Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
@Urlauber για Πολωνία δεν υπάρχει κανένας περιορισμός από Γερμανία,αλλά αυτά αλλάζουν εν μία νυκτί.
Εγώ από 27-31 θα μαι στα ανατολικά της χώρας,σχεδόν σύνορα με Ουκρανία

Δεν ξέρω αν θέλεις να πας σαν τουρίστας,αλλά όσο αναφορά το τρίπτυχο ΓΑΜΕΑ-ΓΑΜΠΡΟΥ-ΣΠΟΝΣΟΡΑ που έχει αναλύσει ο kman,
το ένα από τα τρία δεν υφίσταται εδώ και καιρό στην Πολωνία

Για πληρωμένο μην το σκεφτείς καν,παίζει να είναι η πιο γτπ χώρα της περιοχης στο συγκεκριμένο σπορ,μετά τη Σλοβακία.

Υ.Γ.Αρχηγέ,τι πιστεύεις για γυναίκες από Πόντκαρπάκι;

Φαίνονται καλές βλάχες από εκεί,σίγουρα το μπούκι θα είναι θεαματικό αλλά δεν έχω πάει ποτέ.Είχα γνωριμίες αλλά δεν έτυχε να πάω ποτέ.Είναι πάντως ωραία περιοχή όλες θέλουν να σε πάνε εκεί.
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
[quote author=ae :2funny:.Εγώ είδατε πόσο άνετος είμαι με τα λεφτά ότι θέλω το παίρνω.

Δε πηρες και τιποτα ρε μητσακο
Δυο παραθυρα αγορασες και ενα παντζουρι

Ως εκεί μπορεί,ο Kman κάνει ζωή σε πεντάστερα με μουνέτα και ο άλλος ανακοινώνει πως έβαλε 2 παράθυρα στην παράγκα του.:jerking:
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
[quote author=ae :2funny:.Εγώ είδατε πόσο άνετος είμαι με τα λεφτά ότι θέλω το παίρνω.

Δε πηρες και τιποτα ρε μητσακο
Δυο παραθυρα αγορασες και ενα παντζουρι

Ως εκεί μπορεί,ο Kman κάνει ζωή σε πεντάστερα με μουνέτα και ο άλλος ανακοινώνει πως έβαλε 2 παράθυρα στην παράγκα του.:jerking:
Ναι αλλα επενδυει στην εξωτερικη του εμφανιση
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
[quote author=ae :2funny:.Εγώ είδατε πόσο άνετος είμαι με τα λεφτά ότι θέλω το παίρνω.

Δε πηρες και τιποτα ρε μητσακο
Δυο παραθυρα αγορασες και ενα παντζουρι

Ως εκεί μπορεί,ο Kman κάνει ζωή σε πεντάστερα με μουνέτα και ο άλλος ανακοινώνει πως έβαλε 2 παράθυρα στην παράγκα του.:jerking:
Ναι αλλα επενδυει στην εξωτερικη του εμφανιση

Ψάχνει γκόμενο,αφού τον παράτησε ο Αλγερινός...
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
[quote author=ae :2funny:.Εγώ είδατε πόσο άνετος είμαι με τα λεφτά ότι θέλω το παίρνω.

Δε πηρες και τιποτα ρε μητσακο
Δυο παραθυρα αγορασες και ενα παντζουρι

Ως εκεί μπορεί,ο Kman κάνει ζωή σε πεντάστερα με μουνέτα και ο άλλος ανακοινώνει πως έβαλε 2 παράθυρα στην παράγκα του.:jerking:
Ναι αλλα επενδυει στην εξωτερικη του εμφανιση

Ψάχνει γκόμενο,αφού τον παράτησε ο Αλγερινός...

εχει ακομα τον τουρκο
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
[quote author=ae :2funny:.Εγώ είδατε πόσο άνετος είμαι με τα λεφτά ότι θέλω το παίρνω.

Δε πηρες και τιποτα ρε μητσακο
Δυο παραθυρα αγορασες και ενα παντζουρι

Ως εκεί μπορεί,ο Kman κάνει ζωή σε πεντάστερα με μουνέτα και ο άλλος ανακοινώνει πως έβαλε 2 παράθυρα στην παράγκα του.:jerking:
Ναι αλλα επενδυει στην εξωτερικη του εμφανιση

Ψάχνει γκόμενο,αφού τον παράτησε ο Αλγερινός...

εχει ακομα τον τουρκο

Ρε τον πούστη,από μιναρέ σε μιναρέ βολεύει το κωλί του...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Κιεβο πως ειναι τα πραματα?
Εχει περιορισμους? Καραντινα κατα την επιστροφη?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη δηλαδη μας λες οτι ειναι δυσκολο να βγαλεις επαγγελματικη βιζα για Ρωσια?

Σε παρατησε ο Αλγερινος και αποκαηκες
Καλά εσύ είσαι εντελώς άσχετος με τη Ρωσσία :2funny: παντρεμένοι με Ρωσσίδες είναι όλοι αυτοί και νομίζουν όπως εσύ ότι θα έρθουν και θα βγάλουν βίζα και θα δουλέψουν :jerking:και στο αλλοδαπών κάνουν τα πάντα γιά να τους διώξουν!Τα τελευταία χρόνια δίνεις και Ρωσσική γλώσσα μπροστά σε κάμερες :jerking:
Η Ρωσσία είναι γιά τους δυνατούς και ικανούς αυτοί την περνάνε ζωή και κότα οι αδύναμοι πάνε στη Γερμανία και δουλεύουν διπλοβάρδιες γιά να πάνε 3-10 μέρες διακοπές στην Ελλάδα και να πουλήσουν μούρη :2funny::jerking:

Την τρίτη,τετάρτη (τα θέλω σε πεντακοσάρικα:2funny:) θα πάρω λεφτά για να τα βάλω στο λογαριασμό μου στη Φινλανδία αν είναι να σας τα βγάλω φώτο να σας τα βάλω :2funny: αυτά τα λεφτά δεν θα τα φάω απλός θέλω ένα ποσό να το στείλω Φινλανδία.


@Urlauber για Πολωνία δεν υπάρχει κανένας περιορισμός από Γερμανία,αλλά αυτά αλλάζουν εν μία νυκτί.
Εγώ από 27-31 θα μαι στα ανατολικά της χώρας,σχεδόν σύνορα με Ουκρανία

Δεν ξέρω αν θέλεις να πας σαν τουρίστας,αλλά όσο αναφορά το τρίπτυχο ΓΑΜΕΑ-ΓΑΜΠΡΟΥ-ΣΠΟΝΣΟΡΑ που έχει αναλύσει ο kman,
το ένα από τα τρία δεν υφίσταται εδώ και καιρό στην Πολωνία

Για πληρωμένο μην το σκεφτείς καν,παίζει να είναι η πιο γτπ χώρα της περιοχης στο συγκεκριμένο σπορ,μετά τη Σλοβακία.

Υ.Γ.Αρχηγέ,τι πιστεύεις για γυναίκες από Πόντκαρπάκι;

Σκάσε βρε φιδέμπορα :2funny::2funny::2funny::jerking::jerking::jerking:δε σου φτάνει τότε που έγινες ρεζίλι με τα ψέματα σου συνεχίζεις και γράφεις :jerking: ψέματα,πουθενά δεν πας :2funny::2funny::jerking::jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και ο Βλάκμαν πήγαινε κάποτε με τη δουλειά του γιά μία μέρα στην Πολωνία και έβαζε σφραγγίδες :2funny:
Ας πούμε ότι σε πιστεύουμε που θέλει πάρα πολύ προσπάθεια μετά τα ψέματα που μας έχεις πει.Από τη Μόσχα πέρασες τράνζιτ γιά κάπου αλλού,εκτός αν πήγες γιά μερικές ώρες γιά να δεις πως είναι το αεροδρόμιο :2funny:δύο φορές μόνο πήγες γιά λίγες μέρες.Και πήγες με τη δουλειά που δούλευες,σιγά μη σε βάζαν σε καλό ξενοδοχείο :2funny:
που να δεις αυτοί που δουλεύουν στην τσιπίτα πόσες σφραγγίδες έχουν στο διαβατήριο τους!και τους πάνε αμέσως στο οικοτροφείο που είναι έξω από την πόλη.




Mια δυο φορες βλεπεις στο διαβατηριο?

Στο πενταστερο στην Μοσχα οι 3 νυχτες κοστιζουν πιο πολλα απο το σαμσουνγκ που αγορασες σημερα


Σιγά μην πάνε τους υπαλλήλους σε πεντάστερα :2funny::jerking: 2 φορές πήγες οι υπόλοιπες ήταν τράνζιτ κάπου αλλού πέταγες μέσω Μόσχας.
Φοβερή απόδειξη αυτή η φωτογραφία :jerking::jerking:Μου θυμισες το Βαλκάνιο φουκαρά που έβαζε φώτο της κουρτίνες και έλεγε ότι είναι η Γερμανίδα γκόμενα του :2funny::jerking:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
o Kman κάνει ζωή σε πεντάστερα με μουνέτα
Σαν την
Σταχτοπουτα ενα πραγμα. Ζει το παραμυθι του που διαρκει 3 μερες τον χρονο-στην χλιδη. Και τις υπολοιπες 362 στη λαντζα, στη φαπα -σφιγγει το ζωναρι του- στην υπογα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
και ο Βλάκμαν πήγαινε κάποτε με τη δουλειά του γιά μία μέρα στην Πολωνία και έβαζε σφραγίδες :
Οι δε ναυτικοί κ' αν έχουν σφραγίδες στο διαβατήριο τους :δεν έχει πιά μερος να βάλουν σφραγίδα :
Η μαγκιά είναι να πας να μένεις κάπου με τις ανέσεις σου και όχι να σε πηγαίνουν με τη δουλειά σου γιά 4-5 μέρες :
:coffee:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Καραφλομόγγολη χέστρα της Αγίας Πετρούπολης,η "φωτογραφία" με τις κουρτίνες που έχεις γράψει τόσες φορές,έχει ένα play επάνω,γιατί ήταν ΒΙΝΤΕΟ.
Φυσικά όλοι εδώ το κατάλαβαν και το είδαν εκτός από εσένα,που είσαι ΑΜΕΑ ΜΟΓΓΟΛΟΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ

ΕΝΑΣ ΠΟΥΣΤΟΓΕΡΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΧΕΖΟΥΝΕ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΕΥΡΩ ΕΙΣΑΙ

QLUhX4B.jpg

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχω βρει αρκετές φάσεις Πολωνία,να δούμε πώς θα τα οργανώσω όλα σε διαφορετικές πόλεις.
Φαίνεται να έχει βελτιωθεί η κατάσταση στη χώρα,να μας πει ο Β.Π. εντυπώσεις.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Αρχηγέ,δε θα γράψω πολλά,θα ποστάρω καμιά φωτό σε λίγες μέρες για να το βουλώσουν μερικά πουστράκια-χέστρες,αλλά μέχρι εκεί...

Το μόνο που πρέπει να κρατήσει κάποιος,ειναι οτι ένας δυτικός για να πάει να παίξει πλέον το χαρτί του ΓΑΜΠΡΟΥ,
πρέπει να πέσει σε καμιά χωρισμένη με παιδί ή που έχει καβαλήσει τα 30 από χωριό που δεν έχει σοβαρή δουλειά και μέλλον.

Οι Πολωνέζες στην Πολωνία με ντόπιους θέλουν να κάνουν σχέση/οικογένεια

Αυτή που πόσταρες με τον πίθηκα,Αμερική μένει.
Αμερική και UK,θα δεις τέτοια πράγματα.

Στην Πολωνία αυτές που τραβιούνται με αραβοπίθηκες τρώνε τρελό κράξιμο.

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
o Kman κάνει ζωή σε πεντάστερα με μουνέτα
Σαν την
Σταχτοπουτα ενα πραγμα. Ζει το παραμυθι του που διαρκει 3 μερες τον χρονο-στην χλιδη. Και τις υπολοιπες 362 στη λαντζα, στη φαπα -σφιγγει το ζωναρι του- στην υπογα

Τι 3 μέρες?Φέτος πήγα 2 φορές Κίεβο,μία Πράγα,μία Βερολίνο και μία Αθήνα,Σαντορίνη κάθε φορά με διαφορετική γκόμενα.Τώρα ετοιμάζομαι για Πολωνία και το έτος δεν έχει ακόμα τελειώσει.
Το διαμέρισμα είναι ισόγειο 80 τμ.Εχει απόλυτη ησυχία και η κατασκευή είναι πολύ καλή με γερμανικά στάνταρτς.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Φέτος πήγα 2 φορές Κίεβο,μία Πράγα,μία Βερολίνο και μία Αθήνα,Σαντορίνη κάθε φορά με διαφορετική γκόμενα.Τώρα ετοιμάζομαι για Πολωνία και το έτος δεν έχει ακόμα τελειώσει.
Το διαμέρισμα είναι ισόγειο 80 τμ.
οκ τυπε, να σαι καλα να πηγαινεις
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
o Kman κάνει ζωή σε πεντάστερα με μουνέτα
Σαν την
Σταχτοπουτα ενα πραγμα. Ζει το παραμυθι του που διαρκει 3 μερες τον χρονο-στην χλιδη. Και τις υπολοιπες 362 στη λαντζα, στη φαπα -σφιγγει το ζωναρι του- στην υπογα

Τι 3 μέρες?Φέτος πήγα 2 φορές Κίεβο,μία Πράγα,μία Βερολίνο και μία Αθήνα,Σαντορίνη κάθε φορά με διαφορετική γκόμενα.Τώρα ετοιμάζομαι για Πολωνία και το έτος δεν έχει ακόμα τελειώσει.
Το διαμέρισμα είναι ισόγειο 80 τμ.Εχει απόλυτη ησυχία και η κατασκευή είναι πολύ καλή με γερμανικά στάνταρτς.

Εσύ πας και μένεις σε ξενοδοχεία,νοικιάζεις σπίτια,πας σε εστιατόρια για φαγητό,χαλάς λεφτά τέλος πάντων.
Η καραφλομήτσαινα μένει σε σπίτια άλλων και τρώει φαγητό στο δρόμο 1 φορά τα 5 χρόνια που ταξιδεύει,ξεκίνησε βέβαια και κάνει λεύκανση κωλοτρυπίδας για να μην τον παρατήσει ο καινούριος του γαμιάς.:tooth::tooth::tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom