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom