Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Φέτος πήγα 2 φορές Κίεβο,μία Πράγα,μία Βερολίνο και μία Αθήνα,Σαντορίνη κάθε φορά με διαφορετική γκόμενα.Τώρα ετοιμάζομαι για Πολωνία και το έτος δεν έχει ακόμα τελειώσει.
Το διαμέρισμα είναι ισόγειο 80 τμ.
οκ τυπε, να σαι καλα να πηγαινεις

Έχει οργώσει τα μουνολιβαδα ο Άρχοντας .

Εσύ τρέχα Μεταξουργείο να φας κωλοδαχτυλα από τις πουτανες
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εσυ ρε Χουστλερ καμια αλητεια κανεις; Κανα μουνι; Κανα κωλο;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καραφλομόγγολη χέστρα της Αγίας Πετρούπολης,η "φωτογραφία" με τις κουρτίνες που έχεις γράψει τόσες φορές,έχει ένα play επάνω,γιατί ήταν ΒΙΝΤΕΟ.
Φυσικά όλοι εδώ το κατάλαβαν και το είδαν εκτός από εσένα,που είσαι ΑΜΕΑ ΜΟΓΓΟΛΟΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ

ΕΝΑΣ ΠΟΥΣΤΟΓΕΡΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΧΕΖΟΥΝΕ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΕΥΡΩ ΕΙΣΑΙ

QLUhX4B.jpg
Ναι το βίντεο με τα σεντόνια :2funny:που έλεγες ότι είναι Γερμανίδα :2funny::jerking:και το ανοιχτό παράθυρο απόδειξη ότι εκεί είναι η Γερμανίδα γιατί οι Γερμανίδες κοιμόνται με ανοιχτό παράθυρο :jerking:
Μας απέδειξες ότι νοικιάζεις και το διαμέρισμα με της φώτο που έκλεψες από το μεσητικό μόνος σου :2funny::jerking:Βάζοντας μας το ενοικιαστήριο του σπιτιού :2funny::jerking:.Στο μεταξύ και ο Γκαστερμπά'ι'τερ που έβαλε φώτο τα λεφτά των άλλων απειλει ότι θα βάλει το ενοικιαστήριο :jerking:γιά να αποδείξει ότι νοικιάζει διαμέρισμα :2funny::jerking:.
Είσαστε κακομοίρηδες και ψεύτες :2funny::jerking:

o Kman κάνει ζωή σε πεντάστερα με μουνέτα
Σαν την
Σταχτοπουτα ενα πραγμα. Ζει το παραμυθι του που διαρκει 3 μερες τον χρονο-στην χλιδη. Και τις υπολοιπες 362 στη λαντζα, στη φαπα -σφιγγει το ζωναρι του- στην υπογα
Τουλάχιστον ο Βλάκμαν μπορεί 3 μερες το χρόνο να πηγαίνει κάπου με μιά μέτρια :2funny: στους άλλους δε φτάνουν τα λεφτά ούτε γ'αυτό :2funny:

Μ'αρέσει που σου την είπε πήγα λέει και βερολίνο και Κίεβο 2 φορές :2funny::jerking:οπότε έκανες λάθος 10 μέρες το χρόνο πάει κάπου και της υπόλοιπες 355 στη λάντζα φάπα :2funny::2funny:
Ο άλλος ο κακομοίρης που θαυμάζει τον Βλάκμαν πήγε σε ενοικιαζόμενο δωμάτιο μόνος του :2funny::jerking:τα μπάνια του λαού :2funny::2funny::2funny:


 

Συνημμένα

  • symvolaio.jpg
    symvolaio.jpg
    97,2 KB · Εμφανίσεις: 25
  • lefta trapezas.jpg
    lefta trapezas.jpg
    210,3 KB · Εμφανίσεις: 23

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
o Kman κάνει ζωή σε πεντάστερα με μουνέτα
Σαν την
Σταχτοπουτα ενα πραγμα. Ζει το παραμυθι του που διαρκει 3 μερες τον χρονο-στην χλιδη. Και τις υπολοιπες 362 στη λαντζα, στη φαπα -σφιγγει το ζωναρι του- στην υπογα

Τι 3 μέρες?Φέτος πήγα 2 φορές Κίεβο,μία Πράγα,μία Βερολίνο και μία Αθήνα,Σαντορίνη κάθε φορά με διαφορετική γκόμενα.Τώρα ετοιμάζομαι για Πολωνία και το έτος δεν έχει ακόμα τελειώσει.
Το διαμέρισμα είναι ισόγειο 80 τμ.Εχει απόλυτη ησυχία και η κατασκευή είναι πολύ καλή με γερμανικά στάνταρτς.
Ποιό διαμέρισμα? :2funny: αποθήκη νοσοκομείου είναι που στην έδωσαν γιά να μένεις :2funny:αφού είναι δίπλα στο νεκροτομείο φυσικό είναι να έχει υσηχία :2funny::2funny:
φοβερά Γερμανικά στάνταρς είδαμε τα ηλεκτρικά καλοριφεράκια στις μπρίζες :2funny:αν κατουράνε οι σκύλοι απ΄'εξω τι κάνεις?:2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μαγκια ειναι να ζεις σε αυτες τις χωρες οπως οι θειοι μου,ο ενας τωρα οδυσσο εχασε εναμιση εκατομυριο απο τον κορονο
αλλα εχει αγορασει σπιτι στην θαλασα αξιας εναμιση εκατομυριου.
το πηρε 500,000 ενω τοσα στοιχιζουν και τα αλλα του διαμερισματα και σπιτια.
εσυ ρε διμητρακη και φτωχος εισαι και δεν ζεις καλυτερα απο ουζπεκους μεταναστες!
θεωρεις υπερβαση να ζεις πετρουπολη σε τρωγλη και να τον παιζεις σε καναπε επιπεδο μπουρδελου.
στην φυλης και μεταξουργειο το βλεπεις πολυτελεια για το επιπεδο σου.
το μερος που ζεις οχι ρωσιδα αντε καμια ινδη η ρομα να ζησει αναγκαστικα μαζι με τα γατια.
το χειροτερο ειναι οτι εισαι εντελος πυροβολημενος και δεν καταλαμβαινεις στην κοσμαρα σου
ποσο τραγικα και τι επιπεδο ζωης εχεις!τραβα ρε ελλαδα που θα ζεις πολυ καλυτερα.
λογικα και οι πακιδες ελλαδα πανυγυριζουν που ζουνε στην ελλαδα τοσο τραγικα και χαιροντε
οτι ειναι σε καλυτερη μοιρα απο αλλους στην μπαγλαντες.
εισαι η ντροπη της ελλαδας,ο μπαγλας της πετρουπολης!εκατσες σε μια χωρα απλα για να λες ζω εκει
και δεν σε ενδιαφερει το πως ζεις,σαν αφγανος στα σεπολια εισαι.
σκεψου εναν αφγανο στα σεπολια που ζει σε τρωγλη παρεα με την μανα του αντεκομπουκκο
να κανει βιντεακια και να λεει κακομοιρηδες τους ταλιμπαν και το ποσο καλυτερα ζει απο αυτους.
δικαιο ειχε ο δασκαλος,στοιχιζει λιγοτερα να εισαι ουζπεκος στην πετρουπολη παρα τρελος στο δαφνη χαχαχαχα


 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Δημητρακη βαλε ξανα εκεινες τις δυο φωτο που ηταν ο ουκας μα μαυρισμενο ματι!
Βαλτεις σε παρακαλω ν γελασουμε λιγο :cheesy:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
τρεχω και σου γαμω τα παντα ολα -κλωνε- αντε τωρα να παρεις κανα τσιμπουκι στον αρχηγακο σου- ανικανε- πουθενα και τιποτα- σφουγγοκωλαριε- μια ζωη εισαι καταδικασμενος να γαμιεσαι απο κωλο- γιατι απο μπροστα εισαι τελειωμενος- ζωο αγραμματε
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Καποια στιγμη θα περασει η μπογια μας

Τοτε οι επιλογες θα ειναι οι εξης

Μπουρδελα

Ζωη Δημητρακη σε αχουρι με γατια

Ζωη kman με σπονσορετες, εξορμησεις σε σλαβικα μουνολιβαδα και διακοπες σε πενταστερα στην Σαντορινη


Ας παρουμε μαθημαματα απο τον Αρχηγο
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Ax Moldova ...
η χωρα που πραγματικα γαμας σχετικα φθηνα και καλα απο γκομενες -σεμιπρος- πουτανες - σπονσορετες :grin:
μου ελειψε πολυ το διαμερισμα μου και ολα τα συναφη

 

Συνημμένα

  • 57.jpg
    57.jpg
    77,8 KB · Εμφανίσεις: 31
  • 59.jpg
    59.jpg
    68,8 KB · Εμφανίσεις: 32
  • 70.jpg
    70.jpg
    248,9 KB · Εμφανίσεις: 26
  • 72.jpg
    72.jpg
    278,3 KB · Εμφανίσεις: 35
  • 01.jpg
    01.jpg
    80,8 KB · Εμφανίσεις: 27

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ax Moldova ...
η χωρα που πραγματικα γαμας σχετικα φθηνα και καλα απο γκομενες -σεμιπρος- πουτανες - σπονσορετες :grin:
μου ελειψε πολυ το διαμερισμα μου και ολα τα συναφη






Λιτος περιεκτικος
Ευγε
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Τον τελευταιο μηνα με βρηκαν στα social media παλιες γνωστες απο Υπερδνειστερια που τις ειχα ξεχασει εντελως
πρεπει να εχει πεσει μεγαλη πεινα χωρις τους ξενους πλεον ...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
@Urlauber για Πολωνία δεν υπάρχει κανένας περιορισμός από Γερμανία,αλλά αυτά αλλάζουν εν μία νυκτί.
Εγώ από 27-31 θα μαι στα ανατολικά της χώρας,σχεδόν σύνορα με Ουκρανία

Δεν ξέρω αν θέλεις να πας σαν τουρίστας,αλλά όσο αναφορά το τρίπτυχο ΓΑΜΕΑ-ΓΑΜΠΡΟΥ-ΣΠΟΝΣΟΡΑ που έχει αναλύσει ο kman,
το ένα από τα τρία δεν υφίσταται εδώ και καιρό στην Πολωνία

Για πληρωμένο μην το σκεφτείς καν,παίζει να είναι η πιο γτπ χώρα της περιοχης στο συγκεκριμένο σπορ,μετά τη Σλοβακία.

Υ.Γ.Αρχηγέ,τι πιστεύεις για γυναίκες από Πόντκαρπάκι;
Τον έχεις δει πως είναι? Ένας κεφτές πενηντάρης με κάτι ατημέλητα σγουρά μαλλιά είναι , κακοντυμένος και βγαλμένος από Ελληνικό καφενείο νταλικιέριδων ! Ο Μήτσος έχει τις φωτογραφίες του και θα τις βάλει μετά!
Τι τύχη πιστεύεις πως μπορεί να έχει στη Πολωνία? Θα πάει και θα μας λέει για τις Εκκλησίες και το φτηνό φαΐ! Πιστεύεις πως σε έναν ανθρωποβούβαλο που μιλάει σπαστά Γερμανικά κατά δήλωσή του (οι Γερμανοί είπε κάνουν λάθη όταν του μιλάνε για να συνεννοηθούν) και μάλλον Αγγλικά για γέλια, θα δώσει Πολωνέζα σημασία ! Ο τύπος θα πάει άκλαυτος και θα γίνουμε ρεζίλι!
Δεν έχει καν την πυγμή, την αρχοντιά και το αετίσιο μάτι του αρχηγού να εντοπίσει τις Σπονσορετ στο χώρο!
Οι συμβουλές στον Gastarbeiter για τη Πολωνία είναι ότι πιο διασκεδαστικό υπάρχει :2funny::2funny::2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
ρε τελειωμενε μπινε-πρεζακια -Ζομπι -των τσονοσινεμα -ενας απατεωνας= (hustler) εισαι-
ενα μηδενικο -που δεν εχει να πει τιποτα για την ζωη του- και ο λογος υπαρξης σου ειναι ο κατμαν- μιλαμε για την απολυτη καταντια- ξεφτιλα αγραμματε- ουτε τι διαβαζεις δεν καταλαβαινεις - ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΗΔΕΝ [0] ΣΕ ΟΛΑ
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
@aegeanorg Εντάξει, μπροστά στον μογγολάκη που είναι σαν να το έχει σκάσει από το Δαφνί,είναι Μπραντ Πιτ ; D
Είμαι σίγουρος δε, όταν αν ήταν να παραλάβεις τον πεπονογαμιστή από το αεροδρόμιο,θα είχες κατεβάσει την κουκούλα στο αμάξι μη σας δει κανά μάτι

Δεν ξέρω πως άρχισε η κόντρα σου με τον urlauber,αλλά πιο μεγάλη εντύπωση μου κάνει που hustler και DeanCorso καντηλιάζονται στο άσχετο στα ανατολικά νήματα :think:

Μπορεί ο urlauber να θέλει απλά να κόψει κίνηση,δεν είπε ότι θα πάει να γαμήσει το σύμπαν

Υ.Γ.Ο urlauber έχει κάνει και αυτός τα φάουλ του,όπως αρκετοί από εμάς τόσα χρόνια εδώ μέσα.
Σκατόψυχος και ρουφιάνος σαν τη χέστρα πασών των Ρωσιών όμως δεν είναι....
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ax Moldova ...
η χωρα που πραγματικα γαμας σχετικα φθηνα και καλα απο γκομενες -σεμιπρος- πουτανες - σπονσορετες :grin:
μου ελειψε πολυ το διαμερισμα μου και ολα τα συναφη






Λιτος περιεκτικος
Ευγε

Μόνο που αυτές οι φωτό είναι παλιότερες του 2015.Εμείς μιλάμε για τώρα τι παίζει.Να βάλω και εγώ φωτός από το 2015?
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Ο ύμνος των ΝΑΥΑΓΙΩΝ επίκαιρος όσο ποτέ


 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
@aegeanorg Εντάξει, μπροστά στον μογγολάκη που είναι σαν να το έχει σκάσει από το Δαφνί,είναι Μπραντ Πιτ ; D
Είμαι σίγουρος δε, όταν αν ήταν να παραλάβεις τον πεπονογαμιστή από το αεροδρόμιο,θα είχες κατεβάσει την κουκούλα στο αμάξι μη σας δει κανά μάτι

Δεν ξέρω πως άρχισε η κόντρα σου με τον urlauber,αλλά πιο μεγάλη εντύπωση μου κάνει που hustler και DeanCorso καντηλιάζονται στο άσχετο στα ανατολικά νήματα :think:

Μπορεί ο urlauber να θέλει απλά να κόψει κίνηση,δεν είπε ότι θα πάει να γαμήσει το σύμπαν

Υ.Γ.Ο urlauber έχει κάνει και αυτός τα φάουλ του,όπως αρκετοί από εμάς τόσα χρόνια εδώ μέσα.
Σκατόψυχος και ρουφιάνος σαν τη χέστρα πασών των Ρωσιών όμως δεν είναι....
Η κόντρα με τον Gast ξεκίνησε όταν συμφωνούσα με τον Μήτσο πως η ζωή στη Γερμανία δεν είναι τόσο ιδανική όπως μας παρουσιάζεται απο κάποιους που ζουν εκεί! Στη πορεία όμως ο Gast έβγαλε μνησικακία κατά των Ροδιτών και των παιδιών που δουλεύουν στο σέρβις (πολλές φορές είναι απο άλλα μέρη της Ελλάδος) και τεράστιο κόμπλεξ κατά των Ελλήνων γενικώς και παρουσίασε τάσεις σαν αυτές των Γερμανών που έρχονται με ένα υφάκι πως τους ...χρωστάμε και είμαστε πεινασμένοι! Θα φτύσει αίμα εδώ μέσα για αυτά που είπε και για την αριστερίστικη ρητορική ! Έχει μπεί ήδη στη λίστα του ξύλου όπως ο Μπούφος, ο Runar, ο βανάκιας και τα υπόλοιπα αριστερά σκουπίδια και θα τρώει Συ-συ-συννεφο όπου τον πετυχαίνω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom