Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.383
Πόντοι
2.606
Που είναι ο αρχηγός να μας βάλει κάνα φιλέτο μιντιουμ ρεαρ να λιγδώσει το εντερακι μας
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.207
Like
1.748
Πόντοι
216
Και εγώ σου λέω πες εσύ ένα καλό κλαμπ στη Βόρεια Ελλάδα για να φορτώσεις.Ενα μόνο.
Τι νομίζεις?Στο Grey και στο Cherry δεν παίζουνε σπονσορέτς?
Δεν υπάρχει. Πού θα φορτώσει Θεσσαλονίκη; Στο Casper; Στο J'Adore; Στο Bali; Ή μήπως σε κανένα 8ball; Θα χαζεύει τις κοπριές μέσα να στέλνουν στα κινητά πιο γρήγορα απ' ότι παίζουν το μουνί τους και θα καταλήξει στις τελειωμένες του Le Cabaret
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.953
Πόντοι
2.356
Ουγγαρία, έχει φανταστικό μέσο όρο ... είναι γαμεύσιμο πάνω από το 80% ....

Οι πορνοστάρ πάντα ξεχώριζαν ... ανίτα μπλοντ , ντέμπορα γουελς , νίκι άντερσον , ανίτα νταρκ , σόφι έβανς , μαρσα λορντ , σαμπρινα ρόουζ, λόρα κροφτ, μπριγκίτε μπούλγκαρι , κασάντρα γουάϊλντ ...

για τις πιο πολλές από αυτές ο χαρακτηρισμός θεά, πέφτει λίγος ....
Venus Berlin 2007
ειχα περασει να πω ενα γεια τον φιλο μου Pierre ...το πρωι στο φεστιβαλ και το βραδυ στο Artemis με τα ουγγαρεζικα και τσεχικα αλογα εκεινης της εποχης ... ωραια χρονια :grin:
 

Συνημμένα

  • 1001.jpg
    1001.jpg
    628,4 KB · Εμφανίσεις: 7
  • 1002.jpg
    1002.jpg
    289,1 KB · Εμφανίσεις: 7
  • 1003.jpg
    1003.jpg
    772,2 KB · Εμφανίσεις: 7
  • 1004.jpg
    1004.jpg
    280,6 KB · Εμφανίσεις: 7

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.596
Πόντοι
1.706

Προσωπικά δεν πιστεύω στο DNA αλλά στην κουλτούρα. Δεν πιστεύω λοιπόν σε καμμία σύνδεση του σημερινού μακεδονικού πληθυσμού με τους σλάβους, διότι κι όσοι έχουν καταγωγή δεν το γνωρίζουν, πλην αυτών που αυτοαποκαλούνται σλαβομακεδόνες. Διαφορά νοοτροπίας σχετικά με τους νοτιοελλαδίτες βεβαίως υπάρχει, αλλά πρέπει να ψάξουμε άλλες αιτίες.

Δεν ξέρω τι μπορείς να φορτώσεις στη Μακεδονία, μου φαίνεται και αστείο για κάποιας ηλικίας άτομα να την ψάχνουν στα διασκεδαστήρια για μικρές, διότι εκεί δεν έχεις τη δυνατότητα προεργασίας. Αν μπορείς να πλασάρεις καλά μια περιοχή ίσως μπορείς να κατεβάζεις από έξω, όπως έκανε κι ένας γνωστός μου από τη Ζάκυνθο στον οποίο έχω αναφερθεί παλιότερα. Πιθανόν και στην περιοχή μου Ν. Αγχίαλο να γίνεται παιγνίδι, κατεβάζοντάς τες εκεί ή κατευθείαν Σκιάθο που έχει κι εκεί αεροδρόμιο. Το σπίτι είναι του γαμπρού μου, παραμελημένο αλλά φτιάχνεται. Όμως το θεωρώ ταλαιπωρία και δεν πολυψήνομαι για Ελλάδα.
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.931
Like
322
Πόντοι
36
Προσωπικά δεν πιστεύω στο DNA αλλά στην κουλτούρα. Δεν πιστεύω λοιπόν σε καμμία σύνδεση του σημερινού μακεδονικού πληθυσμού με τους σλάβους, διότι κι όσοι έχουν καταγωγή δεν το γνωρίζουν, πλην αυτών που αυτοαποκαλούνται σλαβομακεδόνες. Διαφορά νοοτροπίας σχετικά με τους νοτιοελλαδίτες βεβαίως υπάρχει, αλλά πρέπει να ψάξουμε άλλες αιτίες.

Δεν ξέρω τι μπορείς να φορτώσεις στη Μακεδονία, μου φαίνεται και αστείο για κάποιας ηλικίας άτομα να την ψάχνουν στα διασκεδαστήρια για μικρές, διότι εκεί δεν έχεις τη δυνατότητα προεργασίας. Αν μπορείς να πλασάρεις καλά μια περιοχή ίσως μπορείς να κατεβάζεις από έξω, όπως έκανε κι ένας γνωστός μου από τη Ζάκυνθο στον οποίο έχω αναφερθεί παλιότερα. Πιθανόν και στην περιοχή μου Ν. Αγχίαλο να γίνεται παιγνίδι, κατεβάζοντάς τες εκεί ή κατευθείαν Σκιάθο που έχει κι εκεί αεροδρόμιο. Το σπίτι είναι του γαμπρού μου, παραμελημένο αλλά φτιάχνεται. Όμως το θεωρώ ταλαιπωρία και δεν πολυψήνομαι για Ελλάδα.

Βασικά οδηγάς; Χωρίς αυτοκίνητο Βόρεια Ελλάδα απλά δεν πάς, δεν έχει νόημα

Η ανάλυση περί σλαβικού DNA δε με πολυενδιαφέρει, περισσότερο με ενδιαφέρουν τα μακριά πόδια, τα ψηλά καβάλα, το πιο ξανθό και η θηλυκότητα των Μακεδονιτισσων.

Προφανώς και το Μακεδονικό αίμα είναι ανώτερο από οποιοδήποτε σλαβικό, τι να ζηλέψουμε, απλά τονίζουμε την ύπαρξη κάποιας ελαφριάς συγγένειας
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.383
Πόντοι
2.606
Προσωπικά δεν πιστεύω στο DNA αλλά στην κουλτούρα. Δεν πιστεύω λοιπόν σε καμμία σύνδεση του σημερινού μακεδονικού πληθυσμού με τους σλάβους, διότι κι όσοι έχουν καταγωγή δεν το γνωρίζουν, πλην αυτών που αυτοαποκαλούνται σλαβομακεδόνες. Διαφορά νοοτροπίας σχετικά με τους νοτιοελλαδίτες βεβαίως υπάρχει, αλλά πρέπει να ψάξουμε άλλες αιτίες.

Δεν ξέρω τι μπορείς να φορτώσεις στη Μακεδονία, μου φαίνεται και αστείο για κάποιας ηλικίας άτομα να την ψάχνουν στα διασκεδαστήρια για μικρές, διότι εκεί δεν έχεις τη δυνατότητα προεργασίας. Αν μπορείς να πλασάρεις καλά μια περιοχή ίσως μπορείς να κατεβάζεις από έξω, όπως έκανε κι ένας γνωστός μου από τη Ζάκυνθο στον οποίο έχω αναφερθεί παλιότερα. Πιθανόν και στην περιοχή μου Ν. Αγχίαλο να γίνεται παιγνίδι, κατεβάζοντάς τες εκεί ή κατευθείαν Σκιάθο που έχει κι εκεί αεροδρόμιο. Το σπίτι είναι του γαμπρού μου, παραμελημένο αλλά φτιάχνεται. Όμως το θεωρώ ταλαιπωρία και δεν πολυψήνομαι για Ελλάδα.
Τύπε άμα πεις μπειμπι καμ του Σαντορίνη και να μην την ξέρει να είναι τούβλο θα γκουγκλάρει και θα της βγάλει την καλντερα ηλιοβασιλέματα και πυρφόρο ζευγάρια να κρατιούνται αγκαλιά άμα της πεις εσυ Νιού Αγχίαλος και το γκουγκλαρει θα της βγει η 111 πτέρυγα μάχης επιτυχία εξασφαλισμένη :confused:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.596
Πόντοι
1.706
Βασικά οδηγάς; Χωρίς αυτοκίνητο Βόρεια Ελλάδα απλά δεν πάς, δεν έχει νόημα
Οδηγάω, αλλά Γαλλία. Για Ελλάδα θα το πήγαινα δειλά δειλά στην αρχή μέχρι να ξανασυνηθίσω στα αντανακλαστικά της ντόπιας οδηγικής συμπεριφοράς. :grin:
Πέραν αυτού, αν είναι να πλασάρεις «τοποθεσία Μακεδονία», δεν φτάνει η Θεσ/νίκη και πρέπει να συμπεριλάβεις ευρύτερη περιοχή, οπότε η οδήγηση είναι must.
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.931
Like
322
Πόντοι
36
Οδηγάω, αλλά Γαλλία. Για Ελλάδα θα το πήγαινα δειλά δειλά στην αρχή μέχρι να ξανασυνηθίσω στα αντανακλαστικά της ντόπιας οδηγικής συμπεριφοράς. :grin:
Πέραν αυτού, αν είναι να πλασάρεις «τοποθεσία Μακεδονία», δεν φτάνει η Θεσ/νίκη και πρέπει να συμπεριλάβεις ευρύτερη περιοχή, οπότε η οδήγηση είναι must.

Τι δειλά ρε μαν, άδειοι είναι οι δρόμοι στη Μακεδονία και είναι και άπλα, έχεις δει το οδικό δίκτυο; Που νομίζεις οτι θα οδηγάς στην Κηφισίας;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.596
Πόντοι
1.706
Τύπε άμα πεις μπειμπι καμ του Σαντορίνη και να μην την ξέρει να είναι τούβλο θα γκουγκλάρει και θα της βγάλει την καλντερα ηλιοβασιλέματα και πυρφόρο ζευγάρια να κρατιούνται αγκαλιά άμα της πεις εσυ Νιού Αγχίαλος και το γκουγκλαρει θα της βγει η 111 πτέρυγα μάχης επιτυχία εξασφαλισμένη :confused:
Θα «πουλούσα» την παρακάτω εικόνα και θα έστελνα φωτός από Βόλο, Πήλιο, Σκιάθο... πριν το ψάξει αυτή.
Φαίνεται πιο πλούσιο το γεωγραφικό ανάγλυφο τώρα και βάζει τη φαντασία να δουλέψει.

Nea_Anchialos.png
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.580
Like
10.057
Πόντοι
3.506
άμα περιμένετε να ψαρώσει Σλάβα πιτσιρικά 8αρι και πάνω από Χαλκιδικες , Καβάλες, Σαμοθράκες και κυκλαδες θα περιμένετε χρόνια…..πάρτε μια βίλα στο Πουκε, στο Μπαλί ,πιο φτηνά θα σας έρθει και πιο εύκολα θα πέσει η Σλάβα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.291
Like
3.596
Πόντοι
1.706
Τι δειλά ρε μαν, άδειοι είναι οι δρόμοι στη Μακεδονία και είναι και άπλα, έχεις δει το οδικό δίκτυο; Που νομίζεις οτι θα οδηγάς στην Κηφισίας;
Άμα από συνήθεια σταματάς στα πορτοκαλί, πώς εξελίσσεται η συνέχεια, τύπε; Επιβιώνεις ή το ίδιο βράδι μιλάς με τον Άγιο Πέτρο; Εγώ λέω ότι είναι καλύτερα δειλά δειλά στην αρχή, αν δεν είσαι συνηθισμένος. Δεν το λέω για σένα, για μένα το λέω. Τώρα σκέφτομαι ότι προσεχώς θα οδηγήσω στην Ιταλία και με έχει πιάσει μία ανησυχία. :confused:
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.931
Like
322
Πόντοι
36
Άμα από συνήθεια σταματάς στα πορτοκαλί, πώς εξελίσσεται η συνέχεια, τύπε; Επιβιώνεις ή το ίδιο βράδι μιλάς με τον Άγιο Πέτρο; Εγώ λέω ότι είναι καλύτερα δειλά δειλά στην αρχή, αν δεν είσαι συνηθισμένος. Δεν το λέω για σένα, για μένα το λέω. Τώρα σκέφτομαι ότι προσεχώς θα οδηγήσω στην Ιταλία και με έχει πιάσει μία ανησυχία. :confused:

Επαρχία δεν έχει πολλά φανάρια, ειδικά αν αποφύγεις τα κέντρα των πόλεων, φανάρι και να θες δεν πρόκειται να δεις, άντε 1 κάθε 50 χλμ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
νομίζω οι σταθερές που περιγράφει ο αρχηγός πρέπει να τοποθετηθούν σε χρονικό πλαίσιο μπορεί αυτά που περιγράφει να είναι όντως βιωματικά αλλά σε άλλες περιόδους της ζωής του προγενέστερες
Ο αρχηγός γενικώς βλέπει όνειρα...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.383
Πόντοι
2.606
Θα «πουλούσα» την παρακάτω εικόνα και θα έστελνα φωτός από Βόλο, Πήλιο, Σκιάθο... πριν το ψάξει αυτή.
Φαίνεται πιο πλούσιο το γεωγραφικό ανάγλυφο τώρα και βάζει τη φαντασία να δουλέψει.

Nea_Anchialos.png
Μπειμπι ις δέρ ενι νικι μπιτς; Γιε χάνι δε νικι οφ σαμοτρακι
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.934
Like
18.238
Πόντοι
3.656
Επαρχία δεν έχει πολλά φανάρια, ειδικά αν αποφύγεις τα κέντρα των πόλεων, φανάρι και να θες δεν πρόκειται να δεις, άντε 1 κάθε 50 χλμ
Να κολλήσεις σε κανά φανάρι στο σαραντάπορο ... πηγαίνοντας προς ελλασόνα και σέρβια ... να σου πω εγώ ...
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.931
Like
322
Πόντοι
36
Να κολλήσεις σε κανά φανάρι στο σαραντάπορο ... πηγαίνοντας προς ελλασόνα και σέρβια ... να σου πω εγώ ...

Πριν κανάν μήνα έκανα αυτή τη διαδρομή, ζήτημα να συνάντησα 5 αυτοκίνητα σε όλη τη διαδρομή. Ένιωθα σαν τον εκατομμυριούχο από το Βαβούρα που οδηγούσε στο ιδιωτικό του αεροδρόμιο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Την αξια του μουνιου τους, πολλες την συνειδητοποιουν μετα τα 20. Η φοιτητρια που μεγαλωσε σε ενα χωριο εξω απο μια επαρχιακη πολη και ηρθε στα 18 να σπουδασει στην πολη δεν εχει ακομα συνειδηση της αξιας της. Οποιος μπατιρης προλαβει.
Αυτα για Ελλαδα
Στο μπλοκ οι συνηθισμενες κοπελες για την περιοχη, στον Ελληνα που περιστοιχιζεται απο τραβελομορφες φαλαινες, φανταζουν υπερμουναροι
Αδερφέ αυτό το κρατάω κ το χρησιμοποιώ

"τραβελομορφές φάλαινες"
!!!!!
Φοβερό και απόλυτα εύστοχο. Δικό σου???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom